رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید سیستم برای کار با نرم افزار Edius

Recommended Posts

سیلام خسته نباشید.میخوام یه سیستم ببندم واسه کار با نرم افزار Edius با cpu AMD لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

سلام

چرا amd

اول بودجتون رو مشخص کنید دوستان راحت تر بتونن کمک کنن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

بودجه مشخص کنید لطفا

بعد یه نکته ای من با همین نرمافرار کار میکنم با سیستم تو امضا هست میتونم بگم این نرمافرار کاملا با اینتل بهینه شده اما تو نرمافزار شرکت adobi این کاملا بر عکس هست

پس پیش نهاد میدم سیستم بر پلیه اینتل برای کار با این نرمافزار تهیه کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

بودجه مشخص کنید لطفا

بعد یه نکته ای من با همین نرمافرار کار میکنم با سیستم تو امضا هست میتونم بگم این نرمافرار کاملا با اینتل بهینه شده اما تو نرمافزار شرکت adobi این کاملا بر عکس هست

پس پیش نهاد میدم سیستم بر پلیه اینتل برای کار با این نرمافزار تهیه کنید

بله، کاملا تأیید میشه.

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که می گن ایدیوس برای پردازنده ی اینتل بهینه شده لطفا دلیل یا مرجع بیارند. من از این دست حرفها که ایدیوس با این پردازنده یا آن کارت گرافیک بهتر کار می کنه زیاد شنیده ام اما به ندرت دلیل قابل قبولی دیده ام.

نسخه های پیش از 7 ایدیوس، 32 بیتی هستند و بنابراین رم زیاد به کار نمی آد.

برای نسخه های 7 و 8 هنوز کرک پایدار نیامده.

بهتره نوع کاربری و پروژه های کاری و نسخه ی مورد استفاده و نیز افزونه ها مشخص بشه تا بهتر بشه نظر داد.

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که می گن ایدیوس برای پردازنده ی اینتل بهینه شده لطفا دلیل یا مرجع بیارند. من از این دست حرفها که ایدیوس با این پردازنده یا آن کارت گرافیک بهتر کار می کنه زیاد شنیده ام اما به ندرت دلیل قابل قبولی دیده ام.

نسخه های پیش از 7 ایدیوس، 32 بیتی هستند و بنابراین رم زیاد به کار نمی آد.

برای نسخه های 7 و 8 هنوز کرک پایدار نیامده.

بهتره نوع کاربری و پروژه های کاری و نسخه ی مورد استفاده و نیز افزونه ها مشخص بشه تا بهتر بشه نظر داد.

سلام 

من کاری با مرجع ندارم چیزی که خودم تست کردم رو میگم زمان لود برنامه با سیستم داخل امضا من به مراطب بیشتر از سرعت لود شدن نرمافزار با یه i3 بود تو تست های که انجام دادم 

نسخه ای که من استفاده میکنم 7.51 هست که اخرین نسخه کرک شده هست و احتیاج به تغییر تاریخ هم نداره

من خودم سیستم AMD دارم دلیلی نمیبینم الکی از سیستم AMD ایراد بگیرم اما بالا هم گفتم نرمافزارا adobi کاملا بهتر کار میکنن با سخت افزار AMD

لینک به دیدگاه

سلام 

من کاری با مرجع ندارم چیزی که خودم تست کردم رو میگم زمان لود برنامه با سیستم داخل امضا من به مراطب بیشتر از سرعت لود شدن نرمافزار با یه i3 بود تو تست های که انجام دادم 

نسخه ای که من استفاده میکنم 7.51 هست که اخرین نسخه کرک شده هست و احتیاج به تغییر تاریخ هم نداره

من خودم سیستم AMD دارم دلیلی نمیبینم الکی از سیستم AMD ایراد بگیرم اما بالا هم گفتم نرمافزارا adobi کاملا بهتر کار میکنن با سخت افزار AMD

درود دوباره

edius 7.x توی بالا آمدن با پردازنده های amd کند‌تر عمل می‌کنه ولی حین کار و به ویژه خروجی گرفتن بسته به ویژگی‌های پروژه وضع فرق می‌کنه. 

برای برنامه‌های ادوبی هم من تفاوتی که یک برند رو از برند دیگری متمایز کنه ندید‌ه‌ام.

کلا مشاهده از نظر علمی باید تکرارپذیر باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...