رفتن به مطلب

تقویت سیگنال وایرلس با تکرار کننده WTC-733HWH2 شرکت Elecom

Recommended Posts

d3y1imzmefngw0bmku.jpg

شرکت Elecom یک تکرار کننده شبکه وایرلس را طراحی و روانه بازار کرده است که برای تقویت سیگنال های رادیویی که مودم های وایرلس ایجاد می کنند و به همه قسمت های یک محیط مانند خانه یا محل کار نمی رسد استفاده می شود . این محصول که WTC-733HWH2 نام دارد دارای یک دو شاخه AC می باشد و به طور مستقیم به پریز برق دیواری متصل می شود ، از دیگر امکانات این محصول داشتن کلید WPS  و پشتیبانی از اکسس پوینت دو بانده وای فای (2.4GHz – 300Mbps و 5GHz – 433Mbps) می باشد . 

WTC-733HWH2 مشابه Draft 11ac که استاندارد جدیدی برای شبکه وایرلس IEEE802.11ac است ، امنیت کامل را از طریق کد گذاری بوسیله WPA2-PSK یا همان AES و WPA-PSK یا همان TKIP/AES و WEP در دو نوع 128 بیتی و 64 بیتی تامین می کند . 

اندازه این تکرار کننده 68x30x98 میلی متر و وزن آن 97 گرم است . محصول جدید شرکت Elecom یعنی WTC-733HWH2 از اواخر ماه مارچ وارد بازار می شود و به قیمت 7603 ین ژاپن و یا به عبارتی حدود 67 دلار آمریکا بفروش خواهد رسید . 

vxngy80p49h3road1c9v.png

منبع : guru3d

مترجم : حماد قربانی

لینک به دیدگاه

مطلب خوبی بود چون به دردم خورد

من هم مشکل سیگنال تو بعضی از قسمتهای ساختمان دارم شاید یه روزی منم از این استفاده کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...