رفتن به مطلب

دلیل این افهای وحشتناک چی هست

WINNER
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

لیون محصولات زوتک و گیگابایت رو با تخفیف خیلی بالا برای فروش گذاشته

980 G1

فقط 1699 تومان

حدود 640 کاهش قیمت

لینک به دیدگاه

خالی کردن انبار ها قبل از عید و همینطور اماده کردن بازار برای ورود محصولات جدید

کاری که چند وقت پیش در مورد سری ۷۰۰ هم اجرا شد

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط 980 کاهش قیمت پیدا کرده

چرا 970 رو کاهش قیمت نمیدن

لینک به دیدگاه

سلام

لیون محصولات زوتک و گیگابایت رو با تخفیف خیلی بالا برای فروش گذاشته

980 G1

فقط 1699 تومان

حدود 640 کاهش قیمت

تو چه مدت این قدر کاهش پیدا کرده؟؟؟

970 چون از لحاظ p/p عالیه ولی 980 نه و فروشش کمتره

لینک به دیدگاه

دلیل نداره ۱۱ ماه چپاول یک هفته هم به قیمت واقعیش

. دلیل!!!! شما دنبال کدوم دلیل هستی تا برات بگم.فقط باید پرسید أصلأ چرا۹۸۰تولید شد
لینک به دیدگاه

حالا بنظرتون بصرفه هست کسایی که 970 با پرفورمونس خوب دارن برن سمته 980 با این قیمتا ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فقط موندم چه سودی روی این کارتها میخورن که حدود 600 تومن کاهش قیمت دادن

لینک به دیدگاه

قیمتا ادمو وسوسه میکنه نمیدونی منتظر پاسکال باشی یا اینارو بگیری

.

.

.

والا لیون رو این کارتا سودشو کرده به اندازه کافی اینا هم کم کم کهنه میشن بمونه انبار دیگه اصلا نمیفروشه اگه مردین سری جدید g1 gaming رو اف بزنید :-?  :-?  :-?  :-? 

لینک به دیدگاه

سلام.اولن دستتون درد نکنه.حالا خوب یا بد قیمتا بماند که ما مصرف کننده ها توی این مملکت ناکجا آباد هیچکاره ایم.لطفن اگه میشه 980ti رو هم تخفیف بزنید ما مشتری شیم.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه !

کشوری که وطن منه , زادگاه منه

اینجا با وجود ادعای مذهبی بودنش راحت تهمت میزنیم و غیبت میکنیم

اینجا کمتر کسی دنبال واقعیته , اینجا ما بدون اینکه سوالی بکنیم در مورد دیگران همه چیز رو میدونیم , پس هر وقت راجب خودم سوال داشتم از دیگران میپرسم , مثلا هر وقت معدم درد گرفت دیگران میدونن چم شده , مثلا اگر خواستم به مریخ سفر کنم وسایل مورد نیاز سفر رو ازشون میپرسم , اگر خودم رو نمیشناسم دیگران خوب میشناسن . پس نیاز به خود شناسی نیست ,و از دیگران می پرسم

اینجا ما همه داناییم .

-----------------------------------------------------------------------------------

درود به همه دوستان عزیزم

مطالب بالا که نوشتم مطالبی هستش که به نظر من درد جامعه ماست , و هر کسی میخواد میتونه این مطالب رو به خودش بگیره و یا ازش استفاده کنه و نهایتش اگر خدا خواست چراغی در ذهنش روشن بشه و حالا اگر برداشت دیگه ای کرد که این برداشت ازاده و مسئول هر کسی خودشه

-----------------------------------------------

از این کلمه به بعد رو فقط برای کسانی مینویسم که به دنبال واقعیت هستن و به غیر از این عزیزان به دیگران  خوندنش رو پیشنهاد نمیکنم

در این بازار برندهای دیگه ای هم وجود داره که همه این برندها در حال رقابت سنگینی با هم هستند که این رقابت در 99 درصد مواقع مخفیانه و بدون متوجه شدن مصرف کننده انجام میشه . وقتی همه برندها قیمتی نزدیک به هم میگذارن توی بازار این نشون دهنده اینه که قیمت تمام شده اون کالا نزدیک به قیمت فروش و قیمت کنونیه بازاره :

چراااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟

چون اگر در جایی برندها بتونن به خاطر رقابت در بازار با قیمت بازی کنن حتما از این حربه استفاده میکنن چون دیگه راه نداره و قیمتها به کف رسیده . واسه همینه که قیمتها تا جای ممکن میاد پایین و همونجا قفل میشه . و برای همین بود که ماهها  کارتهای 980 در همه برندها قیمت ثابت داشتن .

حالا اگر این کارتها در همون زمان اینقدر سود تولید می کرد که دوستان همه چیز دانمان در بالا گفتن چرا اون زمان تغییر قیمت پیدا نکرد . ؟

-----------------------------------------------------------------------------------

توضیحات تکمیلی :

این کارتها با قیمتی که داشته چون از نظر فنی بین 10 تا 20 درصد در کارهای مختلف از 970 قویتر بوده برای همین برای مصرف کننده جذابیت خرید نداشته و به همین دلیل بعد از حدودا 3 ماه تلاش و گفتگو این امکان ایجاد شد که قیمت این کارتها به قیمت 970 نزدیک تر بشه تا مقرون به صرف باشه برای خرید.

------------------------------------------------------------------

دوستان تا قبل از این اینجور اتفاقات در بازار ما نمی افتاده و اگر افتاده ذهن پر مشغله من با 18 سال سابقه در این بازار به یاد نمیاره ,  پس اینو فقط برای کسایی میگم دنبال آگاهی هستن

لیون کامپیوتر تونست با این اتفاق برای بار دوم ( قبلا یکبار روی کارتهای GTX 780 انجام شده بود ) قیمت و کارایی رو در یک مدل از کارتهای گرافیک به تناسب برسونه @};- @};- @};-

------------------------------------------------------------------------

کلام اخر :

یکی از حرفه ای ترین راههای پیشرفت طرح سوال درسته

چطوره بجای این سوال که :  لیون کامپیوتر و آواژنگ چطور تونستن این همه قیمت رو پایین بیارن  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا این همه سوددددد کردنننننننننننن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیایم بپرسیم :   چطور برندهای دیگه مثل MSI و ASUS با وجود کاهش قیمت شدید در زوتاک و گیگا قیمتها رو بعد از چند روز پایین نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------------------------------

در نهایت به دوستانیکه دنیال واقعیت نیستن و دنبال سوال کردن نیستن پیشنهاد می کنیم به راهشون ادامه بدن و از دوستانیکه به دنبال سوال و آگاهای هستن میتونن از ما به هر روشی که دوست دارن بپرسن تا پاسخ بدیم . @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

اینجا ایرانه !

کشوری که وطن منه , زادگاه منه

اینجا با وجود ادعای مذهبی بودنش راحت تهمت میزنیم و غیبت میکنیم

اینجا کمتر کسی دنبال واقعیته , اینجا ما بدون اینکه سوالی بکنیم در مورد دیگران همه چیز رو میدونیم , پس هر وقت راجب خودم سوال داشتم از دیگران میپرسم , مثلا هر وقت معدم درد گرفت دیگران میدونن چم شده , مثلا اگر خواستم به مریخ سفر کنم وسایل مورد نیاز سفر رو ازشون میپرسم , اگر خودم رو نمیشناسم دیگران خوب میشناسن . پس نیاز به خود شناسی نیست ,و از دیگران می پرسم

اینجا ما همه داناییم .

درود به همه دوستان عزیزم

مطالب بالا که نوشتم مطالبی هستش که به نظر من درد جامعه ماست , و هر کسی میخواد میتونه این مطالب رو به خودش بگیره و یا ازش استفاده کنه و نهایتش اگر خدا خواست چراغی در ذهنش روشن بشه و حالا اگر برداشت دیگه ای کرد که این برداشت ازاده و مسئول هر کسی خودشه

-----------------------------------------------

از این کلمه به بعد رو فقط برای کسانی مینویسم که به دنبال واقعیت هستن و به غیر از این عزیزان به دیگران  خوندنش رو پیشنهاد نمیکنم

در این بازار برندهای دیگه ای هم وجود داره که همه این برندها در حال رقابت سنگینی با هم هستند که این رقابت در 99 درصد مواقع مخفیانه و بدون متوجه شدن مصرف کننده انجام میشه . وقتی همه برندها قیمتی نزدیک به هم میگذارن توی بازار این نشون دهنده اینه که قیمت تمام شده اون کالا نزدیک به قیمت فروش و قیمت کنونیه بازاره :

چراااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟

چون اگر در جایی برندها بتونن به خاطر رقابت در بازار با قیمت بازی کنن حتما از این حربه استفاده میکنن چون دیگه راه نداره و قیمتها به کف رسیده . واسه همینه که قیمتها تا جای ممکن میاد پایین و همونجا قفل میشه . و برای همین بود که ماهها  کارتهای 980 در همه برندها قیمت ثابت داشتن .

حالا اگر این کارتها در همون زمان اینقدر سود تولید می کرد که دوستان همه چیز دانمان در بالا گفتن چرا اون زمان تغییر قیمت پیدا نکرد . ؟

توضیحات تکمیلی :

این کارتها با قیمتی که داشته چون از نظر فنی بین 10 تا 20 درصد در کارهای مختلف از 970 قویتر بوده برای همین برای مصرف کننده جذابیت خرید نداشته و به همین دلیل بعد از حدودا 3 ماه تلاش و گفتگو این امکان ایجاد شد که قیمت این کارتها به قیمت 970 نزدیک تر بشه تا مقرون به صرف باشه برای خرید.

------------------------------------------------------------------

دوستان تا قبل از این اینجور اتفاقات در بازار ما نمی افتاده و اگر افتاده ذهن پر مشغله من با 18 سال سابقه در این بازار به یاد نمیاره ,  پس اینو فقط برای کسایی میگم دنبال آگاهی هستن

لیون کامپیوتر تونست با این اتفاق برای بار دوم ( قبلا یکبار روی کارتهای GTX 780 انجام شده بود ) قیمت و کارایی رو در یک مدل از کارتهای گرافیک به تناسب برسونه @};- @};- @};-

------------------------------------------------------------------------

کلام اخر :

یکی از حرفه ای ترین راههای پیشرفت طرح سوال درسته

چطوره بجای این سوال که :  لیون کامپیوتر و آواژنگ چطور تونستن این همه قیمت رو پایین بیارن  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا این همه سوددددد کردنننننننننننن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیایم بپرسیم :   چطور برندهای دیگه مثل MSI و ASUS با وجود کاهش قیمت شدید در زوتاک و گیگا قیمتها رو بعد از چند روز پایین نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

---------------------------------

در نهایت به دوستانیکه دنیال واقعیت نیستن و دنبال سوال کردن نیستن پیشنهاد می کنیم به راهشون ادامه بدن و از دوستانیکه به دنبال سوال و آگاهای هستن میتونن از ما به هر روشی که دوست دارن بپرسن تا پاسخ بدیم . @};- @};- @};- @};-

من آخرسر نفهمیدم که این تخفیفها همیشگیه یا نه؟؟؟!!!

یعنی اگه موجودی این کارتا با این قیمت تموم بشه چه اتفاقی میفته؟؟؟ دیگه همچین کارتی رو وارد نمیکنن؟؟؟ یا اگه دوباره وارد کنن با این قیمت فروش میره یا قیمت قبلی؟؟؟ اصلا این قیمت برای تعداد محدودی در نظر گرفته شده؟ یا اینکه کل موجودی انبار آواژنگ رو هدف گرفته؟؟؟

اینا رو بدونیم تکلیفمون واسه خرید مشخص میشه!

لینک به دیدگاه

من آخرسر نفهمیدم که این تخفیفها همیشگیه یا نه؟؟؟!!!

یعنی اگه موجودی این کارتا با این قیمت تموم بشه چه اتفاقی میفته؟؟؟ دیگه همچین کارتی رو وارد نمیکنن؟؟؟ یا اگه دوباره وارد کنن با این قیمت فروش میره یا قیمت قبلی؟؟؟ اصلا این قیمت برای تعداد محدودی در نظر گرفته شده؟ یا اینکه کل موجودی انبار آواژنگ رو هدف گرفته؟؟؟

اینا رو بدونیم تکلیفمون واسه خرید مشخص میشه!

درود

دوست گلم این تخفیف برای فقط موجودیه فعلیه و بعد از این هم اینکه چنین کارتی وارد بشه یانه مشخص نیست

تعداد این کارتها محدوده و تا به این لحظه استقبال خیلی زیادی ازشون شده و فکر میکنیم توی این هفته یه سری از مدلها به اتمام برسه

فقط بر اساس تجربه در مورد GTX 780 در گذشته که چنین تخفیفی دادیم اینو عنوان میکنم که فکر نمیکنم دوباره این مدلها وارد بشن مگر اینکه بسیار بسیار تخفیف خوبی بخورن که این امکانتش بسیار کمه

لینک به دیدگاه

قیمتا ادمو وسوسه میکنه نمیدونی منتظر پاسکال باشی یا اینارو بگیری

.

.

.

والا لیون رو این کارتا سودشو کرده به اندازه کافی اینا هم کم کم کهنه میشن بمونه انبار دیگه اصلا نمیفروشه اگه مردین سری جدید g1 gaming رو اف بزنید :-?  :-?  :-?  :-? 

دوست من لیون فروشنده هست - این تخفیفات هم اواژنگ از شرکت مادر گرفته و با قیمت پایینتر داره ارایه میده ! لیون که این کارت ها رو نمیسازه !!! لیون فقط فروشندست وارد کننده اواژنگ و ... هستن 

لینک به دیدگاه

دوست من لیون فروشنده هست - این تخفیفات هم اواژنگ از شرکت مادر گرفته و با قیمت پایینتر داره ارایه میده ! لیون که این کارت ها رو نمیسازه !!! لیون فقط فروشندست وارد کننده اواژنگ و ... هستن 

اهان اونوقت آواژنگ فقط واسه لیون این قیمت میده ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...