رفتن به مطلب

چشمان شما این مانیتور را خواهد پرستید: مانیتور 32 اینچی Predator XB321HK با رزولوشن 4K از شرکت Acer

Recommended Posts

ae39ou8u1v7i36yant2.jpg

شرکت Acer جدیدترین مانیتور گیمینگ خود را وارد خانواده Predator خود کرد: مانیتور گیمینگ 32 اینچی XB321HK. این مانیتور از رزولوشن فوق‌العاده 4K (با ابعاد پیکسلی 3840x2160)، پوشش صد درصدی sRGB، زاویه دید 178/178 درجه، رنگ 10 بیتی (1.07 میلیارد رنگ) برخوردار شده است. این مانیتور همچنین از فناوری انحصاری افزایش نرخ تازه‌سازی شرکت Nvidia، یعنی G-Sync نیز بهره‌مند شده است. از دیگر امکانات کلیدی این مانیتور، می‌توان به زمان پاسخگویی 4 میلی‌ثانیه، حداکثر روشنایی 350 کاندلا در مترمربع و نسبت کنتراست داینامیک مگا اشاره کرد. فناوری EyeProtect میزان نشر پرتوهای آبی رنگ را کاهش می‌دهد و فناوری GameView بصورت خودکار، تنظبمات مناسب صفحه‌نمایش را براساس بازی شما اعمال می‌کند. درگاه‌های ورودی این مانیتور شامل درگاه‌های DisplayPort 1.2 و HDMI است.

مانیتور Acer Predator XB321HK هم‌اکنون به قیمت 800 دلار (به‌ همراه مالیات بر ارزش افزوده) به‌فروش می‌رسد.

pu8k33dj6r0p3a0yu5zl.jpg

8dmx8uzdb8jdxld3vbff.jpg

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

سلام من برام سوال شده يه مشكلى كه با اينجور مانيتورهاى wide دارم، خودم benQ دارم ٢١ اينچى و مشكل اينه كه مثلا بعضى عكس و فيلم ها كامل صفحمو پر نميكنه و طرفين چپ و راست صفحه بدون محتوا و سياه ميشه، تنظيمات scaling هم تغييرى ايجاد نميكنه

آيا اين ويژگيه يا كه مشكله و قابل حل؟

ممنون ميشم راهنمايى بفرماييد

لینک به دیدگاه

سلام من برام سوال شده يه مشكلى كه با اينجور مانيتورهاى wide دارم، خودم benQ دارم ٢١ اينچى و مشكل اينه كه مثلا بعضى عكس و فيلم ها كامل صفحمو پر نميكنه و طرفين چپ و راست صفحه بدون محتوا و سياه ميشه، تنظيمات scaling هم تغييرى ايجاد نميكنه

آيا اين ويژگيه يا كه مشكله و قابل حل؟

ممنون ميشم راهنمايى بفرماييد

درود

این یک ویژگی هست که وقتی ویدیو های 16.9 ببینید دیگه این بارهای سیاه چپ و راست مانیتور دیده نمیشوند.

لینک به دیدگاه

درود

این یک ویژگی هست که وقتی ویدیو های 16.9 ببینید دیگه این بارهای سیاه چپ و راست مانیتور دیده نمیشوند.

بسيار عالي ممنون بابت توضيح، من كلي عكس و ويديو دارم از دوربين و گوشي قبليم كه متاسفانه ظاهرا ١٦:٩ نيست وهمشون به اون شكل كادر مشكي دار نمايش داده ميشه كه خب خيلي جالب نيست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...