رفتن به مطلب

آیا مصیبت GFWL دوباره در راه است؟: محدودیت‌های فنّی شدید بازی‌های عرضه شده در فروشگاه Windows Store

Recommended Posts

شما اصلا تا حالا گیرز اف وار بازی کردی یا فورزا موتور اسپورت؟هر وقت اونا رو بازی کردی و تونستی یه رقیب واسش بیاری دیگه حق با شماست.

الان یه سری چیزها رو مینویسم و معادلش رو که از فن های سونی این روزها زیاد مینشنویم

ویندوز ۱۰ رو کنسول=کنسول خریدیم نه پی سی

اجرای بازی های نسل قبل=نسل قبل که چیزی نداشت که دوباره بخوایم بازی کنیم

فرمان های صوتی و کینکت=من که فلج نیستم نتونم برم با کنترلر تنظیمات رو انجام بدم

استریم رو ویندوز ۱۰=اینو نمیدونیم چی بگیم

باز هم هست بگم؟

من اولم گفتم طرفدار کنسول نیستم ولی طبق تمامی بررسی های فنی و طرفدارها میزان خرید کنسول و کلی بررسی های دیگه ای که دیدم سونی جایگاه اول رو داشته از این بگزریم

Pc پلیر ها آزادی عمل میخوان و این رو ویندوز داره میگیره مگرنه چه وضعشه که یک بازی انحصاری باشه وقتی میگی ما pc پلیر ها رو فراموش نکردیم در اصل میخواد pc رو مثل کنسول کنه که هیچ حق انتخابی نداره

بنده که هر چی باشه هم میگم باز شما اگر توانستید بازی مثل The last of us بیارید از نظر موسیقی و خط داستانی

من نمیگم x1 بد هست یا خوب من در جایگاهی نیستم که نظری در این باره بدم ولی ویندوز استور برای گیم یک کار بیهوده هست

محدودیت در pc نتیجه اش مرگ هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بهتره این بحث بی پایان رو تموم کنیم.شما برید با پلی استیشن 4 اتون خوش باشید...

موسی به دین خودش عیسی به دین خودش

در کل ویندوز استور همرا با استیم روزگار رو برا سونی تیره و تار میکنند این رو مطمئن باشید

لینک به دیدگاه

در کل ویندوز استور همرا با استیم روزگار رو برا سونی تیره و تار میکنند این رو مطمئن باشید

ویندوز استور و ماکروسافت هیچ غلطی نمیتونه بکنه.

نه میتونه جلو استیم و اوریجین وایسته. (نکنه با 2 تا بازی کنسولی xbone 720p میخواد جلوی ولو وایسته)

نه میتونه جلو VR ها قد علم کنه. (همین قیمت کیت هولو لنز گویای همه چیز هست)

نه میتونه با پلی استین رقابت کنه. (میزان فروش تو کنسول و بازی ها گویای همه چیز هست)

در کل من خودم به شخصه میگم اگه قرار باشه ماکرو از این جور ادا اطوار ها دربیاره ، قید بازی های انحصاری ماکرو رو، رو سیستم میزنم میرم رو PS4 و x-shit بازی میکنم ولی یه قرون خرج استور دوزاری ماکرو نمیکنم.

لینک به دیدگاه

بنده pc پلیر هستم :|
لینک به دیدگاه

دقیقا من هم از این صحبت های بی منطق خوشم نمیاد مثلا تمام خوبی ها و امکانات یک کنسول مثل ایکس باکس وان رو در نظر نگیریم فقط بگیم سونی گرافیکش بهتره.من هم این حرف ها تو کتم نمیره هر دو کنسول رو داشتم واقعا همون رابط گرافیکی سیستم عامل اکس باکس کل کنسول سونی رو میارزه.تو ایران چون از قدیم رادیو و ضبط صوت و هنه چی سونی بود به خاطر این اینقد فن های سه آتیشه داره.

خود مدیر عامل سونی وقتی شنید اکس باکس وان از بازی های ۳۶۰ پشتیبانی میکنه کپ کرد.صحبت هاش هست برید بخونید.گفت همچین عملیات پیچیده ی نرم افزاری فقط از مایکروسافت بر میاد و این کارها در توان ما نیست

اگه قرار باشه روی xbox one بازی های xbox 360 رو بازی کنی دیگه فایده خریدن کنسول نسل جدید چیه دقیقا؟

درضمن فکر اینکه ماکروسافت بخواد استیم رو نابود کنه خنده داره (به عنوان دروغ اول اوریل)

شما اصلا تا حالا گیرز اف وار بازی کردی یا فورزا موتور اسپورت؟هر وقت اونا رو بازی کردی و تونستی یه رقیب واسش بیاری دیگه حق با شماست.

الان یه سری چیزها رو مینویسم و معادلش رو که از فن های سونی این روزها زیاد مینشنویم

ویندوز ۱۰ رو کنسول=کنسول خریدیم نه پی سی

اجرای بازی های نسل قبل=نسل قبل که چیزی نداشت که دوباره بخوایم بازی کنیم

فرمان های صوتی و کینکت=من که فلج نیستم نتونم برم با کنترلر تنظیمات رو انجام بدم

استریم رو ویندوز ۱۰=اینو نمیدونیم چی بگیم

باز هم هست بگم؟

این کاره شما خودش تعصب کورکورانس که نمیخوای هیچ حوره حقیقتو تو کلت فرو کنی استور ویندوز با 3 4 تا بازی میخواد استیمو منحل کنه؟

سی اس گو و دوتا 2 از بازی های تو استور ویندوز بیشتر پلیر دارن بقیشون بماند (CoD Mad Max GtaV)

اقا یه سوال من چرا نمیتوننم +1 بدم به کسی :-?

لینک به دیدگاه

ویندوز استور و ماکروسافت هیچ غلطی نمیتونه بکنه.

نه میتونه جلو استیم و اوریجین وایسته. (نکنه با 2 تا بازی کنسولی xbone 720p میخواد جلوی ولو وایسته)

نه میتونه جلو VR ها قد علم کنه. (همین قیمت کیت هولو لنز گویای همه چیز هست)

نه میتونه با پلی استین رقابت کنه. (میزان فروش تو کنسول و بازی ها گویای همه چیز هست)

در کل من خودم به شخصه میگم اگه قرار باشه ماکرو از این جور ادا اطوار ها دربیاره ، قید بازی های انحصاری ماکرو رو، رو سیستم میزنم میرم رو PS4 و x-shit بازی میکنم ولی یه قرون خرج استور دوزاری ماکرو نمیکنم.

شما هنوز بلد نیستی درست اسمش رو هم تلفظ کنی داری راجع به مایکروسافت (نه ماکروسافت)نظر میدی.اگر همین مایکروسافت نبود الان این دو زار سواد کامپیوتر رو هم نداشتی

اگه قرار باشه روی xbox one بازی های xbox 360 رو بازی کنی دیگه فایده خریدن کنسول نسل جدید چیه دقیقا؟

درضمن فکر اینکه ماکروسافت بخواد استیم رو نابود کنه خنده داره (به عنوان دروغ اول اوریل)

این کاره شما خودش تعصب کورکورانس که نمیخوای هیچ حوره حقیقتو تو کلت فرو کنی استور ویندوز با 3 4 تا بازی میخواد استیمو منحل کنه؟

سی اس گو و دوتا 2 از بازی های تو استور ویندوز بیشتر پلیر دارن بقیشون بماند (CoD Mad Max GtaV)

اقا یه سوال من چرا نمیتوننم +1 بدم به کسی :-?

فایده اش برا جماعت پایرت باز ما نه ولی اون دیار کفار که بازی های 360 اشون رو قانونی خریدند دیگه لازم نیست پرتش کنند گوشه خونه هر وقت هوس کرد با وان بازی میکنه و از امکاناتی مثل رکوردینگ و ... استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

شما هنوز بلد نیستی درست اسمش رو هم تلفظ کنی داری راجع به مایکروسافت (نه ماکروسافت)نظر میدی.اگر همین مایکروسافت نبود الان این دو زار سواد کامپیوتر رو هم نداشتی

لطفا یکم دوستانه تر با هم دیگه صحبت کنید اینجا ما فقط برای تبادل اطلاعات و نظر دادن داریم بحث میکنیم ولی باید جو دوستانه ی فروم رو حفظ کنیم

ولی کلا درست مایکروسافت خیلی کارا کرده ولی خدا نیست

توی ویندوز بسیار عالی عمل میکنه درست توی اپلیکیشن هاش عالی عمل میکنه اینم درست ولی در بازار گیمینگ هیچ‌وقت نمیتونه به پای استیم برسه همونطور که استیم نمیتونه به پای مایکروسافت در ویندوز برسه

Steam اپلیکیشن بسیار عالی ای هست این رو نمیشه نادیده گرفت خود اورجین هم نتوانسته به پاش برسه بزارید منطقی بگیم تعداد گیم هایی که داره و تعداد پلیر هایی که از اون استفاده میکنند

استیم تجربه ی خیلی زیادی داره گیم های مولتی پلیری که برای استیم ساخته شدند بسیار عالی هست هر روز حداقل 7 گیم به این استور اضافه میشن بازی هایی مثل archblade و... که free هستندخیلی عالی طراحی شدند طوری که میشه 50 ساعت بازی کرد من دوستان خارجی زیادی دارم که بیشتر از 1000 ساعت این بازی رو کردن و هنوز هم بازی میکنن بازی ای مثل aura Kingdom درست هست که گرافیک عالی ای نداره ولی به نسبت یک بازی free عالی هست

خیلی بازی های خوبی داره و همینطور free player ها عاشق استیم هستند در اصل استیم برای همه ی مردم دنیا ساخته شده از فقیر تا غنی و برای هر پلیری چه بازی های novel دوست داشته باشید چه بازی های anime هر نوع گیمی داره

بنده به شخصه عاشق استیم هستم و هیچ گاه حاضر نیستم اون رو عوض کنم با توجه به اینکه یک گیمر اورژینال هستم با اینکه پولدار نیستم ولی تخفیف های استیم بی نظیر هست قسمت whitelist خیلی خوبی داره و امکانات بالایی داره آزادی عمل زیادی هم میده

بحث سونی و ایکس باکس جداست مایکروسافت از اولش اشتباهات بزرگی کرد که باعث فروش کمش شد مثلا قیمت بالایی که اعلام کرد برای ایکس باکس الان گیم های سونی هم وسوسه کننده تر هستند تا ایکس باکس حالا هر فردی نظری داره و نظر همه محترم هست این مطالب رو گفتم تا اعضای فروم روشن تر بشن

موفق باشید

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

فایده اش برا جماعت پایرت باز ما نه ولی اون دیار کفار که بازی های 360 اشون رو قانونی خریدند دیگه لازم نیست پرتش کنند گوشه خونه هر وقت هوس کرد با وان بازی میکنه و از امکاناتی مثل رکوردینگ و ... استفاده میکنه

من 3 تا جمله نوشتم .

اگه داری؟ جواب اونا رو بده.

دیگه از سن من گدشته بخوای ازم غلط املایی بگیری.

فن ویندوز استور ندیده بودیم که اونم شکر خدا دیدیم.

لینک به دیدگاه

من 3 تا جمله نوشتم .

چرا منفی میدید به ایشون

ایشون مورد احترام بنده و خیلی از اعضای دیگه ی انجمن هستند من وه منفی ایشون رو خنثی کردم ولی با توجه به مطالب بالا فکر میکردم به راه راست هدایت بشید بنده دیگه حرفی ندارم که بزنم و از این منطقی تر هم نمیدونستم توضیح بدم با تشکر

لینک به دیدگاه

من 3 تا جمله نوشتم .

من از این تاریخ جواب انسان بی سواد رو نمیدم

از نظر شما فن های سونی گرافیک پلی استیشن 4 از 980 تی آی هم بهتره.خدا شفاتون بده

شما هنوز فرق واقعیت افزوده رو با واقعیت مجازی نمیدونید خخخخ واقعا متاسفم برات.از هولولنز داره تو ناسا استفاده میشه عزیز دل برادر ...

یه چند جمله دیگه بگو بخندیم خدایی خیلی وقته اینقدر نخندیدم

من اول بد منظورمو گفتم . ویندوز در کنار استیم و اوریجین ناسلامتی اکثر گیمر ها دارن رو ویندوز بازی میکنند

ولی خداییش در مورد هولولنز یه کم بیشتر تحقیق کن تا اینجوری ضایع نشی

لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک از بحث و تبادل نظر علمی، منطقی و سازنده خارج شده. جریان اینجا شده جریان دعواهای هواداران استقلال و پرسپولیس. ما به جون هم میفتیم اما یه عده دیگه پولشو میگیرن. حداقل استقلال و پرسپولیس ایرانی هستند. بیاین بحث ها رو دوستانه و سطح بالا نگه داریم.

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام

این تاپیک از بحث و تبادل نظر علمی، منطقی و سازنده خارج شده. جریان اینجا شده جریان دعواهای هواداران استقلال و پرسپولیس. ما به جون هم میفتیم اما یه عده دیگه پولشو میگیرن. حداقل استقلال و پرسپولیس ایرانی هستند. بیاین بحث ها رو دوستانه و سطح بالا نگه داریم.

با تشکر

کاملا موافقم ولی طرف فرق واقعیت افزوده رو با واقعیت مجازی نمیدونه داره اطلاعات غلط میده به ملت
لینک به دیدگاه

خوب این دلیل نمیشه که با هم دعوا کنیم. من بیسواد ترین عضو لیونم و مخلص شما، ولی اگه قابل دونستی برو پستهای بنده رو ببین که در چنین مواردی چطوری جواب میدم. بحث علمی با دعوا متفاوته دوستان عزیز.

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

خوب این دلیل نمیشه که با هم دعوا کنیم. من بیسواد ترین عضو لیونم و مخلص شما، ولی اگه قابل دونستی برو پستهای بنده رو ببین که چطوری جواب همچین افرادی رو میدم. بحث علمی با دعوا متفاوته دوستان عزیز.

ممنون از راهنماییت حق با شماست ولی بعضی ها فکر میکنند که خیلی مخند میان ژست میگیرن و حرف های قلمبه سلمبه میزنند
لینک به دیدگاه

کاملا موافقم ولی طرف فرق واقعیت افزوده رو با واقعیت مجازی نمیدونه داره اطلاعات غلط میده به ملت

ولکن اقا ولکن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اولا که اگه گیمر باشید باید حتما ویندوز 10 بریزین پس صحبت دوستمون که میگفت خیلی ها دارن با 7 بازی می کنند موقت هست در نتیجه همه استور رو خواهند داشت و اتفاقا من خودمم دارم ازش استفاده می کنن اپلیکشن ها و بازی های فری جالبی داره، تامبرایدر هم دیدم اما حیف که نمیکشه سیستم ...!  :(

دوم اینکه تخفیف و این چیزا رو من اینجا هم دیدم تخفیف های خوبی میده استور اما خب شروعشه انشاله با پیشرفت استور سروسامون پیدا میکنه این مساله... همونجوری که تو کنسول شاهد هستیم ... شاید بخاطر رقیب قویتر بیشتر هم شاهد باشیم ! 

سوم اینکه محبوبیت استیم یه حرف کلی هست... محبوبیت نیست بنظر من یک اجبار هست چون بازی ها فقط اونجا داره عرضه میشه اکثرا و اینکه همه یک اکانت قدیمی داریم نمی خوایم تاریخچمون از بین بره در واقع استیم خاطرات گیمریمون رو گرو گرفتنه و دل کندن ازش کار راحتی نیست...  :D

چهارم بحث مربوط به سیستم نظارتی و امنیتی هست که اطلاعی ندارم نظر خاصی نمیدم اگه حرف دوستان صحیح باشه یخورده بدجوری هست اما بنظرم بد نیست یبار دیدین هکر یا کرکر ها اومدن بازی ها رو اورجینال کرک کردن رفت مثل ویندوز  :laughing:  :laughing:  :laughing: الان با اسکایپ و یه کد حالشو میبرند همگی...  :-?

در اخر اگه بازی های کنسول رو بیاد عرضه کنه رو pc هیچکی از این موقعیت نمیاد خودشو محروم کنه و همه بازی می کنن چون بازی رو pc یک چیز دیگس محصوصا با اپشن های گرافیکی بیشتری که برای نسخه ویندوز اضافه میشه به بازی ها مطمعنا !  ^_^

لینک به دیدگاه

من از این تاریخ جواب انسان بی سواد رو نمیدم

از نظر شما فن های سونی گرافیک پلی استیشن 4 از 980 تی آی هم بهتره.خدا شفاتون بده

شما هنوز فرق واقعیت افزوده رو با واقعیت مجازی نمیدونید خخخخ واقعا متاسفم برات.از هولولنز داره تو ناسا استفاده میشه عزیز دل برادر ...

یه چند جمله دیگه بگو بخندیم خدایی خیلی وقته اینقدر نخندیدم

من اول بد منظورمو گفتم . ویندوز در کنار استیم و اوریجین ناسلامتی اکثر گیمر ها دارن رو ویندوز بازی میکنند

ولی خداییش در مورد هولولنز یه کم بیشتر تحقیق کن تا اینجوری ضایع نشی

با سلام

من به شما منفی دادم فقط به خاطر ادبیات غلط و چاله میدونی شما. وگرنه عمرا تو این فروم من به نظر مخالفم منفی داده باشم.

هنوز هم جواب سوالام رو ندیدم.

این سوزش رو هم نمیدونم بابت چیه ؟

هر وقت تونستی مانند یه انسان متمدن بحث کنی بیا در خدمتتم.

والسلام

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لیون کامپیوتر . برای چندمین باره که دارم اخطار میدم . از ایجاد بحثهای بیمورد خودداری کنید . به کاربرهای دیگه توهین نکنید . بعد نگید چرا اخراج شدیم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

?? :(

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

?? :(

:D

رضا جان من کالکتور توم ریدر رو گرفتم. منتها الان فهمیدم که گویا توش کد گذاشته که اونم مال استور بی مصرف هستش.

این کد ها رو میشه فروخت یا به یکی دیگه داد یا بندازمش دور ؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لیون کامپیوتر . برای چندمین باره که دارم اخطار میدم . از ایجاد بحثهای بیمورد خودداری کنید . به کاربرهای دیگه توهین نکنید . بعد نگید چرا اخراج شدیم .

سلام حامد جان

فروم برای این درست شده که ما نظراتمان رو بدیم حالا وقتی نظراتمان را مینویسیم یک سری افراد میان و با توهین برخورد میکنند

نظرات ما هر جوری که باشد و حتی اگر مخالف نظرات افراد دیگر باشد باید در یک فروم و انجمن اعضای انجمن به آن احترام بگذارند البته اگر خلاف قوانین نباشند

فن هر شرکتی هم که باشیم باید به همدیگه احترام بزاریم

لینک به دیدگاه

فن بازی هم اشکال نداره اما سوادش رو داشته باشیم تا اطلاعات غلط ندیم و ضایع نشیم این خیلی مهمه

لینک به دیدگاه

فن بازی هم اشکال نداره اما سوادش رو داشته باشیم تا اطلاعات غلط ندیم و ضایع نشیم این خیلی مهمه

ولی دقت کنید که این فردی که راجع بهش حرف میزنید چندین سال از شما بزرگتر هستند

ولی هر چی هم بگن باید درست برخورد کرد

و همینطور ما هممون ممکن هست اشتباه یک حرفی رو بزنیم شاید شمام بعضی از حرف هامون اشتباه باشه ولی کسی اینطوری با شما برخورد نمیکنن

جو دوستانه رو حفظ کنید

ببخشید بابت اسپم از مجتبی جان هم عذرخواهی میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...