رفتن به مطلب

نمرات نسخه جدید HITAMN منتشر شد!

Games_OD
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

HITMAN_Prologue_3_1454690562-Copy-600x33

نمرات جدیدترین نسخه از سری محبوب بازی HITAMAN پیش از انتشار اپیزور اول بازی که قرار است فردا منتشر شود، بطور رسمی ارائه شد، نمرات به شرح زیر است :

لینک به دیدگاه

از یک بازی که اپیزودی هستش انتظاری بیشتر از این هم نمیرفت و در کل نمره هاش بدک نیست ...

لینک به دیدگاه

اپیزود اول دست گرمیه :D

گرچه برای طرفداران هیتمن نمره 1 هم باشه فرقی نداره :cool:

در نظر داشته باشید دوستان  silent assassin is back :cool:

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

میدونم جاش اینجا نیست ولی برید به لینک زیر منظور این بابا از کرک این بازی چیه ؟؟؟ الکیه ؟ :eek:

http://ubirock.ir/tom-clancys-the-division-full-unlock/

لینک به دیدگاه

میدونم جاش اینجا نیست ولی برید به لینک زیر منظور این بابا از کرک این بازی چیه ؟؟؟ الکیه ؟ :eek:

http://ubirock.ir/tom-clancys-the-division-full-unlock/

دیتا : |

بازی انلاینه دوست گرامی

لینک به دیدگاه

دیتا : |

بازی انلاینه دوست گرامی

میدونم آنلاینه ولی نمیدونم طرف منظورش چیه اصلا 

لینک به دیدگاه

سلام

همیشه برام  سواله بازی ها قبل ازعرضه در بازار جهانی چطور امتیازدهی میشوند ؟ آیا سازندگان بازی ها قبل از عرضه ، نسخه ای از بازی را در اختیار این سایت ها جهت امتیازدهی قرار میدهند ؟؟

ویرایش شده توسط Sasan.m
لینک به دیدگاه

سلام

همیشه برام  سواله بازی ها قبل ازعرضه در بازار جهانی چطور امتیازدهی میشوند ؟ آیا سازندگان بازی ها قبل از عرضه ، نسخه ای از بازی را در اختیار این سایت ها جهت امتیازدهی قرار میدهند ؟؟

بله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نکات  منفی خیلی داره - گرافیکش کهنه است که بارها گفتم بازی اپیزودی یعنی همین-  هوش مصنوعی ضعیف در بعضی از جاها،   تمرکز بازی روی دیالوگ ها خیلی هست و کلی میشینن قصه میگن باهم- کرک هم که نمیشه 100سال سیاه، باید لاگین کرد فکر کنم مثل جاست کاز 3 است! دیگه هیچ پس خداحافظ  سر کچل قدیمی کار

لااقل اگر بازی کامل بود گرافیکش مدرن و نمره بالا میگرفت همین الان داشتم در استیم دانلود میکردم ولی این  رو نه.

لینک به دیدگاه

تعجب میکنم از صحبت های بعضی دوستان، همه چشماشونو رو گرافیک فالوت بستن و به به چه چه میکنن!!!! اون وقت چون تو این بازی کارت های ای ام دی بهتر فریم دادن بازیه بدیه و گرافیکش ضعیف! واقعا متاسفم برای بعضی از دوستان که چشماشونو رو حقیقت میبندن

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

تعجب میکنم از صحبت های بعضی دوستان، همه چشماشونو رو گرافیک فالوت بشتن و به به چه چه میکنن!!!! اون وقت چون تو این بازی کارت های ای ام دی بهتر فریم دادن بازیه بدیه و گرافیکش ضعیفه! واقعا متاسفم

دقیقا. fallout که خیلی گرافیکش داغون بود.دیگه از اون که بدتر نیست. :D

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تعجب میکنم از صحبت های بعضی دوستان، همه چشماشونو رو گرافیک فالوت بستن و به به چه چه میکنن!!!! اون وقت چون تو این بازی کارت های ای ام دی بهتر فریم دادن بازیه بدیه و گرافیکش ضعیف! واقعا متاسفم برای بعضی از دوستان که چشماشونو رو حقیقت میبندن

برادر من کی اسم فالوت آورد ؟ فالوت کجا بو.د ؟ چه ربطی داشت ؟ مقایسه فالوت و این ؟؟   اصلا  منطقش کجاست ؟ عزیزم این بازی کرک نیمشه -  اپیزودی است هر اپیزود 15 دلار میشه نزدیک به 40 تومان  - کلاش 60 دلاهر بخوای بگیری چقدر میشه؟

پیزود یک هم همش تمرینه! گرافیکش هم  اصلا و ابدا در حد Dx12 نیست-  Dx9 هم زیادشه - فریم هم روی همه  کارتهای دو تیم خوب داده-    متاسف نباش -شاد باش  غصه نخور - کچل ادمکش هم اپیزودی شد .

دقیقا. fallout که خیلی گرافیکش داغون بود.دیگه از اون که بدتر نیست. :D

دلم میخواد فالوت من رو ببنینی اونقت  احتمالا  پسست سریع ویرایش میشه!! :clapping:  :clapping:

لینک به دیدگاه

برادر من کی اسم فالوت آورد ؟ فالوت کجا بو.د ؟ چه ربطی داشت ؟ مقایسه فالوت و این ؟؟   اصلا  منطقش کجاست ؟ عزیزم این بازی کرک نیمشه -  اپیزودی است هر اپیزود 15 دلار میشه نزدیک به 40 تومان  - کلاش 60 دلاهر بخوای بگیری چقدر میشه؟

پیزود یک هم همش تمرینه! گرافیکش هم  اصلا و ابدا در حد Dx12 نیست-  Dx9 هم زیادشه - فریم هم روی همه  کارتهای دو تیم خوب داده-    متاسف نباش -شاد باش  غصه نخور - کچل ادمکش هم اپیزودی شد .

رضا جان فالوت رو گفتم چون گرافیکش اصلا در حد نسل جدید نبود ، این که یک بازی اپیزودی عرضه بشه مربوط به سیاست های فروش شرکت میشه و برای من مهم نیست ، همون طور که خودت میدونی قیمت خرید بازی اصلا به قیمت واقعیش نزدیک نیست وگرنه نباید هیچ بازی بخریم! کارت های انویدیا در این بازی منفجر شدن ، اگه  کارت های انویدیا بهتر فریم میدادن ، مطمعنم همه برای بازی به به چه چه میکردن

ویرایش شده توسط Mahziyar Jafari
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان فالوت رو گفتم چون گرافیکش اصلا در حد نسل جدید نبود ، این که یک بازی اپیزودی عرضه بشه مربوط به سیاست های فروش شرکت میشه و برای من مهم نیست ، همون طور که خودت میدونی قیمت خرید بازی اصلا به قیمت واقعیش نزدیک نیست وگرنه نباید هیچ بازی بخریم! کارت های انویدیا در این بازی منفجر شدن ، اگه  کارت های انویدیا بهتر فریم میدادن ، مطمعنم همه برای بازی به به چه چه میکردن

نه عزیزم ما حرفه ای هستیم دیگه اینقدر برامون مهم نیست که مثلا فریم بازی  دو تا بالا پایین بشه  به به چه چه کنیم- تستهای واقعی dx12 تامب رایدر درامده نتایج مشخصه- گرافیک فالوت 4هم قرار نیست در حد بازی نسل جدید باشه- ولی نسخه پی سی با مادینگ از خیلی از بازیهای نسل هم میره جلوترهمین الان هم همینطور

لینک به دیدگاه

دلم میخواد فالوت من رو ببنینی اونقت  احتمالا  پسست سریع ویرایش میشه!! :clapping:  :clapping:

Fallout رو که خودم دارمش. :D

یعنی شما میگین با مادینگ اینقدر گرافیک پایین این بازی بهتر شده؟ :blink:

اگه اینطوره هیتمن که باید با مادینگ بترکونه دیگه :)

ویرایش شده توسط Hossein74
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فالوت که فیلم شده با مادها هیتمن رو نمیدونم اصلا ماد خور باشهولی فالوت کاملا انلاکه تمام بخشهاش رو ماد خور کرد

لینک به دیدگاه

فالوت که فیلم شده با مادها هیتمن رو نمیدونم اصلا ماد خور باشهولی فالوت کاملا انلاکه تمام بخشهاش رو ماد خور کرد

راستش من بازی بدون مادینگ رو دارم و به خاطر گرافیک کارتونیش :D اصلا تو همون مرحله اول ولش کردم رفت. :D

بازیش من رو یاد Life is strange میندازه. =))

در مورد هیتمن هم شما درست می گین. چون این بازی خیلی معروفه و نسخه های قبلیش گرافیک خیلی خوبی داشتند و از چنین عنوانی انتظار بیشتر می رفت. :(

در واقع اشکال کار اینه که با همون موتور ابسولوشن ساختنش که کار درستی نبود. :wacko:

اما به نظر من باز هم مامور 47 ارزش خرید داره. :)

لینک به دیدگاه

نکات  منفی خیلی داره - گرافیکش کهنه است که بارها گفتم بازی اپیزودی یعنی همین-  هوش مصنوعی ضعیف در بعضی از جاها،   تمرکز بازی روی دیالوگ ها خیلی هست و کلی میشینن قصه میگن باهم- کرک هم که نمیشه 100سال سیاه، باید لاگین کرد فکر کنم مثل جاست کاز 3 است! دیگه هیچ پس خداحافظ  سر کچل قدیمی کار

لااقل اگر بازی کامل بود گرافیکش مدرن و نمره بالا میگرفت همین الان داشتم در استیم دانلود میکردم ولی این  رو نه.

عزیزمن شما شدیدا طرفدار انودیا هستی وگرنه بازی هیتمن نه اون قدرا گرافیکش پایینه که dx 9 براش کافی باشه ونه گیم پلیش اونقدرا ضعیفه دوما هیتمن 2016 ایپیزودیک عرضه شده یعنی اینکه  ساخت بازی همچنان ادامه داره امکان داره در قسمت بعدی مشکلات تکنیکی مثل باک ها وهوش مصنوعی بهتر بشه سوما هر بازی قدیمی ودنباله داری مثل هیتمن فرازو فرودای خاص خودشو داره هیتمن از اول ساختش هم قرار نبود یه بازی بی نقص در همه ی زمینه ها باشه(از این نظر مثل دلیل موجه 3)چهارما کسایی که زورشون میاد اینقدر پول بدن واسه یه بازی ناقص مثل بنده صبر میکنن وقتی کامل شد بازی رو یکجا میخرن هم با تخفیف استیم وهم کاملتر با مشکلات کمتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزمن شما شدیدا طرفدار انودیا هستی وگرنه بازی هیتمن نه اون قدرا گرافیکش پایینه که dx 9 براش کافی باشه ونه گیم پلیش اونقدرا ضعیفه دوما هیتمن 2016 ایپیزودیک عرضه شده یعنی اینکه ساخت بازی همچنان ادامه داره امکان داره در قسمت بعدی مشکلات تکنیکی مثل باک ها وهوش مصنوعی بهتر بشه سوما هر بازی قدیمی ودنباله داری مثل هیتمن فرازو فرودای خاص خودشو داره هیتمن از اول ساختش هم قرار نبود یه بازی بی نقص در همه ی زمینه ها باشه(از این نظر مثل دلیل موجه 3)چهارما کسایی که زورشون میاد اینقدر پول بدن واسه یه بازی ناقص مثل بنده صبر میکنن وقتی کامل شد بازی رو یکجا میخرن هم با تخفیف استیم وهم کاملتر با مشکلات کمتر

عزیزم حرفه ای برخورد کن اگر اینجوره که شما بخوای بازی نقد کنی خوب بقیه میگن شما ،هم طرفدار amd هستید!نگید بازی بی نقصه فیدبک های استیم مشخصه

نه دوست من این نگرش اشتباهه و ضمنا مگر هیتمن روی کارت انودیا اجرا نمیشه که هی همین رو میگید ؟ من دیگه شک برم داشت! خود بازی اپیزودی با گرافیک نه چندان خوب و نقدهای میکس قرمز استیم !عزیزم من اگر کارتم ای ام دی هم بود همینها رو مینوشتم دیگه حقیقت ربطی نداره به برند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

عزیزم حرفه ای برخورد کن اگر اینجوره که شما بخوای بازی نقد کنی خوب بقیه میگن شما ،هم طرفدار amd هستید!نگید بازی بی نقصه فیدبک های استیم مشخصه

نه دوست من این نگرش اشتباهه و ضمنا مگر هیتمن روی کارت انودیا اجرا نمیشه که هی همین رو میگید ؟ من دیگه شک برم داشت! خود بازی اپیزودی با گرافیک نه چندان خوب و نقدهای میکس قرمز استیم !عزیزم من اگر کارتم ای ام دی هم بود همینها رو مینوشتم دیگه حقیقت ربطی نداره به برند

من کی گفتم بازی بی نقص اگه بخوایم بازی رو از رو فدیک های کاربرای استیم بسنجیم که باید batman arkham knightرو بندازیم تو سطل اشغال نقد های زیادی هم ازبازی نیومده ([گیم اسپات 7 و ign 79 )که برای بازی تو این سبک زیاد هم بدنیست گرافیک بازی چه مشکلی داره تکسچراش بی کیفیته یا npc تو محیط بازی کمه یا aa نداره تو سبک اکشن مخفی کاری خیلی هم خوبه بازی نه قصد داره انفجار های عظیم وتخریب پزیری بتلفیلدی داشته باشه ونه نورپردازی وکرافیک بافت مو سر  در حد tome rider .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کی گفتم بازی بی نقص اگه بخوایم بازی رو از رو فدیک های کاربرای استیم بسنجیم که باید batman arkham knightرو بندازیم تو سطل اشغال نقد های زیادی هم ازبازی نیومده ([گیم اسپات 7 و ign 79 )که برای بازی تو این سبک زیاد هم بدنیست  نگرافیک بازی چه مشکلی داره تکسچراش بی کیفیته یا npc تو محیط بازی کمه یا aa نداره تو سبک اکشن مخفی کاری خیلی هم خوبه بازی نه قصد داره انفجار های عظیم وتخریب پزیری بتلفیلدی داشته باشه ونه نورپردازی وکرافیک بافت مو سر  در حد tome rider .

خوب  اون بتمن که جاش در  سطل اشغال بود ور فت هم واقع همون جا؟     نمرات  IGN gamespot هم مال کنسول بود پی سی اصلا نقد نشد از بس خراب بود.  دوست من فیدیک های استیم خیلی شون امار دقیق تری از وضعیت بازی ها میدن نسبت به  نمرات خیلی از سایت ها- همون بازی  افتضاخ بتمن  6 هم کمتر حقش بود فقط گرافیک  داشت- گیم پلی خسته کننده  و  تکراری .//// ضمنا IGN و گیم اسپات خیلی وقت ها در بازی های بزرگ  برای  اینکه بازیسازان باهاش بد نشن  محافظه کارانه بهشون  نمره میدن- استیم سیستم فیدبک و بررسی کاربرانش خیلی قوی است چون اینها  خود مصرف کننده هستند و بدون ترس  امتیاز میدن چون پول دادن بابت  اشون و  همین ها بودند که آبروی وارنرز رو برای بتمن بردند نه  Ign یا گیم اسپات! یادتون نره

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...