رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من میخوام این سیستمو تهیه میخوام امشب سفارش بدم، فقط یه سوال، گرافیک رو نمیدونم چی کار کنم، نهایت میتونم 1500هزینه کنم برا گرافیک، موندم 970بگیرم یا r9 390, اگه برند ایسوز هم مدنظرمه، بین 970strix و r9 390 du3oc, برای ریزولیشن 1080p گیمینگ، فقط اگه r9 390 بگیرم پاور مناسبه؟ و دوستان کدوم این گرافیک هارو پیشنهاد میکنن؟ حداقل تا یکی دوسال نمیتونم دیگه گرافیک رو ارتقا بدم پس لطفا آینده نگرانه باشه و درایور های جدید amd رو هم مدنظر قرار بدید،و یچیز دیگه، چون اورکلاک نمیکنم، ایر کولی که انتخاب کردم مناسبه؟ آسیب نمیزنه به سیپیو؟

post-20832-0-09736300-1456756437_thumb.png

ویرایش شده توسط Amirfathi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاور کافیه

کولر مناسبه

970 تقریبا نصف 390 مصرف داره اما به خاطر مشکل حافظه و اینکه با اومدن سری جدید دیگه پشتیبانی نرم افزاری خوبی ازش نمیشه 390 پیشنهاد میشه

اگه میتونین  4 ماهی صبر کنین سری جدید عرضه بشن و با گرافیک مجتمع سر کنید

مدل 3 فنه که داغونه با اون کولر ناامید کنندش اگه میخواین ایسوس بردارین مدل 2 فنه بهتره

ولی برندهای دیگه مدنظر قرار بدید

http://....ir/vga-his-390-oc-iceq-x-8gb

مدل سافایر هم خیلی گرونه الکی

http://meghdadit.com/Product/8061/Sapphire-NITRO-Radeon-R9-390-8G-D5-Graphics-Card/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%A7%DB%8C%D8%B1-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A2%D8%B1-%D9%86%D8%A7%DB%8C%D9%86-390-%D8%A8%D8%A7-%D8%B8%D8%B1%D9%81%DB%8C%D8%AA-8-%DA%AF%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D8%A8%D8%A7%DB%8C%D8%AA/

msi هم ناموجوده به نظرم his بهتره

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

پاور کافیه

کولر مناسبه

970 تقریبا نصف 390 مصرف داره اما به خاطر مشکل حافظه و اینکه با اومدن سری جدید دیگه پشتیبانی نرم افزاری خوبی ازش نمیشه 390 پیشنهاد میشه

اگه میتونین  4 ماهی صبر کنین سری جدید عرضه بشن و با گرافیک مجتمع سر کنید

مدل 3 فنه که داغونه با اون کولر ناامید کنندش اگه میخواین ایسوس بردارین مدل 2 فنه بهتره

ولی برندهای دیگه مدنظر قرار بدید

http://....ir/vga-his-390-oc-iceq-x-8gb

مدل سافایر هم خیلی گرونه الکی

http://meghdadit.com/Product/8061/Sapphire-NITRO-Radeon-R9-390-8G-D5-Graphics-Card/کارت-گرافیک-سافایر-مدل-آر-ناین-390-با-ظرفیت-8-گیگابایت/

msi هم ناموجوده به نظرم his بهتره

پاور برای 390هم کافیه؟
لینک به دیدگاه

به نظر من اگر 390 برمیدارید، کلا محصولات AMD، برند سافایر رو اولین انتخاب قرار بدید، ناسلامتی دست راست AMD هست، تو کیفیت محصولاتش هم که حرفی نیست. خنک کننده نیترو هم جوابش رو پس داده.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

به نظر من اگر 390 برمیدارید، کلا محصولات AMD، برند سافایر رو اولین انتخاب قرار بدید، ناسلامتی دست راست AMD هست، تو کیفیت محصولاتش هم که حرفی نیست.

آخه من قصد خرید از خود لیون رو دارم، لیون الان موجود نداره، نمیدونم از کجا بگردم پیدا کنم، وقتشم ندارم

لینک به دیدگاه

بنظرم ببهترین کار گرفتن مشاوره از خود لیون هستش چون لیون چندتا پیرهن بیشتر از بچه های فروم پاره کرده - اما طبق بنچمارک ها و با توجه به حافظه ی 8 گیگی R9 390 - این کارت بهتره ! راجع به پاور و توانش برای تامین برق گرافیک هم از لیون مشاوره بگیرید  @};-

لینک به دیدگاه

درود

سیستم خوبی هست.

پاور هم کافی هست!

کارت 970 هم خوبه فقط با ورود نسل جدید به احتمال زیاد پشتیبانی نرم افزاریش کم میشه، ولی الان خوب هست.

کارت r9‎ ‎390 آینده بهتری داره بخاطر حافظه 8 گیگش.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

R9 390

برای پاور هم به سایت معتبر outervision برو اطلاعات سیستمت رو بده محاسبه میکنه پاور مورد نیاز سیستم شما رو.

لینک به دیدگاه

برای r9 390 یکی از این دو مدل پیشنهاد میشه:

Sapphire NITRO R9 390 OC Tri-X 8GB |

GIGABYTE R9 390 WF 2X 8GB GDDR5

مدل سافایر این کارت گرافیک توی لیون فعلا موجود نیست, جفتشون تقریبا توی یک سطح هستند از لحاظ کیفیت و عملکرد ولی در حال حاضر بهترین گزینتون همین گیگابایت هست.
لینک به دیدگاه

برای r9 390 یکی از این دو مدل پیشنهاد میشه:

Sapphire NITRO R9 390 OC Tri-X 8GB |

GIGABYTE R9 390 WF 2X 8GB GDDR5

مدل سافایر این کارت گرافیک توی لیون فعلا موجود نیست, جفتشون تقریبا توی یک سطح هستند از لحاظ کیفیت و عملکرد ولی در حال حاضر بهترین گزینتون همین گیگابایت هست.

حقیقت کلا با برند گیگا مشکل دارم

نظرتون راجع به msi چیه؟ میتونم تو پایتخت یا پاساژ رضا سافایر یا ام اس آی پیدا کنم؟!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حقیقت کلا با برند گیگا مشکل دارم

نظرتون راجع به msi چیه؟ میتونم تو پایتخت یا پاساژ رضا سافایر یا ام اس آی پیدا کنم؟!؟

پاور برای 390 کافیه

گیگا شنیدم سری 390 به خاطر طول کوچیک نود شدیدی داره

سافایر که لینکشو گذاشتم 1600

his هم خوبه

قبلا راجب 380 تحقیق میکردم فازبندی و کولر خیلی خوبی داره و گارانتی بهتری نسبت به سافایر و ارزونتر هم هست

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...