رفتن به مطلب

پایین اومدن شدید سرعت اینترنت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من الان 1-2 سالی میشه ساعت 11 به بعد سرعت نتم میاد رو 20 کیلو بایت ساعت 2 میشه سرعت میره رو 1مگبایت 

ولی الان جدیدن از ساعت 9 سرعت میاد پایین تا 2 شب 

نویز ام ندارم ساعت 12 ظهر هم تا 3 خراب میشه 

بنظر شما اشکال از خطمه یا کلا اون ساعت ها نت شلوغه سرعت میاد پایین 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من الان 1-2 سالی میشه ساعت 11 به بعد سرعت نتم میاد رو 20 کیلو بایت ساعت 2 میشه سرعت میره رو 1مگبایت 

از طرف isp های بی پدر و مادر مورد لطف قرار گرفتین

لینک به دیدگاه

از کودوم شرکت نت گرفتید ؟اینترنتون نامحدوده یا محدوده ؟

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

وقتی پهتای باند اختصاصی نیست و یک مگابیتی که به شما میدن رو به هفت نفر دیگه هم میفروشن همین میشه دیگه! توی ساعات پر مصرف سرعتت میاد پایین!

لینک به دیدگاه

از کودوم شرکت نت گرفتید ؟اینترنتون نامحدوده یا محدوده ؟

پارس انلاین محدوده پهنا باندمم رو 4 مگ ه . باید 500 کیلو بایت دانلود داشته باشم 

خیلی عجیبه دقیق ساعت 1 سرعتم خوب میشه 

لینک به دیدگاه

من پارس انلاین دارم ولی پهنای باندم روی 12 مگ هستش

لینک به دیدگاه

دقیقا از 3 روز قبل از انتخابات اینترنت و داغون کردن هنوز درست نشده بازی که دیگه کلا نمیشه کرد وسط دانلود قطع و وصل میشه تو این 3 سال که  نانو استیشن خریدم اولین باریه اینطوری شده . سرعت دانلود تو ساعات رایگان 11Mb بود الان شده 3.1Mb من فردا زنگ میزنم بهشون اگه مثل قبل شد که هیچی وگرنه همون روز کنسلش میکنم میرم از جایی دیگه نت میگیرم. خوشبختانه شرکت وایرلس دردسرای ADSL رو نداره و تو 1 دقیقه میشه عوضش کرد فقط با چندتا کلیک.

لینک به دیدگاه

دقیقا از 3 روز قبل از انتخابات اینترنت و داغون کردن هنوز درست نشده بازی که دیگه کلا نمیشه کرد وسط دانلود قطع و وصل میشه تو این 3 سال که  نانو استیشن خریدم اولین باریه اینطوری شده . سرعت دانلود تو ساعات رایگان 11Mb بود الان شده 3.1Mb من فردا زنگ میزنم بهشون اگه مثل قبل شد که هیچی وگرنه همون روز کنسلش میکنم میرم از جایی دیگه نت میگیرم. خوشبختانه شرکت وایرلس دردسرای ADSL رو نداره و تو 1 دقیقه میشه عوضش کرد فقط با چندتا کلیک.

تایید میشه .. البته برای من از اواسط بهمن اینطوری شده .. 

لینک به دیدگاه

ماله منم پارس انلاینه ولی سرعتش خیلی خوبه

هیچ موردی هم نداره

512 اپ تو 16 میگ

سرعت دانلود بین 900 تا 1.5 مگ

لینک به دیدگاه

وقتی اسم محدودیت حجمی میاد بالا رفتن پهنای باند یه چیز غیر منطقی هستش فقط هزینه رو بالا میبره شما برو نامحدود بخر سرعتشر 50 کیلو بایت هست لا اقل تا اخر ماه هی مجبور به هزینه هجم نیست من که اگه حجمی داشته باشم 100 هزار باید هزینه حجم کنم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آسیاتک که رسما چند ماهی هست غیر قابل استفاده شده؛ دائم قطعی داره. افت سرعت که اصلا گفتنی نیست.

این اواخر به حدی حجم شکایات بالارفته که هرچی زنگ می زدی اشغال بود! بخصوص تو شهرستان ها که دیگه جوابت رو هم نمیده دفتر مرکزی.

منم زنگ زدم به رفیقم تهران گزارش دادم ( 1544 داخلی 4 محمودیان) که اینا به جای اینکه جواب ملت رو بدن اصلا جواب تلفن نمیدن وقتی خرابی دارید! احتمالا به عید نرسیده همشون عوض میشن...

تهران هم چند جا امتحان کردم صبانت و مخابرات! جفتشون افتضاح هستن. صبانت رو هم سمت پست لشکر تست کردم و هم سهروردی .

مخابرات هم ستارخان. اصن فاجعه ای هستن از نظر سرعت و کیفیت خط...

لینک به دیدگاه

منم آسیاتک دارم سرعت دانلودم 1 مگابایت بود از دیروز رسیده به 30 کیلوبایت

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کدام سرویس گرفتی ؟

لینک به دیدگاه

ربطی به نویز نداره نویز اینترنت رو هر لحظه دچار اختلال میکنه

این تغییرات از طرفISPهست بعدشم دو سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا یه لطفی به خودت کن بعد از دو سال پشتکار زنگ بزن ISP

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

وقتی اسم محدودیت حجمی میاد بالا رفتن پهنای باند یه چیز غیر منطقی هستش فقط هزینه رو بالا میبره شما برو نامحدود بخر سرعتشر 50 کیلو بایت هست لا اقل تا اخر ماه هی مجبور به هزینه هجم نیست من که اگه حجمی داشته باشم 100 هزار باید هزینه حجم کنم 

سلام

اتفاقا من هم اینترت نامحدود داشتم اما سرعتش خیلی کم میشد. دلیلش هم اینه که خیلی از کسایی که نامحدود دارن میخوان تا میتونن از این قابلیت استفاده کنن و تا میتونن دانلود کنن. الان یه چند سالیه که محدود گرفتم. از نظر سرعت خیلی بهتر شده و زیاد افت نداره اما همینطوری دارم 100 گیگ، 100 گیگ حجم میخرم. هزینه اش بالاتره اما خوب ارزششو داره.

لینک به دیدگاه

میشه سایت isp تون رو بدین؟

وایرلس یا ای دی اس ال

لینک به دیدگاه

:-S

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

تایید میشه، بنده هم دقیقا همین مشکل رو دارم، مخابرات کلا افتضاح شده، وقتی هم تماس می گیرید، میره رو منشی تلفنی و اصلا پاسخگو نیستند، یک پیام ضبط شده به شما میگه مربوط به زیرساخت هست و ازین قبیل چرت و پرت ها! متاسفانه خط بنده هم طوری هست که مخابرات حق سرویس دهی هیچ ISP دیگه ای رو روش نمیده! به این میگن معنی واقعی حمایت از حق مصرف کننده!

لینک به دیدگاه

با پشتیبانی ش تماس نگرفتید؟

همینجا چندین نفر این مشکل رو گزارش کردن خب یک اعتراض جمعی کنید بهشون، میتونه تماس های وقت و بیوقت و مکرر نمونه ش باشه

به تعزیرات حکومتی گزارش کنید مشکلاتتون رو دسته جمعی

http://www.124.ir/

یا شماره تلفن 124

خوب پیگیری میکنن شکایات رو. حالا در مورد اینترنت رو نمیدونم ولی باید پیگیری کنن.

خود سایت هم سامانه ثبت شکایات داره ولی ترجیحاً تماس بگیرید

لینک به دیدگاه

ربطی به نویز نداره نویز اینترنت رو هر لحظه دچار اختلال میکنه

این تغییرات از طرفISPهست بعدشم دو سال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

حالا یه لطفی به خودت کن بعد از دو سال پشتکار زنگ بزن ISP

خوب میگن مشکل از ما نیست. فقط 1 ساعت بود قبلن 11 تا 12 . الان از 8 شروع میشه تا 1:30 ..

پینگ هم خراب شده کلا 

دوستان توجه کرده باشید ایام نوروز کلا نت خراب میشه :| 

انتخاباتم همینطور 

ویرایش شده توسط CryptorChid
لینک به دیدگاه

خوب میگن مشکل از ما نیست. فقط 1 ساعت بود قبلن 11 تا 12 . الان از 8 شروع میشه تا 1:30 ..

پینگ هم خراب شده کلا 

دوستان توجه کرده باشید ایام نوروز کلا نت خراب میشه :|

انتخاباتم همینطور 

بیخود کردن برو ISPعوض کن

منم چند روز پینگم نابود شده ولی مشکل سرعت از خودشونه

لینک به دیدگاه

دوستان 

ایا امکان داره با Snr 25 ام نویز داشته باشی سرعتت بیاد ‍‍‍بایین ولی snr همون باشه ؟ 

من تا اونجایی که یادمه کلن شبا ساعت ۱۰ ۱۱ تا ۲ نت خراب میشد ؟‌ بنظر شما از سیم کشی ساختمون نیست ؟ ما طبقه اخریم این ساختمون ۱۵ ۱۶ سالی شایدم زیاد تر هس که ساخته شده 

لینک به دیدگاه

من الان پینگم اومده پایین ولی سایت‌های خارجی اصلا باز نمیشه حتی گوگل هم باز نمیشه.

معلوم نیست مخابرات چیکار میکنه.

zuj1_ping.png

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

من الان پینگم اومده پایین ولی سایت‌های خارجی اصلا باز نمیشه حتی گوگل هم باز نمیشه.

معلوم نیست مخابرات چیکار میکنه.

zuj1_ping.png

کار خاصی نمیکنه فقط طبق معمول ملت رو مورد عنایت قرار میده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...