رفتن به مطلب

*** رای گیری بین ده انشا منتخب در مسابقه " زنگ انشا " ***

شما انشای کدام نویسنده را می پسندید ؟   

382 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما انشای کدام نویسنده را می پسندید ؟

• ابوالفضل زارع شاهی
    • AMIR GALAXY
    • Fox Force
    • hamedrock
    • naderblue
    • حامد منصوری
    • پارسا منوچهری
    • علی ارکانی
    • علی سا خدادادی
    • محسن منوچهری

Recommended Posts

درود

خیلی ممنونننننننننن

بعد از اینکه مطلب شما رو خوندم رفتم ببینم واقعا اینجوریه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟ چون ما همیشه پیش بینی میکنیم امکان داره چه وصله هایی به ما زده بشه ولی خداییش این وصله ی حمایت از پاچه خواری رو پیش بینی نکرده بودیم :D :laughing:

الان مطالب رو خوندم :

ازتون یه درخواست دارم توی این ده تا انشا چند تا از انشا ها اسم اواژنگ و لیون برده شده ؟ و در کل بین این همه کلمات چند تا لیون و آواژنگ میبیند ؟

میخوام خودتون و بقیه دوستان بررسی کنن ;)

ممنون بابت فیدبکتون.

وصله ی پاچه خواری کم و بیش بود یه 4-5 بار ولی وصله ی اصلی نیس!!!

وصله ی اصلی اینه که شاید بهتر بود انشاها با دقت و حوصله ی بیشتری انتخاب میشدن.

شاید مال اونایی که دیر تر فرستادن با دقت کمتری خونده شده... شاید.

ایشالا که دوستان مبارکشون باشه.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

تمومش کنید بره بابا یکماه دیگه همتون این روز رو هم فراموش میکنید

دست بزنید به زانوتون خودتون کیس و کارت گرافیک و .... بخرید چرا این همه جنجال. خدا شاهد تمام قطعات سیستمم رو با قرض خریدم.سودی که به مردم دادم خودش اندازه یه سیستم میشده

الان اگه این 10 نفر نبودن و شما جاشون قرار میگرفتید همین 10 نفر انتخاب شده میومدن تو صف شاکیان. پس مطمئن باشید این جنجال با انتخاب شما هم  بوجود میومد

منم دلم میخواست جایزه  ولی نشد دیگه . شاید هدف اصلی رو گم کردم و بیراه رفتم . همیشه قرار نیست اون چیزی که فکر میکنیم بشه

البته خودم اساس این مسابقه رو مشکل دار میبینم چون مسابقه باید بر اساس صحت و درستی که از طرف کاربر جواب داده میشه روش حکم صادر بشه نه بر اساس سلیقه فردی

درکل تموم کنید بره :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام دوستان من الان اومدم دیدم اسمم تو اسامی ۱۰ نفر هست باورم نمیشد ، ممنونم بابت رای های که به شعرم دادین بقیه ی نوشته ها هم بسیار زیبا بودن لذت بردم 

از لیون به خاطر این سرگرمی زیبا سپاسگزارم

علی سا خدادادی

لینک به دیدگاه

دوستان منم نفر یازدهمم به منم رای بدید برای عضو علل بدل، بدل علل ، عدل بدل یا یه چیزی تواین مایه ها... :D

نوشته های دوستان خوب و قشنگه دست همشون درد نکنه.

یه چیزی برام جالب بود ... با اینکه من  خودم چند عنوان و ایده متفاوت برای نوشتن داشتم و همه مثل نوشته های دوستان تو مایه های فنی بودن و بیشتر به معرفی فنی قطعات میپرداختند ولی وقتی جناب حسینی گفتند که برید و از اون حال و هوای کودکی بنویسد من کلا تغییر نظر دادم و هیچ کدوم از اون ایده ها رو ننوشتم و گفتم بهتره یه انشاء تو همون مایه های فنی ولی به زبان کودکانه و خیلی ساده و روان بنویسم که خب خوشبختانه نوشتم البته نه اون چند تا ایده رو بلکه یک انشاء با حسی متفاوت تر و فرستادم که البته خدا رو شکر انتخاب نشدم و گرنه الآن احتمالا مثل دوستان منتخب زیر رگبار گلوله بودم :D

به هر حال دوستان عزیز اگه انشاء های همه رو برای مطالعه گذاشتن حتما یه چند دقیقه ای از وقتتون رو برای خوندنش صرف کنید مطمئنا خالی از لطف نخواهد بود چون به عقیده خودم کلا حال و هواش با انشاء هایی که تا الآن خوندید فرق خواهد داشت( البته این نظر شخصیه خودمه و شاید دوستان دیگه ای هم این شکلی نوشته باشن) و سعی شده با اون حس کودکانه نوشته بشه که باید بری تو همون حال و هوای بچگی و بخونیش....هر چند منم آخر انشاء رو به اقتضای هدف این کار، یه جوری رسوندمش به لیون و آواژنگ ولی متفاوت تر!!!!

من توی مسابقات انشاء های زیادی (نه هزارتا چندین تا ) شرکت کردم و خوشبختانه توی همه هم نوشته هام مقام اول رو کسب کردن چون واقعا با حس خاصی نوشته میشن...حالا اینکه اینجا برگزیده نشده زیاد مهم نیست چون اینجا هدف یه چیز دیگست و حس و حال رو بیخیال :laughing: ! ما هم باید همون فنی ها رو مینوشتیم تا برگزیده بشیم که ننوشتیم و پس دیگر جای حرفی باقی نیست....

راستی خوندن اون همه انشاء و انتخاب بهترین ها کار بسیار سختیه و خیلی زمان بر هم هست ، دمشون گرم که با سرعت این کار رو انجام دادن...

ببخشید زیاد حرف زدم...

با آرزوی موفقیت برای همه بر و بچه های لیون.

شاد باشید.

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

من امروز با این سایت آشنا شدم ای کاش زودتر میدیدمتون این همه تلاش در ایران برای اینطور مسابقه ای تحسین داره . دم مدیر سایت گرم

لینک به دیدگاه

آقا یووووووون . دوستان

یه چیزی بگم؟؟؟

خیلی خوش گذشت. من تازه فهمیدم نوشتنو دوست دارم. (اولین بارم بود , بچه بودم بیشتر مامانم زحمتشو میکشید)  :D

مرسی که وقت گذاشتید خوندید. @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

یکبار دیگه این قانون رو اعلام می کنم

تهش گله و شکایت نکنید فقط

مهمممممممممممممممممممممممممممم

==========================

ارسالی امروز, ۱۰:۲۵ قبل از ظهر

درود دوستان عزیز و گلم

از این ساعت به بعد هر کسی بابت رای گیری به شخص دیگه ای پیغام خصوصی بده بابت هر یک پیغام خصوصی که گزارش بشه 3 رای از این شخص کم میشه و حتی یک درصد بخشش توی کار نیست

دلیلش هم اینه که الان خیلی از دوستان به بنده پیغام دادن و بابت این مسئله شکایت کردن و این یعنی مزاحمت برای این عزیزان

==================

یعنی هر کسی از ساعت 10:25 صبح امروز به بعدش پیغام خصوصی  برای دریافت رای از کاربرا فرستاده باشه این قانون اعمال میشه

در ضمن برای اینکه این تاپیک جون بگیره شرکت کننده ها میتونن آزادانه برای خودشون اینجا تبلیغ کنن و با دلیل و به هر روشی که بلدن دیگران رو تشویق به رای دادن کنن @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دوستان انشا من اول بخونید کمی بلند هست  معمولا متن ها بلند  ادم سرحال باشه بهتر مطالعه میکنه (*)  

من سعی کردم  کمی اول داستان جالب شروع کنم میتونستم طنز فانتزی در نوشته خودم بسیار زیاد ایجاد کنم

اما خوب کاربران لیون به نظرم سطح فکریی بالاتریی داشتن برا همین طنز سطحی در کارم نیوردم 

سعی شد الکی باعث خنده شما نشم  امیدوارم بین رای ها خودتون به دوستان انشا منم کنار بقیه انشاها رای بدید

@};- 

لینک به دیدگاه

سلام

حالا که دوست عزیزم naderblue در مورد مقاله اش یکم گفت من یکم بگم @};-

والا مقاله بنده از زبون خود اون مادربرد گفته شده و طبق قوانین انشا قطعه مورد نظر خودشو معرفی کرده و یکم فان هم بهش اضافه کردم بچه ها

انشا من هم کوتاه و هم مختصر و هم مفید است و خوب با قطعه آشنا بشید شاید خواسته باشید این قطعه رو بخرید که خیلی بهتون کمک کنه بازم میگم من طبق قوانین خود مسابقه رفتم جلو از زبون خودش ویژگی هاشو بیان کردم با کمی فان

انشا بقیه هم خوبه بچه ها همگی زحمت کشیدنند خیلی چه اون های که انتخاب شدنند چه نشدنند شاید یک رو تا دو روز شایدم بیشتر برای انشا وقت گذاشتن همگیتون خسته نباشید بچه ها

انشا بنده رو بخونید بچه ها حتما جا نگذارید

از بچه های که تا اینجا به بنده رای دادنند و از انشا بنده خوششون امده و راضی بودنند هم تشکر می کنم @};-

ممنون

موفق باشین :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

من اول فکر میکردم جزء 10 نفر هستم  ولی انشا دوستان رو خوندم دیدم خیلی جذاب تر از انشاء من بود   واقعا علی بود انشاء ها

اینم انشا من :دی

سلام بچه ها خوبید؟
منو میشناسین؟ خب معلومه که تا معرفی نکنم نمیشناسین خخخ! خب میریم سره اصل مطلب! ااا منو یاده خاستگاری با گیگابایت انداخت خخخ! ببخشید من یکم شوخ تشریف دارم.
خب یادتونه تو سال2008 چه انقلابی شد تو صنعت گرافیک؟ اگه حدس زدی..! خب خب بیخیال داداش گلم خودم میگم معرفی میکنم و اینبار شما و GTX  خب دیگه دیگه الان شناختین چون میدونم با داداشام دوستین داداش بزرگ ترم رو که صد درصد میدونم میشناسین درسته Gigabyte Gtx 980ti Xtreme
خیلی بهش افتخار میکنم خخخ
خب با خانواده ام که آشنا هستین حالا از خودم براتون میگمم.

آقا چی شد ما به دنیا اومدیم تا اونجایی که من میدونم داداش بزرگه به شرکت گفته درسته ما خیلی پر قدرتیم ولی انسان های زیادی توان خریداری ما رو ندارن این شد گفتن یه پسر خوب (منو میگه ها) ساخته بشه که مثل ما قوی باشه هم ارزان تا کسی مشکل خرید نداشته باشه . آره آقا این شد که ما ساخته شدیم اسم مارو هم گذاشتن GTX 950 داداش کوچیکه تایتان ها خب مشخصات منو شاید شنیده باشید اگه نشنیدید خودم میگم:
خب ما یه شکم داریم اندازه 2 گیابایت سرعت هضم کردن منم 7000مگاهرتزه یه مغز داریم یه قسمتش 768 هسته کودا داره اگه ازم کار نکشی سرعتم 1203 مگاهرتز اگه بهم فشار بیاری سرعتم میشه 1405 مگاهرتز دو پره دارم اووف نمیدونی چقدر خنک داره منو اصلا صدا نداره  مگه میشه؟ خب اینبار شده من این کولرو دارم  خب اینم یکم از مشخصات ما بودم خب شما هم یکم کنجکاو شو در مورد من بگرد مطمعن باش عاشقم میشین :) خب من دیگه میرم خداحافظی

ویرایش شده توسط shayea
لینک به دیدگاه

من اول فکر میکردم جزء 10 نفر هستم  ولی انشا دوستان رو خوندم دیدم خیلی جذاب تر از انشاء من بود   واقعا علی بود انشاء ها

اینم انشا من :دی

بخوندید :دی

سلام بچه ها خوبید؟

منو میشناسین؟ خب معلومه که تا معرفی نکنم نمیشناسین خخخ! خب میریم سره اصل مطلب! ااا منو یاده خاستگاری با گیگابایت انداخت خخخ! ببخشید من یکم شوخ تشریف دارم.

خب یادتونه تو سال2008 چه انقلابی شد تو صنعت گرافیک؟ اگه حدس زدی..! خب خب بیخیال داداش گلم خودم میگم معرفی میکنم و اینبار شما و GTX  خب دیگه دیگه الان شناختین چون میدونم با داداشام دوستین داداش بزرگ ترم رو که صد درصد میدونم میشناسین درسته Gigabyte Gtx 980ti Xtreme

خیلی بهش افتخار میکنم خخخ

خب با خانواده ام که آشنا هستین حالا از خودم براتون میگمم.

آقا چی شد ما به دنیا اومدیم تا اونجایی که من میدونم داداش بزرگه به شرکت گفته درسته ما خیلی پر قدرتیم ولی انسان های زیادی توان خریداری ما رو ندارن این شد گفتن یه پسر خوب (منو میگه ها) ساخته بشه که مثل ما قوی باشه هم ارزان تا کسی مشکل خرید نداشته باشه . آره آقا این شد که ما ساخته شدیم اسم مارو هم گذاشتن GTX 950 داداش کوچیکه تایتان ها خب مشخصات منو شاید شنیده باشید اگه نشنیدید خودم میگم:

خب ما یه شکم داریم اندازه 2 گیابایت سرعت هضم کردن منم 7000مگاهرتزه یه مغز داریم یه قسمتش 768 هسته کودا داره اگه ازم کار نکشی سرعتم 1203 مگاهرتز اگه بهم فشار بیاری سرعتم میشه 1405 مگاهرتز دو پره دارم اووف نمیدونی چقدر خنک داره منو اصلا صدا نداره  مگه میشه؟ خب اینبار شده من این کولرو دارم  خب اینم یکم از مشخصات ما بودم خب شما هم یکم کنجکاو شو در مورد من بگرد مطمعن باش عاشقم میشین :) خب من دیگه میرم خداحافظی

سلام

ممنون داداش

با این حال شما هم خسته نباشید چون زخمت کشیدی

موفق باشی داداش :x

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز ده انشا منتخب در کانال تلگرام لیون کامپیوتر قرار گرفت

عصر دوشنبه مورخه 17 اسفند ماه 94 ,  10 اثر برتر در کانال تلگرام لیون کامپیوتر قرار میگیره

و شرکت کننده های مسابقه میتونن مطالب خودشون رو که در کانال تلگرام لیون کامپیوتر قرار داده شده در گروههای دیگه فوروارد کنن و انتشار بدن و برای مطلبشون بازدید ایجاد کنن .

هر کسی تا ساعت 18 روز دوشنبه مورخه 24 اسفند ماه 94 برای مطلبی که در کانال تلگرام لیون کامپیوتر گذاشته شده بیشترین  بازدید رو با فوروارد کردن مطلب ایجاد کنه برنده جائزه ویژه این مسابقه میشه

مانیتور BenQ RL2755HM 27inch 1ms Gaming

https://telegram.me/joinchat/Bdr8oTviHnrhSt7w51yn9g

لینک به دیدگاه

دوست من اين از اول مشخص بود که مسلما يکي از اهداف اين مسابقه همين تبليغات. شما از اول که وارد اين مسابقه شدي اين رو نميدونستي و الان به اين نتيجه رسيدي!؟ ميتونستي مطلبت رو طريقي بنويسي که تا خرتناق از تعريف و تبليغ پر کني تا شما الان جز ده تا باشي.

منم با آگاهي شرکت کردم و دوست داشتم به سبک خودم بنويسم. چون نوع مسابقه رو پسنديدم و خواستم از زبون قطعه اي که دوست دارم بنويسم و تخيل کنم درست مثل دوران بچگي.

يکي از دوستان گفته مطالب طولاني تر انتخاب شده! خب دوست گلم؛ عزيزم...

اين يه قانون تو کشور ما! اينجا هميشه کميت از کيفيت پيشي گرفته! جايي که اساتيد دکتري بهترين دانشگاههاش وجبي نمره ميدن نميشه توقع داشت مطالب کوتاه در يک مسابقه انشانويسي ساده مورد توجه قرار بگيره!

در آخر هم از دوستان خواهشمندم تو خصوصي نيان براي اخذ راي! :laughing:  من بخدا يک راي دارم(فارغ از مالتيپل چويس) و يک کاربر ساده هستم و اون مطلبي رو که بپسندم راي ميدم :D

تا الان 5 تا رو خوندم و ...

ان شا الله بقيه اش فردا اگر وقت شد.

Big Like

لینک به دیدگاه

جناب حسینی ضمن تشکر از شما بابت فعالیت های مفیدتون...

به نظر من اگه کلا انشاءهای کوتاه تر و جمع و جور تر انتخاب میشدند خیلی بهتر بود به خاطر زمان بر بودن خواندن انشاءهای طولانی البته شاید این گونه انشاءهایی کم بودند مثلا انشاء خود بنده هم کوتاه نبود ولی در کل منظور اینه که کسانی که میخوان بیان و انشاءها رو بخونن وقتی با این حجم مطلب روبرو میشن ممکنه از خوندنشون به سادگی گذر کنن وحق مطلب ادا نشه و در نتیجه به اون قسمت هایی که مربوط به آواژنگ و شما میشه نمیرسن و نهایتا همون تعداد بازدید میمونه؟؟؟!!

به هر حال اینم یه نظر بود دیگه! :-?

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

دوستانیکه میخوان انشا شون در کانال تلگرام لیون کامپیوتر کوتاهتر بشه و دوباره گذاشته بشه توی کانال به شماره 09101423004 نهایتا تا ساعت 7 عصر امروز پیغام بدن توی تلگرام لطفا @};- @};- @};-

در ضمن تعداد بازدیدی که در حال حاضر ایجاد کردید وقتی متن رو تغییر بدیم از بین میره و این مسئولش خود شما هستید . پس با علم به این قضیه درخواست کنید

لینک به دیدگاه

درود

دوستان در این مسابقه شانس فقط در قرعه کشی که یک واتر کولر کولرمستر بود دخیل بوده و در ادامه برای مرحله  رای گیری و در ایجاد بازدید در تلگرام شانس هیچ معنی نداره

پس تلاش کنید و رای جمع کنید و بازدید برای مطلبتون در کانال تلگرام ایجاد کنید چون در نهایت برنده شدن و یا نشدنش بر عهده خودتونه

چون الان دارم اینو میگم که بعد از اتمام مسابقه و برنده شدن افراد نیاید گله کنید :D ماشاالله دست به گله کردنتون استاده :) :cool:

در ضمن دوستان از اینکه یه سری افراد جدید اومدن رای دادن به افراد خاصی گله مندن

افراد جدید حتما ای پی هاشون چک میشه و شما نگران نباشید و این عزیزانی که به خاطر دوستاشون اومدن ثبت نام کردن و رای دادن به هیچ عنوان خلاف مسابقه انجام ندادن @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای  حسینی حالا که جو گله خوابیده شما روشنش کن :)   شما که عادت داری به این گله ها :D

یه مسابقه برگزار کردید هفت بیجار الان گله مندان پراکنده شدن دیگه راحت باشید 

قرار باشه از بین این 10 نفر هم باز گله باشه پس تمرکز کنید رو نحوه برگزاری مسابقه

لینک به دیدگاه

اقای  حسینی حالا که جو گله خوابیده شما روشنش کن :)   شما که عادت داری به این گله ها :D

یه مسابقه برگزار کردید هفت بیجار الان گله مندان پراکنده شدن دیگه راحت باشید 

قرار باشه از بین این 10 نفر هم باز گله باشه پس تمرکز کنید رو نحوه برگزاری مسابقه

=)) =)) =))

والااااااا به خداااا

داریم همین کارو میکنیم که فضا برای همه یکسان باشه و تمام و کمال تیم داره کار میکنه و همه ای پی ها دارن چک میشن و در نهایت هر کسی با ای پی مشابه رای بده رایش حذف میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من  مشکلی با انشای خودم ندارم(انشا ههههه =)) )  و توقعی ندارم که برنده بشه  خدا روشکر به اندازه دوستان 17 ساله این فروم هم چشم به مال این دنیا ندارم و درس های بزرگی از زندگی دارم

بیشتر نظرم رو اجحافی که در حق بقیه دوستان میشه هست

شما وقتی میاید قوانین( قوانین نه هدایت افکار به سمتی)  تعیین میکنید و میگید برگردید به دوران کودکی یا (مدل نگارش طنز) شاید خیلی از دوستان قلم شیوا تری نسبت به همین 10 نفر داشتند ولی به استناد حرف شما راه رو اشتباه رفتند 

ولی دست آخر دوستانی انتخاب میشن که عمرا تو دوران کودکیشون همچین قلمی میزدند :D

خدا رو شکر از بین این 10 نفر یکیشون از دوستان خودم هست و براش خوشحال هم هستم انتخاب شده 

درکل سعید جان دوست داریم تو دل برو هم هستی خوبت رو میخوایم

نقد رو میپذیری که بعدا برات دردسر نشه میدونم میدونی @};-

لینک به دیدگاه

من  مشکلی با انشای خودم ندارم و توقعی ندارم که برنده بشه  خدا روشکر به اندازه دوستان 17 ساله این فروم هم چشم به مال این دنیا ندارم و درس های بزرگی از زندگی دارم

بیشتر نظرم رو اجحافی که در حق بقیه دوستان میشه هست

شما وقتی میاید قوانین( قوانین نه هدایت افکار به سمتی)  تعیین میکنید و میگید برگردید به دوران کودکی شاید خیلی از دوستان قلم شیوا تری نسبت به همین 10 نفر داشتند ولی به استناد حرف شما راه رو اشتباه رفتند 

ولی دست آخر دوستانی انتخاب میشن که عمرا تو دوران کودکیشون همچین قلمی میزدند :D

خدا رو شکر از بین این 10 نفر یکیشون از دوستان خودم هست و براش خوشحال هم هستم انتخاب شده 

درکل سعید جان دوست داریم تو دل برو هم هستی خوبت رو میخوایم

خلاقیت و نوآوری از دیدگاه کودک صورت میگیره

همه عزیزانی که در این مسابقه شرکت کردن به دوران کودکی رفتن که تونستن چنین مطالبی بنویسن .

اگر فکر کردید که به دوران کودکی رفتن یعنی اینکه من بنویسم " بابا آب داد " این برداشت اشتباهه . در مورد کودک درون مطلب هستش توی نت منظورم این بود عزیز

اگر به ما بزرگترها باشه که اصلا همه چیزو جدی میگیریم , اینجا موقعی میتونیم یه لذتی ببریم و خلاقیت به خرج بدیم که به کودکی سفر کنیم و از دیدگاه ما همه این مطالب که نوشته شده سفر به دوران کودکی بوده @};- @};-

این مقوله خیلی پیچیده هستش و جاش اینجا نیست که توضیح کامل بدم ولی میتونید با یک سرچ کلی مطلب راجبش بخونید توی نت @};- :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی میگید گذر به دوران کودکی یعنی با گویش بی الایش و ساده گونه کودکانه همونجوری که مطمئنم خیلی از بچه ها نوشتن

مگه غیر از اینه ذکرکردید نترسید از چیزی که میگید چون رو رفتار و گفته های کودکانه قضاوت نمیشه و ترسی نداشتیم تو اون دوران از حرفهایی که میزدیم

پس شما راه غلط به بچه ها نشون دادید.

الان پست هایی که در جواب امثال من میزنید و نوعی نصیحت درش دیده میشه از دید شخص خود من فرار از پاسخ صحیح هستش

بله ایده شاید از سفر به دوران کودکی,    بیشتر تراوش کنه که قطعا همینطوره ولی نگارشی که تو انتخاب شده گان هست اصلا چیزی از دوران کودکی درش دیده نمیشه

حتی طنزی انچنانی هم درش نیست که وعده داده بودید البته وعده مطالب مفید دادی که باهاش مخالفتی ندارم و مطالب دوستان مفید بود مگه میشه انتخاب بشن مفید نباشه :D  :D  :D

آقا چجوری مطمئنتون کنم بخاطر خودم نیست بالا پایین میپرم  :D

من بحث رو دوست دارم ادامه بدم با شما سعید جان شاید چیزی بیاموزم ولی بیخیال

از دید من کودکی همون بابا آب داده چون الان کسی آب نمیده دست کسی . شعار هم برای آدم آب نمیشه

من جایی هوش و فعالیت شما رو تحسین کردم پس مطمئن باش مشکل کلی با نظامتون ندارم (میخوای مدرک بدم  :D )

تو جایگاه فقط تلنگر هستم . اختیار در حد 1 صدم درصد هم ندارم

موفق باشی عزیز @};-  @};-

لینک به دیدگاه

وقتی میگید گذر به دوران کودکی یعنی با گویش بی الایش و ساده گونه کودکانه همونجوری که مطمئنم خیلی از بچه ها نوشتن

مگه غیر از اینه ذکرکردید نترسید از چیزی که میگید چون رو رفتار و گفته های کودکانه قضاوت نمیشه و ترسی نداشتیم تو اون دوران از حرفهایی که میزدیم

پس شما راه غلط به بچه ها نشون دادید.

الان پست هایی که در جواب امثال من میزنید و نوعی نصیحت درش دیده میشه از دید شخص خود من فرار از پاسخ صحیح هستش

بله ایده شاید از سفر به دوران کودکی,    بیشتر تراوش کنه که قطعا همینطوره ولی نگارشی که تو انتخاب شده گان هست اصلا چیزی از دوران کودکی درش دیده نمیشه

حتی طنزی انچنانی هم درش نیست که وعده داده بودید البته وعده مطالب مفید دادی که باهاش مخالفتی ندارم و مطالب دوستان مفید بود مگه میشه انتخاب بشن مفید نباشه :D  :D  :D

آقا چجوری مطمئنتون کنم بخاطر خودم نیست بالا پایین میپرم  :D

من بحث رو دوست دارم ادامه بدم با شما سعید جان شاید چیزی بیاموزم ولی بیخیال

از دید من کودکی همون بابا آب داده چون الان کسی آب نمیده دست کسی . شعار هم برای آدم آب نمیشه

من جایی هوش و فعالیت شما رو تحسین کردم پس مطمئن باش مشکل کلی با نظامتون ندارم (میخوای مدرک بدم  :D )

تو جایگاه فقط تلنگر هستم . اختیار در حد 1 صدم درصد هم ندارم

موفق باشی عزیز @};-  @};-

نظر شما محترم @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...