رفتن به مطلب

فروش پاور Green GP430A

Hossein Nouri
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

این پاور تا تاریخ 20-12-89 گارانتی داره و کاملا سالم هستش.

قیمت پایه 30 تومان.

لینک به دیدگاه

باسلام به شرط تست به قیمت پایه خریدارم

خب دوست عزیز پاور رو کجا می خوای تست کنی ؟

اگه تهرانی بگو ادرس منزل رو بهت بدم که بیای همینجا از رو سیستم واست باز کنم که خیالت راحت باشه.

لینک به دیدگاه

25 خریدارنم

اگر می تونی بفروشی بهم ادرس بدهحضوری بیام ازت تحویل بگیرم!تست هم نمی خواد!

شمارم 09369494497 وحید!تماس بگیر

ویرایش شده توسط vahid_lok
لینک به دیدگاه

خب دوست عزیز پاور رو کجا می خوای تست کنی ؟

اگه تهرانی بگو ادرس منزل رو بهت بدم که بیای همینجا از رو سیستم واست باز کنم که خیالت راحت باشه.

سلام دوست عزیز.خیر تهران نیستم هرستانم اما بدون تست برنمیدارم.بدون تست برنمیدارم

لینک به دیدگاه

دوستان متاسفانه زیر قیمت پایه نمی تونم بفروشم چون خودمم می خوام دوباره یه پاور قوی تر بگیرم.

اگرم کسی از شهرستان خریداره هزینه ی ارسال رو نصفش رو من میدم نصفش خودش.

از سالم بودن پاور هم مطمئن باشید.

لینک به دیدگاه

سلام @};-

دوست عزیز میتونین یه عکس از خود پاور قرار بدین ؟

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

جناب اقای نوری پاور ارسالی از طرف شما معیوب است

با شما چندین مرتبه تماس گرفته شده اما جواب نمیدهید

در پیام خصوصی هم که پاسخ منطقی نمیدهید

لطفا در رفتارتان تجدید نظر فرمایید

لینک به دیدگاه

جالبه من gp485a رو كه تا خرداد 90 گارانتي داره رو اقاي حسيني گفتن 20 ميخرن

اونوقت اين پاور 30 ؟

چن خريديد ازشون ؟

لینک به دیدگاه

من با ارسال 31 تومن براشون حو اله کردم چون لازم داشتم اما متاسفانه این پاور خرابه و یک صدای وز وز مثل ترانس مهتابی های قدیمی از اون میاد که احتمالا مربوط به خرابی خازنهااست

با کمال تاسف ایشون اصلا پاسخگوی ارسال جنس معیوبشون نیستند

ویرایش شده توسط R.Z
لینک به دیدگاه

من با ارسال 31 تومن براشون حو اله کردم چون لازم داشتم اما متاسفانه این پاور خرابه و یک صدای وز وز مثل ترانس مهتابی های قدیمی از اون میاد که احتمالا مربوط به خرابی خازنهااست

با کمال تاسف ایشون اصلا پاسخگوی ارسال جنس معیوبشون نیستند

اگر جوابی نمیگیرید از گارانتی استفاده کنید . با شرکت آینده سیما تماس بگرید . 02188911378 . اگر مشکل قابل حل نباشه پاور نو به شما میدن . من خودم مشکل داشتم تماس گرفتم و به من اینطور گفتن . منتها مشکل من حل شد و کار به تعویض نرسید . زودتر اقدام کنید بهتره .

لینک به دیدگاه

بنده اصفهان هستم و به دلیل نیاز فوری که داشتم از ایشون به این قیمت خریداری کردم در اصفهان این مورد به تهران ارسال میشه و حالا یا قبول میکنند یا نه اما با تلفنی که به نمایندگی گرین اصفهان زدم میگفتن این فرایند حدود 15 روز طول میکشه حالا یا گارانتی قبول میکند یا نه در هر حال کار من لنگ میمونه

بهتر اینه که ایشون جنس معیوبشون رو پس بگیرند و خودشون برای گارانتیش اقدام کنند

قرار بوده من جنس سالم از ایشون دریافت کنم اما ایشون کلا هیچ اقدامی در جهت حل این مشکل برنمیدارند و در پیام خصوصی میگند اگه مشکل داره بفرستید گارانتی انگار نه انگار که من این قطعه معیوب رو از ایشون خریداری کردم

با کمال تاسف به تماس تلفنی من هم به هیچ عنوان پاسخ نمیدهند

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

این پاور تا تاریخ 20-12-89 گارانتی داره و کاملا سالم هستش.

احتمالا این آقا به خاطر اینکه پاور گارانتی داره ، دروغ به این آشکاری گفته و اصلا وجدان درد نداره و به نظر خودش خیالش راحته که کلاه برداری نکرده

ویرایش شده توسط mahddi
لینک به دیدگاه

بعید نیست . پیش خودش میگه خوب گارانتی داره براش درستش میکنن . من رشت هستم . به نمایندگی گرین تو رشت که گفتم ، جواب دادن که اگر مشکل داشته باشه خودمون همینجا یک دونه نو بهت میدیم و بعد پاور معیوب رو میفرستیم تهران تا جایگزین به ما بدن . همینجا میتونستن تست کنن . شما با خود آینده سیما صحبت کن و مشکل پاور رو توضیح بده . تلفنی جواب میدن . برخوردشون از خیلی از شرکتهای معروفتر بهتره . حالا که اون جوابتو نمیده بهتره خودتو معطل نکنی . چون ممکنه به قطعات دیگه آسیب بزنه .

لینک به دیدگاه

دقیقا تو پیام خصوصی میگه که اگه خرابه به من چه ببر گارانتی برات درستش میکنند انگار نه انگار که من پاور رو از ایشون خریدم

اگر مشکل حل نشد متن پیام های خصوصی رد و بدل شده رو میگذارم تا سایر دوستان قضاوت کنند

لینک به دیدگاه

اقای نوری من پاور رو دادم به یکی از دوستان تا اگه بتونه مشکل شو پی گیری بکنه

من از معامله با شما کاملا ناراضی هستم و حلالتون نمیکنم چون کار منو واقعا لنگ کردین

این کارها اخر عاقبت نداره عزیز

لینک به دیدگاه

دوستان گلم به هر كسي اعتماد نكنيد تا اينطوري براتون مشكل پيش نياد و وقتي اعتماد كرد همه مشكلات رو به تنتون بخريد .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...