رفتن به مطلب

نویسنده " زنگ انشا " آواژنگ : ابوالفضل زارع شاهی

Recommended Posts

نویسنده : ابوالفضل زارع شاهی

می خوام یکم در مورد خودم براتون بگم
پس تا آخر داستانو بخونین تا متوجه بشین کیم
نصفه کاره ول شه همکاری کنین :D
داستان از اونجایی شروع شد که یه جای تاریک بودم، چشم کار نمی کرد یه صداهایی می اومد، چندان واضح نبود ولی میشنیدم که می گن عالی و بهترینه، نفهمیدم منظورشون با کیه
هنوز کامل هوشیار نبودم که حس کردم دارن چندتایی قطعه رو بدنم جامیذارن
با دردی که داشتم فریاد کشیدم کسی نمی شنید انگاری زنده نبودم، یهو از هوش رفتم.
یکم که حالم بهتر شدم فهمیدم تو جعبه ای مستطعیلی شکلم و یه پلاستیک نسبتا سفت بهم چسبیده
به هزار زحمت پلاستیکو پاره کردم و از جعبه اومدم بیرون، تو همین لحظه وقتی چشم به روشنایی خورد متوجه شدم چند صدتایی پیشم هستن، جایی شبیه یه انبار

dazsy8jss6crslr0dzz.png

با تعجب بهم نگاه می کردن انگار تا حالا ندیده بودنم، از یکیشون سوال کردم اینجا کجاست؟ چخبره؟؟
با یکم مکث و صدای ضعیف گفت فکر میکنم انباری شرکت گیگا باید باشه، قراره هم به جاهای مختلف صادر شیم و در قبالمون پولی گیرشون بیاد
با شنیدن این حرف ها از ترس سر جام میخکوب شدم! با دلهره گفتم نمی دونم کیم اصلا واسه چی اینجام، شما خبر ندارین؟!
با یه نگاه خاصی روشو مستقیم کرد بهم گفت:
اولین نسخه از مادربرد گیمنگی که اسمت GIGABYTE X99-GAMING G1 WiFi نامگذاری شده، در نوعه خودتم قویترینی
اینجام بحث در موردت زیاد بوده، قبل اینکه بیای ورودتو می دونستم
خبرم داشتم که قراره روت یه چند تایی تست بشه که اگه رضایت بخش بود، خواهر و برادرهای بعدیتم ساخته و فرستاده شن
یکمیم تونستم اطلاعاتی در موردت پیدا کنم ببین:
از سیستم صوتی بسیار باکیفیت و مدرن AMP-UP بهرهمندی
کنترلر Killer™ E2200 شبکه بهینه شده برای کاربردهای گیمینگ
پهنای باند بهینه شده گذرگاههای PCI-Express در پیکربندیهای 3 و 4 گانه Multi GPU
تعبیه روکش طلای 30 میکرون برای سوکت CPU
تمامی اسلات های توسعه و DIMM های حافظه رو داری

pw8rpto8svmd1e0wpv3n.png

طبق تحقیقاتم از قبل تا الان بیشتر این ویژگی ها روت کار شده:

برخورداری از قطعات فوقالعاده باکیفیت، مدرن و با طول عمر بالا
برخورداری از سیستم خنک کننده قدرتمند در بخش مدار رگولاتور ولتاژ پردازنده و چیپست های مادربرد
برخورداری از قابلیتها و امکانات مختلف برای اورکلاک خودکار، آسان و حرفهای
پشتیبانی از پیکربندیهای چندگانه و یا حداقل 2 گانه Multi-GPU
پشتیبانی از سیستم صوتی مدرن و باکیفیت
پشتیبانی از 2 یا حداقل یک پورت LAN پرسرعت و با زمان تأخیر بسیار پایین
پشتیبانی از نرم افزارهای مکمل Gaming جهت افزایش کارایی و لذت بخش تر شدن تجربه گیمینگ
پشتیبانی از درگاههای پرسرعت و مدرن تجهیزات ذخیره سازی

شرکت گیگا حدود سه سالی میشه تولیدتون رو شروع کرده که از قطعات بادوام و با کیفیتم واسه ساختتون استفاده میکنه
ازش پرسیدم میشه اسمتو بدونم و یه خورده از خودت برام بگی؟
با یکم مکث جواب داد:
X79 هستم، خیلی وقته مثل خودت و برادرات طرفدار دارم ولی خب با اومدن سری جدید مثل تو قدیمی شدم و کم تر کسی ازم استفاده می کنه
بخاطر یه سری قابلیتام مثل:
رابط SATA Express 10Gb/s و m-SATA 10Gb/s
عدم پشتیبانی از پورتهای USB 3.0 به صورت Native
تعداد کم درگاههای SATA 6Gb/s
آن چنان مورد توجه کاربران گیمر قرار نگرفتم و بیشتر در کاربردهای خاص نظیر Workstation ها، سرورها و پردازش همه منظوره موازی استفاده میشم
بعدشم با معرفی cpu های معماری جدید اینتل دیگه کم کم کنار گذاشته شدم و شرکت گیگا دست بکار واسه تولیدت شده
از طرفیم گیمرا واسه بهرهمندی از پرسرعتترین و بهینهترین پیکربندیهای 3 گانه و 4 گانه Multi GPU انتخابی جز تو نداشتن
همه اینا روی هم رفته باعث شدن که الان تو بهعنوان حرفهایترین و پرسرعتترین پلتفرم دسکتاپ و گیمینگ حال حاضر تبدیل بشی
تو هم مثل من حافظههای چهار کاناله پشتیبانی می کنی و اسلاتهای RAM در دو سمت سوکت پردازنده قرار گرفته
گیگابایت تو ساختت از مدار رگولاتور کاملاً دیجیتال با چوکها و MOSFET های پیشرفته استفاده کرده که فوق العاده عالیه
بخش صداتم که از دیگر قطعه ها جدا میشه و OP-AMP را تعویض کرد و از کیفیت بالای صدات لذت ببرن
تا اونجاییم که شنیدم رقبایی همچون:
Asus Rampage V Extreme و MSI X99S Gaming 9 داری
پس سعی کن مثل من قوی باشی و هیچ وقت ناامیدی نشی و با قدرت جلو بری
امیدوارم اولین جایی که میری شرکت آواژنگ باشه چون بهترین شرکت تو ایرانه و اگر گذرت افتاد، حتما یه سر به لیون و اقای حسینی بزن :D که خیلی می تونه تو فروش بهتر کمکت کنه
فقط مغرور نشو که مثل من میشی!
خوب از X79 خدافظی کردم و فرستاده شدم خدا رو شکر
اولین جایی که رفتم آواژنگ بود!! دیگه کسی همچین شانسی نداره :D بعد برادر و خواهرام زیاد شدن و همه مشتاق خریدم بودن
هر چیزی که اون دوستم گفت واقعیت داشت، پس به امید خدا تا چند سالی حداقل عمر می کنم و زنده ام تا بعد از اون پسرها و نوهایم بیان و نسل منو با اسم جدید زنده نگه دارن!
تشکر می کنم از همتون واسه گوش دادن به داستانم
اگه خواستین بنده رو بخرین، البته اگه پولتون میرسه :D
یک سرم به سایت لیون یا شرکت آواژنگ بزنین واسه خریدم که مطمئن باشین پشیمون نمیشین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...