رفتن به مطلب

سر و دست شکستن برای AIO جدید شرکت Epson به نام Endeavor TD160E

Recommended Posts

hy0zl89qi9f4bi01tgf.jpg

تغییرات بازار چطور بود؟کسی پرینترهای Epson را به خاطر دارد؟این طور که مشخص است ، این شرکت نیز رفته رفته در حال وفق دادن خود با بازار جدید است و در همین راستا در حال عرضه All In One جدید خود به نام Endeavor TD160E می باشد . 

این محصول که یک کامپیوتر شخصی دسکتاپ AIO می باشد دارای صفحه نمایش 15.6 اینچی HD تمام لمسی 10 انگشتی با وضوح تصویر 1366x768 پیکسل می باشد و همچنین از یک پردازنده 1.60 گیگاهرتزی Intel Celeron N3150 ( به همراه کارت گرافیک سر خود ) ، یک رم 2 گیگابایتی DDR3 و 64 گیگابایت SSD سود می برد . 

علاوه بر این موارد ، این سیستم بی نیاز از فن از یک وب کم 200 مگاپیکسلی ، یک کارت ریدر SD/SDHC/SDXC ، دو پورت USB 3.0 ، یک پورت خروجی HDMI و یک کارت شبکه Gigabit بهره می برد . این محصول یعنی Endeavor TD160E که از ورژن 32 بیتی سیستم عامل ویندوز 10 سری Home سود می برد برای ایجاد اتصالات مورد نیاز از وای فای 802.11ac و در صورت درخواست خریدار از بلوتوث استفاده می کند . قرار است که Epson Endeavor TD160E در اواسط ماه مارچ میلادی و با قیمت پایه 99.800 ین ژاپن و یا به عبارتی 889 دلار آمریکا بفروش برسد . 

منبع : guru3d

مترجم : حماد قربانی

لینک به دیدگاه

این سیستم بی نیاز از فن از یک وب کم 200 مگاپیکسلی

200 مگا or 20 !!!?

لینک به دیدگاه

200 مگا or 20 !!!?

والا من خودم هم تعجب کردم . توی چنتا وب سایت دیگه چک کردم همه زده بودن 200 مگاپیکسل . ولی فک کنم همون 20 درست باشه

لینک به دیدگاه

درود

وب کم 200 مگا پیکسلی بدرد کسی نمیخوره آخه!

احتمالا همون 20 هست.

ممنون از خبر آقای قربانی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...