رفتن به مطلب

فروش قطعه نو TP LINK TL-WN851ND Wireless PCI Adapter

Recommended Posts

با عرض سلام خدمت دوستان

دیروز این قطعه رو سفارش دادم و امروز به دستم رسید
اصلاً هواسم نبود یه نگاهی به مینبردم بندازم بعد سفارش بدم :( 
بعد از اینکه بسته رو تحویل گرفتم و بازش کردم تازه به شک افتادم از شانسم شکم درست ازآب درومد :angry: 
مدل مینبردم هم مشخصه که این قطعه بهش نمیخوره (تو امضام) حالا گذاشتمش واسه فروش

فقط بازش کردم و اصلا رو سیستم نبستم چون تا 9 شب اداره هستم 
قیمتی که خودم خریدم 65/000 تومنه که فاکتورشم موجوده

http://www.bamilo.com/tp-link-tl-wn851nd-wireless-pci-adapter-179212.html

معامله هم فقط حضوری تو تهران( محدوده میدان امام حسین)

البته تو کرج هم میتونم بیارم حدود 11 شب(آخه اون موقع میرسم) (:|

post-16133-0-65827400-1457526626_thumb.jpg

post-16133-0-83221900-1457526647_thumb.jpg

post-16133-0-78983100-1457526657_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سلطان
لینک به دیدگاه

آپــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ  :)

لینک به دیدگاه

به چه علت به مینتون نمیخوره؟ برای کارکرد فقط کافیه توی شکاف pci گذاشته بشه

درسته چنین شکافی به همین شکل در مادربرد نیست اما اصلا مهم نیست و در واقع مهم جارفتنه..توی یکی از شکاف های pci express بگذارید....

اینهم دقت کنید که شکاف های pci express همه نوع ورودی رو ساپورت میکنن یعنی حتی میتونید یک pci x1 رو هم در اون بگذارید...واقعا بده که کاربرها از چنین اطلاعات ساده ای هم باخبر نیستن

اگر میخواید بهتون ثابت بشه شما که باز کردید بزاریدش تو شکاف pci express و بعد ببینید که چطور مثل ساعت کار میکنه و در ضمن اگر دقت کنید هیچ شکاف pci به شکل این محصولی که دارید در هیچ مینی نیست و در واقع شکاف کارکرد استانداردش pci معمولی و اکسپرس هستش

مطالب از سایت زوومیت برای شما

http://www.zoomit.ir/2014/6/29/12300/pci-pcie-agp-description-compare-card-slot-performance/

کدام کارت‌ها در کدام اسلات‌ها قابل استفاده هستند؟

کارتی که تعداد مسیر کمتری دارد در اسلات بزرگ‌تر قابل استفاده است. مثلاً کارت x1 با اینکه پهنای اسلات PCIe x16 را نمی‌پوشاند، اما با توجه به توضیحاتی که در مورد طرز کار مسیرها دادیم، بدون هیچ مشکلی کار خواهد کرد. بنابراین قاعده‌ی سرانگشتی این می‌شود که فقط کافی است کارت جانبی در اسلات‌های روی مادربورد جا شود تا به درستی کار کند

در تصویر زیر مشاهده می‌کنید که کارت صدای Asus Xonar که واسط یک مسیره دارد، در اسلات x16 مادربورد قرار داده شده است. به محض روشن‌شدن کامپیوتر، کانکتور کارت صدا و باس پی‌سی‌آی در مورد اینکه چند مسیر ارتباطی قابل استفاده است تصمیم می‌گیرند. قطعاً 16 مسیر ارتباطی وجود نخواهد داشت! تنها یک مسیر از اسلات 16 مسیره‌ی مادربورد فعال می‌شود.

لینک به دیدگاه

به چه علت به مینتون نمیخوره؟ برای کارکرد فقط کافیه توی شکاف pci گذاشته بشه

درسته چنین شکافی به همین شکل در مادربرد نیست اما اصلا مهم نیست و در واقع مهم جارفتنه..توی یکی از شکاف های pci express بگذارید....

اینهم دقت کنید که شکاف های pci express همه نوع ورودی رو ساپورت میکنن یعنی حتی میتونید یک pci x1 رو هم در اون بگذارید...واقعا بده که کاربرها از چنین اطلاعات ساده ای هم باخبر نیستن

اگر میخواید بهتون ثابت بشه شما که باز کردید بزاریدش تو شکاف pci express و بعد ببینید که چطور مثل ساعت کار میکنه و در ضمن اگر دقت کنید هیچ شکاف pci به شکل این محصولی که دارید در هیچ مینی نیست و در واقع شکاف کارکرد استانداردش pci معمولی و اکسپرس هستش

سلام عزیز

ممنون از اطلاعاتتون 

ولی من نمی خوام از شکاف گرافیک pci express x16 استفاده کنم.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

ممنون از اطلاعاتتون 

ولی من نمی خوام از شکاف گرافیک pci express x16 استفاده کنم.

من بخاطر اینکه فرمودید که مینتون نمیخوره عرض کردم در حالی که اینطور نیست و حرفاتون میتونه یکسری رو هم گمراه کنه...وگرنه مخطارید هر کار خواستید انجام بدید............مدل مینبردم هم مشخصه که این قطعه بهش نمیخوره

لینک به دیدگاه

من بخاطر اینکه فرمودید که مینتون نمیخوره عرض کردم در حالی که اینطور نیست و حرفاتون میتونه یکسری رو هم گمراه کنه...وگرنه مخطارید هر کار خواستید انجام بدید............مدل مینبردم هم مشخصه که این قطعه بهش نمیخوره

عزیز

تا وقتی که شما نفرموده بودید نمیدونستم،بعد از اینکه فرمود هم نمی خواستم از اون اسلایت استفاده کنم اخه به خاطر اطلاع کمم یه مدل دیگه سفارش دادم :D

ویرایش شده توسط سلطان
لینک به دیدگاه

عزیز

تا وقتی که شما نفرموده بودید نمیدونستم،بعد از اینکه فرمود هم نمی خواستم از اون اسلایت استفاده کنم اخه به خاطر اطلاع کمم یه مدل دیگه سفارش دادم :D

:D  @};-  @};-

حیف شد اگه زودتر میدیدم حتما بهتون اطلاع رسانی میکردم..قبلا هم چنین ماجرایی برای من پیش اومد که باعث شد در این مورد تحقیق کنم..انشالله در اینده استفاده کنید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...