رفتن به مطلب

فروش چند بازی به صورت یکجا

Recommended Posts

با سلام به دوستان گل لیونی.

دوستان چند تا بازی دارم که برای فروش قرار میدم و شاید نهایتن بعضی هاشون دوبار در داخل دی وی دی رایتر قرار گرفته اند و بعضی هاشونم اصلا قرار نگرفته اند. بازی ها رو خودم قبلا از اینترنت خریداری کردم و فاکتور تمامی بازی ها رو دارم. خواستید عکس میندازم نشون میدم. هیچ خط و خشی در دی وی ها وجود نداره.
11 عدد بازی است که تمامی انها نسخه ی کامل بوده و بدون نقض اجرا میشوند.
نام بازی ها:+تمامی اپدیت ها و دی ال سی هاAssassin creed revalations 3DVD.. Assassin creed 3 4DVD..Assassin sindicate 8DVD..Assassin creed blag flag 8DVD ..
Call of duty 3 1DVD..Call of duty Ghosts 10DVD..Call of duty Advanced warfare 12DVD..Call of Duty Black ops 3 13DVD..
Spider Man Shattered dimensins 2DVD..Remember me 1DVD..G.T.A V 16DVD
همه ی بازی ها به جز Remember me و  Call of duty Advanced warfareو Assassin creed blag flag دارای قاب ضد ضربه و شیک میباشند.
بیشتر بازی های ذکر شده را اول باید از فایل زیپ در بیاوردید و سپس نصب کنید.
ارسال به صورت پست سفارشی و پیشتاز.

کرج هم حضوری.

شماره تماس بنده 09301468249.

سوالی بود در تلگرام در خدمتم.
قیمت هم برای همه ی بازی ها 60 تومن

خدایی برای خودم که از اینترنت خرید بالای 150 تومن در اومده همشون خواستید فاکتور هم نشونتون میدم.

post-19040-0-81131600-1457095219_thumb.jpg

post-19040-0-52180700-1457095365_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

دوستان کاهش قیمت نهایی به 60 تومن اگه تا فردا فروش نره منصرف میشم

ویرایش شده توسط Ali_amani
لینک به دیدگاه

ختم تاپیک
توسط من خریداری شد هزینه پست نقدا پرداخت شد و مابقی در زمان تحویل کالا پرداخت می گردد

لینک به دیدگاه

ختم تاپیک

توسط من خریداری شد هزینه پست نقدا پرداخت شد و مابقی در زمان تحویل کالا پرداخت می گردد

تایید میشه مبارکتون باشه.فردا قراره بازی ها رو برای ایشون بفرستم و پس از دریافت کالا ما بقیه ی پول رو برام واریز کنن.

با تشکر از لیون. @};-

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...