رفتن به مطلب

یه سوال درباره ی فرمت هارد

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان میخواستم بدونم با کوییک فرم Quick formart تمام اطلاعات هارد پاک میشه ؟!.یعنی همع پاک شه دیگه نشه ریکاوری کرد؟! قبلیا هم که پاک کردم از سطل اشغال پاک میشع .کلا یه هارد بدونه دیتا میشه یا نه. ؟! یکم توضیح بدید به من .مرسی

لینک به دیدگاه

سلام.با فرمت معمولی توی ویندوز اطلاعات به راحتی قابل ریکاوری هست.تو گوگل سرچ کنی یسری برنامه هست که هارد رو بصورت کلی فرمت میکنه که تقریبا قابل ریکاوری نیست دیگه.برنامه ی لو فرمت فکر میکنم یکیشون باشه.

لینک به دیدگاه

سلام.با فرمت معمولی توی ویندوز اطلاعات به راحتی قابل ریکاوری هست.تو گوگل سرچ کنی یسری برنامه هست که هارد رو بصورت کلی فرمت میکنه که تقریبا قابل ریکاوری نیست دیگه.برنامه ی لو فرمت فکر میکنم یکیشون باشه.

مرسی دوست من .زحمت کشیدی.دوستان نظر دیگه ای نیست .قوی ترین برنامش چیه واسه فرمت ؟

لینک به دیدگاه

مرسی دوست من .زحمت کشیدی.دوستان نظر دیگه ای نیست .قوی ترین برنامش چیه واسه فرمت ؟

از نرم افزار hd tune تب erase استفاده کن

رو گزینه سوم یا 4 ام بزار چند تا تکرار بزن :D

لینک به دیدگاه

درود

برنامه های مدیریت دیسک مثل پاراگون و ایزآس گزینه ی wipe دارند که با اون دیسک جاروکشی و غیر قابل بازیابی می شه. از low level format برای این منظور استفاده نکن.

لینک به دیدگاه

درود

برنامه های مدیریت دیسک مثل پاراگون و ایزآس گزینه ی wipe دارند که با اون دیسک جاروکشی و غیر قابل بازیابی می شه. از low level format برای این منظور استفاده نکن.

مرسی قربان.اسم دقیق برنامه و نسخه دقیق برنامه رو لطف میکنید بگید دانلود کنم

راستی دوستان یه برنامه پیدا کردم به نامع hardwipe5.1.1 .این چه طوریه

لینک به دیدگاه

مرسی قربان.اسم دقیق برنامه و نسخه دقیق برنامه رو لطف میکنید بگید دانلود کنمراستی دوستان یه برنامه پیدا کردم به نامع hardwipe5.1.1 .این چه طوریه

خواهش.

Paragon hard disk manager

Easeus partition master

اون برنامه هم احتمالا همین کار رو انجام می ده، چون wipe یا جاروکشی همونی هست که می خوای، منتها چون ازش استفاده نکرده ام نظری ندارم.

توجه کن که فرایند پاکسازی زیاد طول می کشه، تقریبا به اندازه ی پرکردن حجم هارد دیسک، چون تمام سکتورهای دیسک بسته به الگوریتم پاکسازی باید پاک بشن.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

شما فایلاتو پاک کنی و بعدش کل حجم هاردتو با فایل هایی جدید پر کنی و بعد فرمت کنی دیگه کسی نمیتونه اون فایل قبلیا رو ریکاوری کنه! کل عملکرد این برنامه ها هم همینحوریه که یه اطلاعاتی رو روی هاردت مینویسن و بعد پاک می کنن که اطلاعات قبلی قابل ریکاوری نباشه! در اصل پاک کردن فایل ها روی هارد درایو یعنی اینکه شما به فایل های جدید اجازه میدید که رو اون اوررایت شن، حالا اگه شما چیزی روش اوررایت نکنی اون فایلا در اصل هنوز باقی می مونن :))
یعنی مطمئنم خیلی بد توضیح دادم :))

لینک به دیدگاه

شما فایلاتو پاک کنی و بعدش کل حجم هاردتو با فایل هایی جدید پر کنی و بعد فرمت کنی دیگه کسی نمیتونه اون فایل قبلیا رو ریکاوری کنه! کل عملکرد این برنامه ها هم همینحوریه که یه اطلاعاتی رو روی هاردت مینویسن و بعد پاک می کنن که اطلاعات قبلی قابل ریکاوری نباشه! در اصل پاک کردن فایل ها روی هارد درایو یعنی اینکه شما به فایل های جدید اجازه میدید که رو اون اوررایت شن، حالا اگه شما چیزی روش اوررایت نکنی اون فایلا در اصل هنوز باقی می مونن :))

یعنی مطمئنم خیلی بد توضیح دادم :))

میشه گفت اینجوریه.و اگه بعداز فرمت یه دور اطلاعات بریزی و بزاری یکی دو روز بمونه که تاریخ بخوره بهتره...ولی بگمونم باز بشه بر اساس تاریخ اطلاعات رو برگردوند.ولی خب با برنامه هایی که دوستان معرفی کردن یه چیزی نزدیک به غیر ممکنه بازیابی اطلاعات.

لینک به دیدگاه

میشه گفت اینجوریه.و اگه بعداز فرمت یه دور اطلاعات بریزی و بزاری یکی دو روز بمونه که تاریخ بخوره بهتره...ولی بگمونم باز بشه بر اساس تاریخ اطلاعات رو برگردوند.ولی خب با برنامه هایی که دوستان معرفی کردن یه چیزی نزدیک به غیر ممکنه بازیابی اطلاعات.

تاریخ خوردن دیگه یعنی چی وقتی کل فضای هارد اطلاعاتش با یه دیتای دیگه پر بشه حتی امام ها و معصومین هم نمیتونن دیتای قبلیو برگردونن که اگر اینطوریه باشه همه هاردا حجمش دو برابر میشه یا میشه گفت این یه تکنیک از سازمان های جاسوسکی امریکاست برای دسترسی به دیتای محرمانه کشور های خواهر میانه

این نرم افزار یه سری الگوریم های خاص داره که میتونی باهاش اطلاعاتو جوری پاک کنی که هیچ وقت ریکاوری نشن

http://soft98.ir/software/80-Tuneup-Utilities.html

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

مرسی از زحمات دوستان.یه یع نتیجع هایی رسیدم.مقسی

لینک به دیدگاه

تاریخ خوردن دیگه یعنی چی وقتی کل فضای هارد اطلاعاتش با یه دیتای دیگه پر بشه حتی امام ها و معصومین هم نمیتونن دیتای قبلیو برگردونن که اگر اینطوریه باشه همه هاردا حجمش دو برابر میشه یا میشه گفت این یه تکنیک از سازمان های جاسوسکی امریکاست برای دسترسی به دیتای محرمانه کشور های خواهر میانه

این نرم افزار یه سری الگوریم های خاص داره که میتونی باهاش اطلاعاتو جوری پاک کنی که هیچ وقت ریکاوری نشن

http://soft98.ir/software/80-Tuneup-Utilities.html

سلام

دوست عزیز معجزه و معصوم لازم نداره، با ابزار و تخصص مناسب میشه فایلها رو برگردوند. (اگه لینک باز نشد از قند بشکن استفاده کنید)

درسته که احتمال اینکه از چنین روشهایی برای برگردوندن اطلاعات یک فرد عادی استفاده بشه تقریبا صفره اما نمیشه گفت کسی نمیتونه اطلاعاتش رو برگردونه و غیر ممکنه.

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...