رفتن به مطلب

Black desert online

Miladhelios
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بازی ای به سبک mmorpg که بهترین بازی در این سبک است که در 2016 release میشود (امروز release میشود)

این گیم بصورت open world میباشد و در هیچ قسمتی از آن شما نیاز به لود کردن مپ ندارید حتی وقتی میخواهید وارد خانه ی یکی از پلیر ها بشوید

بسیاری از خانه های شهر ها خالی هستند که میتوانید این خانه ها را بخرید و آن را دکور کنید یا میتوانید با کلیک کردن روی در خانه نام کاربرانی که آن خانه را خریده اند را ببینید و پس از کلیک روی نام کاربری آنها وارد خانه ی آنها بشوید

حتی گیم به شما اجازه ی استخدام خدمتکار را نیز میدهد

با توجه به بررسی هایی که از این بازی تماشا کرده ام لول آپ شدن در اوایل این بازی بسیار سریع است و همچنین mob های این بازی در اوایل اصلا قوی نیستند

این بازی شامل 8 race میباشد

1 witch

2 wizard

3 tamer

4 archer

5 warrior

6 valkyrie

7 giant

8 sorcerer

حال به بررسی تک تک این race ها میپردازیم

1 wich

یک game changer به تمام معنا این race اسپل های بسیاری قوی ای دارد اسپل هایی که به شما اجازه ی freez کردن یا سوزاندن دشمنان را میدهد البته اسپل های این نژاد بسیار بیشتر از این حرف هاست این نژاد بسیار مناسب pve است و در guild war ها بسیار مناسب است بدلیل اسپل های heal که دارد بسیار نقش پررنگی را در جنگ های گروهی ایفا میکند

اسلحه ها(weapons)

1 staff با چوب بلند جادوگری خود به دشمنان ضربه بزنید تا انرژی شما پر شود

2 استفاده از انرژی برای حمله

این نژاد در pvp متوسط است و برای pve بسیار مناسب هستند

میزان دشواری این نژاد: آسان

post-22419-0-99422700-1457084282_thumb.png

2 wizard ورژن مرد ویچ میباشد

post-22419-0-43626500-1457084392_thumb.png

3 tamer

معنی نام این نژاد مربی است این نژاد مربی یک حیوان وحشی است که به او در مبارزه کمک میکند

بدون شک یکی از بهترین نژاد ها برای pvp میباشد

نوع اتک این نژاد melee است

این نژاد از حیوان خود برای 2 به 1 کردن مبارزه ها استفاده میکنید

میزان سختی این نژاد: آسان

post-22419-0-03578200-1457084880_thumb.png

4 archer

نژادی از نوع الف ها که بسیار برای pvp مناسب میباشد بیشتر skill های این نژاد بصورت melee میباشد

در اصل archer تنها نژادی است که فقط بصورت حمله از راه دور میتوان از آن استفاده کرد تنها سلاح این نژاد تیر و کمان آنها است ولی آنها از لگد زدن نیز استفاده میکنند

میزان دشواری این نژاد: متوسط

post-22419-0-00095400-1457085176_thumb.png

5 warrior

این نژاد از agility بالا و strange بالایی برخوردار است این نژاد میتواند یک تانک مناسب باشد همچنین agility بالای این نژاد باعث سریع بود این نژاد نیز میباشد

این نژاد برای pvp بسیار مناسب است ولی برای pve در رده ی متوسط قرار میگیرد

کسانی که این نژاد را انتخاب میکنند بدنبال یک نژاد تانک میباشند با دمیج بالا (البته اگر خوب پلی بدهند)

میزان دشواری این نژاد: متوسط

post-22419-0-91782700-1457085671_thumb.png

6 valkyrie

ورژن زن warrior میباشد

post-22419-0-17315100-1457085820_thumb.png

7 giant

نژادی بسیار بزرگ که از دو تبر برای حمله استفاده میکند این نژاد قدرت بسیار زیادی دارد ولی آهسته است با این حال skill های مناسب این نژاد باعث میشود که این مشکل بزرگ به مشکل کوچکی تبدیل شود

این نژاد بسیار مناسب pve است

میزان دشواری: آسان

post-22419-0-74354600-1457086008_thumb.png

8 sorcerer

این نژاد برای همه مناسب نیست نژادی که تمامی افراد از آن میترسند نژادی که از جادوی سیاه استفاده میکند او در رنج نزدیک و متوسط مبارزه میکند این نژاد بسیار برای pvp مناسب است در pve نیز نسبتا خوب

اشتباه در این نژاد غیر قابل بخشش است چه در pvp و چه در pve پلی دادن این نژاد وابسته به استفاده در زمان مناسب از skill هایش میباشد این skill نیاز به زمان زیادی برای یادگیری کامل دارند

سطح دشواری این نژاد: بسیار دشوار

post-22419-0-88875300-1457091631_thumb.png

نژاد های دیگری نیز اضافه خواهند شد که فعلا فقط برای نسخه ی کره و ژاپن موجود میباشند تا کاملا دی باگ شوند و سپس برای دنیا عرضه شوند (اطلاعات دقیقی از این نژاد ها نبود در سایت های خارجی) این نژاد ها شامل: ninja kounoichi plum blades میباشند

Mini game ها و کارهایی که در این گیم میتوانید انجام دهید

1 جمع آوری منابع

2 ماهیگیری

3 شکارچی

4 آشپزی

5 شیمیدان

6 ساخت و ساز

7 رام کردن حیوانات وحشی مثل اسب فیل

8 مبادله trading

9 کشاورزی

Guild

در این بازی همانند دیگر mmorpg ها شما میتوانید گروه تشکیل دهید و باید از قلعه ی گروه خود دفاع کنید و به قلعه ی دیگر گروه ها حمله کنید

گرافیک بازی

حداقل سیستم مورد نیاز برای این بازی

Gtx 650

Core i3 530

Ram 4 gb

Win 7

Dx 9

سیستم تست :

I5 2500k

Gtx 970

8gb ddr3 ram

120 gb

Nvidea 361.91 drivers

مقدار fps در این بازی با این سیستم بین 60 تا 45 بوده که وابسته به مکان و میزان پلیر در آن مکان دارد

قسمت تنظیمات گرافیکی

این قسمت شامل موارد زیر میباشد

Anti aliasing

Depth of field

Show blood

Ssao

Show blood on screen

Screen filter

High end mod

Show attack هر حمله را بسیار روان تر و با جلوه های ویژه ی بهتر نشان میدهد

کلیک های مورد نیاز برای این بازی

Esc Menu/close window

Quest window ~

Num 1-9 quick slot short key

Tab switch the battle mod

Q Block/special attack

W move forward

A move to left

D move to right

S move backwards

E special action

T auto run

R pick item/ride mount/talk to people

U enchant window

I invetory

P character window

F kick action

G guild window

J jewel window

K skill tree window

L quest log window

Shift Sprint/evade

Z order mercenary

N mount window

M world map

Crlt switch mouse mod

Space jump

Enter confirm /chat input

اگر میخواهید این بازی را انجام دهید به یک چیز دقت کنید در بازی شما چیزی دارید بنام knowledge که با حرف زدن با مردم شهر بالا میرود پس یادتان باشد با تمامی افراد هر شهر یکبار صحبت کنید اگر این کار را نکنید در وسط های بازی به اشتباه خود پی میبرید و مجبور میشوید دوباره برگردید و با تمامی آن ها صحبت کنید و کلی کار انباشته میشود روی هم

این مطلب توسط بنده ترجمه و گردآوری شده است و بعضی از قسمت های آن نیز با توجه به gameplay های دیده شده توسط بنده نوشته شده است

این مطلب توسط گوشی گردآوری شده پس متاسفانه ممکن است مشکلات نوشتاری در آن باشد که سعی میکنم ویرایش کنم

Ip این بازی برای کا بسته است کخ بنده در یک تاپیک دیگر در قسمت اخبار بازی به نام اولین خبر بد 2016 برای گیمر های ایرانی پرداخته ام

ممنون از خواندن این مطلب

ویرایش شده توسط Miladhelios
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید من می خوام این بازی رو انجام بدم نمی دونم رایگان است یا نه؟اگر رایگان نیست از کجا باید تهیه کنم؟کل سایت هارو گشتم فقط cd بازی موجوده و چیزی برای خرید گیم تایم وجود نداره من خودم بازی wow را انجام میدم برای بازی black desert باید cdkey یا همچین چیزی باید تهیه کرد؟از کجا؟چون سایت اصلی بازی رو هم نگاه کردم نوشته 1 هفته رایگانه بعدش بخوام ادامه بدم چجوری باید خریداری کنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید اکه باید از سایت خود بازی بگیریم چجوری پول پرداخت کنم؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1394/12/14, 13:59:21، Miladhelios گفته است :

دادا من این بازی رو دیدم و با بقیه بازی هایی که میشناسم یا بازی میکنم مقایسه کردم ولی باید بگم مفت هم نمی ارزه  ببخشید اینطوری گفتم شما Elder scroll online رو ببینید واقعا حال میکنی انقدر mission داره و گیم پلی جذابی داره که معتادش میشی

لینک به دیدگاه

سلام دوستان این بازی ریجن لاک هست و برای ما فعال نمیشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...