رفتن به مطلب

** آیا هنوز GTX 980 کارت گرافیکی بی تکلیف است ؟؟؟ !!!!

Recommended Posts

به نظر شما فکر کردین شرکت گیگا دلش به حال مردم ایران سوخته تخفیف داده؟ کلا قیمت ها دست وارد کننده است. اینا بخوان کالای 200 دلاری 1 میلیون و پونصد بفروشن میفروشن بخوان 700 تومن هم بفروشن میفروشن و اصلا هم ربطی به شرکت گیگا نداره. بعدش هم کلا دلال ها بیشتر از تولیدکننده سود می کنند. 

گیگا خودش خارج از کشور نمایندگی داره !

درود

این جوابی بود که در یک تاپیک دیگه صحبت شده بود داده بودم بد نیست مطالعه کنید :

البته جواب صحبت شما نیست و ما به شما حق میدیم که چنین فکری بکنید ولی برای روشن شدن مسئله و آگاهی بیشتر به چند سوال اخر که مطرح کردیم پیشنهاد میکنم توجه کنید مهمه :

در روزهای اول کاریم توی نت خیلی وقتها از این بخثها ناراحت میشدم چون میدونستم اشتباه و یه جاهایی تهمته ولی کم کم بعد از سالها تجربه به این مسئله پی بردم که دوستی مثل شما هم چون اطلاعات کافی در این زمینه نداره حق داره که چنین فکری بکنه و از اون روزی که متوجه این مسئله شدم سعی کردیم تیم رو برای اگاهای دیگران اموزش بدیم , یعنی اگر ما چیزی میدونیم دلیل نمیشه دیگران هم بدونن .

یکی از دلایل محکم و قاطعی که داریم بابت این پاسخها مهم بودن روحیه کاربرانمون هستش یعنی وقتی ما چیزی رو نمیدونیم در دلمون قضاوتی رو ایجاد میکنیم و این قضاوت به روح و روانمون اسیب میزنه در صورتیکه امکان داره اون چیزی که قضاوت کردیم درست نباشه و پیشنهاد ما این بوده که سوال کنید تا جواب بدیم . البته خیلی وقتها خیلی از دوستان دنبال جواب نیستن و برای این افراد نمیتونیم کاری بکنیم .

قدیمیا گفتن کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدارش کرد ;)

ولی با این حال امیدوارم که این پاسخها بتونه کمکی به دوستان بکنه :

مطلب زیر پاسخ به تاپیک دیگه ای بوده

=====================================

اینجا ایرانه !

کشوری که وطن منه , زادگاه منه

اینجا با وجود ادعای مذهبی بودنش راحت تهمت میزنیم و غیبت میکنیم

اینجا کمتر کسی دنبال واقعیته , اینجا ما بدون اینکه سوالی بکنیم در مورد دیگران همه چیز رو میدونیم , پس هر وقت راجب خودم سوال داشتم از دیگران میپرسم , مثلا هر وقت معدم درد گرفت دیگران میدونن چم شده , مثلا اگر خواستم به مریخ سفر کنم وسایل مورد نیاز سفر رو ازشون میپرسم , اگر خودم رو نمیشناسم دیگران خوب میشناسن . پس نیاز به خود شناسی نیست ,و از دیگران می پرسم

اینجا ما همه داناییم .

-----------------------------------------------------------------------------------

درود به همه دوستان عزیزم

مطالب بالا که نوشتم مطالبی هستش که به نظر من درد جامعه ماست , و هر کسی میخواد میتونه این مطالب رو به خودش بگیره و یا ازش استفاده کنه و نهایتش اگر خدا خواست چراغی در ذهنش روشن بشه و حالا اگر برداشت دیگه ای کرد که این برداشت ازاده و مسئول هر کسی خودشه

-----------------------------------------------

از این کلمه به بعد رو فقط برای کسانی مینویسم که به دنبال واقعیت هستن و به غیر از این عزیزان به دیگران  خوندنش رو پیشنهاد نمیکنم

در این بازار برندهای دیگه ای هم وجود داره که همه این برندها در حال رقابت سنگینی با هم هستند که این رقابت در 99 درصد مواقع مخفیانه و بدون متوجه شدن مصرف کننده انجام میشه . وقتی همه برندها قیمتی نزدیک به هم میگذارن توی بازار این نشون دهنده اینه که قیمت تمام شده اون کالا نزدیک به قیمت فروش و قیمت کنونیه بازاره :

چراااااااااا ؟؟؟؟؟؟؟

چون اگر در جایی برندها بتونن به خاطر رقابت در بازار با قیمت بازی کنن حتما از این حربه استفاده میکنن چون دیگه راه نداره و قیمتها به کف رسیده . واسه همینه که قیمتها تا جای ممکن میاد پایین و همونجا قفل میشه . و برای همین بود که ماهها  کارتهای 980 در همه برندها قیمت ثابت داشتن .

حالا اگر این کارتها در همون زمان اینقدر سود تولید می کرد که دوستان همه چیز دانمان در بالا گفتن چرا اون زمان تغییر قیمت پیدا نکرد . ؟

-----------------------------------------------------------------------------------

توضیحات تکمیلی :

این کارتها با قیمتی که داشته چون از نظر فنی بین 10 تا 20 درصد در کارهای مختلف از 970 قویتر بوده برای همین برای مصرف کننده جذابیت خرید نداشته و به همین دلیل بعد از حدودا 3 ماه تلاش و گفتگو این امکان ایجاد شد که قیمت این کارتها به قیمت 970 نزدیک تر بشه تا مقرون به صرف باشه برای خرید.

------------------------------------------------------------------

دوستان تا قبل از این اینجور اتفاقات در بازار ما نمی افتاده و اگر افتاده ذهن پر مشغله من با 18 سال سابقه در این بازار به یاد نمیاره ,  پس اینو فقط برای کسایی میگم دنبال آگاهی هستن

لیون کامپیوتر تونست با این اتفاق برای بار دوم ( قبلا یکبار روی کارتهای GTX 780 انجام شده بود ) قیمت و کارایی رو در یک مدل از کارتهای گرافیک به تناسب برسونه @};- @};- @};-

------------------------------------------------------------------------

کلام اخر :

یکی از حرفه ای ترین راههای پیشرفت طرح سوال درسته

چطوره بجای این سوال که :  لیون کامپیوتر و آواژنگ چطور تونستن این همه قیمت رو پایین بیارن  ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و یا این همه سوددددد کردنننننننننننن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بیایم بپرسیم :   چطور برندهای دیگه مثل MSI و ASUS با وجود کاهش قیمت شدید در زوتاک و گیگا قیمتها رو بعد از چند روز پایین نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در سکوت کامل به سر میبرن ؟

---------------------------------

در نهایت به دوستانیکه دنیال واقعیت نیستن و دنبال سوال کردن نیستن پیشنهاد می کنیم به راهشون ادامه بدن و از دوستانیکه به دنبال سوال و آگاهای هستن میتونن از ما به هر روشی که دوست دارن بپرسن تا پاسخ بدیم . @};- @};- @};- @};-

پارسال مگه 970 نبود که ایسوس آورد پایین یدفعه !!!

قدیمیا گفتن کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدارش کرد = کسی خودشو بخواب نزده از دستمون کاری برنمیاد اگه آزادی بود معلوم میشد 

بیایم بپرسیم :   چطور برندهای دیگه مثل MSI و ASUS با وجود کاهش قیمت شدید در زوتاک و گیگا قیمتها رو بعد از چند روز پایین نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در سکوت کامل به سر میبرن ؟  :::ایسوس این کارو کرد اگه یادتون باشه . تنها شما نبودید دوتا سایت بقلیم بودن که قیمت رو کاهش دادن 

اینجا با وجود ادعای مذهبی بودنش راحت تهمت میزنیم و غیبت میکنیم = اینو یکی رو بیخال شو جون کساینکه حرف از مذهب میزنن دارن کیلیو کلیو ثروت مملکتو میخورن .

حتی الان 970 هم کاهش پیدا کرده .

ولی این کاهش قیمت دیره /فکر نکنن که ملت حالیشون نیس . همیشه نزدیک عید یه تکونی میدن . 

بیزحمت اگه 500 برای 980 دادن کاهش قیمت بگید برای 960 و 960 هم یه کاهش قیمت توپ بدن ! مثلا 200 تا 300 تومن . ببینم میدن برای 970 و 960  :)  :D

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

آقای حسینی یه سوال خیلی مهم دارم

یعنی آواژنگ رفته هم با گیگابایت و هم با زوتک نشسته پای میز گفته به ما تخفیف بدین

یه سوال دارم ازتون

اگر اواژنگ کارتهای ایسوس و ام اس آی هم وارد میکرد میتونست از اونا هم این تخفیفو بگیره ؟ به احتمال خیلی زیاد جواب بله بود و منم فکر میکنم همینطور میشد و میتونست تخفیف بگیره

و اینجا ذهن خیلی ها حتی خودم میره به این سمت که خود اواژنگ خودش قیمتارو اورده پایین و هیچ تخفیفی در کار نبوده . مگه میشه یهو بیاد این همه تخفیف از هردو کمپانی همزمان بگیره

مگه پای میز به هردو کمپانی زوتک و گیگابایت چی گفته که این همه تخفیف داره . خب اون کسی که رفته این همه تخفیف گرفته رو یه لحظه به سازگار و ماتریکس هم قرض بدن بره با ایسوس و ام اس آی هم یه دو دقیقه صحبت کنه تخفیف بگیره

نکنه رفته گفته اقا ما زنو بچه داریم ایالواریم یه تخفیفی بده شب عیدی

صاحب خونه داره اساسیه رو میریزه بیرون

پدرم مریضه پول دوا دکترشو ندارم

من فکر کنم از اونجایی که این کارتها بلاتکلیف بودن واقعا با توجه به قیمت و قدرت 970 و اینکه مقدار زیادتری نسبت به ایسوس و MSI تو انبارشون موجود بود برای اینکه یه مقدار زیادیشو رد کنن بره این داستان تخفیف گرفتنو مطرح کردن

به احتمال زیاد ایسوس و MSI  هم مجبور میشن به خاطر تفاوت قدرت کم و اختلاف قیمت زیاد 980 و 970 یه همچین حرکتی اجرا کنن و احتمالا اونا هم بگن به مناسبت عید قربان ایسوس و گیگا یه تخفیف زیادی برای ایرانی ها در نظر گرفتن

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

تنها دلیل منطقی که می تونه داشته باشه باد کردن این جنسها توی انبار آواژنگ بوده، اتفاقا تصمیم درست و منطقی بوده ، جلوگیری از هزینه انبارداری برای کالایی که  کاهش ارزش تدریجی داره و مشتری نداره، ضمن اینکه آواژنگ می دونه با توجه به نزدیکی عرضه پاسکال روز به روز میل به خرید این محصولات کمتر میشه

اینکه چرا شرکتهای دیگه اینکارو نکردن بسته به سیاست و موجودی انباراشون داره

لینک به دیدگاه

این کالا با قیمتی که داشت همانطور که در اول پستم اعلام کردم خریدار نداشت پس کالایی که خروجی نداره این شرکت برای اینکه خروجی براش ایجاد کنه تخفیف داده و یا به قول بعضی از دوستان کالا دستش باد کرده بوده ;) به این قیمت داره میده خوب اینکه به نفع مصرف کنندست .

حالا به هر روش و سیاستی که تخفیف داده تونسته و چنین قدرتی رو داشته و ما هم این تخفیف رو گرفتیم و  تقدیم مشتریامون کردیم  و خدا رو شکر توی این چند روز استقبال زیادی ازش شده . و مبارک همشون باشه و در ضمن برای اینکه از این کالاها سوء استفاده نشه ما تعداد بیشتر از 3 عدد به هیچ کسی نفروختیم و نمیفروشیم . در صورتیکه خیلی به نفع ما بوده که بخوایم همرو یکجا بدیم ولی هدف ما رسیدن کالا به دست مصرف کننده بوده

============================

در ضمن همه شرکتهایی که این سری کارتها رو دارن مشکل عدم خروجی و یا به قول بعضی از دوستان دستشون باد کرد

لینک به دیدگاه

این کالا با قیمتی که داشت همانطور که در اول پستم اعلام کردم خریدار نداشت پس کالایی که خروجی نداره این شرکت برای اینکه خروجی براش ایجاد کنه تخفیف داده و یا به قول بعضی از دوستان کالا دستش باد کرده بوده ;) به این قیمت داره میده خوب اینکه به نفع مصرف کنندست .

حالا به هر روش و سیاستی که تخفیف داده تونسته و چنین قدرتی رو داشته و ما هم این تخفیف رو گرفتیم و  تقدیم مشتریامون کردیم  و خدا رو شکر توی این چند روز استقبال زیادی ازش شده . و مبارک همشون باشه و در ضمن برای اینکه از این کالاها سوء استفاده نشه ما تعداد بیشتر از 3 عدد به هیچ کسی نفروختیم و نمیفروشیم . در صورتیکه خیلی به نفع ما بوده که بخوایم همرو یکجا بدیم ولی هدف ما رسیدن کالا به دست مصرف کننده بوده

در ضمن همه شرکتهایی که این سری کارتها رو دارن مشکل عدم خروجی و یا به قول بعضی از دوستان دستشون باد کرد

اقا ی حسینی عزیز باز هم با این قیمت ها سود خودش رو داره

ولی خدایی انصافه که اجناس رو اینقدر روش می کشن،حالا این یه سری از کارت ها هستن خود دوستان حساب کنید رو بقیه اجناس چقدر ناجوانمردانه دارن سود می خورن

برگشتین گفتین تو ایران راحت تهمت می زنن در این مورد باید بگم آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است

لینک به دیدگاه

این اخرین توضیح رو هم به دوستان میدم

و از این بحث خارج میشم

کارت گرافیک gtx 980 در بازار جهانی به خاطر پرفورمنس نزدیک به 970 دست تمام کسانیکه موجود کرده بودن مونده بود بخصوص وقتی 980ti اومد این اتفاق قشنگ تیشه به ریشه gtx 980 زد و خورد شرکت انودیا به دلیل عدم خروجی از انبارهای جهانی و عدم استقبال توسط مصرف کننده دراپ سنگینی رو روی این کالا منظور کرد و از اونجایی که اواژنگ مثل چند شرکت دیگه در ایران ارتباط مستقیم با شرکتهای اصلی دارن و دارن از اونها ساپورت میشن تونستن بعد از چند ماه این دراپ قیمت رو بگیرن و روی این کالا که توی انبار مونده بود اعمال کنن و با دراپ قیمت براش خروجی ایجاد کنن

==========================

دوستان این اخرین مطلب بنده در مورد این مسئله بود . و موفق باشید

لینک به دیدگاه

این اخرین توضیح رو هم به دوستان میدم

و از این بحث خارج میشم

کارت گرافیک gtx 980 در بازار جهانی به خاطر پرفورمنس نزدیک به 970 دست تمام کسانیکه موجود کرده بودن مونده بود بخصوص وقتی 980ti اومد این اتفاق قشنگ تیشه به ریشه gtx 980 زد و خورد شرکت انودیا به دلیل عدم خروجی از انبارهای جهانی و عدم استقبال توسط مصرف کننده دراپ سنگینی رو روی این کالا منظور کرد و از اونجایی که اواژنگ مثل چند شرکت دیگه در ایران ارتباط مستقیم با شرکتهای اصلی دارن و دارن از اونها ساپورت میشن تونستن بعد از چند ماه این دراپ قیمت رو بگیرن و روی این کالا که توی انبار مونده بود اعمال کنن و با دراپ قیمت براش خروجی ایجاد کنن

==========================

دوستان این اخرین مطلب بنده در مورد این مسئله بود . و موفق باشید

آقای حسینی من شما رو خیلی قبول دارم و به نظرم فروشنده بی نهایت منصفی هستید @};-  ولی نمیدونم چرا از وارد کننده هایی مثل آواژنگ دفاع می کنید طبیعی اونها برای شما اینطور توجیح کنند، من شخصا به صداقت و انصافشون شک دارم  :-?

اینها اگر صادق هستند چرا بحث قیمت گذاری ها رو شفاف نمی کنند ما که هر طور حساب می کنیم جور در نمیاد ~x(

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

آقای حسینی من شما رو خیلی قبول دارم و به نظرم فروشنده بی نهایت منصفی هستید @};-  ولی نمیدونم چرا از وارد کننده هایی مثل آواژنگ دفاع می کنید طبیعی اونها برای شما اینطور توجیح کنند، من شخصا به صداقت و انصافشون شک دارم  :-?

اینها اگر صادق هستند چرا بحث قیمت گذاری ها رو شفاف نمی کنند ما که هر طور حساب می کنیم جور در نمیاد ~x(

درود دوست عزیزم

ممنونم از شما نظر لطفتونه

ما از هیچ شرکت و ارگانی دفاع نمیکنیم و البته شاید توضیحات بنده این ذهنیت رو ایجاد کرده که حق هم دارید

ولی اینها فقط توضیحاتی بود در این زمینه

لینک به دیدگاه

جناب حسینی بنده یک سوال دارم (شاید حیلی به موضوع تاپیک مربوط نباشه ولی چون فرمودین پاسخ می دین بنده هم عرض می کنم):

توی بازار لوازم الکترونیک که از خارج از کشور وارد میشن، به خصوص همین بازار قطعات کامپیوتر که تخصص شما هست، چند درصد از سود کالای X (مثلا یک کارت گرافیک یا مادربرد بالای 150 دلار) به شرکت گارانتی کننده یا وارد کننده می رسه؟ و ایا این میزان سود و این نحوه قیمت گذاری منصفانه است؟ یعنی واقعا جا نداره این قیمت ها پایین تر بیاد؟ شما فرمودین شرکت هایی مثل اواژنگ مستقیما با شرکت مادر تولید کننده قطعات در ارتباط هستند، یعنی وقتی به صورت عمده کالا خریداری می کنند، حتی از قیمت دلاری قطعه هم براشون پایین تر در میاد. پس چطور میان قطعاتشون بعضا تا 30 درصد بالاتری از قیمت تبدیل شده (قیمت دلاری ضرب در نرخ ارز ازاد)  می فروشند؟ (حتی با در نظر گرفتن هزینه ارسال و گمرک و خرابی و خواب سرمایه هم توجیه پذیر نیست) . نمونش کارت GTX 970 G1 Gaming

ویرایش شده توسط hamidassassin
لینک به دیدگاه

سوال اصلی اینجاست که چرا زوتک و گیگابایت که با اواژنگ کار میکنن فقط این دراپ رو زدن اونم به صورت همزمان . آیا اگر اواژنگ محصولات ایسوس و MSI  و EVGA و Powercolor و .... هم وارد میکرد میتونست یه همچین تخفیفی بگیره ؟

آیا نمیشه اون کسی که از اواژنگ رفته این دراپ رو گرفته یه لطف کوچیکی بکنه بره برای سازگار و ویستا و ماتریکس هم یه گفتمان 5 دقیقه ای داشته باشه یه دراپ بزنه تو رگشون ؟

ما آخر نفهمیدیم خود گیگابایت و زوتک به خاطر تفاوت قدرت کم و تفاوت قیمت زیاد کارتهای 970 و 980 و انبار شدن این کارتها توی انباراشون اومدن تخفیف دادن یا اواژنگ رفته  با کلی چکو چونه و گریه زاری این دراپو گرفته

بقیه تولید کننده های گرافیک بجز زوتک و گیگا از سری 980 کم تولید کردن یا اینکه انباراشون به اسم صاحب شرکت بوده دیگه پول اجاره انبار نمیدادن

لینک به دیدگاه

مسسئله اینجاست که اگه کسی 1700 تومن داشت و می خواست گرافیک بخره، به احتمال زیاد خریده بود. الان کمتر کسی پیدا میشه که یک سیستم رده بالا داشته باشه تا این گرافیک رو روش سوار کنه و قبلش گرافیک مناسب نداشته بود. این تخفیفتون هم واقعا عالیه و به نظرم با این قیمت خرید 970 زیاد منطقی نیست. ولی چه کنیم که پول خریدشو نداریم!

لینک به دیدگاه

مسسئله اینجاست که اگه کسی 1700 تومن داشت و می خواست گرافیک بخره، به احتمال زیاد خریده بود. الان کمتر کسی پیدا میشه که یک سیستم رده بالا داشته باشه تا این گرافیک رو روش سوار کنه و قبلش گرافیک مناسب نداشته بود. این تخفیفتون هم واقعا عالیه و به نظرم با این قیمت خرید 970 زیاد منطقی نیست. ولی چه کنیم که پول خریدشو نداریم!

ولي خداخيرشون بده من پريروز رفتم ليون ميخواستم ٣٩٠بگيرم ولي ٩٨٠g1 گرفتم

اونجا هم اقاي جاهد و اقاي حسيني اقا پويا(مسئول اسمبل)سنگ تموم گذاشتن برام

يچيز هم بايد بگم

خيلي ازدوستان فكر ميكنن ك اين كارتا ك تخفيف خوردن اخر گارانتيشونه ولي كارت من تا٢٠١٨گارانتي داره

بازم ممنون ليون

لینک به دیدگاه

گیگا خودش خارج از کشور نمایندگی داره !

پارسال مگه 970 نبود که ایسوس آورد پایین یدفعه !!!

قدیمیا گفتن کسی که خودش رو به خواب زده رو نمیشه بیدارش کرد = کسی خودشو بخواب نزده از دستمون کاری برنمیاد اگه آزادی بود معلوم میشد 

بیایم بپرسیم :   چطور برندهای دیگه مثل MSI و ASUS با وجود کاهش قیمت شدید در زوتاک و گیگا قیمتها رو بعد از چند روز پایین نیاوردن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ و در سکوت کامل به سر میبرن ؟  :::ایسوس این کارو کرد اگه یادتون باشه . تنها شما نبودید دوتا سایت بقلیم بودن که قیمت رو کاهش دادن 

اینجا با وجود ادعای مذهبی بودنش راحت تهمت میزنیم و غیبت میکنیم = اینو یکی رو بیخال شو جون کساینکه حرف از مذهب میزنن دارن کیلیو کلیو ثروت مملکتو میخورن .

حتی الان 970 هم کاهش پیدا کرده .

ولی این کاهش قیمت دیره /فکر نکنن که ملت حالیشون نیس . همیشه نزدیک عید یه تکونی میدن . 

بیزحمت اگه 500 برای 980 دادن کاهش قیمت بگید برای 960 و 960 هم یه کاهش قیمت توپ بدن ! مثلا 200 تا 300 تومن . ببینم میدن برای 970 و 960  :)  :D

کی منفی داده ؟ بیاد رودرو تا  :) ببینم شجاعت داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیگه چی میخواید برید با سلطان مکسول حال کنید کمی بعد هم دو تا ۹۸۰ رو بزنید تنگ هم لذت گیمنیگ دنیا رو ببرید از قدرت زیاد شبها تو خواب نعره میزنید !

لینک به دیدگاه

دیگه چی میخواید برید با سلطان مکسول حال کنید کمی بعد هم دو تا ۹۸۰ رو بزنید تنگ هم لذت گیمنیگ دنیا رو ببرید از قدرت زیاد شبها تو خواب نعره میزنید !

=))

من فکر می کنم بچه ها میترسن بخرن باز یه موقع بخوره تو سرش  ^_^

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

=))

من فکر می کنم بچه ها میترسن بخرن باز یه موقع بخوره تو سرش  ^_^

همون خخخخخ الله اعلم  :D  :D  :D  :D

الان چرا این مدل تغییر قیمت پیدا کرده ولی مدل ؟؟؟

1700= Gigabyte GTX 980 OC G1 Gaming WF 3X 4GB

2215=Gigabyte GTX 980 OC WF 3X 4GB

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه دیگه در ایران همینه اخرش  بازم شکر کنید و معرفت اقای حسینی رو ببوسید که بازم به قیمت مناسب داره   این کار رو میکنه هیچ کس اینکار رو انجام نیمده

لینک به دیدگاه

همون خخخخخ الله اعلم  :D  :D  :D  :D

الان چرا این مدل تغییر قیمت پیدا کرده ولی مدل ؟؟؟

1700= Gigabyte GTX 980 OC G1 Gaming WF 3X 4GB

2215=Gigabyte GTX 980 OC WF 3X 4GB

فکر کنم از گیگابایت زنگ زدن آواژنگ گفتن چون دست به سینه و آروم نبودین دیگه تخفیف نمیدیم بهتون

احتمالا زوتک هم چند روز دیگه زنگ بزنه

چون گیگابایت و زوتک همیشه به صورت همزمان هر کاریو انجام میدن

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

شرکت هایی مثل اواژنگ مستقیما با شرکت مادر تولید کننده قطعات در ارتباط هستند،

8-X  8-X  8-X

لینک به دیدگاه

با توجه به قیمت حال حاضر 970 و 10 تا 20% قویتر بودن 980 ، خرید 980 با این قیمت کاملا منطقی هست.  :)

ولی چرا بقیه شرکتها به این کاهش قیمت فکر نمی کنند؟؟! فکر میکنند اگر این بار تخفیف دادند دیگه مشتری عادت میکنه به این کار و منتظر تخفیف برای خرید می مونه یا سیاست گران فروشی در ایران راهی تضمین شده برای فروش این جور محصولات هست حتی با صرف زمان بیشتر؟  :-?

با تشکر از آقای حسینی بابت این تخفیف گرفتن و پیگیری کردن.  @};-

لینک به دیدگاه

جالبه که توی تمامی صنف ها این اتفاق می افته اما توی حوزه سخت افزار برای دوستان هنوز عجیبه.

تخفیف های 50-60 درصدی کیف و کفش و لباس توی بهمن ماه به چه دلیلی صورت می گیره؟ آیا توطئه ای در کاره و نقشه ای شوم برای کسب سود کشیده شده؟  :laughing: 

تخفیف تحفیفه و نهایتا هم به نغع مشتریه(قیمت ارزان تر) و هم به نفع فروشنده (فروش به تعداد بالاتر)

این که چه قصد و نیتی داشتن چه فرقی به حال خریدار می کنه؟ 

قضیه خیلی خیلی ساده است. این قدر داستان های خاله زنکی نسازیم. یعنی چی که فلان شرکت دلش برای ما نسوخته؟ مگه قراره بر اساس سوزوندن یا خوشحال کردن دل من و شما کار کنن؟  :laughing: 

سوال: آیا هنوز GTX 980 کارت گرافیکی بی تکلیف است ؟؟؟ !!!!

پاسخ: خیر. پرفرمنس یک grade بالاتر با تراشه قدرتمند تر و 4GB حافظه واقعی به صرف این مقدار هزینه اندک کاملا می ارزند. 

ویرایش شده توسط TrueHW
لینک به دیدگاه

والا من خیلی مشتاقم مدل AMP! Extreme رو بخرم ولی یکی 2 تا مسئله هست که ذهنم رو مشغول کرده.1- میزان گارانتی کارت های زوتاک مشخص نیست.من زنگ می زنم به آواژنگ میگن 3 ساله هستش ولی از هر مغازه داری که پرسیدم میگن 2 ساله هستش ضمن اینکه اکثر کارت هایی که افراد برای فروش گذاشتن با توجه به فاکتورشون 24 ماهه به نظر میاد گارانتی محصولات زوتاک.2-مسئله ی دیگه ای که من بعد از تماس با آواژنگ ازش مطلع شدم اینکه آواژنگ کاری به فاکتور خرید نداره و بر اساس تاریخ گارانتی روی کارت گارانتی خدمات میده.این یعنی اگه شما امروز یه 980 گیگا خریدید و از 3 سال گارانتیش 8 ماهش رد شده باشه، برای اون 8 ماه از دست رفته آواژنگ مسئولیت قبول نمی کنه.برای همین هم من احتمال میدم که این کارت های 980 تخفیف خورده هم احتمالا مقداری از روی گارانتیشون رد شده (بین 6 ماه شاید تا 1 سال )با توجه به فروش پایین 980 ها. و شاید به همین دلیل تخفیف خوردن.اگر واقعا تونستن تخفیف بگیرن از شرکتای گیگا و زوتاک امیدوارم حداقل الان بار جدید ها رو اینطور تخفیف زده باشن....

حدس شما کاملا درسته ، کارت زوتاک بنده امروز به دستم رسید ، اما متاسفانه فقط تا فوریه 2017 از گارانتی کارت باقی مونده !!!! ( با توجه به این که گارانتی این کارت 3 ساله است! )

شماره سریال به این صورت هست : N1448 که تاریخ ساخت میشه بین November 24, 2014 تا November 30, 2014

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ویرایش شده توسط GUYVER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حدس شما کاملا درسته ، کارت زوتاک بنده امروز به دستم رسید ، اما متاسفانه فقط تا فوریه 2017 از گارانتی کارت باقی مونده !!!! ( با توجه به این که گارانتی این کارت 3 ساله است! )

شماره سریال به این صورت هست : N1448 که تاریخ ساخت میشه بین November 24, 2014 تا November 30, 2014

پس یعنی از 3 سال گارانتی کارتتون تقریبا 9 ماه گارانتی داره!

شما از آقای حسینی جویا شدید علت رو؟ چطور همچین مساله ی مهمی رو بازگو نکردن! 

لینک به دیدگاه

پس یعنی از 3 سال گارانتی کارتتون تقریبا 9 ماه گارانتی داره!

شما از آقای حسینی جویا شدید علت رو؟ چطور همچین مساله ی مهمی رو بازگو نکردن!

بله ؛ واقعا باعث تاسف هست که چنین موضوعی رو در هنگام خرید به بنده نگفتند!

این کالا با قیمتی که داشت همانطور که در اول پستم اعلام کردم خریدار نداشت پس کالایی که خروجی نداره این شرکت برای اینکه خروجی براش ایجاد کنه تخفیف داده و یا به قول بعضی از دوستان کالا دستش باد کرده بوده  ;) به این قیمت داره میده خوب اینکه به نفع مصرف کنندست .

آقای حسینی ؛ دلیل این که کالایی که بیشتر از ۲ سال از گارانتی اون رد شده ؛ برای بنده ارسال شده ؛ چی هست؟

آیا بقیه دوستانی هم که مدل زوتاک رو تهیه کردند ، چنین مشکلی داشتند؟

ولي خداخيرشون بده من پريروز رفتم ليون ميخواستم ٣٩٠بگيرم ولي ٩٨٠g1 گرفتم

اونجا هم اقاي جاهد و اقاي حسيني اقا پويا(مسئول اسمبل)سنگ تموم گذاشتن برام

يچيز هم بايد بگم

خيلي ازدوستان فكر ميكنن ك اين كارتا ك تخفيف خوردن اخر گارانتيشونه ولي كارت من تا٢٠١٨گارانتي داره

بازم ممنون ليون

ای کاش من هم گیگابایت تهیه میکردم ؛ الان با این که یک کارت آکبند تهیه کردم ، فقط حدود ۹ ماه از گارانتی کارت ام باقی مونده!

واقعا ناامید شدم.

ویرایش شده توسط GUYVER
لینک به دیدگاه

خدا رو شکر که تا مرز 90 درصد خرید رفتم ولی در آخرین لحظه پشیمون شدم....با این وضع گارانتی به درد نمیخوره مخصوصا موقع فروش کلی ضرر میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...