رفتن به مطلب

*** رای گیری بین ده انشا منتخب در مسابقه " زنگ انشا " ***

شما انشای کدام نویسنده را می پسندید ؟   

382 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما انشای کدام نویسنده را می پسندید ؟

• ابوالفضل زارع شاهی
    • AMIR GALAXY
    • Fox Force
    • hamedrock
    • naderblue
    • حامد منصوری
    • پارسا منوچهری
    • علی ارکانی
    • علی سا خدادادی
    • محسن منوچهری

Recommended Posts

وقتی میگید گذر به دوران کودکی یعنی با گویش بی الایش و ساده گونه کودکانه همونجوری که مطمئنم خیلی از بچه ها نوشتن

مگه غیر از اینه ذکرکردید نترسید از چیزی که میگید چون رو رفتار و گفته های کودکانه قضاوت نمیشه و ترسی نداشتیم تو اون دوران از حرفهایی که میزدیم

پس شما راه غلط به بچه ها نشون دادید.

الان پست هایی که در جواب امثال من میزنید و نوعی نصیحت درش دیده میشه از دید شخص خود من فرار از پاسخ صحیح هستش

بله ایده شاید از سفر به دوران کودکی,    بیشتر تراوش کنه که قطعا همینطوره ولی نگارشی که تو انتخاب شده گان هست اصلا چیزی از دوران کودکی درش دیده نمیشه

حتی طنزی انچنانی هم درش نیست که وعده داده بودید البته وعده مطالب مفید دادی که باهاش مخالفتی ندارم و مطالب دوستان مفید بود مگه میشه انتخاب بشن مفید نباشه :D  :D  :D

آقا چجوری مطمئنتون کنم بخاطر خودم نیست بالا پایین میپرم  :D

من بحث رو دوست دارم ادامه بدم با شما سعید جان شاید چیزی بیاموزم ولی بیخیال

از دید من کودکی همون بابا آب داده چون الان کسی آب نمیده دست کسی . شعار هم برای آدم آب نمیشه

من جایی هوش و فعالیت شما رو تحسین کردم پس مطمئن باش مشکل کلی با نظامتون ندارم (میخوای مدرک بدم  :D )

تو جایگاه فقط تلنگر هستم . اختیار در حد 1 صدم درصد هم ندارم

موفق باشی عزیز @};-  @};-

I Agree! :-?

لینک به دیدگاه

• ارسال 102
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.فقط ابوالفضل زارع شاهی انشاء شون فوق العاده بود...

ممنون داداش نظر لطفته :x

لینک به دیدگاه

انشا آقای زارع شاهی خیلی خوب بود

لینک به دیدگاه

چه رای گیری باحالی خداییش مولتی ها رو داشته باشید :D :D

خدا قندشکن رو افرید :D

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

رای گیری تا ساعت 12 ظهر فردا ادامه داره و سر ساعت 12 رای گیری بسته میشه

تا اینجا که ما بررسی کردیم یه سری از رای ها فیک هستند و بدون چون و چرا از رای هر شخص که رای فیک داره کم میشه پس نتایج شنبه مشخص میشه و حتما نتایج متفاوت از چیزی هستش که شما می بینید

ما اجازه نمیدیم در حق کسی اجحاف بشه @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تا اینجا که ما بررسی کردیم یه سری از رای ها فیک هستند و بدون چون و چرا از رای هر شخص که رای فیک داره کم میشه پس نتایج شنبه مشخص میشه و حتما نتایج متفاوت از چیزی هستش که شما می بینید

ما اجازه نمیدیم در حق کسی اجعاف بشه @};-

تشکر آقای حسینی @};-

لینک به دیدگاه

طرف به من پیغام داده :

شما کاپی می کنید , ما کاپی نمی خوایم

شما در بهترین حالت یک دستگاه زیراکس دسته دومی.

=))  =))  =)) 

دمت گررررم   ^_^ 

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

طرف به من پیغام داده :

=))  =))  =)) 

دمت گررررم   ^_^ 

:D منظورش چی بود حالا :D :D :D

لینک به دیدگاه

عالی بود

تا این جا رای ها باطرف بوده تا بی طرف :D

لینک به دیدگاه

ممنون از اقای حسینی برای این ایده زیبا و با تشکر از دوستان شرکت کننده برا نوشته های زیباشون ولی در کل نوشته اقای منوچهر  به انشا و موضوع مسابقه نزدیک بود....داستان و تخیلات دوستان دیگه هم جالب بود و ارزش خوندن داشت بخصوص شعر اخری که کامل خوندم...حیف دیر دیدم تاپیکو وگرنه میدادم دوستم یه انشا بیست برام مینوشت!!!  

سپاس دوست عزیز ، ببخشید من کم وقت میکنم سر بزنم ، خوشحالم که شعر من رو کامل خوندین  ، از تمامی دوستان هم ممنون 

ویرایش شده توسط dr34mo
لینک به دیدگاه

:D منظورش چی بود حالا :D :D :D

کلا جریان بر می گرده به یک برنامه  تلویزیونی اونور آب  :D

فکر کنم منظورش اینه که موضوع انشاء بنده تکراریه

(ایمیل منو از کجا آورده؟  :I Do not Know: )

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

کلا جریان بر می گرده به یک برنامه  تلویزیونی اونور آب  :D

فکر کنم منظورش اینه که موضوع انشاء بنده تکراریه

(ایمیل منو از کجا آورده؟  :I Do not Know: )

:-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

ما اجازه نمیدیم در حق کسی اجحاف بشه @};-

درود

پس منتظر یه افشاگری هیجان انگیز باشیم :D 

منم جا خوردم از این نتیجه 

ممنونم اقای حسینی، از اینکه جلوی تقلب رو میگیرین :clapping:

مشتاق دیدار شما هم هستیم @};-  :x

لینک به دیدگاه

به نظر من باید داور کار هارو انتخاب می کرد.که هر کس به وسیله دوستاش یه خودش رای نده.الان اون کار ه شعره عالی بود. علی خدادادی. حقش نیست اول شه؟ارزش کار ها رو بسنجید

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه اون آقایی که حرف از مولتی یوزر میزنن خودشون همون اول 40-50 تا رای یهویی اوردن!

مولتی یوزر رای دادن بهتر از التماس کردن و رای گرفتنه

فقط هم میتونم بگم اطلاعاتت در حده بچه 10 سالست.خیلی هم کمتر

موفق باشی

لینک به دیدگاه

تخیل و انشای (مرد آبی ) عالی بود .

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستان در این مسابقه شانس فقط در قرعه کشی که یک واتر کولر کولرمستر بود دخیل بوده و در ادامه برای مرحله  رای گیری و در ایجاد بازدید در تلگرام شانس هیچ معنی نداره

پس تلاش کنید و رای جمع کنید و بازدید برای مطلبتون در کانال تلگرام ایجاد کنید چون در نهایت برنده شدن و یا نشدنش بر عهده خودتونه

چون الان دارم اینو میگم که بعد از اتمام مسابقه و برنده شدن افراد نیاید گله کنید :D ماشاالله دست به گله کردنتون استاده :) :cool:

در ضمن دوستان از اینکه یه سری افراد جدید اومدن رای دادن به افراد خاصی گله مندن

افراد جدید حتما ای پی هاشون چک میشه و شما نگران نباشید و این عزیزانی که به خاطر دوستاشون اومدن ثبت نام کردن و رای دادن به هیچ عنوان خلاف مسابقه انجام ندادن @};-

درود

سعيد جان ip براحتي قابل تغيير هست! 

وقتی میگید گذر به دوران کودکی یعنی با گویش بی الایش و ساده گونه کودکانه همونجوری که مطمئنم خیلی از بچه ها نوشتن

مگه غیر از اینه ذکرکردید نترسید از چیزی که میگید چون رو رفتار و گفته های کودکانه قضاوت نمیشه و ترسی نداشتیم تو اون دوران از حرفهایی که میزدیم

پس شما راه غلط به بچه ها نشون دادید.

الان پست هایی که در جواب امثال من میزنید و نوعی نصیحت درش دیده میشه از دید شخص خود من فرار از پاسخ صحیح هستش

بله ایده شاید از سفر به دوران کودکی,    بیشتر تراوش کنه که قطعا همینطوره ولی نگارشی که تو انتخاب شده گان هست اصلا چیزی از دوران کودکی درش دیده نمیشه

حتی طنزی انچنانی هم درش نیست که وعده داده بودید البته وعده مطالب مفید دادی که باهاش مخالفتی ندارم و مطالب دوستان مفید بود مگه میشه انتخاب بشن مفید نباشه :D  :D  :D

آقا چجوری مطمئنتون کنم بخاطر خودم نیست بالا پایین میپرم  :D

من بحث رو دوست دارم ادامه بدم با شما سعید جان شاید چیزی بیاموزم ولی بیخیال

از دید من کودکی همون بابا آب داده چون الان کسی آب نمیده دست کسی . شعار هم برای آدم آب نمیشه

من جایی هوش و فعالیت شما رو تحسین کردم پس مطمئن باش مشکل کلی با نظامتون ندارم (میخوای مدرک بدم  :D )

تو جایگاه فقط تلنگر هستم . اختیار در حد 1 صدم درصد هم ندارم

موفق باشی عزیز @};-  @};-

نظر شما بسيار محترم تر  ;)

طرف به من پیغام داده :

=))  =))  =)) 

دمت گررررم   ^_^ 

من متن شما رو پسنديدم فارغ از کاپي بودن و يا نبودنش!

لینک به دیدگاه

درود

سعيد جان ip براحتي قابل تغيير هست!

سلام داداش آره راست می گید خیلی راحته با نصب یک نرم افزار میشه

ممنون :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام داداش آره راست می گید خیلی راحته با نصب یک نرم افزار میشه

ممنون :x

سلام دوست عزیز

تا جایی که بنده اطلاع دارم، برا IPB یک اکستنشن تشخیص مولتی یوزر هست که برا تشخیص مولتی یوزر اصلاً IP تکراری رو بررسی نمیکنه بلکه یه تکنیک ویژه داره. البته در مورد خود تکنیک توضیحی نمیدم اما اگه رو فروم لیون نصب باشه، 100000000 بار هم IP رو تغییر بدی بازم تشخیص میده! جالب تر اینکه خودش اتوماتیک مولتی یوزرهارو لیست میکنه و نیازی به بررسی دستی و تک تک IP ها نیست(تو پنل مدیریت).

شما هم نگران نباش ;)

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

تا جایی که بنده اطلاع دارم، برا IPB یک اکستنشن تشخیص مولتی یوزر هست که برا تشخیص مولتی یوزر اصلاً IP تکراری رو بررسی نمیکنه بلکه یه تکنیک ویژه داره. البته در مورد خود تکنیک توضیحی نمیدم اما اگه رو فروم لیون نصب باشه، 100000000 بار هم IP رو تغییر بدی بازم تشخیص میده! جالب تر اینکه خودش اتوماتیک مولتی یوزرهارو لیست میکنه و نیازی به بررسی دستی و تک تک IP ها نیست(تو پنل مدیریت).

شما هم نگران نباش ;)

سلام

ممنون خبات عزیز

موفق باشی :x

خیلی جالبه اون آقایی که حرف از مولتی یوزر میزنن خودشون همون اول 40-50 تا رای یهویی اوردن!

مولتی یوزر رای دادن بهتر از التماس کردن و رای گرفتنه

فقط هم میتونم بگم اطلاعاتت در حده بچه 10 سالست.خیلی هم کمتر

موفق باشی

داداش منظورت اگر منم من همون اول بدون التماس داداش 40 تا 50 رای داداشم این هم رای هم رفقای عزیزم از چندتا سایت هستنند می خواهی اسم سایت ها رو بگم یکم چزخ بزنی

اطلاعات من در حدو یک بچه 10 است داداش اطلاعات در حدودی است که بتونم خیلی ها رو سر جاشون بشونم اینقدر کار انجام دادم تو طول زندگی که به عقل جنم نرسیده داداش من

اینم بگم ما تو ایران زندگی می کنیم نه کشورهای دیگه همه چیز ممکنه

و اینقدر رفیق دارم تو شهرم و تو نت و اینقدر شدم که منت کسی رو برای رای نکشم داداش من

آره منم می تونستم هر راهی رو برای به دست آوردن رای برم ولی نه داداش من من اینطوری نیستم

من نیومدم  با شما دعوا کنم ولی از حرف چرت پرت خیلی بدم میاد با کسی خوبم که خوبه با کسی بد میشم که بد و چرت پرت بگه

اینم اضافه کنم من جایزه اول و دوم و یا سوم و یا نبردن برام فرقی نداره فقط خوشم نیماد یک جایی درست رای گیری نمیشه

موفق باشی

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

شما هم نگران نباش ;)

البته آقای حسینی فرمودن که ip چک میشه وگرنه اغلب داپلیکیت ممبر لوگر استفاده می کنن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام روز تک تک دوستان بخیر

نقل قول:

افراد موفق :

1 - من چطور مقاله ای بنویسم که بی بورو برگرد بتونه نظر دیگران رو جلب کنه ؟

2 - من چطور میتونم کلی دوست در همین فروم جفت و جور کنم که اگر انتخاب شدم بهم رای بدن ؟

3 - من از چه راهی میتونم بیشترین بازدید رو در تلگرام ایجاد کنم ؟

4 - چه راههایی برای بالا بردن بازدید در تلگرام وجود داره ؟

5 - من چگونه ...................؟

و این افراد حتی از خودشون برای پیدا کردن راه حل سوال میکنن.

حرف خودمه:

بیکار که نمی شینن. دست غیبی هم نیست بهشون رای بده

پس کار هایی که منتخبین دارن برای کسب رای انجام میدن تاسی و استناد به همین بند هستش.

در نتیجه زیاد حاشیه نسازید تا روز اعلام نتایج

اقای ایکس گناه اونی که اندازه شما دوست نداره چیه؟ نباید به این جایزه ایی که شاید لایق تر از شما باشه برسه صرفا بخاطر همین تعداد دوست (باز هم میگم دشمنی فرض نکنید گفته های من رو)

هر کی برنده بشه عزیز دله. کاری هم نداریم چی شد :D  @};-

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...