رفتن به مطلب

** آیا هنوز GTX 980 کارت گرافیکی بی تکلیف است ؟؟؟ !!!!

Recommended Posts

آفرها که فوق العاده بودند ولی اگه همین مدل g1  رو در نظر بگیریم، قیمت دلاریش حدود 1 میلیون هشتصد تومان هست! حالا با آفر فوق العاده ویژه، آواژنگ این محصول رو 600 تومان زیر قیمت و به قیمت 1 میلیون و هفتصد تومان میده! اگه قرار بود تخفیفی از طرف شرکت گیگا بوده باشه این تخفیف توی همه جا اعمال می شد نه فقط ایران! آواژنگ به حد کافی سودشو از فروش این مدل برده و این آفر رو زده تا بقیه اش روی دستش باد نکنه (البته اونا از بازار خیلی از بهتر از ما سر در میارن) خلاصه درسته که این محصول با یه قیمت خیلی خوب داره به دست مشتری میشه ولی قطعا توش لطف آواژنگ به مشتری نبوده!
در مورد گرایش کاربرا به 980 هم که اتفاق خیلی طبیعیه، یه مشتری همیشه میزارن performance/price رو نگاه میکنه و خریدشو انجام میده! منم اگه پول داشتم قطعا 980 میخردم!

ویرایش شده توسط pyramidali
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمت ها الان بهتر شده و 980 الان کارتی با ارزش شده

اما این کاهش قیمت بیشتر به خاطر خالی شدن انبارها اتفاق افتاده ، چون یواش یواش دیگه دوره ی 900 به پایان میرسه و نسل جدید حدود 6 ماه دیگه به بازار عرضه میشن

اگه کارتهای جدید معرفی بشن دیگه کسی سراغ سری قبل نمیره

برفرض که حرف شما هم درست باشه ! شش ماه کم نیست و انویدیا داره مثل بنز این سری رو ساپورت می کنه فعلا!

من خودم به شخصه نیاز داشتم حتما 980G1 خرید می کردم.

از نظر کولر و خنک کنندگی، طراحی، مدار تغذیه، پتانسیل اورکلاک، خروجی تصویر و ... هیچی کم نداره این کارت.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من این جریان دایرکس ۱۲ دیوونم کرده. نمیدونم ۹۸۰ بخرم یا ۳۹۰ .منتظر یه گیم درست و حسابی بر پایه دایرکس ۱۲ هستم که تکلیف روشن بشه

لینک به دیدگاه

من این جریان دایرکس ۱۲ دیوونم کرده. نمیدونم ۹۸۰ بخرم یا ۳۹۰ .منتظر یه گیم درست و حسابی بر پایه دایرکس ۱۲ هستم که تکلیف روشن بشه

من هم مشکلم همین DX 12 هست .......

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تاثیری تو بازار فکر نکنم ایجاد کنه به اون صورت و تنها باعث میشه اونایی که دنبال 970 بودن الان به 980 هم فکر کنند ... بیشترین نقصی که این کارت داره اینه که رمش کمه هنوز...  انویدیا این کارت رو وسط زمین و هوا ول کرده نه میشه گفت های اند نه میشه گفت مدیومه فریمی هم که میده یجورایی الکیه در واقع 970 کافیه بعد نتیجه بهتر بخوای باید 980ti داشته باشی و گرنه فرقی فکر نکنم این وسط بحال گیمر بکنه مثلا تو بازی 970 40 فریم میده 980 50 فریم میده این وسط 980ti رو لازم داری که 60 فریم بگیری در نتیجه بنظر من خرید 980 هنوز یجورایی تو ابهامه مثل پاور که طرف 700 هم کارش راه می افته اما 800 می خره اما با این 100 تا پاور اضافه نمی تونه کارت دوم اضافه کنه اما برا کارت تک هم اسرافه پول هدر دادنه، نمی دونم منظور رو گرفتین یا نه ...  :D

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اگه همین تخفیفو به 970 میدادن تا صبح چیزی ازش نمیموند :laughing: :laughing: :laughing: =)) =)) =))

صبح اقای حسینی با تریلی 970 هارو میبرد اداره پست ارسال کنه واسه مشتریا =))

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بصورت کلی حالا به هر دلیلی باشه کار بسیار خوبی هست فقط اگر یه کارت میان رده رو به پایین (960-950)هم میتونست براش کاری کنه، که فروشش بسیار بیشتر میشد

یک سوال دارم این تخفیف در لیون کامپیوتر هست یا اگه بریم بازار هم همین حدود قیمت میدن ؟

همچنین اگر این کار بصورت یک سنت در بیاد دیگه کسی نمیتونه جلوی آواژنگ رو بگیره(فکر کنم در بلاد کفر هم همچین اتفاقاتی رخ میده)

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

قیمت کارت گیگابایت 980 الان 1699 و قیمت کارت 970 هم 1581 هستش ، خوب تفاوت قیمت حدود 7 درصد هست که هر آدم عاقلی اگه 118 تومن پول هم داشته باشه بین این دو کارت حتما 980 رو خریداری می کنه.

لینک به دیدگاه

درود

طبیعی‌ه که کاربران و مصرف کنند‌گان از این وضع استقبال کنند تا به شکل یک سنت در بیآد. اما چون اینجا ایران‌ه همه دنبال انگیزه‌خوانی هستند به جای این‌که ببینند چه سودی براشون داره.

به نظرتون بهتره که بقیه‌ی واردکنندگان هم چنین رویه‌ای رو در پیش بگیرند یا بگن "ایرانی جماعت به این تخفیف‌ها روی خوش نشان نمی‌ده بفرستین بلاروس و چچن زیر قیمت بفروشند"؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

الان صف آگهی خرید 980 دست دوم پر میشه

نمونش این فروم برای 970

نو هم ارزون بشه خریدار پیدا نمیشه

لینک به دیدگاه

الان PNY gtx 970 تو فروشگاه 270 دلار هست که میشه تقریبا 900 تومان!

http://slickdeals.net/f/8536065-pny-geforce-gtx-970-4gb-rev-2-270-ar-w-tom-clancy-s-the-division

چند روز قبل هم gtx 950 با تخفیفش 120 دلار بود که میشه 420!

ما میایم میگیم مثلا gtx 980 قیمتش 500 دلار هست که میشه 1,800,000 با هزینه گمرک و حمل و نقل و چیزای دیگه، باید بالای 2 تومن فروخته بشه! در حالی که فروشگاه های بزرگ و وارد کننده ها در تعداد بالا با قیمت خیلی پایین تری خرید میکنن! و در واقع قیمت فعلی آواژنگ قیمتیه که خیلی وقت پیش هم میتونست بده! که در مورد محصولات دیگه هم صدق میکنه! ولی مثل بقیه چیزا، ماشین و ... همیشه قیمتا دوبله است!

مثال دیگه هم پردازنده های اینتل هست که درسته بدون گارانتیه ولی اینجا از فروشگاه های جهانی ارزونتره چون تعداد بالا خرید میشه!

لینک به دیدگاه

کاری ندارم ولی اونایی که 980 داشتن میفروختن و سر قیمتش چونه میزدن یکم گیج میشن. مورد داشتیم 980 دسته دو گارانتی مختومی 1800-1900 تا همین دیروز قیمت خورده.

اگه این دسته از کاربرا نتونن جنسشونو قبل از اتمام بار 980 های تخفیف خورده بفروشن فکر میکنم در آینده نتون قیمت بالای کارتشون رو توجیه کنن.

من خودم با مموری 980 مشکل دارم، ای کاش نسخه هشت گیگ داشت.

لینک به دیدگاه

وقتی روی کانال لیون قیمت هارو دیدم ,چشام گرد شده بود...

قبلا قصد Sli داشتم اما الان با توجه به حافظه کم (از نظر خودم)پشیمون شدم از خریدش .

در کل واسه کسانی که شب عیدی میخوان حالشو ببرن موقعیت خوبیه.

-----------

آقای حسینی این تخفیف  آواژنگ انشاء منو مورد دار میکنه  :D

لینک به دیدگاه

والا من خیلی مشتاقم مدل AMP! Extreme رو بخرم ولی یکی 2 تا مسئله هست که ذهنم رو مشغول کرده.1- میزان گارانتی کارت های زوتاک مشخص نیست.من زنگ می زنم به آواژنگ میگن 3 ساله هستش ولی از هر مغازه داری که پرسیدم میگن 2 ساله هستش ضمن اینکه اکثر کارت هایی که افراد برای فروش گذاشتن با توجه به فاکتورشون 24 ماهه به نظر میاد گارانتی محصولات زوتاک.2-مسئله ی دیگه ای که من بعد از تماس با آواژنگ ازش مطلع شدم اینکه آواژنگ کاری به فاکتور خرید نداره و بر اساس تاریخ گارانتی روی کارت گارانتی خدمات میده.این یعنی اگه شما امروز یه 980 گیگا خریدید و از 3 سال گارانتیش 8 ماهش رد شده باشه، برای اون 8 ماه از دست رفته آواژنگ مسئولیت قبول نمی کنه.برای همین هم من احتمال میدم که این کارت های 980 تخفیف خورده هم احتمالا مقداری از روی گارانتیشون رد شده (بین 6 ماه شاید تا 1 سال )با توجه به فروش پایین 980 ها. و شاید به همین دلیل تخفیف خوردن.اگر واقعا تونستن تخفیف بگیرن از شرکتای گیگا و زوتاک امیدوارم حداقل الان بار جدید ها رو اینطور تخفیف زده باشن....

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا من خیلی مشتاقم مدل AMP! Extreme رو بخرم ولی یکی 2 تا مسئله هست که ذهنم رو مشغول کرده.1- میزان گارانتی کارت های زوتاک مشخص نیست.من زنگ می زنم به آواژنگ میگن 3 ساله هستش ولی از هر مغازه داری که پرسیدم میگن 2 ساله هستش ضمن اینکه اکثر کارت هایی که افراد برای فروش گذاشتن با توجه به فاکتورشون 24 ماهه به نظر میاد گارانتی محصولات زوتاک.2-مسئله ی دیگه ای که من بعد از تماس با آواژنگ ازش مطلع شدم اینکه آواژنگ کاری به فاکتور خرید نداره و بر اساس تاریخ گارانتی روی کارت گارانتی خدمات میده.این یعنی اگه شما امروز یه 980 گیگا خریدید و از 3 سال گارانتیش 8 ماهش رد شده باشه، برای اون 8 ماه از دست رفته آواژنگ مسئولیت قبول نمی کنه.برای همین هم من احتمال میدم که این کارت های 980 تخفیف خورده هم احتمالا مقداری از روی گارانتیشون رد شده (بین 6 ماه شاید تا 1 سال )با توجه به فروش پایین 980 ها. و شاید به همین دلیل تخفیف خوردن.

معمولا اول که میخوان جنس رو گارانتی کنن روی حساب خواب جنس بخصوص مثل این کارتها رده بالا چند ماه گارانتی روجلوتر میگیرن که اگر کارت موند گارانتیش بیات نشه!

تو زمینه سخت افزار من تا حالا کالایی رو ندیدم که از تاریخ فاکتور به شما خدمات گارانتی بدن و بیشتر برای لوازم خانگی من همچین مسئله ای رو دیدم!

ولی احتمال اینکه مثلا ببینی از 3 سال گارانتی 1 سال و نیم مونده زیاد هست. البته آقای حسینی میتونن چک کنن و تو این زمینه هم شفاف سازی کنن...

لینک به دیدگاه

معمولا اول که میخوان جنس رو گارانتی کنن روی حساب خواب جنس بخصوص مثل این کارتها رده بالا چند ماه گارانتی روجلوتر میگیرن که اگر کارت موند گارانتیش بیات نشه!

تو زمینه سخت افزار من تا حالا کالایی رو ندیدم که از تاریخ فاکتور به شما خدمات گارانتی بدن و بیشتر برای لوازم خانگی من همچین مسئله ای رو دیدم!

ولی احتمال اینکه مثلا ببینی از 3 سال گارانتی 1 سال و نیم مونده زیاد هست. البته آقای حسینی میتونن چک کنن و تو این زمینه هم شفاف سازی کنن...

راستش وقتی شرکت گیرین داخل اصفهان نمایشگاه بود همون روز من یه 700M خریده بودم که از 24 ماه تاریخ روی کارتش 3 ماهش رد شده بود گفتم اگه باهاش فاکتور بدم 3 ماه رو برام اضافه می کنید؟ گفت بله مسئولشون حالا از روی حرف که گفته بودن فاکتور فروش رو قبول دارن در عمل نمی دونم...

لینک به دیدگاه

با این قیمتا 970 بی تکلیف شد

اگه 970 هم کاهش قیمت داشته باشه ارزش خریدشو دوباره به دست میاره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز سلام پ

اقا من رو عفو بفرمایید که کم فرصت میکنم عرض ادب کنم خدمتتون! @};-

یک نکته  رو یادتون رفت دلیل فروش  بیش از حد 970 در روز های اول  اراه  خوب این بود که خیلی محبوب بود به دلایل زیاد - قیمت مناسب توانایی  مناسب مصرف کم دمای کم  و...ولی یک چیر رو کم لطفی کردید مقاله های رضا!! ملاقات با سلطان!! :)  :)   @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

خوب اگه به آوژنگ و گیگا و مدل 980 مربوطه این آفر چرا مدل اکستریم گیگا تخفیف نخورده؟؟

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز سلام پ

اقا من رو عفو بفرمایید که کم فرصت میکنم عرض ادب کنم خدمتتون! @};-

یک نکته رو یادتون رفت دلیل فروش بیش از حد 970 در روز های اول اراه خوب این بود که خیلی محبوب بود به دلایل زیاد - قیمت مناسب توانایی مناسب مصرف کم دمای کم و...ولی یک چیر رو کم لطفی کردید مقاله های رضا!! ملاقات با سلطان!! :) :) @};- @};- @};-

درود اقا رضای گل

کاملاااااااا درست میفرمایید و شما اولین مقاله این کارت رو نوشتید و واقعا کمک زیادی در انتخاب کاربرای عزیز کرد

ازت ممنونیم رضا جان عالی هستین شما

فقط الان دارم با گوشی جواب میدم نمیتونم از اموشن استفاده کنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...