رفتن به مطلب

** آیا هنوز GTX 980 کارت گرافیکی بی تکلیف است ؟؟؟ !!!!

Recommended Posts

درود دوستان گلم

از ظهر دیروز وقتی قیمت کارتهای گرافیک GTX 980 رو در سایت تغییر دادیم سوالات بسیار زیادی از از سمت بازار کامپیوتر و مشتریان و بازدیدکنندگان عزیز از ما شده که تا جای ممکن به این وسوالات پاسخ دادیم .

بیشترین سوالی که از ما شد : آواژنگ چطور این همه تخفیف داد ؟ یعنی اینقدر داشت گرون میفروخت ؟

پاسخ : شرکت اواژنگ این تخفیف رو از خود شرکتهای اصلی مثل زوتاک و گیگابایت گرفته و همین تخفیف رو تونست به مشتریانش در ایران بده .

ولی این تاپیک رو ایجاد کردم که با هم در مورد این مسئله به گفتگو بپردازیم . و خیلی خوشحال میشیم نظرات شما عزیزان رو در این مورد بدونیم .

نظر شخصیه بنده :

وقتی کارتهای سری 900 وارد بازار کشور شد همه ذوق زده شدیم .

980 تقریبا بین 10 تا 20 درصد بسته به نوع کار و برنامه از 970 قویتر بود . ولی تقریبا بین 40 تا 50 درصد گرونتر از 970 بود  . واسه همین خیلی از کاربرا میومدن کارت 970 رو خریداری می کردن و حق هم داشتن  و خیلیها هم این تفاوت قیمت براشون اهمیت نداشت و 980 رو خریداری می کردن .

ولی درصد فروش کارت 970 بسیار بالاتر از 980 بود و کارت 980 بسیار روند فروشش کند بود . تا اینکه کارت 980 Ti وارد بازار شد و تفاوت کارایی حدودی 20 درصد بالاتر از 980 و تفاوت قیمتی حدودا بین 20 تا 30 درصدی اون باعث شد انتخاب بهتری نسبت به GTX 980 باشه .

این عوامل باعث شد همچنان کارت گرافیک GTX 980 کم فروشترین کارت در رده کارتهای هایند باشه .

حالا با قیمتهایی که ما در فروشگاه لیون کامپیوتر اعلام کردیم تمام این معادلات تغییر کرد .

الان میخوایم نظر شما کاربران رو در این مورد و این اتفاق بدونیم @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتها باید خیلی وقت پیش به این صورت در میومد

فعلا هم با زمزه امدن کارتهای جدید کلا کسی به اون صورت راقب به خرید کارتهای سری 900 نیست

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

به نظر من الان دیگه با این تغییر قیمت، کسی 970 نمیخره، چون خرید 980 به صرفه شده.

ویرایش شده توسط Games_OD
لینک به دیدگاه

قیمتها باید خیلی وقت پیش به این صورت در میومد

فعلا هم با ضمضه امدن کارتهای جدید کلا کسی به اون صورت راقب به خرید کارتهای سری 900 نیست

ممنونم از شما

این زمزمه ها همیشه و در تمام فصول و قرنها بوده ;)

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت آقای حسینی.

به نظر بنده، قیمتشون حالا منطقی شده ولی مطمعن هستم شرکت آواژنگ دلش برای مصرف کننده ها نسوخته و به خاطر خالی کردن انبارهاش از کارتهای 980 هست که روی دستش مونده دست به اینکار زده!!!

اگر خیلی دلسوز هست ( حالا نمیگم سه چهار ماه اول ورودش ) میتونست بعد از مدتی از سود بسیار کلان و غیر منطقی دست بکشه و کمی قیمت کارتهاش رو منطقی تر میکرد تا نه سیخ بسوزه و نه کباب!!!

با تشکر.

لینک به دیدگاه

احتمالا با قیمت جدید فروش بهتری پیدا میکنه چون با قیمت قبلی هیچ توجیهی نداشت خریدش مگر کاربرایی که هزینه براشون مهم نبود .

لینک به دیدگاه

سری 900 کلا ارزش خرید بالایی داره ولی خب متاسفانه بخاطر قیمت ارزو نوسانات بازار باعث شد دست خیلی ها از 960 به بالا کوتاه شه

درحالی ک اگر بحث قیمت نبود همه بخاطر کارایی فوق العاده 980 و 980ti روانتخاب میکردن اگرچه کارت 980 خیلی کارت خوبیه ولی بخاطر اینکه نسخه ti حتی از titan x پیشه گرفت نگاه ها به 980 کمرنگ شد چون با هزینه کمتر به کارایی titan x دست پیدا میشد

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت آقای حسینی.

به نظر بنده، قیمتشون حالا منطقی شده ولی مطمعن هستم شرکت آواژنگ دلش برای مصرف کننده ها نسوخته و به خاطر خالی کردن انبارهاش از کارتهای 980 هست که روی دستش مونده دست به اینکار زده!!!

اگر خیلی دلسوز هست ( حالا نمیگم سه چهار ماه اول ورودش ) میتونست بعد از مدتی از سود بسیار کلان و غیر منطقی دست بکشه و کمی قیمت کارتهاش رو منطقی تر میکرد تا نه سیخ بسوزه و نه کباب!!!

با تشکر.

درود ایمان جان

کسی دلش برای کسی نمیسوزه و هر مجموعه و سازمان و هر فروشگاهی باید هزینه هاش رو در بیاره عزیزم

اواژنگ هم تخفیف گرفت و این تخفیف رو روی این کالا اعمال کرده حال دلش سوخته و یا نسوخته فکر میکنم حرفهای حاشیه ای باشه .

موضوع تاپیک بحث و بررسی در مورد تکلیف کارتهای GTX 980 در بازار هستش و از شما و دوستان میخوام در مورد موضوع تاپیک بحث کنید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا باید اینطور گفت

امدی جانم به قربانت

ولی حالا چرا

خخخخخخخخخخخ

لینک به دیدگاه

ایول دمت گرم دقیقا زدی توخاک....

ویرایش شده توسط sadegh75
لینک به دیدگاه

اینطور که من متوجه شدم فقط کارتهای دو برند زوتاک و گیگابایت اینطور شده و سایر برمد ها هموز به همون قیمت قبل خرید و فروش میشن! درسته!

لینک به دیدگاه

اینطور که من متوجه شدم فقط کارتهای دو برند زوتاک و گیگابایت اینطور شده و سایر برمد ها هموز به همون قیمت قبل خرید و فروش میشن! درسته!

بله دقیقا

و به نظر من حتی اگر یک شرکت و برند بتونه کاهش قیمتش رو نشون بده مطمئننا همیشه به نفع مصرف کننده بوده . حالا دلیل این کار هر چی که میخواد باشه

ولی همین تغییر قیمت از روز گذشته سیل عظیمی از کاربرا رو به سمت این کارت جلب کرده .

و جالبترین اتفاقی که افتاد این بود که کاربری که 980ti خریداری کرده بود پاورش رو تغییر داد و دو تا gtx 980 خریداری کرد از ما . و تا اون لحظه ما به این مسئله توجه نکرده بودیم

لینک به دیدگاه

به نظر حرکت بسیار خوبیه.

بنده امروز قصد خرید 970 رو داشتم اما وقتی با کاهش قیمت 980 رو به رو شدم ، یک Zotac GTX 980 AMP! Extreme Edition خریدم.

امیدوارم سایر برندها هم این تخفیف ها رو روی محصولات خودشون اعمال کنند.

لینک به دیدگاه

من هم که اصلا هیچ تمایلی به خرید گرافیک نداشتم ...واقعا وسوسه شدم .....  به احتمال 90 درصد مدل g1 را بخرم ....ممنون از این تخفیف ...امیدوارم که تاریخ گارانتی هم بروز باشد ....

ویرایش شده توسط mohsen19x
لینک به دیدگاه

من هم شدیدا وسوسه شدم چند روز دیگه صبر کنیم شاید مدلایی که کاربرای دیگه میزارن رو بشه پایین تر هم خرید. باید کارتم رو رد کنم بره  :D

این تخفیف ها دایمی هست دیگه درسته؟

ویرایش شده توسط jetalpha
لینک به دیدگاه

این نظر منه. این شرکت باید خیلی زودتر این کارو میکرد یا الان که این کارو کرده انقدر قیمتارو پایین نمیاورد یا اگه پایین میاره به محض ورودش هم اونقدر بالا نمیداد قیمتا رو .  به عنوان مثال منی که دو تا 970 دارم قیمتی که خریدم از الان 2 تا 980 بیشتر شده بود!!!! یا کسی که دو تا 980 اون موقع خریده الان قیمتا رو ببینه حالش گرفته میشه نمیگم یکی چون اگه یکی بود باز به نفعش بود یکی دیگه کنارش میگرفت با همین قیمت

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

با توجه به این که سری 900 انویدیا بسیار محبوب ظاهر شد اون طرف وضعیت کارتای Fury و 300 فکر نمیکنم خیلی جالب باشه ، یه تخفیفی هم روی سر گوش کارت های Fury و Fury Nano و Fury X هم بکشین احتمالا خوب میشه : )

لینک به دیدگاه

ابهام ؟؟

GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5

۱,۵۸۱,۰۰۰ تومان

GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5

۱,۶۹۹,۰۰۰ تومان

:-?

با قیمت های جهانی مقاسیه شه هیچ موقع تفاوت 100 تومن نمیشه پیدا کرد

با این جهات قیمت 970 به شدت ریزش خواهد کرد و مثل دومینو شروع میشه میره پایین و به 960 وr9 390 و r9 380 خواهد رسید 

اگر از اول درست قیمت گذاری کنن فروشش بیشتر میشه ولی همیشه تو ایران برعکس

ویرایش شده توسط alireza3dshadow
لینک به دیدگاه

یک سوال ؟ 

آیا احتمال کاهش قیمت  بقیه کارت گرافیک سری های هم ردیف مثلا 970 هست ؟؟؟  یا فقط مختص همین مدل می باشد؟ 

لینک به دیدگاه

مدل های ۹۷۰ هم اگر تخفیف بزنید عالی می شود

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

کاش این تخفیف 5 ماه دیگه اعمال میشد خخخ منم میتونستم بخرم ولی خیلی خوب هست الان خر کسی قصد خرید داشته باشه به جای 970 یک 980 میخره

لینک به دیدگاه

قیمت ها واقعا فوق العادست !!! الان بنظر من خرید 980 کاملا درسته - درود به لیون  @};-

لینک به دیدگاه

خوب آواژنگ فقط كه كارت 980 رو گارانتى نميكنه هزاران محصول ديگه هم هست مثل اكثر كاربران كه ميان رده هستن حالا كه به قول خودش يه حركت زده پس ميتونه حركات ديگه هم بزنه محصولات ديگه رو هم بتركونه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت ها الان بهتر شده و 980 الان کارتی با ارزش شده

اما این کاهش قیمت بیشتر به خاطر خالی شدن انبارها اتفاق افتاده ، چون یواش یواش دیگه دوره ی 900 به پایان میرسه و نسل جدید حدود 6 ماه دیگه به بازار عرضه میشن

اگه کارتهای جدید معرفی بشن دیگه کسی سراغ سری قبل نمیره

لینک به دیدگاه

یک سوال ؟ 

آیا احتمال کاهش قیمت  بقیه کارت گرافیک سری های هم ردیف مثلا 970 هست ؟؟؟  یا فقط مختص همین مدل می باشد؟ 

کاهش به این شکل در هیچ کارتی به این زودی ها صورت نمی گیره

این یک آفر ویژه بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...