رفتن به مطلب

خرید سیستم کامل گیمینگ تا ۳۰۰۰

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یعنی کانفیگ در حد تیم ملی! ایول.

منم این سیستم رو کامل قبول دارم همینو ببندید لذت دنیا رو ببرید.

خیلی ممنون دوست من

یعنی وقتی که برای سبک سنگین کردن قطعات گذاشتم ؛ انگار که سیستم رو واسه خودم داشتم اسمبل می کردم

برای من خیلی لذت بخشه انجام دادن این کار. از دوران راهنمایی و دبیرستان علاقه داشتم مجله عصر شبکه بخرم (بر خلاف اسمش مجله ای در مورد سخت افزار کامپیوتر بود نه صرفا شبکه ) و با توجه به لیست قیمتها سیستم اسمبل کنم!

امیدوارم کمکی به دوست خوبمون کرده باشم. کسانیم که قصد خرید سیستم با این بودجه رو دارن؛ اگه به سلیقشون خورد . می تونن استفاده کنن.

کوچیک همه بچه های لیون که عشقشون کامپیوتره و با اینکه تو ایران قیمتا ضربدر X میشه؛ ولی بازم دست از عشقشون نمی کشن...

ویرایش شده توسط kavehhh
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

خسته نباشید

بنده سیستم زیر رو بهتون پیشنهاد می کنم و 100% تضمین می کنم که بهترین قطعاتی هست که می تونید با بودجتون خریداری کنید. برای تمامی قطعات هم در ادامه دلیلشو آوردم

attachicon.gifCapture.JPG

1-چرا مادربورد B150m-a؟

- چون از رم ddr4 با فرکانس 2133 پشتیبانی می کنه

- از پردازنده های i3, i5, i7 پشتیبانی می کنه

- تمامی امکاناتی که ار مادربورد سری b انتظار دارید رو داره. و خرید بورد گرونتر فقط خرج اضافیه که منجر میشه قطعات دیگرتون رو ظعیفتر انتخاب کنید تا بودجتون کم نیاد. فقط سایزش میکرو atx هست که البته از نظر من یه مزیته!

- اگر با سایز کوچک مادربرد مشکل دارید می تونید با 49 تومن هزینه بیشتر این مدل رو وردارید : http://lioncomputer.ir/product/7563/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D8%A8%DB%8C+150+%D9%BE%D8%B1%D9%88/#prettyPhoto

2- چرا پردازنده i5 6600؟

- فرکانس بالا که منجر به افزایش فریم دهی در بازی های حساس به فرکانس خواهد شد

- بهترین پردازنده ای که می تونه از کارت گرافیکی که در ادامه معرفی میشه؛ تمامی استفاده رو بکنه

- پشتیبانی از رم با فرکانس 2133 که در واقع هماهنگ با مادربورد هست

3- چرا رم جی اسکیل ddr4 با فراکانس 2400 و حجم 8 گیگ؟

- اگر فرکانس 2133 موجود بود به دلیل قیمت کمتر اونو ور دارید چون این رم نیز در فرکانس 2133 برای شما کار خواهد کرد

- حجم 8 گیگ فعلا کافی به نظر می رسه و در آینده به راحتی می تونید به 16 ارتقا بدید در صورت نیاز

4- چرا کارت گرافیکی GTX970؟

- انتخاب هوشمندانه سایر قطعات باعث شد که بتونم این کارت گرافیکی رو که در این رده قیمتی مثل جواهر میمونه رو براتون پیشنهاد بدم

- چون هدف شما از خرید سیستم بیشتر گیمینگ هست؛ کارت گرافیکی نقش مهمی رو بازی می کنه. 380x کارت گرافیکی بسیار خوبیه ولی چرا وقتی می تونیم قویتر از اون رو در لیست قرار بدیم؛ این کار رو نکنیم؟

- مدل روتاک دارای 3 فن هست و ورژن کور ادیشن هست. یکی از بهترین های سری 970 هست. خنک - قوی. می تونین ازش لذت ببرین...

5- چرا خنک کننده دیپ کول 48 تومنی؟

- پردازنده 6600 مصرف و دمای کمی داره و این کولر به راحتی از عهده خنک کردنش بر میاد به هیچ وجه نگران نباشید یا پولتونو برای خنک کننده گرونتر هدر ندید.

سایر قطعات تقریبا هموناییه که خودتون انتخاب کردین

فقط چند نکته:

1- اس اس دی رو هر چه زودتر اضافه کنید. پیشنهاد من خرید اس اس دی های ساخت سامسونگه؛ سری evo بسیار خوش قیمتم هست. ولی چرا سامسونگ؟ چون سامسونگ تنها شرکتیه که کل گیت ها و تراشه ها و چیپ های اس اس دی رو خودش می سازه

2- اس اس دی رو هر چه زودتر اضافه کنید!!!!!

در پایان باید بگم این دقیقا همون سیستمیه که اگه 3 تومن داشتم واسه خودم تهیه می کردم. با تشکر کاوه غیرتمند حقیقی

بسیار ممنون از شما بهترین سیستمی هست که میشه بست خیلی ممنونم از کمکتون.

لینک به دیدگاه

بعد از بیشنهاد های شما و تحقیق خودم به سیستم زیر رسیدم:

MB:ASUS B150 Pro

CPU:Intel Core i5 6600

VGA:Zotac GTX 970 AMP! OMEGA CORE EDITION 4GB GDDR5

RAM:GSkill Riajaws V 8GB 4x2 2400Mhz CL15 DDR4

HDD:Western Digital Caviar Blue 1t

ODD:Pioneer 24x DVR-219-LBK

PSU:Cooler Master B600 Ver.2 80Plus Power Supply

CPUCOOLER:DeepCool GAAMAXX 200T

CASE:Green X1 Basic Gaming

وقتی که بودجه جور شد قطعات رو سفارش میدم ممنون از بیشنهادات  همه ی شما @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب

فرق مادربرد  B150m-a , pro 

1- قابلیت کراسفایر هست (پرو)

2- تعداد درگاه های usb 2 , usb3   

5       6

پرو                      7       4

بنابر این اگر به این قابلیت ها نیاز ندارید پول اضافه ندید.

سیستم معرفی شده توسط جناب کاوه رو تایید میکنم فقط اگه من میخواستم برا خودم قید هارد رو کلا میزدم و اینو میخریدم 

http://lioncomputer.ir/product/4874/%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D8%B3+%D8%AF%DB%8C+%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF+850+EVO+250GB+SATA3/

(البته میدونم در آینده قراره ssd بخرید ولی اول کار اگه با هارد تنها راه بندازیدش لذت سرعتی که ssd میده به سیستم رو نخواهید برد و میخوره تو ذوقتون پس اگرم میخواین هر دو رو بخرید اول ssd بعدا اگه فضا کم آوردید هارد اضافه کنید)

با تخفیف فعلی لیون روی 980 هم 980 از 970 بصرفه تره  ( البته اگه بودجه اش جور بشه)

ویرایش شده توسط farid68
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...