رفتن به مطلب

پرسرعت ترین سایت داخلی برا دانلود کدومه ؟؟(نظر سنجی)

اشتراک گذاری

پرسرعت ترین سایت !!!  

133 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. پرسرعت ترین سایت داخلی برا دانلود ؟؟

Recommended Posts

درود خدمت همه دوستان ...

سوال مشخصه ... میخواستم بدونم سریع ترین سایت داخلی برا دانلود کدومه ؟؟

همه جور چیزی هم که دانلود میکنم : فیلم ، سریال ، بازی ، نرم افزار و...

خودم تا حالا از fileniko راضی بودم اما میخواستم بدونم بهتر هم هست ؟؟

با تشکر از همه

(در ضمن اگه سایت خوبی هست که تو نظرسنجی نزاشتم خودتون بگین لطفا)

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سافت گذرم هم اضافه کن . بنده با این سایت سرعت داانلود 2.7 مگ هم گرفتم  :) softgozar

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

دوست عزیز سافت گذرم هم اضافه کن . بنده با این سایت سرعت داانلود 2.7 مگ هم گرفتم  :) softgozar

تشکر ... اظافه شد

لینک به دیدگاه

فکر نکنم سرعت اینترنت شما در حدی باشه که بخواد تفاوتی توی سرعت دانلودتون از این سایتا داشته باشه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو دیتا فایل نیکو تا 3.5 مگ گرفتم

واسه فیلم downloado.info

از تاپ دانلود و دانلود گرفتم سرعتش از فایل نیکو کمتره و ارور زیاد میدن وقتی صف بندی میکنی

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

فکر نکنم سرعت اینترنت شما در حدی باشه که بخواد تفاوتی توی سرعت دانلودتون از این سایتا داشته باشه!

چرا رفیق فرق میکنه . سایت با سایت فرق داره . بنده از دو سایت متفاوت یک فایل رو دانلود کردم با دانلود منیجر . و سرعت دانلود 400 -700 فرق میکرد یا حتی 1مگ

سرورها فرق دارن .

لینک به دیدگاه

سلام.

سوال؛

فیلمهای  fileniko و tiny بدون سانسور هستند؟

یا سانسور کم قابل قبول

یا سانسور زیاد و مشهور کشور؟؟

دیدم game of thrones و breaking bad داره ، که نمیشه سانسور نشده باشه و سانسور شده شان هم به درد نمیخوره.

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام.

سوال؛

فیلمهای  fileniko و tiny بدون سانسور هستند؟

یا سانسور کم قابل قبول

یا سانسور زیاد و مشهور کشور؟؟

دیدم game of thrones و breaking bad داره ، که نمیشه سانسور نشده باشه و سانسور شده شان هم به درد نمیخوره.

تشکر.

در مورد fileniko اطلاعی ندارم ولی tiny در مجموع بهترین سایت دانلود فیلم هست و فیلم ها اصلی و بدون سانسور و با کیفیت های مختلف قرار داده میشه البته سرعت دانلود برای اعضای غیر ویژه محدود هست اما خدماتی که میده و قیمت پایین اکانت ویژه به نظرم ارزشش رو داره، من خودم از سال 2012 دارم با اکانت ویژه ازش استفاده میکنم، هیچ سایتی در ایران جامعیت tiny رو نداره به لحاظ تعداد فیلم و سریال ^_^  

لینک به دیدگاه

سلام

اولا خود سایت زیاد مهم نیست

مهم اونه که از طرف isp  سرعت شما محدود نباشه

اکثر isp ها سرعت رو یکسان نمیدون (یعنی اگر سرور دانلود توی خارج از کشور باشه یه سرعت میدن و اگر سرور داخل باشه یه سرعت دیگه)

به عنوان مثال من از شاتل سرویس میگیرم شاتل سرور های داخل رو 512 کلوبایت سرعت میده ولی سرور خارج از کشور رو 250 تا میده

در ضمن اگر می خواهی بدونی isp محدود سرعتی رو روی چه سرعتی بسته شده میتونی بری داخل تنظیمات مودم ببینی

به عنوان مثال این سرعت مودم منه

pgfxbeqlgkg7zwe5vfv2_thumb.png

پس در نتیجه شما نمیتونی بیشتر از سرعت مودم که isp روی خط شما میبنده سرعت دانلود داشته باشی

در آخر برای دانلود برنامه soft 98

برای دانلود انیمیشن minitoons.ir

برای فیلم و سریال ایران فیلم

اینا خوبن

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

سلام

اولا خود سایت زیاد مهم نیست

مهم اونه که از طرف isp  سرعت شما محدود نباشه

اکثر isp ها سرعت رو یکسان نمیدون (یعنی اگر سرور دانلود توی خارج از کشور باشه یه سرعت میدن و اگر سرور داخل باشه یه سرعت دیگه)

به عنوان مثال من از شاتل سرویس میگیرم شاتل سرور های داخل رو 512 کلوبایت سرعت میده ولی سرور خارج از کشور رو 250 تا میده

در ضمن اگر می خواهی بدونی isp محدود سرعتی رو روی چه سرعتی بسته شده میتونی بری داخل تنظیمات مودم ببینی

به عنوان مثال این سرعت مودم منه

pgfxbeqlgkg7zwe5vfv2_thumb.png

پس در نتیجه شما نمیتونی بیشتر از سرعت مودم که isp روی خط شما میبنده سرعت دانلود داشته باشی

جهت اطلاع عرض میکنم، همیشه ریتی که داخل مودم نشون میده ملاک نیست اکثر isp های معتبر سرعت شما رو از طریق پروتکل pppoe و برنامه های اکانتینگ کنترل می کنند فلذا ممکن هست ریت شما داخل مودم یک چیزی باشه و سرعت دانلودتون چیز دیگه ای ^_^

ویرایش شده توسط ZigZag
لینک به دیدگاه

جهت اطلاع عرض میکنم، همیشه ریتی که داخل مودم نشون میده ملاک نیست اکثر isp های معتبر سرعت شما رو از طریق پروتکل pppoe و برنامه های اکانتینگ کنترل می کنند فلذا ممکن هست ریت شما داخل مودم یک چیزی باشه و سرعت دانلودتون چیز دیگه ای ^_^

آفرین داداش گلم شما لوپ مطلب رو گفتین (+1)

در کل استارتر عزیز بیشتر از سرعت مودم (که اسمی هست)بیشتر امیدوار نباش

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوست عزیز

دوستان لطف کنند برای اینکه نظرشون مستند باشه از speeddl که از سایت مورد نظرشون میگیرن یه اسکرین شات بزارن. 

لینک به دیدگاه

بستگی  به ISP داره

مثلا بنده آسیاتک هستم

محدودیت سرعت درون شبکه وجود نداره

هر زمانی که بخوام می تونم از سرور هایی که داخل دیتا سنتر اسیاتک نگه میشه با نهایت سرعت دانلود کنم ( 1.25 مگابایت در ثانیه ) ولی از سایتی مثل Download.ir که توی زیر ساخت نگه داری میشه ته تهش 500 تا دانلود دارم

برعکس کسی که از مخابرات سرویس میگیره از دانلود دات ای ار ماکسیموم سرعت و از سرور های اسیاتک با سرعت کمتری دانلود می کنن 

به خاطر اینکه بالا ترین پهنای باند رو اسیاتک داره اکثر وبسایت های قدرت مند از این دیتا سنتر استفاده می کنن همچنین اپلود هم برای مشترکین اسیاتک چه ای دی اس ال و چه دیتا سنتر رایگانه

لینک به دیدگاه

من از download.ir  بازی fallout 4  دانلود کردم پدرم در اومد نمیدونم واسه من این جوری بود یا کلا سروراش ترکیدس . خیلی سرعت پایین بود گاهی وقتا اصلا رو 30 کیلو بایت قفل میشد سرعت . من که دیگه ازش دانلود نمیکنم . حالا شاید واسه من اینجور بوده . :wacko:  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از download.ir  بازی fallout 4  دانلود کردم پدرم در اومد نمیدونم واسه من این جوری بود یا کلا سروراش ترکیدس . خیلی سرعت پایین بود گاهی وقتا اصلا رو 30 کیلو بایت قفل میشد سرعت . من که دیگه ازش دانلود نمیکنم . حالا شاید واسه من اینجور بوده . :wacko:  ~x(

من قبلا از اونجا دانلود میکردم

سرعتش خوب بود تا 1.2 مگ گرفته بودم

الان که از فایل نیکو میگیرم زمانی سرعت تاپ2دانلود و دانلود تهش 1.3 بودند

فایل نیکو 1.5 تا 1.6 میداد الان تا 3.5 میرسه با 4G

سرعت الان از 2.8 بالاتر نمیرفت انگاری قفل شده سرعت هم افت و خیز میده

اینا مال الانه

این مال فایل نیکو

1.jpg

اینم مال http://downloado.info/ که لینک مستقیم رایگان میده

2.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

یاد دانشگاه افتادم روزی یک ترا با دوستام دانلود میکردیم. عجب روزگاری بود با اینترنت مفت! 

لینک به دیدگاه

بستگی به ISP داره

مثلا بنده آسیاتک هستم

محدودیت سرعت درون شبکه وجود نداره

هر زمانی که بخوام می تونم از سرور هایی که داخل دیتا سنتر اسیاتک نگه میشه با نهایت سرعت دانلود کنم ( 1.25 مگابایت در ثانیه ) ولی از سایتی مثل Download.ir که توی زیر ساخت نگه داری میشه ته تهش 500 تا دانلود دارم

برعکس کسی که از مخابرات سرویس میگیره از دانلود دات ای ار ماکسیموم سرعت و از سرور های اسیاتک با سرعت کمتری دانلود می کنن

به خاطر اینکه بالا ترین پهنای باند رو اسیاتک داره اکثر وبسایت های قدرت مند از این دیتا سنتر استفاده می کنن همچنین اپلود هم برای مشترکین اسیاتک چه ای دی اس ال و چه دیتا سنتر رایگانه

البته سایت هایی هم که گفتین من تو ساعت هذی غیر رایگان با حداکثر سرعت دانلود دارم اما به محض ورود به رایگان سایت هایی که رو سرورهای آسیاتک نیستند سرعتشون ۵۰۰ میشه
لینک به دیدگاه

سلام 

من از اکثر این سایت ها فایل دانلود کردم اما تو حالت تک پارت هیچ کدوم ماکسیمم سرعت دانلود نمیدان اما 2 تا پارت هم زمان میزارم برای دانلود تا حدود 3.2 مگ سرعت دانلودم میرسه.

اما بهترین هاش 

soft98

p30download

p30day

top2download

downloadha 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ما که تاحالا سرعت بالا تجربه نکردیم تا برامون مهم باشه چه سایتی سرعتش بالاتره :whew: 

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...