رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم 2.5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من حدود 2.5 میخوام هزینه کنم . قطعات پیشنهادیه خودم اینا هستن
CPU : core i5 6400
Ram : 4*2 DDR4 2133
Main : H110 Plus
Power : 530W CoolerMaster Or Green
Monitor : LG Ultra Wide 25 Or SamSung 20Inch
Hard : 1T 7200
DVD RW : Asus Or SamSumg
Case : Green 60Tomani
Graphic : Giga GV -N75TOC 2GB
No Speaker
No KeyBoard
No Mouse

اول از همه اینکه ممنون میشم در مورد این قطعات و هماهنگی کارت گرافیک نظر بدید .
دوم اینکه اصلا این گرافیک به این مادر برد میخوره ؟
سوم اینکه کلا این مانیتور با پنل IPS پیشنهاد میشه واسه بازی و فیلم ؟
و چهارم و مهمتر از همه اینکه اگه بخواییم قدرت گرافیک مجتمع پردازنده Core i5 6400 رو بگیم چی میتونیم در مورد قدرتش بگیم ؟ قابلیت اجرای بازی Assassin ورژن جدیدشو داره ؟ یا بازی NFS ؟

ممنون میشم وقت بزارید و به این ابهامات من جواب بدید.

لینک به دیدگاه

سلام 

اول از همه مبارک باشه : 

و اینکه سیستم خوبی هستش فقط اگه منظورتون از مانیتور LG ULTRA WIDE این مانیتور هستش : http://lioncomputer.ir/product/3893/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+25+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+Ultra-Wide+25UM65/ 

باید بگم که این مانیتور زمان پاسخدهیش 14ms هستش که برای گیم بنظرم زیاد هستش ! ( حداقل مانیتور های گیمینگ ای که من دیدم همشون پاسخدهی 5ms و پایینتر داشتن ) 

این سیستم پیشنهادی من هسنش :

f7b19q83zny6.jpg

بنظر من گرافیک GTX 750 ti الان با قیمت 480 هزار تومن ارزش خرید نداره چون با 200 هزار تومن بیشتر میشه کارت بسیار بهتری خرید ! و اینکه رم در اینده بسادگی قابل ارتقا خواهد بود . البته بدون هیچ ضرری اما اگه شما گرافیک رو پایین بگیری در اینده بخوای عوضش کنی باید با قیمت پایینتر بفروشی و دوباره یک گرافیک دیگه بخری که ضرر میکنی راجع به سی پی یو هم همینطور !!! این ماینتور تو لیست هم همون 20 اینچ سامسنوگ مورد نظر شماست البته با رزولوشن 900p که این کارت گرافیک پیشنهادی کاملا جوابگوی این مانیتور هستش ! 

کیس رو هم مدل تسکو پیشنهاد میدم که ظاهر و کولینگ خوبی داره و گرافیک رو هم تا 26 سانتی ساپورت میکنه البته با این قیمت برای کیس مدل های دیگه هم هست مثلا Green X Plus Eagle Case خیلی خوبه قیمتش هم کمتره _ هر طور که مایل بودید 

راجع به گرافیک مجتمع پردازنده بنظرم تو یوتوب سرچ کنید بنچمارکهاش رو ببینید ! 

و در اخر این ها همش فقط پیشنهاد بود ( چون من تو یک سایتی که نظر سنجی بود یک کیس رو پیشنهاد دادم و دقت نکردم که واتر کولر رو 240 برداشتم بعد ادمین سایت اومد پاسخ داد که : تو که نمیدونی چرا نظر دادی - مردم رو گمراه کردی - خلاصه کم مونده بود ای پی من رو بده پلیس فتا ادرسم رو پیدا کنه بیاد در خونه دعوا ! :laughing: ) 

در اخر حتما برای خرید از لیون عزیز مشاوره بگیرید ! به همین سادگی  @};-

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

ممنون ... فقط لیون کیه ؟؟

و اینکه این مانیتور http://lioncomputer....a-Wide 25UM65/  رو کسی نداشته که رو بازی تست زده باشه بخواد بگه چطوریاس ؟؟؟ چون من بیشتر کار برنامه نویسی میکنم که مطمعنم تصویر مناسبی بهم میده اما تو بازی فکر کنم کم بیاره . ولی میخوام مطمعن بشم

لینک به دیدگاه

گرافیک cpu زیاد قوی نیست بازی هارو رو low میاره

گرافیک 950 بگیر 750 قدیمی شده

مادربرد b150 بگیر

Sent from my HUAWEI Y300-0100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

من حدود 2.5 میخوام هزینه کنم . قطعات پیشنهادیه خودم اینا هستن

CPU : core i5 6400

Ram : 4*2 DDR4 2133

Main : H110 Plus

Power : 530W CoolerMaster Or Green

Monitor : LG Ultra Wide 25 Or SamSung 20Inch

Hard : 1T 7200

DVD RW : Asus Or SamSumg

Case : Green 60Tomani

Graphic : Giga GV -N75TOC 2GB

No Speaker

No KeyBoard

No Mouse

اول از همه اینکه ممنون میشم در مورد این قطعات و هماهنگی کارت گرافیک نظر بدید .

دوم اینکه اصلا این گرافیک به این مادر برد میخوره ؟

سوم اینکه کلا این مانیتور با پنل IPS پیشنهاد میشه واسه بازی و فیلم ؟

و چهارم و مهمتر از همه اینکه اگه بخواییم قدرت گرافیک مجتمع پردازنده Core i5 6400 رو بگیم چی میتونیم در مورد قدرتش بگیم ؟ قابلیت اجرای بازی Assassin ورژن جدیدشو داره ؟ یا بازی NFS ؟

ممنون میشم وقت بزارید و به این ابهامات من جواب بدید.

با این بودجه اسکای لیک نخرین. برئد سراغ هاسول

cpu 4460

vga 950

main b85 pro gamer

لینک به دیدگاه

سلام

اول از همه مبارک باشه :

و اینکه سیستم خوبی هستش فقط اگه منظورتون از مانیتور LG ULTRA WIDE این مانیتور هستش : http://lioncomputer.ir/product/3893/%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%D9%84+%D8%AC%DB%8C+25+%D8%A7%DB%8C%D9%86%DA%86+Ultra-Wide+25UM65/

باید بگم که این مانیتور زمان پاسخدهیش 14ms هستش که برای گیم بنظرم زیاد هستش ! ( حداقل مانیتور های گیمینگ ای که من دیدم همشون پاسخدهی 5ms و پایینتر داشتن )

این سیستم پیشنهادی من هسنش :

f7b19q83zny6.jpg

بنظر من گرافیک GTX 750 ti الان با قیمت 480 هزار تومن ارزش خرید نداره چون با 200 هزار تومن بیشتر میشه کارت بسیار بهتری خرید ! و اینکه رم در اینده بسادگی قابل ارتقا خواهد بود . البته بدون هیچ ضرری اما اگه شما گرافیک رو پایین بگیری در اینده بخوای عوضش کنی باید با قیمت پایینتر بفروشی و دوباره یک گرافیک دیگه بخری که ضرر میکنی راجع به سی پی یو هم همینطور !!! این ماینتور تو لیست هم همون 20 اینچ سامسنوگ مورد نظر شماست البته با رزولوشن 900p که این کارت گرافیک پیشنهادی کاملا جوابگوی این مانیتور هستش !

کیس رو هم مدل تسکو پیشنهاد میدم که ظاهر و کولینگ خوبی داره و گرافیک رو هم تا 26 سانتی ساپورت میکنه البته با این قیمت برای کیس مدل های دیگه هم هست مثلا

Green X Plus Eagle Case خیلی خوبه قیمتش هم کمتره

_ هر طور که مایل بودید

راجع به گرافیک مجتمع پردازنده بنظرم تو یوتوب سرچ کنید بنچمارکهاش رو ببینید !

و در اخر این ها همش فقط پیشنهاد بود ( چون من تو یک سایتی که نظر سنجی بود یک کیس رو پیشنهاد دادم و دقت نکردم که واتر کولر رو 240 برداشتم بعد ادمین سایت اومد پاسخ داد که : تو که نمیدونی چرا نظر دادی - مردم رو گمراه کردی - خلاصه کم مونده بود ای پی من رو بده پلیس فتا ادرسم رو پیدا کنه بیاد در خونه دعوا ! :laughing: )

در اخر حتما برای خرید از لیون عزیز مشاوره بگیرید ! به همین سادگی @};-

درود

سیستم پیشنهادی آقا فرشاد تایید میشه!

به نظرم نسبت به بودجه سیستم خوبی پیشنهاد دادن، رم هم بعدا به راحتی قابل ارتقاء هست.

توضیحاتشون هم دقیق هست.

مبارک باشه.

لینک به دیدگاه

و اینکه این مانیتور http://lioncomputer....a-Wide 25UM65/ رو کسی نداشته که رو بازی تست زده باشه بخواد بگه چطوریاس ؟؟؟ چون من بیشتر کار برنامه نویسی میکنم که مطمعنم تصویر مناسبی بهم میده اما تو بازی فکر کنم کم بیاره . ولی میخوام مطمعن بشم

دوست عزیز، لیون شخص نیست! فروشگاه هست و شما الان دارید داخل فروم سایت لیون مشاوره میگیرید.

بله مانیتور Ultra Wide‏ برای برنامه نویسی خوب هست ولی با توجه به کارت گرافیک قطعا برای بازی کم خواهد آورد.

لینک به دیدگاه

و اینکه این مانیتور http://lioncomputer....a-Wide 25UM65/  رو کسی نداشته که رو بازی تست زده باشه بخواد بگه چطوریاس ؟؟؟ چون من بیشتر کار برنامه نویسی میکنم که مطمعنم تصویر مناسبی بهم میده اما تو بازی فکر کنم کم بیاره . ولی میخوام مطمعن بشم

دوست من - منظور از لیون فروشگاه حضوری و اینترنتی لیون کامپیوتر با مدیریت جناب اقا ی حسینی هستش که تمامی قطعات کامپیوتر رو میفروشن  ادرس اینترنتی فروشگاهشون http://lioncomputer.ir/ هستش و همچنین امکان خرید حضوری هم وجود داره -  برای اطلاعات بیشتر به این صفحه ( صفحه ارتباط با مشتریان وبسایت لیون کامپیوتر ) مراجعه کنید : http://lioncomputer.ir/master/contact/ و اینکه موقع خرید سیستم به شما مشاوره میدن و به نظر من  قطعا بیشتر از بچه های فروم تجربه دارند - موفق باشید  @};- 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...