رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

هر کی ماد زد اسکرین بگذاره

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون اقا رضا :x  با 970 میشه رو 2k با تنظیمات uber بازی رو روی 30 فریم قفل کرد و بازی کرد؟ (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون اقا رضا :x  با 970 میشه رو 2k با تنظیمات uber بازی رو روی 30 فریم قفل کرد و بازی کرد؟ (*)

اره ولی  با Uber نه با تنظیمات خود بازی و این مادها و تکسچر میشه ولی نه با uber!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون AMD کسی تست زد؟ مشکلی نیست شات بگذارید با تست فریم  دوستان سئوال میپرسن من الان دسترسی به کارت  AMD ندارم- یک فیوری بود گیگا مدت کمی دستم بود خوب فرصت نشد دیگه ماد سرش تست کنم- رو ی انویدیا که ردیفن حالا تست زدید ببنید مشکل  ارتیفکت یا کند شدن شدید یا افزایش دما روی کارتهای  AMD مشاهده میشه یا نه -  یک عده  دوستان  برای کارت های  AMD سوال کرده بودند  تنها راه اینه که تست کنید نترسید بازیتون خراب نمیشه- فقط کافی است  Dd11 رو یا dxgi رو پاک کنید همین  بازی عادی اجرا میشه و  reshade اینجکت نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک Reshade جدید و خیره کننده :

بعضی از دوستان از ماد یک گله کرده بودن که کمی سنگینه و کمی شبها رو سیاه میکنه- خوب این مدر ها این   کانفیگ ها رو روی سیستم های خودشون و نمایشگر های خودشون ایجاد میکنن و ممکنه روی یک Tv/monitor دیگه رنگ ها یا کنتراست یا گاما یا hue فرق کنه- ماد زیر خیره کننده است و یکی اززیباترین الگو های رنگ رو برای ویچر 3 میده اگر مد یک بسیار سینماتیک بود که اسمش هم همین بود این یکی واقعاً  یک فانتزی تمام عیاره- و سیستم رنگ و کنتراست سه گانه هابیت رو در بازی پیاده میکنه فقط کمی ممکنه روی فریم تاثر بگذاره-البته کارت 970 یا 390 به بالا مشکلی ندارن ولی زیر ان باید کمی دستکاری کرد گرافیک رو - در کل اتمسفری که به ویچر 3 میده ممکنه دیگه دل کندن ازش سخت باشه- 

این ماد در هر آب و هوایی یک اتمسفر بشدت متمایز و خاص میده و در شب های بارانی و ابری و طوفان اسمان بازی رو با دستکاری HDR به یک صحنه فوق العاده تبدیل میکنه.

اسکرین شات :2k+ultra uber+ STLM

vy1zgs0u3iu3q1idluh3.jpg

awi8ohjep56ki91ararm.jpg

لینک دانلود reshade

فقط اکسترکت در پوشه x64 بازی همین- مادهای قبلی کلا پاک بشن قاطی نشه- ضمنا از پست اصلی ماد زیر رو دانلود کنید اگر قبلا برای ماد قبلی این کار رو نکردید البته- این ماد زیر حتما باید نصب باشه بعد reshade بالا رو استفاده کنید.

Super Turbo lighting Mod

STLM یا سوپر توربو لاتینگ یک ماد خیلی مهمه که به کمک Reshade میاد و کل نورپردازی بازی رو اورهال میکنه-کلا باید در کنار این دو resahde  اینجا و پست اصلی نصب باشه- طریقه نصب در پست یک هست -

لینک به دیدگاه

یک Reshade جدید و خیره کننده :

بعضی از دوستان از ماد یک گله کرده بودن که کمی سنگینه و کمی شبها رو سیاه میکنه- خوب این مدر ها این   کانفیگ ها رو روی سیستم های خودشون و نمایشگر های خودشون ایجاد میکنن و ممکنه روی یک Tv/monitor دیگه رنگ ها یا کنتراست یا گاما یا hue فرق کنه- ماد زیر خیره کننده است و یکی اززیباترین الگو های رنگ رو برای ویچر 3 میده اگر مد یک بسیار سینماتیک بود که اسمش هم همین بود این یکی واقعاً  یک فانتزی تمام عیاره- و سیستم رنگ و کنتراست سه گانه هابیت رو در بازی پیاده میکنه فقط کمی ممکنه روی فریم تاثر بگذاره-البته کارت 970 یا 390 به بالا مشکلی ندارن ولی زیر ان باید کمی دستکاری کرد گرافیک رو - در کل اتمسفری که به ویچر 3 میده ممکنه دیگه دل کندن ازش سخت باشه- 

این ماد در هر آب و هوایی یک اتمسفر بشدت متمایز و خاص میده و در شب های بارانی و ابری و طوفان اسمان بازی رو با دستکاری HDR به یک صحنه فوق العاده تبدیل میکنه.

اسکرین شات :2k+ultra uber+ STLM

vy1zgs0u3iu3q1idluh3.jpg

awi8ohjep56ki91ararm.jpg

لینک دانلود reshade

فقط اکسترکت در پوشه x64 بازی همین- مادهای قبلی کلا پاک بشن قاطی نشه- ضمنا از پست اصلی ماد زیر رو دانلود کنید اگر قبلا برای ماد قبلی این کار رو نکردید البته- این ماد زیر حتما باید نصب باشه بعد reshade بالا رو استفاده کنید.

Super Turbo lighting Mod

STLM یا سوپر توربو لاتینگ یک ماد خیلی مهمه که به کمک Reshade میاد و کل نورپردازی بازی رو اورهال میکنه-کلا باید در کنار این دو resahde  اینجا و پست اصلی نصب باشه- طریقه نصب در پست یک هست -

من تازه اون 14-15 گیگابایت رو دان کردم که دیدم باز شما آپدیت کردی :) :)  شما بین این ماد و قبلیه کدوم رو ترجیح میدی و کدوم جو بازی سینمایی تر میکنه ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من تازه اون 14-15 گیگابایت رو دان کردم که دیدم باز شما آپدیت کردی :) :)  شما بین این ماد و قبلیه کدوم رو ترجیح میدی و کدوم جو بازی سینمایی تر میکنه ؟؟

دو تا رو امتحان کنید بهترین بسته به  سلیقه خودتون- من با هر دو بازی کردم ولی  الان دارم رو دور بسیار سخت با این ریشید اخری بازی میکنم - بی نظیره

لینک به دیدگاه

ویچررو من از شماره یک دنبال میکردم ولی الان پشیمونم چرا شماره سومشو  تموم کردم  این دیگه بیشتر فیلم تا بازی چه فکوس وبلر خفنی 

صبر می کنیم تا کل dlc هاش بیاد دوباره با این مدها بازیش می کنیم 

اقا رضا این مدها با گیم ورک مشکل پیدا نمی کنه کلا چندصد از فریم کم میشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ویچررو من از شماره یک دنبال میکردم ولی الان پشیمونم چرا شماره سومشو  تموم کردم  این دیگه بیشتر فیلم تا بازی چه فکوس وبلر خفنی 

صبر می کنیم تا کل dlc هاش بیاد دوباره با این مدها بازیش می کنیم 

اقا رضا این مدها با گیم ورک مشکل پیدا نمی کنه کلا چندصد از فریم کم میشه؟

درود dlc ها اومده همه فقط یکی مونده که چند ماه دیگه میاد- من دارم الان تقریبا دیگه نسخه فول رو بازی میکنم-  گیم ورکز؟ نه اصلا این بازی رو ساختن با گیم ورکز  -مشکلی نیست- کاری نداره-Hbao+ ,  موها تا اخرین حد با 8xaa هم روی سر ویچر هم روی همه هیولاها فعالند- پر پرندگان و...فعالند.

فریم  این دوتا مادی که گذاشتم بین 10تا14 فریم ممکنه بکوبه! ولی نسخه های لایتشون هم هست- البته 1080 اکثر سیستم های گیم میتونن از پسش بربیان ولی اون بالایی ها شات های 2k هستند برای این تنظمیات حتما 980 ti تایتان یا furyx میخواید  برای فریم پایدار- یا حالا مولتی Gpu

لینک به دیدگاه

درود بر شما

بنده هم در سال 2006 یعنی همون اوایل یکی از اولین ادیت کنندگان بازی gta بودم و اونموقع کمترکسی بود بدونه اصلا ماد چیه !!! چون رایانه زیادی وجود نداشت

یک موتور enb هم اختصاصی خودم طراحی کردم که گرافیک بالا رو در ازای افت فریم بسیار ناچیز تحویل میداد....چون اونموقع مادها بیش از حد سنگین بودن خودم دست به کار شده بودم

جالبیش اینه نسخه ادیت شده من در سطح شهر هم معروف شده بود  :D

از بتلفیلد 2 گرفته تا اسکایریم و هالف لایف و کرایسیس رو با انواع مادها ادیت کردم و باید بگم لذت فوق العاده ای داره اینکار

الان دارم میبینم که اقا رضای عزیز هم تلاش های بسیاری در راستای نشر این برنامه ها ارایه میده که واقعا جای تقدیر داره و کمتر کسی حاضر میشه این اطلاعات رو بدون هیچگونه چشمداشتی ارایه بده چون زحمت و وقت بسیاری میگیره (واقعا زیاااااد)

ادیت سان اندرس توسط من 2 سال و نیم به طول انجامید و از چه کارها که برای اینکار نزدم و بانی همش فقط علاقه بوده

در واقع سروکله زدن با این برنامه ها حقیقتا سطح اطلاعات کاربر رو بیشتر میکنه و اکثر اسکریپت ها خصوصا برای Cleo در سان اندرس توسط سی پلاس و سی شارپ نوشته میشه که یادمه در دانشگاه خیلی به دردم خورد

بازم تشکر از اقا رضا  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر شما

بنده هم در سال 2006 یعنی همون اوایل یکی از اولین ادیت کنندگان بازی gta بودم و اونموقع کمترکسی بود بدونه اصلا ماد چیه !!! چون رایانه زیادی وجود نداشت

یک موتور enb هم اختصاصی خودم طراحی کردم که گرافیک بالا رو در ازای افت فریم بسیار ناچیز تحویل میداد....چون اونموقع مادها بیش از حد سنگین بودن خودم دست به کار شده بودم

جالبیش اینه نسخه ادیت شده من در سطح شهر هم معروف شده بود  :D

از بتلفیلد 2 گرفته تا اسکایریم و هالف لایف و کرایسیس رو با انواع مادها ادیت کردم و باید بگم لذت فوق العاده ای داره اینکار

الان دارم میبینم که اقا رضای عزیز هم تلاش های بسیاری در راستای نشر این برنامه ها ارایه میده که واقعا جای تقدیر داره و کمتر کسی حاضر میشه این اطلاعات رو بدون هیچگونه چشمداشتی ارایه بده چون زحمت و وقت بسیاری میگیره (واقعا زیاااااد)

ادیت سان اندرس توسط من 2 سال و نیم به طول انجامید و از چه کارها که برای اینکار نزدم و بانی همش فقط علاقه بوده

در واقع سروکله زدن با این برنامه ها حقیقتا سطح اطلاعات کاربر رو بیشتر میکنه و اکثر اسکریپت ها خصوصا برای Cleo در سان اندرس توسط سی پلاس و سی شارپ نوشته میشه که یادمه در دانشگاه خیلی به دردم خورد

بازم تشکر از اقا رضا  @};-  @};-  @};-

درود و تشکر

بنده  علاقه زیادی دارم به  پی سی گیمنیگ و یکی از دلایلش همین ماد است - ابلیویون رسما  ما رو در زمان خودش دیوانه کرد -اسکایرم و  GTA و  دراگون ایج .و هیمن ویچر فالوتها و... بله واقعا کار میبره باید تست بشه خراب نکنه بازی  رو ... اره گفتم من که دارم لذت میبرم لااقل با دوستان اشتراک بگذاریم  همه لذت ببرن - شای عده ای دوست نداشته باشن یا حوصله نکنن یا  وقت یاد گیری رو نداشته باشن - 

دوستان  بعضی از بچه ها سئوال کرده بودند درباره  اسب ویچر 3 من! این یک ماد  ترکیبی است خودم رنگ هاش رو ترکیب کردم که زیر نور خورشید رنگ اسب بسیار زیباست و از تکسچر های HD بهره میبره ضمنا  رنگ مو قهوای و طلایی طوری انتخاب شده که زیر نور خورشید مخصوصا مخصوصا با nvidia hairworks خیره کننده خواهد بود حتما امتحان کنید  ارزشش رو داره فقط کافیه فایل زیر رو دانلود کنید از پوشه خودم برداشتم و اماده شده هیچ کاری خاصی دیگه نمی خواد، بعد محتوی داخلش رو که سه پوشه است  کپی کنید داخل پوشه the Witcher 3 /mods/اگر پوشه Mods رو از قبل برای ماد توربو لایتنیگ کپی زدید حله -همون جا این سه تا رو کپی کنید و حالا وقتی سوت میزنید اسبی زیبا و خیره کننده خواهید داشت ! حتما با انویدیا hair تست بزنید تا زیبایی موها رو ببنید.

لینک دانلود ماد اسب با رنگ کاستوم و تکسچر HD

5lel3cw6ei3sfh6z6hod.jpg

xkde9bimcxpjpudxwr17.jpg

دارم یکسری تغییرات داخل بلوم بازی میدم که نتایج  رو خیره کننده میکنه: این رو میگن pc gaming!

تنمظیات uber انویدیا در سایت جیفورس بازی رو  از لحاظ گرافیکی واقعا  به مرزهای  نهایی  پوش میکنه- این تنظمیات  همه چیز رو انلاک میکنه  سایه ها مسافت کیفیت لود بافتها  گیاهان و ....

8gsxyyvxfmo49dl9rdlz.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقایون برادران  کسی روی AMD تست زده؟ ماد صفحه یک و ماد صفحه اخر رو ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی گرالت جوان بود!!

o0eiin0gimimg1hu9rm0.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دانلود یک master effect خیره کننده برای Need for speed

این مستر افکت است و بازی رو از زیبا هم زیباتر میکنه:فقط اکسترکت کنید در محل exe بازی خلاص !

دانلود

لینک به دیدگاه

دانلود یک master effect خیره کننده برای Need for speed

این مستر افکت است و بازی رو از زیبا هم زیباتر میکنه:فقط اکسترکت کنید در محل exe بازی خلاص !

دانلود

تشکر ... فقط شما خودتون از کدوم سایت گرفتینش ؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر ... فقط شما خودتون از کدوم سایت گرفتینش ؟؟

بینید نکسوس است یکیش یکی هم منبع شرینگ https://sfx.thelazy.net/games/ است یکی هم اینکه من میام خودم درست میکنم مثلا میام مال ویچر 3 رو تغییر میدم برای ان اف اس یا توم ریدر استفاده مینکنم-enb هم هست اون سایت خودش رو داره reshade هم هست که ادرسش رو گذاشتم پست یک

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

عیدتون مبارک

این مسترافکت+ریشید بازی Rise of the Tomb Raider رو خیلی زیبا میکنه

فقط دانلود کنید اکسترکت کنید در ادرس نصب بازی های استیم :

x:\Steam\steamapps\common\Rise of the Tomb Raider

عکس

لینک به دیدگاه

هر کی ماد زد اسکرین بگذاره

سلام اقا رضای عزیز 

ماد ها خیلی زیبا هستند ولی موارد زیر رو دارند:

اولی خیلی تاریکه و لبه های سینمایی فضایی از مانیتور رو میگیرن. 

دومی هم تاریکه ولی نه مثل قبلی و از اون خیلی بهتره.(80 مگی)

سومی شبیه همونی هست که خودتون ساخته بودین ولی افتش زیاده.

این ماد کار خود شماست که خیلی وقت پیش اپلود کرده بودین.و بنظر من از اینایی سه تا مادی که معرفی  کردین خیلی خیلی خوبه و افت فریم کمتری هم داره. @};-  @};-  @};-

دوستان این ماد کار خود اقا رضاست تست کنید نظرتون رو بگید.

تو پوشه x64 بازی بریزید.

x:\Program Files (x86)\GOG GAMES\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا رضای عزیز 

ماد ها خیلی زیبا هستند ولی موارد زیر رو دارند:

اولی خیلی تاریکه و لبه های سینمایی فضایی از مانیتور رو میگیرن. 

دومی هم تاریکه ولی نه مثل قبلی و از اون خیلی بهتره.(80 مگی)

سومی شبیه همونی هست که خودتون ساخته بودین ولی افتش زیاده.

این ماد کار خود شماست که خیلی وقت پیش اپلود کرده بودین.و بنظر من از اینایی سه تا مادی که معرفی  کردین خیلی خیلی خوبه و افت فریم کمتری هم داره. @};-  @};-  @};-

دوستان این ماد کار خود اقا رضاست تست کنید نظرتون رو بگید.

تو پوشه x64 بازی بریزید.

x:\Program Files (x86)\GOG GAMES\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64 

اره باید تست بزنید بعد ببینید کدوم به سلیفه تون میاد- چون اینها بشدت سلیقه ای هستند و چیز دقیق نیست- من خودم ویچر 3 رو با ماد فانتزی بازی میکنم بسیار حیرت انگیز میکنه بازی رو انگار داریم اصلا یک بازی جدید بازی میکنیم- توم ریدر هم یکم ریشید هاش سیاه اش میکنن پیشنهاد من ماد خودم است اینلایتن که مستر افکته و من اومدم به حای تیرگی فیلتر ابی رو غلیظ کردم بازی تم سرد و ابی گرفته که به جوش هم میاد.

کلا این مادها که میزارن اکثرا شبهای بازیها رو خراب میکنه و انقدر تاریک میشن چشم جشم رو نمیبینه باید ویرایششون کرد -جون بعضی هاشون خیلی خوبن ولی حیف که بیش از حد در HDr و LEvel دستکاری میکنن سیاه میشه بازی

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست گرامی اگه یه چند تا عکس هم از مادها مخصوصا nfs. تشکر بابت مطالب

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی اگه یه چند تا عکس هم از مادها مخصوصا nfs. تشکر بابت مطالب

باشه الان با  لپتاپم  ، با پی سی باید اسکرین بگیرم -مقایسه میزارم تا چنددقیقه دیگه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مقایسه مستر افکت خواسته بودند برای NFS:

بازی دیفالت

plbh7k5n9phwm5orwlde.jpg

با مستر افکت

برا کاهش حجم عکس 1080 گرفتم در 2k میران نویز دینامیک بخاطر تراکم پیکسلی کمتره -من 2k بازی میکنم.

2e9td1wnk7tp18cee259.jpg

با مستر افکت 

idr84rp8fgc4p2pphb8h.jpg

ونیلا 

7x6t8a8nhwrquxtz9dev.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پک ایکون hd در طول این سالها جمع شده -اکثرشون PNG بودن از دیواین ارت دانلود شدن بعد با خودم با برنامه Axialis IconWorkshop تبدیل کردم به ایکون های 256x256 بسیار با کیفیت خوراک استفاده در دسکتاپ  روی نمایشگرها بزرگ با ایکون های لارج هستند.

لینک دانلود

شات از استفاده خودم:

rugx33zeh3rrk3cehz7l.png

عزیز شرمنده کردی..تشکر

نه اقا چه شرمندگی من باید با خود پست میزاشتم منتهی چون بازی کرک نشده تعداد کمی استفاده میکنن گفتم شاید مخاطب نداره فقط لینک دانلود گذاشتم!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...