رفتن به مطلب

آیا می شود بر روی زمان تحویل دی جی کالا حساب کرد؟

alihoo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

کی؟ پست؟ شوخی می کنی؟ پست پیشتازی که یکی از دوستان از تهران قطعه فرستاده بود قرار بود دو روزه برسه 9 روز طول کشید تازه وسط سال

روزی 3 ساعت فقط پیگیری می کردیم که این بسته کجاست هیشکی هم جواب نمی داد

فقط می گفتن به زودی به دستتون میرسه جالبه که 9 روز از نظر اینا یعنی زود

28 ساعت طول کشیده ارسال بشه و از تهران خارج بشه

3.5 روز بعد رسیده تبریز جالبه فکر کنم یه دور زمینو دور زده بعد اومده

3 روزم طول کشیده پست تبریز بیاره دم خونه جالبه میگم خوب سرتون شلوغه خودم بیام بگیرم

جواب: به زودی به دستتون می رسه

دقیقا همین حرفو به دی جی کالا زدم...

میگن صبر کن الان خودم بهتون خبر میدم...

الانشون 1 روز شده

سه روزه کالا هنوز ارسال نشده

لینک به دیدگاه

• ارسال 59
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دقیقا همین حرفو به دی جی کالا زدم...

میگن صبر کن الان خودم بهتون خبر میدم...

الانشون 1 روز شده

سه روزه کالا هنوز ارسال نشده

دیجی کالاش دستت نرسه حداقل به پولت می رسی

پست چی که رو گرافیک 700 تومانی زده فاقد شی گران قیمت

شما فرض کن قطعه گم و گور میشد 50 تومان هم نمیدن به ادم

لینک به دیدگاه

دوستان پس دیجی تو ایام تصعطیل عید هم کار میکنه درسته ؟ اونوقت فقط برای تهرانه یا برای شهرهای دیگه هم هست؟

لینک به دیدگاه

یه بار یه دوستی از تهران برای بنده قطعه ای ارسال کردن با پست سفارشی که 23 ساعت بعد رسید دستم !

جالبه همون روز یه قطعه دیگه هم از تهران سفارش داده بودم با پست پیشتاز حدود 72 ساعت بعد رسید دستم !

یعنی کلا سفارشی و پیشتاز اینا کشک شدن  :D ( از این به بعد خواستم جنسم زودتر برسه دستم سفارشی درخواست میدم زودتر برسه دستم  :D ) امان از دست این شرکت محترم پست

لینک به دیدگاه

من تجربه ی خرید یک گاز رو داشتم دقیقا سر موقع رسید دستم

لینک به دیدگاه

درود

من خرید نداشتم ولی قیمت های بازار در بیشتر کالاها پایینتر از دیجی هست (گوشی تو دیجی 576 قیمتش بود فرداش تو بازار 479 خریدم تا الان هم مشکلی نداره)

یه هدفون فیلیپس دوستم 68 خرید با پست شد 73 تومن همون رو 62 قیمت داشتم تو بازار

لیون هم قیمتاش نسبت به بازار تفاوت خیلی کمی داره و کاملا منطقی هست و جنسهایی که ریسک دارن سر اک و ریفیر از لیون میگیرم چون مطمینه

لینک به دیدگاه

بنده دقیقا" 167 مورد سفارش موفق داشتم

تا قبل از تابستان 94 کاملا" خوب بود ولی بعد از خرداد به شدت بی حساب کتاب شده

قدیم تماس میگرفتن الان یک هفته هم بگذره خبری نمیشه

قدیم ایمیل هارو رسیدگی میکردن

بهترین روش الان برای تهرانی ها این هست که پرداخت در محل رو بزنن و بیخیال باشید چون این شرگت با وجود مشتری هاش رشد کرده و این بد عهدی فعلی به مشتریان قابل قبول نیست

حالا هر موقع بودم خانه جنس رو اوردن من هم پرداخت میکنم توی اون تایم خاص انتخابی من نیاوردن من نیستم

میشه ضرر شرکت

ولی بیخود پیگیری نکنید چون دوستان من اونجا شاغل هستند و رویه شرکت این شده که توی 100 تا مشتریش حالا 2 نفر هم اعتراض میکنند مهم نیست مهم اون 98 نفر بی آزار و آرام هستند که پیگیری نمیکنند.

لینک به دیدگاه

بنده دقیقا" 167 مورد سفارش موفق داشتم

تا قبل از تابستان 94 کاملا" خوب بود ولی بعد از خرداد به شدت بی حساب کتاب شده

قدیم تماس میگرفتن الان یک هفته هم بگذره خبری نمیشه

قدیم ایمیل هارو رسیدگی میکردن

بهترین روش الان برای تهرانی ها این هست که پرداخت در محل رو بزنن و بیخیال باشید چون این شرگت با وجود مشتری هاش رشد کرده و این بد عهدی فعلی به مشتریان قابل قبول نیست

حالا هر موقع بودم خانه جنس رو اوردن من هم پرداخت میکنم توی اون تایم خاص انتخابی من نیاوردن من نیستم

میشه ضرر شرکت

ولی بیخود پیگیری نکنید چون دوستان من اونجا شاغل هستند و رویه شرکت این شده که توی 100 تا مشتریش حالا 2 نفر هم اعتراض میکنند مهم نیست مهم اون 98 نفر بی آزار و آرام هستند که پیگیری نمیکنند.

واقعا ممنون از روشی که گفتید.. واقعا نباید پول داد...بزار سر وقت نیان بعدش ما میگیم برو بعدا بیا...مممنون

لینک به دیدگاه

درود

من خرید نداشتم ولی قیمت های بازار در بیشتر کالاها پایینتر از دیجی هست (گوشی تو دیجی 576 قیمتش بود فرداش تو بازار 479 خریدم تا الان هم مشکلی نداره)

لیون هم قیمتاش نسبت به بازار تفاوت خیلی کمی داره و کاملا منطقی هست و جنسهایی که ریسک دارن سر اک و ریفیر از لیون میگیرم چون مطمینه

قیمت ها  معمولا بازار کمتره ولی اگه بیشتر گفتن، میگی دیجی داره این قیمت میده، ی خورده کمتر از دیجی میخری والبته مطمئن تر...چون حداقل فیزیکی جنس رو چک میکنی مشکل نداشته باشه و قبل از خرید تست میکنی اگه بشه..

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

درود

احتمالا تو تهران هستین چون تو شهرستان اکثر محصولات دیجی 100 تومان 50 تومان زیر بازار هست

لینک به دیدگاه

بنده 5 بار سفارش داشتم توی این 5بار کلا1 موردش سر وقت بوده که اونم خودم بهشون زنگ زدمو گوش زد کردم.

لینک به دیدگاه

احتمالا تو تهران هستین چون تو شهرستان اکثر محصولات دیجی 100 تومان 50 تومان زیر بازار هست

تهران هستیم و 3 روزه ارسال نکردن..

هدف از این تاپیک کمک به بقیه دوستان هست که سایت معتبر و خوبی معرفی بشه تا فقط سایت دیجی کالا نباشه که سزش شلوغ بشه و بعدشم جواب نده

تا الان ی سایت برای لوازم بازی معرفی شده

سایت لیون هم برای کامپیوتر مناسب و بهتر از دیجی ا ست و گستردگی محصولات کامپیوتری کامل تری داره و دقیق تر بررسی نوشته

ممنون

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

هفته ی بیش یکی از دوستانم یه iphone 6s plus 64gb سفارش داد که قرار بود همون روز تحویل بدن که تحویل ندادن روز دوم هم خبری نشد روز سوم دوستم زنگ زد گفتن که موجودی تموم شده بود امروز تازه رسیده فردا میفرستیم فردا و بس فردا هم فرستاده نشد که زنگ زدیم کنسل کردیم رفتیم از بیرون خریدیم حدود ۱۵۰ هم ارزونتر افتاد همون شب که دوستمون آیفون رو خریده بود دیجیکالا یه آیفون دیگه آورد دم خونشون =))  خلاصه نزدیک بود دعوا شه که بس فرستدش اما غیر از این خودم یه هدفون بارسال ازش خریدم که به موقع تحویل دادن ولی فک کنم از امسال اینجوری شده.

لینک به دیدگاه

تهران هستیم و 3 روزه ارسال نکردن..

هدف از این تاپیک کمک به بقیه دوستان هست که سایت معتبر و خوبی معرفی بشه تا فقط سایت دیجی کالا نباشه که سزش شلوغ بشه و بعدشم جواب نده

تا الان ی سایت برای لوازم بازی معرفی شده

سایت لیون هم برای کامپیوتر مناسب و بهتر از دیجی ا ست و گستردگی محصولات کامپیوتری کامل تری داره و دقیق تر بررسی نوشته

ممنون

ببینید هیچ وقت هیچی 100% نیست

مثلا من الان دارم فن برا پردازنده میخرم

مدل گرین رو لیون 10 تومان ارزون تر میده

ولی مثلا لوسیفر لیون ورژن 1 هست لوسیفر درجی ورژن 2

یا مثلا فلان کیس گرین رو لیون نداره دیجی داره

و بلعکس

من بدیی تا حالا از دیجی ندیدم فقط برای تهرانی ها قیمتش بالا به نظر میاد ولی نه برای ماها که تو شهرستانیم

گوشی خریدم 60 تومان زیر قیمت اینجا

اونم تو گوشی 400 تومانی

لینک به دیدگاه

دوستان کسی راه حلی بلده که قطعه رو دریافت کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 

یا به قول دوستمون بی خیال بشم تا بیارن تازه اگه بیارن

4 روز خیلی زیاده

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت تمامی دوستان گل وممنون از اینکه با این موضوع همراه بودید ... وظیفه دونستم تا اخرین مرجله تحویل رو بگم و یهو تاپیم رو نصفه ول نکنم

بالاخره جنس هان بعد از 4 زور به دستم رسید  (قرار یک روزه و تحویل اکسپرس بود) و البته با بیش از 20 بار تماس و پیگیری و الببته اینکه در اخرین تماس راننده محصول هم پیدا نمیشد و معلوم نبود کی میرسه وحتی دیجی هم نتونست بهش زنگ بزنه و ازش خبر نداشت

محصول رسید و ساکی پاره که خود تحویل دهنده هم چک کرد که چیزی افتاده یا نه و همه چیز رو با هم چک کردیم (نیاز به عکس باشه بگید تا بزارم)

و محصول یک روزه بعد از 4 روز رسید و این بود ختم ماجرا من

درس هایی که گرفتم:

دم عید خرید نکنم

کالای واجب و فوری نخرم

کالای کادویی نخرم

کالا برای تولد  کسی سفارش ندم که به دستش دیر میرسه و خودم بد نام میشم

و دیگه قبل از دریافت پولشو نریزم و پس پرداخت انتخاب کنم

ممنون از همگی

تاپیک هم باز بمونه تا بقیه دوستان هم اگه نظر دارن یا به مشکلی برخورد کردن بگن تا بقیه هم استفاده کنن

لینک به دیدگاه

سال پیش بود فکرکنم بیشتر از یک هفته یا همین حدودا دقیق خاطرم نیست طول دادن برای تحویل ریش تراش خیلی اعصابم خورد شده بود جوابگو هم نبودن. الآن بهتر شده

درس هایی که گرفتم:

دم عید خرید نکنم

کالای واجب و فوری نخرم

کالای کادویی نخرم

کالا برای تولد  کسی سفارش ندم که به دستش دیر میرسه و خودم بد نام میشم

و دیگه قبل از دریافت پولشو نریزم و پس پرداخت انتخاب کنم

کاملا منطقی هست

لینک به دیدگاه

دوتا مشکل اساسی داره...

1. قیمتاش معمولا بالاست (یه هارد 3ترا وسترن مای بوک رو تو بازار 25تومن ارزونتر خریدم)

2. تاخیر در تحویل (قدیما خوب بود، الان چند وقتیه تاخیر داره تو تحویلش)
الانم یه سفارش تو راه دارم (تحویل اکسپرس تهران)، قرار بوده 3-6 بیاد، هنوز نیومده...

ویرایش شده توسط engmrmz
لینک به دیدگاه

من رشت هستم تا حالا 10 مورد سفارش داشتم. رو سفارش آخر دیجی کالا حالم رو گرفت. 2 روزه باید تحویل میداد 6 روز طول کشید. 

با نظر دوستان موافقم بهتره پرداخت در محل انجام بشه که اگر دیجی کالا دیر ارسال کرد مشتری ضرر نکنه.

در مورد قیمت هم دیجی کالا معمولاً از بازار اینجا ارزون تر میده. ولی بعضی از محصولاتش خصوصاً لوازم دیجیتالش از بعضی از سایت های دیگه بیشتره.

ویرایش شده توسط madrigal
لینک به دیدگاه

دوتا مشکل اساسی داره...

1. قیمتاش معمولا بالاست (یه هارد 3ترا وسترن مای بوک رو تو بازار 25تومن ارزونتر خریدم)

2. تاخیر در تحویل (قدیما خوب بود، الان چند وقتیه تاخیر داره تو تحویلش)

الانم یه سفارش تو راه دارم (تحویل اکسپرس تهران)، قرار بوده 3-6 بیاد، هنوز نیومده...

سلام دوست عزیز

لطفا زمان رسیدن کالاتون رو اعلام نمایید تا مدت تاخیر رو دوستان بدونن

ممنون

من رشت هستم تا حالا 10 مورد سفارش داشتم. رو سفارش آخر دیجی کالا حالم رو گرفت. 2 روزه باید تحویل میداد 6 روز طول کشید. 

با نظر دوستان موافقم بهتره پرداخت در محل انجام بشه که اگر دیجی کالا دیر ارسال کرد مشتری ضرر نکنه.

در مورد قیمت هم دیجی کالا معمولاً از بازار اینجا ارزون تر میده. ولی بعضی از محصولاتش خصوصاً لوازم دیجیتالش از بعضی از سایت های دیگه بیشتره.

سلام دوست عزیز

برای منم 1 روزه بود 4 روزه تحویل داد..

اونم داخل تهران

به نظرم کالا اساسی روش به هیچ وجه حساب نکنید

بهتره دوستان ی مقایسه قیمتی از کالا خریداری شده از دیجی و سایت های دیگه هم بزارن

ممنون

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

لطفا زمان رسیدن کالاتون رو اعلام نمایید تا مدت تاخیر رو دوستان بدونن

ممنون

سلام دوست عزیز

برای منم 1 روزه بود 4 روزه تحویل داد..

اونم داخل تهران

به نظرم کالا اساسی روش به هیچ وجه حساب نکنید

بهتره دوستان ی مقایسه قیمتی از کالا خریداری شده از دیجی و سایت های دیگه هم بزارن

ممنون

سلام

امروز با تاخیر 24 ساعته رسید...

تازه میگفت خدا رو شکر کن! بار دارم ماله یک شنبه، هنوز نبردم!!!

برای مقایسه قیمتی، یه فن دیپ کول تو این سبد خریدم بود (به همراه چیزای دیگه) 1000تومن! از اینجا ارزونتر بود... :laughing: :laughing:

پ.ن: 4-5 ماه پیش یه مودم خریدم، 1-2 ساعت تاخیر داشت....

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام مجدد

از دوستان کسی جدیدا بعد از عید خرید داشته تا ببینیم وضعیت ارسال دی جی چطور شده؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام مجدد

از دوستان کسی جدیدا بعد از عید خرید داشته تا ببینیم وضعیت ارسال دی جی چطور شده؟

ممنون

بسیار منظم و سر ساعت. روز ۲ فروردین تحویل دادند.

لینک به دیدگاه

من که دیگه ازاین سایت هیچ موقه خرید نمی کنم 

تو تاریخ 94/12/26  حدود ساعت 6 بعد از ظهر سفارش ثبت کردم بنا به دلایلی ساعت 9 شب سفارشم رو زنگ زدم و کنسل کردم و گفتن سفارش شما کنسل شد و فردا از حساب داری با شما تماس میگیرن و شماره کارت میگیرن براتون واریز می کنن 

فردا صبح دیدیم خبری نشد باز زنگ زدم اپراتور گفت شما اصلا سفارشی رو کنسل نکردید !!!!!!!

گفتم باشه شما کنسل کنید گفت کنسل کردم فردا از حساب داری با شما تماس میگرن پول براتون واریز میکنن

باز روز بعد خبری نشد و من گفتم که حالا سرشون شلوغ هست شاید تا شب زنگ بزنن ولی خبری نشد زنگ زدم دوباره اما دیدم تلفتن گویا اصلا قسمت حساب داری حذف شده ازش !!!!!!!

دیگه رسید به روز های 29اسفند و اول  عید که همه جا تعطیل هست من هم دیگه تماس نگرفتم قرار بود کالا من روز سه شنبه تحویل بدم من دوشنبه دوباره تماس گرفتم که کالا من قرار بود  فردا برام ارسال بشه و من سفارش رو لغو کردم  ولی هنوز تو سایت در حالت فاکتور شده هست طرف گفت اگه کالا اومد دستتون تحویل نگیرد

سه شنبه صبح پیک دیجکالا اومد اودم و بسته رو اورد من هم تحویل نگرفتم بعد چند ساعت از دیجیکالا به من زنک زدن و گفتن که شما سفارس رو کنسل کرد گفتن بله کنسل کردم گفتم کی پول رو وتریز میکنید گفت فردا براتون واریز میکنم(چهارشنبه)

چهارشنبه هم شد ولی همجنان خبری از واریزی پول برای من نشد

پنچشنبه و جمعه هم من وقت نکردم زنگ بزنم 

اما شنبه زنگ زدم  و قسمت حساب داری به تلفن گویا دوباره اضافه شده بود حدود 14 نفر جلو من تو صف پاسخ گویی بودن من حدود 50 دقیقه تلفن رو نگه داشتم که به نفر 1 نفر در صف پاسخ گویی رسیدم اما در کمال ناباوری تلفن از سمت دیجیکالا قطع شد 

دیگه واقعا کفرم در اومد بود دوباره زنگ زدم این بار به قسمت سفارش گذاری گفتم بعد 50 دقیقه معطلی پش خط تلفن رو روی مشتری قطع میکنید واقعا کار درستی نیست طرف بر گشت گفت اصلا قسمت حساب داری امروز تعطیل هست گفتم پس چرا تلفن گویا شما قسمت حساب داری وصل بود طرف گفت باشه فردا قسمت حساب داری میان و من اینجا ثبت کرم که پول شما بر گشت بخوره 

جالب اینجا هست که هنوز داخل سایت زده بود کالا تحویل داده شده

روز بعد(یکشنبه) تا ساعت 11 دیدم خبری نشد باز زنگ زدم به دیجیکالا به قسمت حساب داری این بار 9 نفر تو صف انتظار بودم اما باز بعد حدود 40 دقیقه کلا تلفن از سمت دیجیکلا قطع شد 

دوشنبه دوباره زنگ زدم به قسمت سفارش گزاری گفتن باشه فردا باهاتون تماس میگیرم و پول رو واریز میکنیم 

امروز چهار شنبه هست و هنوز پولی برای من واریز نشده !!!!!!!!

دقیقا برام سوال هست اگه نمیتونید پشتی بانی کنید چرا میزنید 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته 

چرا انقدر دروغ میکید و بعد هر سری تماس میگیرم فردا براتون واریز میکنیم اگه همون دفه اول به من میگفت 14 فروردین براتون واریز میکنم من هیچ مشکلی نداشتم اما این که هر دفه میگه فردا واقعا اصابم رو خورد کرد

دیگه پشت دستم رو داغ میکنم از این سایت خرید کنم 

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام به همه دوستان

بعد از ایجاد تاپیک نتیجه گیری هایی شد که خودم سعی کردم امتحان کنم تا مطمئن بشم

بعد از عید دو بار از دیجی کالا خرید داشتم و هر دو بار پس پرداخت رو تست کردم و نتیجه خوبی داشت

به نظرم برای اینه که مسئولیت تحویل به موقع جزو ضرورت براشون میشه وگرنه شما میتونید در صورت دیرکرد از گرفتن کالا خودداری کنید

امیدوارم کمکی بهتون شده باشه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...