رفتن به مطلب

آیا می شود بر روی زمان تحویل دی جی کالا حساب کرد؟

alihoo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

امروز به ذهنم رسید یک مسئله ای رو بررسی کنیم

ایا می شود روی زمان تحویل دی جی کالا حساب کرد؟

مهمتر از اون کدام طریقه ارسال مرسولات دیجی کالا بهتر است؟

اول من شرایط خودم رو میگم تا بشه ی تصمیم روی خرید از دی جی کالا انجام داد

من تا به حال 2 بار از دیجی کالا خرید کردم و چون در تهران هستم از طریق اکسپرس درخواست دادم (خرید بالای 100ت بود)

دفعه اول در وقت معین شده کالا تحویل داده شد

دفعه دوم با توجه به تصمیم برای دادن هدیه سفارش رو ثبت کردم و روز تحویل رو مشخص کردم ولی الان که 4 روز میگذره هیچ بسته ای تحویل داده نشده و یک بار هم تماس نمیگیرند برای توضیح و بعد از هر بار تماس میگن باشید تا تماس بگیریم...

حالا واسه من سوال شده

چه کسانی از دیجی کالا خرید کرده اند و از چه طریقی درخواست دریافت کالا داده اند و آیا همیشه کالا سروقت تعیین شده به دستشون رسیده؟؟؟؟؟

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

بعد از دریافت کالا

با سلام خدمت تمامی دوستان گل وممنون از اینکه با این موضوع همراه بودید ... وظیفه دونستم تا اخرین مرجله تحویل رو بگم و یهو تاپیک  رو نصفه ول نکنم

بالاخره جنس هان بعد از 4 زور به دستم رسید  (قرار یک روزه و تحویل اکسپرس بود) و البته با بیش از 20 بار تماس و پیگیری و الببته اینکه در اخرین تماس راننده محصول هم پیدا نمیشد و معلوم نبود کی میرسه وحتی دیجی هم نتونست بهش زنگ بزنه و ازش خبر نداشت

محصول رسید و ساکی پاره که خود تحویل دهنده هم چک کرد که چیزی افتاده یا نه و همه چیز رو با هم چک کردیم (نیاز به عکس باشه بگید تا بزارم)

و محصول یک روزه بعد از 4 روز رسید و این بود ختم ماجرا من

درس هایی که گرفتم:

دم عید خرید نکنم

کالای واجب و فوری نخرم

کالای کادویی نخرم

کالا برای تولد  کسی سفارش ندم که به دستش دیر میرسه و خودم بد نام میشم

و دیگه قبل از دریافت پولشو نریزم و پس پرداخت انتخاب کنم

ممنون از همگی

تاپیک هم باز بمونه تا بقیه دوستان هم اگه نظر دارن یا به مشکلی برخورد کردن بگن تا بقیه هم استفاده کنن

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

بنده چندین بار(12 مرتبه) خرید داشتم و همیشه دقیقا سر زمانی که اعلام کرده بودند تحویل دادند 

و برای تهران اکسپرس از همه بهتر هست هزینه اش هم مناسب و 4500 برای کالاهای زیر 100 هزار تومان است

لینک به دیدگاه

با سلام دوست عزیز

من که 4 5 مورد خرید از دیجی کالا داشتم ارسالشون معمولا به موقع بوده ولی گهگاهی بخاطر پست و ... دیر میرسیده که بحثش جداست.

البته من شهرستان هستم

ویرایش: دفعه آخر دو تا قطعه شبیه به هم یکی برای خودم و یکی برای خواهرم خرید کردم که یکیش دو سه روز دیرتر ارسال شد. آخرش هم علتشو نفهمیدم

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا حالا شاید بیش از 10 بار سفارش دادم با روش اکسپرس داخل تهران ، تا الان مشکلی باهاش نداشتم تو تحویل کالا

لینک به دیدگاه

درود

داخل تهران کاملاً بدون مشکل هست.

ولی کرج تقریباً 50% مواقع با تاخیر میارن. از نظر ساعت تحویل که حتی یکبار هم درست عمل نکردن (مثلاً اعلام میکنن بین 2 تا 6، یهو 10 شب میارن) و بار ها شده که با یک روز تاخیر تحویل بدن. 

تمامً از ارسال اکسپرس (8 تومن هزینه) استفاده کردم که حتی با وجود اینکه زنگ میزنن (خود این زنگ زدنشون جالبه  یهو نصفه شب زنگ میزنن !) میگن فلان تاریخ فلان ساعت میاریم، ولی علاوه بر اینکه خبری نمیشه حتی تماس هم نمیگیرن که ارسال به تاخیر افتاده.

دو بار هم با وجود اینکه تماس گرفت و برای ارسال هماهنگ کردن ولی دو روز بعدش که تماس گرفتم گفتن که موجودیش تموم شده ! :|

یکی دو بار هم جنس رو زحمی تحویل دادن، یه بار خش گیر تبلت رو تا کرده بودن !!! و یه بار هم لپ تاپ 4 تومنی رو چنان پشت موتور بسته بودن که کناره های جعبه زخمی شده بود ...

اما در کل، بنده راضیم، هر حرفی بزنی قبول میکنن، یه بار یکی از دوستان یه اسپیکر harman kardon به قیمت 1.5 میلیون تومنی ! به اشتباه اینکه فکر کردن 150 تومن هست خریداری کردند و تا زمانی هم که کالا ارسال شد و تحویل داده شد و فاکتور رو ندیده بودن متوجه نشدن ! ولی بعدا اسپیکر رو مرجوع کردیم و خیلی راحت قبول کردن و وجه رو سریع برگشت زدن.

ولی خب از نظر زمان بندی برای بنده (حدود 50 60 سفارش ) دقیق نبودن ولی خب  بد هم محسوب نمیشن ...

لینک به دیدگاه

سلام عزیزان @};-  @};-  @};- 

ببینید دیجیکالا معمولا سعی میکنه توی تحویل کالا سریع عمل کنه.این قبول.ولی وقتی حرف از تحویل رایگان میشه برای اینکه مقداری از هزینه های ارسال رو جبران کنه میاد بارهای مختلف رو چه برای شهرستان چه برای تهران دسته بندی میکنه که خیلی بسته ها رو باهم بفرسته.مثلا برای ما که خوزستانیم هر دو سه روز یکبار ارسال ها رو انجام میده که البته این به کام مشتری کمی تلخ میشه.خودم همچین دردسری رو کشیدم و حتی بعد ازاینکه دیدم پس از 36 ساعت از ثبت سفارش هنوز کالا رو ارسال هم نکرده بودن تماس گرفتم و کلا کنسلش کردم.در مورد تهران نمیدونم دقیقا چقدر تاخیر میکنن.ولی وقتی ارسال رایگان میشه باید منتظر همچین تاخیرهایی باشید.وگرنه بهتره خرید نکنید

لینک به دیدگاه

عزيز من يك بار خريد داشتم ، پنج شنبه شب سفارش دادم . بسته من چهارشنبه هفته بعد ارسال شد ، پنج شنبه دستم رسيد . قضيه اينطور بود ، پنجشنبه كه سفارش دادم ، توقع داشتم شنبه ارسال بشه كه شنبه ارسال نكردن ، گفتم بيخيال فردا ارسال ميشه ، فرداش يني يك شنبه ارسال نشد ، زنگ زدم گفتن سفارشا زياد بوده دوشنبه ارسال ميشه ، دوشنبه ارسال نكردن ، اعصابم خرد شد زنگ زدم يكم تند برخورد كردم كه البته اونا خوب برخورد كردن و معذرت خواهي كردن و گفتن چهارشنبه ارسال ميشه ، چون سه شنبه اش تعطيل بود و چهارشنبه هم ارسال كردن ، پنج شنبه دستم رسيد اين يه بار فوق العاده بد عمل كردن و كلي اعصابم خرد شد بابت تاخير چون يه چيزي سفارش داده بودم كه مهم بود زود دستم برسه و فكر مي كردم يكشنبه دستم ميرسه كه رفت براي پنج شنبه ، به نظرم دي جي كالا موظف هست يه سيستمي رو طراحي كنه با توجه به حجم سفارشا تخمين بزنه كه سفارش كي ارسال ميشه تا حداقل اگه مهم هستش زمان تحويل كالا آدم با آگاهي خريد كنه نه اين كه آدم تو يه عمل انجام شده قرار بگيره . البته به جز اين چند بار خريد داشتم كه سر موقع ارسال كردن . جالبيش اين بود از چند فروشگاه اينترنتي ديگه همزمان خريد داشتم و اونا سر موقع ارسال كردن اما دي جي كالا تاخير داشت . با اينكه خيالم از جانب دي جي كالا راحت تر بود برعكس شدش و دي جي كالا بد عمل كرد .

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

درود

داخل تهران کاملاً بدون مشکل هست.

ولی کرج تقریباً 50% مواقع با تاخیر میارن. از نظر ساعت تحویل که حتی یکبار هم درست عمل نکردن (مثلاً اعلام میکنن بین 2 تا 6، یهو 10 شب میارن) و بار ها شده که با یک روز تاخیر تحویل بدن. 

تمامً از ارسال اکسپرس (8 تومن هزینه) استفاده کردم که حتی با وجود اینکه زنگ میزنن (خود این زنگ زدنشون جالبه  یهو نصفه شب زنگ میزنن !) میگن فلان تاریخ فلان ساعت میاریم، ولی علاوه بر اینکه خبری نمیشه حتی تماس هم نمیگیرن که ارسال به تاخیر افتاده.

دو بار هم با وجود اینکه تماس گرفت و برای ارسال هماهنگ کردن ولی دو روز بعدش که تماس گرفتم گفتن که موجودیش تموم شده ! :|

یکی دو بار هم جنس رو زحمی تحویل دادن، یه بار خش گیر تبلت رو تا کرده بودن !!! و یه بار هم لپ تاپ 4 تومنی رو چنان پشت موتور بسته بودن که کناره های جعبه زخمی شده بود ...

اما در کل، بنده راضیم، هر حرفی بزنی قبول میکنن، یه بار یکی از دوستان یه اسپیکر harman kardon به قیمت 1.5 میلیون تومنی ! به اشتباه اینکه فکر کردن 150 تومن هست خریداری کردند و تا زمانی هم که کالا ارسال شد و تحویل داده شد و فاکتور رو ندیده بودن متوجه نشدن ! ولی بعدا اسپیکر رو مرجوع کردیم و خیلی راحت قبول کردن و وجه رو سریع برگشت زدن.

ولی خب از نظر زمان بندی برای بنده (حدود 50 60 سفارش ) دقیق نبودن ولی خب  بد هم محسوب نمیشن ...

با تشکر از همه دوستان...ولی جالبه تهران هم تاخیر 2 روزه داره اونم با روش اکسپرس

به نظرم سایتی بهتره که نزدیک عید و در زمان های اوج کاری سروقت تحویل یده وگرنه موقع بی کاری و کم بودن سفارش که هنر نیست

لینک به دیدگاه

بله جالبیش اینه که گاهی ساعت 10-11 شب زنگ میزنن که داریم جنساتونو میاریم.

لینک به دیدگاه

منم چند باری ازدیجی خرید کردم ارسالاش واقعا سریع و به موقع هست...

بار اخر نوروز 94 بود همه فروشگاها از جمله لیون بسته بودن کلا اعلام کرده بودن تو ایام تعطیل ارسال ندارن.

بعد زنگ زدم دیجی کالا انگار یه روز کاری و اصلا تو ایام تعطیلی نبودیم D: خیلی سریع تلفن برداشت گفت بله ارسال داریم. منم یه پاور گرین 700 سفارش دادم...

فقط 30-40 تومن بالاتر از لیون. ولی خب دمش گرم باعث شد سیستمم تو تعطیلات که تو خونه بودم لنگ نمونه

خلاصع تو این زمینه دیجی خیلی عالیه فقط قیمتاش بالاست

لینک به دیدگاه

منم چند باری ازدیجی خرید کردم ارسالاش واقعا سریع و به موقع هست...

بار اخر نوروز 94 بود همه فروشگاها از جمله لیون بسته بودن کلا اعلام کرده بودن تو ایام تعطیل ارسال ندارن.

بعد زنگ زدم دیجی کالا انگار یه روز کاری و اصلا تو ایام تعطیلی نبودیم D: خیلی سریع تلفن برداشت گفت بله ارسال داریم. منم یه پاور گرین 700 سفارش دادم...

فقط 30-40 تومن بالاتر از لیون. ولی خب دمش گرم باعث شد سیستمم تو تعطیلات که تو خونه بودم لنگ نمونه

خلاصع تو این زمینه دیجی خیلی عالیه فقط قیمتاش بالاست

نخیر اشتباه نکن قیمتاش نسبت به بازار خیلی بهتره من تلوزوین دیدم قیمت 6400 تو علا الدین میدن 7200 حتی بیشتر تازه منتم یمزارن تخفیف خوب دادیم

قیمتاش نسبتا خوبه ولی خوب نسبت به لیون که قیمت رقابتی داره درسته یکم بیشتره

لینک به دیدگاه

نخیر اشتباه نکن قیمتاش نسبت به بازار خیلی بهتره من تلوزوین دیدم قیمت 6400 تو علا الدین میدن 7200 حتی بیشتر تازه منتم یمزارن تخفیف خوب دادیم

دوست عزیز خیلی خوبه...شما از کجای علاالدین قیمت تلویزیون گرفتی؟ :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-? :-?

الان منظور شما از بازار همون علاالدین بود؟

لطفا اطلاعات غلط ندید... علاالدین مرکز موبایله

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

تعصب بی جا همینه !!!

من شخصا اکثر کالاهایی که قصد خرید داشتم تونستم با قیمت پایین تر توی شهر یا حتی توی سایت های دیگه پیدا کنم

فقط بعضی وقتا توی این پیشنهاد شگفت انگیز قیمت هاش متعادل تر میشه

لینک به دیدگاه

بنده خودم بیشتر از صد باز از دی جی کالا خرید داشتم و از اونجایی که شهرستان هستم یک روزه به دستم رسیده همیشه ولی الان که نزدیک عیده و تعداد سفارشات خیلی بالا رفته کالاها با تاخیر دو الی سه روزه به دستم رسیده. بنده خرید اینترنتی زیادی از فروشگاه های مختلف داشتم ولی در کل میشه گفت تا به حال هیچ کدوم بسته بندی محصولاتشون به دی جی کالا نرسیده.

لینک به دیدگاه

تاخیر فعلی سه روزه دی جی کالا در تحویل بسته اکسپرس داخل تهران واقعا نمیدونم چی رو نشون میده؟

دوستان تا حالا کسی جنسی رو به دیجی کالا برگشت داده ببینه اون 7 روز ضمانتش چطوریه؟

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

بنده خودم بیشتر از صد باز از دی جی کالا خرید داشتم و از اونجایی که شهرستان هستم یک روزه به دستم رسیده همیشه ولی الان که نزدیک عیده و تعداد سفارشات خیلی بالا رفته کالاها با تاخیر دو الی سه روزه به دستم رسیده. بنده خرید اینترنتی زیادی از فروشگاه های مختلف داشتم ولی در کل میشه گفت تا به حال هیچ کدوم بسته بندی محصولاتشون به دی جی کالا نرسیده.

تأیید میشه.

برادر بنده هم حدود 3-4 روز پیش یک فروند LG G4 سفارش داد با تیپاکس (ما شهرستان هستیم) که معمولاََ سر 2 روز میرسید، ولی بخاطر حجم زیاد سفارشات دیجیکالا، یک روز دیرتر به دست ما رسید. 

لینک به دیدگاه

سلام تبریز هستم و 2 بار خرید داشتم و کاملا راضی هستم

هر دو بار سر موقع یا شاید روز بعدش رسیده

دیجی چون محصولاتش رو با واحد خودش پخش می کنه هزینه کمتری نسبت به پست میگیره ولی بسته به شرایط امکان داره کمی دیر کنه

لینک به دیدگاه

تحویل اکسپرس فقط شامل تهران نمیشه برید تو سایتشون بخونید من شمالم از طریق اکسپرس خرید میکنم

یکشنبه یه هدفون خریدم حدود 100تومن انلاین پرداخت کردم پنجشنبه با کلی شکایت ازشون تحویل دادن!هیچوقت دیگه از دیجیکالا خرید نمیکنم!

من دو تا سفارش از اصفهان و مشهد داشتم پسفرداش رسید

مرد حسابی اومدم دسته ps4بخرم قیمت زده199با ارسالش میشد 110

از یه جا دیگه و بسیار مطمئن خریدم کلا شد 180و کمتر از 24ساعت بدستم رسید

لینک به دیدگاه

البته گاهی تاخیر ها به دلیل دیگه ای هست

دی جی  کالا نوعی دلالی هست

یعنی خودش انبار نداره و با چندتا فروشنده قرار داد داره

بعد از اینکه شما مبلغ کالا را پرداخت کردید زنگ میزنه به فروشنده میگه بیار اینجا بسته بندی کنیم و بفرستیم

که فروشنده هم بنا به مشکلاتی شاید نتونه اونا سریع برسونه

طبیعتا وقتی تعداد سفارشات بالا میره این فرایند یک مقدار کند تر میشه

لینک به دیدگاه

تحویل اکسپرس فقط شامل تهران نمیشه برید تو سایتشون بخونید من شمالم از طریق اکسپرس خرید میکنم

یکشنبه یه هدفون خریدم حدود 100تومن انلاین پرداخت کردم پنجشنبه با کلی شکایت ازشون تحویل دادن!هیچوقت دیگه از دیجیکالا خرید نمیکنم!

من دو تا سفارش از اصفهان و مشهد داشتم پسفرداش رسید

مرد حسابی اومدم دسته ps4بخرم قیمت زده199با ارسالش میشد 110

از یه جا دیگه و بسیار مطمئن خریدم کلا شد 180و کمتر از 24ساعت بدستم رسید

سلام دوست عزیز

خوب از کجا خریدی بگو همه بدونن

اینطوری که معلومه دی جی فقط بازار گرمی کرده و تغریبا جنس هایی رو تحویل میده که واسش سود داره و جنس هایی که واسش سود نداره رو تحویل نمیده تا پشیمون بشی وبازگشت مبلغ کنی

من تهران...دوستمون هم شمال جنس هامون یا نرسیده یا دیر رسیده و اون هم با این همه مشکل. خیلی مردم هستن که خرید کردن و با سایت آشنایی ندارن تا نظر بدن  و بگن

پس بهتره دنبال ی فروشنده دیگه باشیم تا حداقل مطمئن باشیم میرسه

ممنون

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

خوب از کجا خریدی بگو همه بدونن

اینطوری که معلومه دی جی فقط بازار گرمی کرده و تغریبا جنس هایی رو تحویل میده که واسش سود داره و جنس هایی که واسش سود نداره رو تحویل نمیده تا پشیمون بشی وبازگشت مبلغ کنی

من تهران...دوستمون هم شمال جنس هامون یا نرسیده یا دیر رسیده و اون هم با این همه مشکل. خیلی مردم هستن که خرید کردن و با سایت آشنایی ندارن تا نظر بدن  و بگن

پس بهتره دنبال ی فروشنده دیگه باشیم تا حداقل مطمئن باشیم میرسه

ممنون

سایتی که ازش خریدم فقط مربوط به لوازم کنسول میشه بدرد بقیه نمیخوره

لینک

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من خیلی از دیجیکالا خرید میکنم همشون به موقع هست و تحویل میدن.

ولی هفته قبل چون نزدیک آخرسال بود تو یه تایم 12 ساعته 50هزارتا سفارش ثبت شده بود که تا یک هفته هنوز تو صف بود و برسی نشده برای همین مجدد سفارش دادم که بازم با تاخیر 4 روزه به دستم رسید.

به غیر اخر سال همیشه امروز سفارش بدم فردا تا ظهر به دستم میرسه.

شهرستان هم هستم.

لینک به دیدگاه

من خیلی از دیجیکالا خرید میکنم همشون به موقع هست و تحویل میدن.

ولی هفته قبل چون نزدیک آخرسال بود تو یه تایم 12 ساعته 50هزارتا سفارش ثبت شده بود که تا یک هفته هنوز تو صف بود و برسی نشده برای همین مجدد سفارش دادم که بازم با تاخیر 4 روزه به دستم رسید.

به غیر اخر سال همیشه امروز سفارش بدم فردا تا ظهر به دستم میرسه.

شهرستان هم هستم.

سلام دوست عزیز

50 هزار تا رو از کجا میشه فهمید؟ چون خودشون جواب نمیدن

ضمنا بسته من فاکتور شده همون روز ولی ارسال نمیشه

پست میکردن زودتر از اکسپرس میرسید... چون حداقل اداره پست مسولیت قبول میکنه انجام میده ..

لینک به دیدگاه

از روی شماره سفارسش میشه فهمید

سفارشی که  امشب ساعت 11 ثبت کردم و سفارشی که فردا ساعت 8 ثبت کردم حساب کردم 50 هزارتا شد.

ولی این سفارش رو لغو کردم و دوباره بعد از چند روز سفارش ثبت کردم تو مدت 5 روز بعد دیدم که 40هزارتا ثبت شد.اون روزی که من ثبت کردم فشار زیاد روشون.

وقتی فاکتور شده باید ارسال بشه همون روز-تماس بگیر باهاشون خود دیجیکالا واستون نمیاره وسایل رو؟>با پست میفرسته؟

در ضمن اینم بگم که پست پیشتاز آخر سال هست 4یا 5 روز زمان میبره تا برسه به خاطر حجمشون

دیروز رفتم پست چاپار تو دفترشون دیگه جا نداشتن وسایل رو بزار

معمولا آخر سال اینطوریه

لینک به دیدگاه

چون حداقل اداره پست مسولیت قبول میکنه انجام میده ..

کی؟ پست؟ شوخی می کنی؟ پست پیشتازی که یکی از دوستان از تهران قطعه فرستاده بود قرار بود دو روزه برسه 9 روز طول کشید تازه وسط سال

روزی 3 ساعت فقط پیگیری می کردیم که این بسته کجاست هیشکی هم جواب نمی داد

فقط می گفتن به زودی به دستتون میرسه جالبه که 9 روز از نظر اینا یعنی زود

28 ساعت طول کشیده ارسال بشه و از تهران خارج بشه

3.5 روز بعد رسیده تبریز جالبه فکر کنم یه دور زمینو دور زده بعد اومده

3 روزم طول کشیده پست تبریز بیاره دم خونه جالبه میگم خوب سرتون شلوغه خودم بیام بگیرم

جواب: به زودی به دستتون می رسه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...