رفتن به مطلب

بررسی مختصر مانیتور :SAMSUNG S27D390

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و عرض ادب خدمت دوستان محترم و عزیز 

اگر قبلا اطلاع داشته باشید من تصمیم گرفته بودم که یک مانیتور 27 اینچ خوب با رزولوشن و فرکانس بالا از بین دو مدل BENQ XL2730 و ASUS MG279Q بخرم

که به دلیل برخی مشکلات مالی پیش بینی نشده خرید یکی از این مانیتورها رو کنسل کردم و تصمیم گرفتم یه مانیتور معمولی 27 اینچ بخرم تا هم بدون مانیتور نباشم وهم کارهام

رو پیش ببرم / خلاصه از بین مانیتورهای 27 اینچ من دو مدل SAMSUNG S27D390 وBENQ RL2755HM رو مدنظر قرار دادم برای خرید و بعداز بررسی تصمیم

گرفتم که یک مانیتور خوش قیمت تر خریداری کنم چون من به هر حال میفروختمش ، پس تصمیم گرفتم مدل سامسونگ رو از فروشگاه لیون خریداری کنم و اگر راستش رو بخواین

دلم یه جوری بود که نکنه پیکسل سوخته داشته یا مشکلی چیزی داشته باشه یا کیفیتش افتضاح باشه و هزاران مورد دیگه که حتی خواستم زنگ بزنم و تعویضش کنم با مدل بنکیو ولی

خب گفتم دیگه بی خیال حالا که خریدم بزار بیاد ببینیم چی میشه و چطور از آب درمیاد / خب به هر حال طبق معمول مانیتور در عرض 24 ساعت به دستم رسید و همینطور که داشتم

میبردمش منزل شور یا لذت خاصی تو وجودم نبود و حتی بعداز رسیدن به منزل حال و حوصله باز کردنش رو نداشتم که بلاخره تصمیم گرفتم بازش کنم و مانیتور رو بیرون بیارم که قشنگ

شروع کردم به باز کردن یکی پس از دیگری که رسیدم به اولین صحنه که خود مانیتور بود که علیرغم

انتظاری که داشتم طراحی شیک و زیبا و ساده ای داشت و کل بدنه به جز صفحه مانیتور با سلفونپوشونده شده

بود ودور قابش یه رنگ زیبای کریستالی فیروزه ای داشتو خب ادامه دادمکلا اقلامش رو بیرون آوردم و شروع کردم

به سرهم کردنش که پایه قشنگ داخل نایلون پیچونده شده بود و همه چی تمیز سر جای خودش کیپ شد و گذاشتم روی میزم و قیافش

انصافا زیبا بود و طراحی دلنشینی داشت که واقعا انتظار نداشتم بدینگونه باشه و اینطور چشم نواز / خب کابل رو وصل کردم و آداپتورش رو هم

زدمبه برق و سیستم رو روشن کردم که در ادامه توضیحی مختصری درباره همه محاسن و معایبش خواهم گفت خدمتتون که هر کس قصد خریدش رو داشت استفاده کنه 

samsung-ne-S27D390H-3.jpg

دوستان عزیز چندتا عکس گرفتم با گوشی که اصلا جالب نشده و توصیه میکنم روی کیفیت عکسها حساب نکنید 

چون اون چیزی که من با چشمان غیر مسلح میبینم از اونچیزی که تو عکس هست بسیار فرق داره و میشه گفت این کجا و آن کجا ! 

a3fcq62nztva08cpc9fz_thumb.jpg

bkqbzhedq5ax8xnsr195_thumb.jpg trzqt7nhswjxnke3ra8i_thumb.jpg 7c7bjiny2gm74zmp25xt_thumb.jpg

ixybmb8zfyn8ssdooda0_thumb.jpg aao1tvcem9kaefjilevq_thumb.jpg

oz8aizw10fr92lnw7kq1_thumb.jpg o2cxdzti80bchxjbyrkd_thumb.jpg 80ofp5gfeo7whcevqrh6_thumb.jpg 8472lgo2v3se63nitf66_thumb.jpg tlbqu57nwqeiyxxt6j0m_thumb.jpg 9uhpfw2mw5lwhstd0gyj_thumb.jpg

3l7l4racoq0j6r4mld03_thumb.jpg 431kggeh5ipfn0hbvorv_thumb.jpg 5dtspfbcle5uebzxdoac_thumb.jpg 90dgbwxa13rb0tjkr5ss_thumb.jpg6abhw7b2rnmebs3vjc6q_thumb.jpg nsd0rm3qhd3rdkfyj0co_thumb.jpg

کیفیت تصویر : 

در مورد کیفیتش باید بگم من بسیار متعجب شدم که مانیتوری با این قیمت چطور ممکنه چنین کیفیت خوبی رو به نمایش بزاره 

کیفیتش واقعا خوب بود و برای دوستانی که میخوان مانیتور خوش قیمت و با کیفیت بخرن من این مانیتور رو پیشنهاد میدم 

نمایش رنگ سیاه :

در پاسخ باید بگم این مانیتور عاشق رنگ سیاه هست و این رنگ رو به خوبی شب نشون میده و حتی بیشتر از اونچیزی که

انتظارش میره پس در مورد نمایش میزان رنگ سیاهش چیزی برای گیر دادن و اشکال نذاشته و کاملا مود تاییده 

نمایش رنگ سفید و نور :

نمایش رنگ سفید و نورش نه بیشتره و نه کمتر چیزی تو مایه های نرمال هست که البته مورد پسند بنده هم بود زیرا چشمها هم اذیت

نمیشن و حالت ملایمی داره و به نظرم برای این مورد نمیشه از این مانیتور خرده گرفت و مورد منفی قلمدادش کرد 

کیفیت ساخت : 

در مورد این سوالم باید بگم کیفیت ساختش خوبه و بدنش براق هست و باید بیشتر دقت کنید چون راحت روی پشت مانیتور و پایه

خش و خط میوفته حتی برای پاک کردنش هم باید از دستمال نانو و مخصوص استفاده کنید تا هیچ گونه خشی بهش نیوفته 

زاویه دید :

خب جواب این سوال هم خیلی ساده هست "نه" این مانیتور محدودیت زاویه دید نداره و شما از هر زاویه ای میتونید به صفحه مانیتور 

نگاه کنید و از تصاویر پخش شده لذت ببرید / البته از پایین که نگاه کنیم مقداری کم و ناچیز تصویر تیره میشه که تقریبا اکثر 

مانیتورها از این مورد مستثنی نیستند 

کیفیت نمایش نوشته ها :

کیفیت نمایش نوشته ها در این مانیتور سیار خوب هست و به هیچ وجه چشم رو اذیت نمیکنه علی رغم اینکه صفحه بزرگی داره ولی 

کاربر میتونیه ساعتها پشتش بشینه و از تایپ یا مرور اخبارش لذت ببره 

تنظیمات رنگ و کلی مانیتور : 

بخش تنظیمات این مانیتور هم در عین سادگی بسیار کاآمد و کاربردی هست و شما میتونید با لذت فراوان تنظیمات شخصیتونو 

بدون کوچکترین محدودیت و مشکل اعمال کنید ازresponse time گرفته تا کنتراست و رنگ و نور و غیره 

پاسخدهی پیکسلها :

مورد مهمی که منو هم متعجب کرده پاسخدهی پیکسلها و تغییر پرسرعا رنگهاست که واقعا نسبت به مانیتورهای قبلی بسیار بهتر هست 

و اون سایه دیگه در ان مانیتور وجود نداره وبسیار بهینه شده هست و شما اگر زیاد حساس نباشید و گیمر خاص و فوق حرفه ای نیستید 

این مانیتور بهترین مانیتور میتونه باشه که از هر لحاظ سنگ تموم میزاره به ویژه قیمتش که باعث میشه از هر عیبش چشم پوشی کنیم

مشکل و ایرادات مشاهده شده :

تنها ایرادی که من از این مانیتور میتونم بگیرم نوع طرحی بسیار ساده پایه هاش هست که امکان اعمال و تغییر وضعیت رو نمیده و به جاش

شما باید وضعیت نشتنتونوتغییر بدین و مورد دیگر اینه که با لرزش های احتمالی و به خاطر داشتن پایه نازک نسبت به بدنه بزرگ کل مانیتور 

به لرزه درمیاد که زیاد جالب نیست

رزولوشن :

رزولوشن این مانیتور 1080 هست وهمه تصاویر دراین رزولوشن خوب و بدون مشکل به نمایش درمیاد و علی رغم اینکه بنده با فاصله کم دارم

از این مانیتور استفاده میکنم ( حدود 70 سانت ) ولی هیچ به هم ریختگی در نحوه نمایش وجود نداره

اگرمثلا رزولوشن این مانیتور 1440 بود واقعا مانیتور فوق العاده و بی نظیری میشد که کمتر مانیتوری میتونست باهاش رقابت کنه

دوستان باز اگر سوالی چیزی داشتند من خوشحال میشم راهنمایی کنم 

ویرایش شده توسط ATA MAHMOODI
لینک به دیدگاه

سلام . مبارکتون باشه داش عطای گل و ریزبین

واقعا با تعریفاتی که شما از این مانیتور کردید مطمنم ارزش خرید داره ، (چون بنده هم چشام خیلی رو کیفیت و رنگ سیاه و سفید حساسه تاالان چندتا خریدیم و بعد از مدتی مجبور به فروش ) اگه امکانش بود یه بازی رو هم رو این مانیتور اجرا کنید ببینید برای گیم هم مناسب هست یانه .

واقعا توضیحات کامل و مفیدی دادین موفق باشین.

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

بسیار عالی عطا جان

مدتی بود دنبال خرید این مانیتور بودم ولی اطلاعات دقیق و نظری از کاربران ندیده بودم

چرا نسخه بالاترش 595 رو خریداری نکردید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . مبارکتون باشه داش عطای گل و ریزبین

واقعا با تعریفاتی که شما از این مانیتور کردید مطمنم ارزش خرید داره ، (چون بنده هم چشام خیلی رو کیفیت و رنگ سیاه و سفید حساسه تاالان چندتا خریدیم و بعد از مدتی مجبور به فروش ) اگه امکانش بود یه بازی رو هم رو این مانیتور اجرا کنید ببینید برای گیم هم مناسب هست یانه .

واقعا توضیحات کامل و مفیدی دادین موفق باشین.

سلام و عرض ادب خدمت شما / مرسی قابل دار نیست ؟

بله مانیتور خوب و خوش ساختی هست و واقعا ارزش خرید داره با توجه به قیمت واقعا مناسبش 

این مانیتور با این امکانات و ویژگیهاش حتی برای بازی هم مناسبه و میتونه لحظات شیرینی رو رقم بزنه 

اون کشیدگی و سایه که در مانیتور قبلی بود و کمی آزار دهنده تو این مانیتور وجود نداره که بنده رو متعجب میکنه 

البته دیگه نمیتونه به پای مانیتور مانیتورهای پیشرفته مخصوص بازی با رفرش ریت بالا و ریسپونس تایم پایین برسه

ولی از این مدل هم نمیشه ایراد گرفت 

بسیار عالی عطا جان

مدتی بود دنبال خرید این مانیتور بودم ولی اطلاعات دقیق و نظری از کاربران ندیده بودم

چرا نسخه بالاترش 595 رو خریداری نکردید ؟

سلام خدمت شما / این نظر لطفتونه 

البته برخی موراد و عکسها هم به تایپیک اضافه خواهد شد / کمی درگیر مشغله کاری هستیم 

والا به نظر من مدل D390 از نظر طراحی و زیبایی از مدل D590 بهتر هست و طراحیش به دل میشینه 

رنگ کریستالی فیروزه ای رنگ قشنگی هست و مدل پایش چشم نوازتر هست / البته این نظر شخصی هست 

و میتونه در هر فردی تغییر کنه 

لینک به دیدگاه

سلام

مبارک باشه

از نظر زاویه دید با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟
وقتی از چپ و راست بیشتر از 50 درجه از وسط زاویه میگیرید تصویر کم نورتر میشه یا نه؟ از این نظر با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟

از نظر شفافیت و کنتراست و رنگ و کیفیت تصویر با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟

من تصویر مانیتور ASUS VX279H ندیدم برای همین میخواستم علت گرونتر بودن مانیتور ASUS VX279H نسبت به s27d390 سامسونگ بدونم که فقط  برای جنس بدنه و شکل ظاهری پایه و قاب مانیتور و اسم برند و مارک asus هست که گرونتره  یا اینکه واقعا تصویر بهتری هم داره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

منم یه ماهی میشه مدل S24D595 رو از لیون خریدم

اولش منم توی خرید شک داشتم و نگران کیفیت ساخت و پیکسل سوخته و ... بودم ولی خوشبختانه فعلا از خریدم راضیم

اطلاعاتم در حدی نیست که بتونم بررسی تخصصی بکنم ولی شانس اینو داشتم که این مدل رو کنار ASUS VX239 ببینم و مقایسه کنم :

رنگ ها توی مانیتور سامسونگ کمی حس طبیعی تری داشت( البته باید اینو بگم که تنظیمات سامسونگ رو مطابق سلیقه خودم تغییر داده بودم ولی به تنظیمات ایسوس دست نزدم)

از نظر زاویه برتری با ایسوس بود که البته فقط وقتی کنار به مانیتور نگاه کنید میشه این تفاوت رو حس کرد ولی تا حدود 40 درجه انحراف هر دو مانیور عالی عمل میکنن

مانیتور های IPS و PLS دو تا مشکل ذاتی دارن که اولیش درخشش (glow) هست و دومی هم نشت نور پس زمینه (back-light bleed) هست که توی حاشیه تصویر مشخص میشه

هر دوی این مشکلات توی نمایش تصویر تیره بروز میکنن و دقت رنگ مشکی و همچنین جزییاتی که توی سایه هست رو کم میکنن

از نظر بکلایت بلیدینگ که برتری با سامسونگ بود تقریبا میشه گفت که این مورد رو نداشت درحالی که ایسوس رو تا اونجایی که یادمه حاشیه های بالایی و پایینی این اثر رو میشد واضح توشون تشخیص داد

از نظر درخشش ایسوس عملکرد بهتری داشت و کمتر میشد درخشش رو تو نماهای تاریک حس کرد ولی سامسونگ با این که مشکل بکلایت بلیدینگ نداشت درخشش تصویر باعث میشه یکمی جزیات رو تو حاشیه نما های تاریک از دست بدید.

از نظر رسپانس تایم تست نکردم و نظر نمیتونم بدم :)

در کل عملکرد دو پنل در یه سطحه و تفاوت اونقدر جزیی هست که میشه نادیده گرفت اگه بین این دوتا مانیتور موندین از دیزاین هرکدوم خوشتون اومد بخرید :D

البته این مانیتور سامسونگ همچین عالی و بدون اشکال هم نیست و دو تا ایراد عجیب داره:

اولی استند مانیتوره! با اینکه درجهت عمودی قابل تنظیمه ولی اینقدر سفته که من بیخیالش شدم

دومی که البته مهمتره حاشیه سمت راست مانیتور (حدود 1 سانتیمتر) اون دقت بقیه پنل رو نداره....البته تو حالت عادی مطلقا مشخص نیست و فقط وقتی تصویر سفیده اون قسمت یه سایه آبی رنگ داره که اگه دقت کنید مشخص میشه

به نظر خودم این مشکل دوم بهاییه که برای حاشیه باریک مانیتور باید پرداخت و فکر نکنم مدل 395 همچین مشکلی داشته باشه

لینک به دیدگاه

منم یه ماهی میشه مدل S24D595 رو از لیون خریدم

اولش منم توی خرید شک داشتم و نگران کیفیت ساخت و پیکسل سوخته و ... بودم ولی خوشبختانه فعلا از خریدم راضیم

اطلاعاتم در حدی نیست که بتونم بررسی تخصصی بکنم ولی شانس اینو داشتم که این مدل رو کنار ASUS VX239 ببینم و مقایسه کنم :

رنگ ها توی مانیتور سامسونگ کمی حس طبیعی تری داشت( البته باید اینو بگم که تنظیمات سامسونگ رو مطابق سلیقه خودم تغییر داده بودم ولی به تنظیمات ایسوس دست نزدم)

از نظر زاویه برتری با ایسوس بود که البته فقط وقتی کنار به مانیتور نگاه کنید میشه این تفاوت رو حس کرد ولی تا حدود 40 درجه انحراف هر دو مانیور عالی عمل میکنن

مانیتور های IPS و PLS دو تا مشکل ذاتی دارن که اولیش درخشش (glow) هست و دومی هم نشت نور پس زمینه (back-light bleed) هست که توی حاشیه تصویر مشخص میشه

هر دوی این مشکلات توی نمایش تصویر تیره بروز میکنن و دقت رنگ مشکی و همچنین جزییاتی که توی سایه هست رو کم میکنن

از نظر بکلایت بلیدینگ که برتری با سامسونگ بود تقریبا میشه گفت که این مورد رو نداشت درحالی که ایسوس رو تا اونجایی که یادمه حاشیه های بالایی و پایینی این اثر رو میشد واضح توشون تشخیص داد

از نظر درخشش ایسوس عملکرد بهتری داشت و کمتر میشد درخشش رو تو نماهای تاریک حس کرد ولی سامسونگ با این که مشکل بکلایت بلیدینگ نداشت درخشش تصویر باعث میشه یکمی جزیات رو تو حاشیه نما های تاریک از دست بدید.

از نظر رسپانس تایم تست نکردم و نظر نمیتونم بدم :)

در کل عملکرد دو پنل در یه سطحه و تفاوت اونقدر جزیی هست که میشه نادیده گرفت اگه بین این دوتا مانیتور موندین از دیزاین هرکدوم خوشتون اومد بخرید :D

البته این مانیتور سامسونگ همچین عالی و بدون اشکال هم نیست و دو تا ایراد عجیب داره:

اولی استند مانیتوره! با اینکه درجهت عمودی قابل تنظیمه ولی اینقدر سفته که من بیخیالش شدم

دومی که البته مهمتره حاشیه سمت راست مانیتور (حدود 1 سانتیمتر) اون دقت بقیه پنل رو نداره....البته تو حالت عادی مطلقا مشخص نیست و فقط وقتی تصویر سفیده اون قسمت یه سایه آبی رنگ داره که اگه دقت کنید مشخص میشه

به نظر خودم این مشکل دوم بهاییه که برای حاشیه باریک مانیتور باید پرداخت و فکر نکنم مدل 395 همچین مشکلی داشته باشه

یعنی مانیتور ASUS VX239 زاویه دیدش 178 درجه واقعی هست و وقتی از چپ و راست بیشتر از 60 درجه فاصله میگیریم تصویرش کمی تاریکتر نمیشه؟

در مورد glow یا درخشندگی بیشتر توضیح میدین ؟ منظور همان brightness یا روشنایی هست یا اینکه منظور sharp بودن یا وضوح تصویر هست ؟ یعنی در تصاویر تاریک حتی اگر نور یا brightness رو در تنظیمات مانیتور سامسونگ زیاد کنیم بازم تصویر واضح نیست؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

یعنی مانیتور ASUS VX239 زاویه دیدش 178 درجه واقعی هست و وقتی از چپ و راست بیشتر از 60 درجه فاصله میگیریم تصویرش کمی تاریکتر نمیشه؟

در مورد glow یا درخشندگی بیشتر توضیح میدین ؟ منظور همان brightness یا روشنایی هست یا اینکه منظور sharp بودن یا وضوح تصویر هست ؟ یعنی در تصاویر تاریک حتی اگر نور یا brightness رو در تنظیمات مانیتور سامسونگ زیاد کنیم بازم تصویر واضح نیست؟

با تشکر

نه vx239 هم افت روشنایی داشت ولی کمی بهتر از d595 بود

در مورد Glow نمی دونم چطور توضیح بدم...امیدوارم مانیتور بخرید باهاش آشنا شید :D

منظور روشنایی یا شارپنس تصویر نیست...توی نماهای تاریک یه یه هاله سفید یا طلایی رنگ روی تصویر میفته....جالبه که به زاویه دید هم ربط داره ...چون وقتی از روبرو (مستقیم) به جاهایی که این مشکل رو دارن نگاه میکنم چیزی نمیبینم و فکر کنم به همین خاطره که بیشتر تو حاشیه ها پیداست

و یه نکته دیگه اثر نور اطرافه...اگه توی اتاق روشن باشید اصلا متوجه نمیشید ولی فرض کنید توی اتاق تاریک بخواین فیلم ببینید اونوقت میشه این اثر رو توی صحنه های تاریک دید. در کل چندان مهم نیست و اذیت نمیکنه ولی اگه دنبالش بگردید میشه تشخیصش داد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};- @};- :x

لینک به دیدگاه

ممنون . بسیارکارآمد و آموزنده بود @};-

اتفاقا منم قصد خرید  مدل 24 اینچی رو داشتم ولی بین این مدل و مدل ips ال جی شک دارم

تو یه تاپیکی (pls یا ips) یه عده از دوستان گفتند این سامسونگ ها کیفیت ندارند و ال جی بهتره و یه عده برعکس !

خلاصه پاک مارو گمراه کردند . :D

اگر تونستید یه چند تا والپیپر دیگه و یه عکس از یک فیلم یا سریال تو فضای تاریک بگیرید و بزارید اینجا . سپاس @};-

لینک به دیدگاه

نه vx239 هم افت روشنایی داشت ولی کمی بهتر از d595 بود

در مورد Glow نمی دونم چطور توضیح بدم...امیدوارم مانیتور بخرید باهاش آشنا شید :D

منظور روشنایی یا شارپنس تصویر نیست...توی نماهای تاریک یه یه هاله سفید یا طلایی رنگ روی تصویر میفته....جالبه که به زاویه دید هم ربط داره ...چون وقتی از روبرو (مستقیم) به جاهایی که این مشکل رو دارن نگاه میکنم چیزی نمیبینم و فکر کنم به همین خاطره که بیشتر تو حاشیه ها پیداست

و یه نکته دیگه اثر نور اطرافه...اگه توی اتاق روشن باشید اصلا متوجه نمیشید ولی فرض کنید توی اتاق تاریک بخواین فیلم ببینید اونوقت میشه این اثر رو توی صحنه های تاریک دید. در کل چندان مهم نیست و اذیت نمیکنه ولی اگه دنبالش بگردید میشه تشخیصش داد

خیلی ممنونم

ویرایش شده توسط 81t
لینک به دیدگاه

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و آقا عطای گل با معرفت.

آقا عطا خیلی خوشحال شدم که مانیتور به دل شما نشسته، مبارک باشه.

بسیار سپاس گذارم از بررسی بسیار عالی شما.

یک درخواست از شما داشتم.

لطفا در روز ( هنگامی که اتاق با نور طبیعی روشن هست ) چند تصویر از مانیتور از فواصل دور و نزدیک بگیرید و به اشتراک بزارید.

سپاس فراوان، شاد و خرم باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مبارک باشه

از نظر زاویه دید با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟

وقتی از چپ و راست بیشتر از 50 درجه از وسط زاویه میگیرید تصویر کم نورتر میشه یا نه؟ از این نظر با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟

از نظر شفافیت و کنتراست و رنگ و کیفیت تصویر با مانیتور ASUS VX279H فرقی داره یا نه؟

من تصویر مانیتور ASUS VX279H ندیدم برای همین میخواستم علت گرونتر بودن مانیتور ASUS VX279H نسبت به s27d390 سامسونگ بدونم که فقط  برای جنس بدنه و شکل ظاهری پایه و قاب مانیتور و اسم برند و مارک asus هست که گرونتره  یا اینکه واقعا تصویر بهتری هم داره؟

با تشکر

سلام بر شما دوست عزیز 

والا برای فهمیدن این موضوع باید هر دو رو در کنار هم قرار بدین تا بتونید تشخیص بدین که کدوم بهتر و محاسن و معایبش رو هم ببینید 

این مانیتور هم به نسبت قیمت خوبی که داره گزینه بسیار خوبی هست برای خرید و البته ایسوس هم که نیاز به تعریف نداره و جزو مانیتورهای 

خوب بازار هست ولی خب به نظرم در این رده قیمت مناسب میتونه فاکتور خوبی برای انتخاب باشه که فرق چندانی در کیفیتشون نیست

در مورد قیمت مناسب سامسونگ هم دلیلش داخلی بودنش هست ( مونتاژ داخل ) برای همین قیمت تمام شدش مناسبتر از بقیه برندهای وارداتی هست 

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

@};- @};- @};- :x

سلام خدمت جناب کریمی عزیز 

ممنون . بسیارکارآمد و آموزنده بود @};-

اتفاقا منم قصد خرید  مدل 24 اینچی رو داشتم ولی بین این مدل و مدل ips ال جی شک دارم

تو یه تاپیکی (pls یا ips) یه عده از دوستان گفتند این سامسونگ ها کیفیت ندارند و ال جی بهتره و یه عده برعکس !

خلاصه پاک مارو گمراه کردند . :D

اگر تونستید یه چند تا والپیپر دیگه و یه عکس از یک فیلم یا سریال تو فضای تاریک بگیرید و بزارید اینجا . سپاس @};-

سلام خدمت شما 

توصیه میکنم در خریدش شک نکنید 

بنده مانیتورهای بسیاری رو خرید و فروش کردم و هر کدوم کیفیت خاصی داشتند 

مدلهای خوب الجی وارد بازار نمیشه و فقط مدلهای معمولی هستند که داخل خرید و فروش میشه 

برای درک بهتر کیفیت و اون چیزی که دنبالش هستین پیشنهاد میکنم از نزدیک مورد بررسی قرار بدین 

عکسها قرار داده شدند ولی خب وضعیت بد هوا و نبود نور و دوربین باعث شد عکسها اصلا جالب نشن 

با سلام و عرض ادب خدمت دوستان و آقا عطای گل با معرفت.

آقا عطا خیلی خوشحال شدم که مانیتور به دل شما نشسته، مبارک باشه.

بسیار سپاس گذارم از بررسی بسیار عالی شما.

یک درخواست از شما داشتم.

لطفا در روز ( هنگامی که اتاق با نور طبیعی روشن هست ) چند تصویر از مانیتور از فواصل دور و نزدیک بگیرید و به اشتراک بزارید.

سپاس فراوان، شاد و خرم باشید.

سلام خدمت ایمان جان عزیز / مرسی / قابلتونو نداره 

والا عکس گرفتم با گوشی ولی متاسفانه هم وضعیت هوا خوب نبود و هم نور نبود و متاسفانه فاکتور اصلی که داشتن دوربین بود ، اون هم نبود 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت ایمان جان عزیز / مرسی / قابلتونو نداره

والا عکس گرفتم با گوشی ولی متاسفانه هم وضعیت هوا خوب نبود و هم نور نبود و متاسفانه فاکتور اصلی که داشتن دوربین بود ، اون هم نبود

اختیار دارین آقا عطا، صاحبش قابل دار هست. :x

بازم تشکر از برسی عالی شما.

پ.ن: ببخشید نمیتونم یک مثبت خشک و خالی به شما بدم، چون با فقط با موبایل میام نت امکانش برام فراهم نیست.

سربلند و سرافراز باشید.

لینک به دیدگاه

سلام داداش عطا.دستت درد نکنه.من خودم میخوام 595 همین سایز رو بگیرم.ولی حیف سام سرویس و سامسونگ مدل s24e510c رو وارد یا تولید نکردن.واقعن مانیتور خفنی هستش هم پنلش خمیده هست هم تاخیرش 4 میلی ثانیه هستش.من که خیلی دنبالشم.شاید از کویت بفرستنش برام.متاسفانه این دوستان وارد کننده قیمت نجومی میگیرن براش.به هر حال مبارکت باشه وممنون بابت بررسیت عزیز.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اختیار دارین آقا عطا، صاحبش قابل دار هست. :x

بازم تشکر از برسی عالی شما.

پ.ن: ببخشید نمیتونم یک مثبت خشک و خالی به شما بدم، چون با فقط با موبایل میام نت امکانش برام فراهم نیست.

سربلند و سرافراز باشید.

خواهش میکنم ایمان جان / نفرمایید ، همین که تو تایپیک شرکت کردین  نظری ارزشمند دادین برای بنده ارزشمند هست

سلام داداش عطا.دستت درد نکنه.من خودم میخوام 595 همین سایز رو بگیرم.ولی حیف سام سرویس و سامسونگ مدل s24e510c رو وارد یا تولید نکردن.واقعن مانیتور خفنی هستش هم پنلش خمیده هست هم تاخیرش 4 میلی ثانیه هستش.من که خیلی دنبالشم.شاید از کویت بفرستنش برام.متاسفانه این دوستان وارد کننده قیمت نجومی میگیرن براش.به هر حال مبارکت باشه وممنون بابت بررسیت عزیز.

سلام بر وجود عزیزتون 

مخلصم / از نزدیک من مدلهای خمیده رو دیدم و زیاد جالب نبودن برای استفاده البته شاید نظر شما با بنده متفاوت باشه 

ولی توصیه میکنم قبل از اینکه بخرین یه مقدار از نزدیک بررسیش کنید حتی میتونید اگر مانیتورش رو پیدا نکردین از تلویزیونهاش 

به جای مانیتور بررسی کنید / بله متاسفانه واردکننده های نه چندان محترم پول آب و برق و مالیات و پوشک بچه و غیره رو هم از خریدار میگیرن !!

لینک به دیدگاه

سلام مجدد عطا جان.شما جایی مدل 24 اینچ خمیدشو دیدی؟چون فقط 27 رو من دیدم.

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مجدد عطا جان.شما جایی مدل 24 اینچ خمیدشو دیدی؟چون فقط 27 رو من دیدم.

مخلصم

مدل 24 اینچش رو به دلیل سیاست خود شرکت وارد نمیکن 

کیفیت پنل و تصویر برند سامسونگ نسبت به قیمتش از بهترینهاست!

سلام خدمت شما 

بدون شک همینطوره دوست بزرگوارم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...