رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقا رضا ببخشيد فضوليه ولى شما از چه سيستم عاملى استفاده ميكنى؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

آقا دمت گرم که ما رو با این افکت ها آشنا کردی

واقعا اگر amd از این پشتیبانی نمیکنه گور بابای هر چی کارتشه صد در صد کارت بعدیم هم ان ویدیا خواهد بود

لینک به دیدگاه

دوست گرامی اگه مادی از lord of fallen بزاری این داداشت رو خوشحال میکنی TNX راستی مدی چیزی هست برای این مپ nfs چون بعضی از افکتها باعث عدم دید خوب در حین بازی میشه TNX

لینک به دیدگاه

واقعا اگر amd از این پشتیبانی نمیکنه گور بابای هر چی کارتشه صد در صد کارت بعدیم هم ان ویدیا خواهد بود

یعنی کارتهای amd از این مادها پشتیبانی نمیکنه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا ببخشيد فضوليه ولى شما از چه سيستم عاملى استفاده ميكنى؟

نه اقا فضولی ؟ اختیار داری ولی یک سئوال به نظرت کارت 980 ti باید روی چه سیستم عاملی استفاده بشه که نهایت پتانسیلش بیرون بیاد؟ 

ویندوز 10  نسخه پرو x64-اصلی هم هست -نوکرک!

عزیزم شما تست زدی ؟  بعضی از مادها  شنیدم جواب نمیده روی AMD شما تست کن ببین کار میده ؟؟ این برای کسی که بخواد pc gaming سرسخت بازی کنه حیفه چون این مادها تفاوت فاحش گرافیکی ایجاد میکنن با کنسول  و وجودشوون لازمه-

شما کدوم مادها رو تست زدی  روی کارت AMD؟ریشید یا مستر افکت  و روی کدام بازی 

دوست گرامی اگه مادی از lord of fallen بزاری این داداشت رو خوشحال میکنی TNX راستی مدی چیزی هست برای این مپ nfs چون بعضی از افکتها باعث عدم دید خوب در حین بازی میشه TNX

نه ان اف اس فقط ماد ارتقا گرافیکی میخوره نمیشه دست برد توی بازی- چرا لرد اف فالن چند تا ماد گرافیکی خیره کننده داره فرصت کنم اماده میکنم هیمنجا اپلود میشه 

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پک ایکون hd در طول این سالها جمع شده -اکثرشون PNG بودن از دیواین ارت دانلود شدن بعد با خودم با برنامه Axialis IconWorkshop تبدیل کردم به ایکون های 256x256 بسیار با کیفیت خوراک استفاده در دسکتاپ  روی نمایشگرها بزرگ با ایکون های لارج هستند.

لینک دانلود

خیلی عالیه. مرسی   @};-

لینک به دیدگاه

نه اقا فضولی ؟ اختیار داری ولی یک سئوال به نظرت کارت 980 ti باید روی چه سیستم عاملی استفاده بشه که نهایت پتانسیلش بیرون بیاد؟ 

ویندوز 10  نسخه پرو x64-اصلی هم هست -نوکرک!

عزیزم شما تست زدی ؟  بعضی از مادها  شنیدم جواب نمیده روی AMD شما تست کن ببین کار میده ؟؟ این برای کسی که بخواد pc gaming سرسخت بازی کنه حیفه چون این مادها تفاوت فاحش گرافیکی ایجاد میکنن با کنسول  و وجودشوون لازمه-

شما کدوم مادها رو تست زدی  روی کارت AMD؟ریشید یا مستر افکت  و روی کدام بازی 

نه ان اف اس فقط ماد ارتقا گرافیکی میخوره نمیشه دست برد توی بازی- چرا لرد اف فالن چند تا ماد گرافیکی خیره کننده داره فرصت کنم اماده میکنم هیمنجا اپلود میشه 

سلام دوستان عیدتون مبارک

از زمان ایجاد این تاپیک بر روی چندین نوع کارت amd تست شده و جواب میده.

لینک به دیدگاه

دوست من موقع نصب گیر  کردی خبرم کن

درود

من همه ی اینکارها رو کردم و ماد هم درست نصب شد و خیلی هم جو بازی فرق کرد فقط یک مشکلی که هست اینه که نوشته ها مخصوصا زیرنویس ها بعضی جاها مات میشه ... آیا شما هم همین مشکل رو دارین ؟؟ و راه حل خاصی براش هست ؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان کدوم ماد رو \یشنهاد میدید + لینک  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

دوستان کدوم ماد رو \یشنهاد میدید + لینک  @};-  @};-  @};-  @};-

سلام دوستان

سال نو مبارک

این مسترافکت+ریشید بازی Rise of the Tomb Raider رو خیلی زیبا میکنه

فقط دانلود کنید اکسترکت کنید در ادرس نصب بازی های استیم :

x:\Steam\steamapps\common\Rise of the Tomb Raider

عکس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه ماد هم برا nfs 2016  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

دوست  من صفحه های قبل برای NFs 2016 یک مستر افکت عالی گذاشتم، همون موقع عرضه بازی ارائه شد:

دانلود یک master effect خیره کننده برای Need for speed

این مستر افکت است و بازی رو از زیبا هم زیباتر میکنه:فقط اکسترکت کنید در محل exe بازی خلاص !

دانلود

هر بازیی که حالا دارید بازی میکنیددوستان همینجا پیغام بدید من برای تقریبا همه بازیهای مهم این سالها آرشیو دارم از sweetfx/master effcet/ reshade

همینجا اپلود میکنیم.

ضمنا چون بازی ها زیادن من نمیتونم بدون داشتن مخاطب برای همه اپلود کنم پس بهتره که  درخواست بدیدمن آماده می کنم با راهنمای نصب اپلود میکنم-

الان برای مثال بازی thief رو براش چند تا ماد مخوف زدن گرافیکش رو خیلی زیبا میکنه من خودم دارم بازی میکنم یا دراگون دگما- هر کسی خواست پیغام بده که اپلود کنم.درواقع  مادهای کاربردی رو اپلود میکنیم.

لینک به دیدگاه

آقایون AMD کسی تست زد؟ مشکلی نیست شات بگذارید با تست فریم  دوستان سئوال میپرسن من الان دسترسی به کارت  AMD ندارم- یک فیوری بود گیگا مدت کمی دستم بود خوب فرصت نشد دیگه ماد سرش تست کنم- رو ی انویدیا که ردیفن حالا تست زدید ببنید مشکل  ارتیفکت یا کند شدن شدید یا افزایش دما روی کارتهای  AMD مشاهده میشه یا نه -  یک عده  دوستان  برای کارت های  AMD سوال کرده بودند  تنها راه اینه که تست کنید نترسید بازیتون خراب نمیشه- فقط کافی است  Dd11 رو یا dxgi رو پاک کنید همین  بازی عادی اجرا میشه و  reshade اینجکت نمیشه

سلام خدمت اقا رضای گل

اقا رضای عزیز خیلی ممنون از زحماتی که برای ما pc بازها و این فروم میکشین

مشخصات سیستم بنده اینه fx 8350 & r9 290x& 8 gb ddr3 1800

بازی تا پج 1.12 نصب شده

حالت عادی بازی روی الترا (همه موارد روی الترا ) فریم 45 تا 60 هستشبطوز میانگین میشه گفت فریم بالای 50 س

فایل uber انویدیا و مادهای  cinematice realism و hd رو قرار دادم واقعا زیبایی بازی چندین برابر میشه (با تشکر ازشما و دوستان نکسوزی)

فریم بازی از 28 تا 40 هستش که میانگین روی 35 قرارداره(البته بنده hair work رو غیر فعال کردم اگرچه با فعال بودنش هم تغییری تویه میزان فریم بچشم نمیاد)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت اقا رضای گل

اقا رضای عزیز خیلی ممنون از زحماتی که برای ما pc بازها و این فروم میکشین

مشخصات سیستم بنده اینه fx 8350 & r9 290x& 8 gb ddr3 1800

بازی تا پج 1.12 نصب شده

حالت عادی بازی روی الترا (همه موارد روی الترا ) فریم 45 تا 60 هستشبطوز میانگین میشه گفت فریم بالای 50 س

فایل uber انویدیا و مادهای  cinematice realism و hd رو قرار دادم واقعا زیبایی بازی چندین برابر میشه (با تشکر ازشما و دوستان نکسوزی)

فریم بازی از 28 تا 40 هستش که میانگین روی 35 قرارداره(البته بنده hair work رو غیر فعال کردم اگرچه با فعال بودنش هم تغییری تویه میزان فریم بچشم نمیاد)

هیر ورکز رو غیر فعال کن - uber رو هم استفاده نکن- اونوقت با ماد و تنظمیات الترای خود بازی  باید در 1080 فریم خوبی بگیری-

موفق باشی خواهش میکنم

لینک به دیدگاه

دانلود یک master effect خیره کننده برای Need for speed

این مستر افکت است و بازی رو از زیبا هم زیباتر میکنه:فقط اکسترکت کنید در محل exe بازی خلاص !

دانلود

يه اسكرينى چيزى ميذاريد ببينيم چطورى هست كلا ماده؟

لینک به دیدگاه

هیر ورکز رو غیر فعال کن - uber رو هم استفاده نکن- اونوقت با ماد و تنظمیات الترای خود بازی  باید در 1080 فریم خوبی بگیری-

موفق باشی خواهش میکنم

هیر ورکز رو غیر فعال کردم

uber واقعا بازی رو یه نسل بالاتر میکنه حیفه که استفاده نکنم

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

يه اسكرينى چيزى ميذاريد ببينيم چطورى هست كلا ماده؟

پست 48  صفحه 5 گذاشتم اسکرین شات

حاجی واسه star wars battlefront چه مودی داری

والا برای بازی  اونلاین ممکنه یک سری محدودیت ایجاد بشه- روی بعضی از سیستم ها اون  dll همراه  با  reshade باعث میشه origin in game  از کاربی افته و باعث یک سری مشکلات در مج میکنیگ بشه - ماد هست و ولی برای استفاده دائم پیشنهاد  نمیشه-

لینک به دیدگاه

سلام

برای need for speed rival هم هست چیزی؟

کلا برای need for speed ها و بازی های رالی و موتور؟

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام و درود جناب قاسمی  @};-  @};-  @};-  ماد برا mortal kombat x چیزی داری  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای NFS rival یک سوئیت اف ایکس است من استفاده میکنم رنگ ها و کنتراست رو بهبود میده و شارپنس هم عالیه:

NFS rival PureFX دانلود کنید و انزیپ کنید کنار exe های بازی(- دو تا exe داره بازی)

برای  مورتال کمبات X

یک fx خیلی زیبا که گرافیک بازی رو از زیبایی خودش هم زیباتر میکنه:

Mortal SS

دانلود و اکسترکت در کنار exe بازی - این و Nfs هردو sweetfx هست اینجکتور شون و هم سبکه هم نصبش راحته  هم با کلید scroll lock بین ماد و ونیلا سوییچ میشه تاثیر هم بر فریم ریت صفر است.

فایل exe کمبات مثل همه بازی انریل انجین در پوشه باینری قرار داره

سلام

برای need for speed rival هم هست چیزی؟

کلا برای need for speed ها و بازی های رالی و موتور؟

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-

سلام و درود جناب قاسمی  @};-  @};-  @};-  ماد برا mortal kombat x چیزی داری  :x  :x  :x

دوستان بالا  برای بازی های مورتال و Nfs  ماد میخواستند اپلود شد -

یک مستر افکت خیره کننده هم دارم برای Nfs rivals -من خودم با این بازی میکنم سلاح سری است و بازی رو به فیلم سینمایی تبدیل میکند.

مستر افکت خیره کننده NFS rivals

دانلود اکسترکت در محل exe بازی:

با اسکرول لاک هم خاموش روشن میشه

شات زیر  در2880x1620 گرفته شده است الترا:

hwigjmyuiyh91j4k969g.jpg

d1rwwlysein79y9sgn6l.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

برای NFS rival یک سوئیت اف ایکس است من استفاده میکنم رنگ ها و کنتراست رو بهبود میده و شارپنس هم عالیه:

NFS rival PureFX دانلود کنید و انزیپ کنید کنار exe های بازی(- دو تا exe داره بازی)

برای  مورتال کمبات X

یک fx خیلی زیبا که گرافیک بازی رو از زیبایی خودش هم زیباتر میکنه:

Mortal SS

دانلود و اکسترکت در کنار exe بازی - این و Nfs هردو sweetfx هست اینجکتور شون و هم سبکه هم نصبش راحته  هم با کلید scroll lock بین ماد و ونیلا سوییچ میشه تاثیر هم بر فریم ریت صفر است.

فایل exe کمبات مثل همه بازی انریل انجین در پوشه باینری قرار داره

دوستان بالا  برای بازی های مورتال و Nfs  ماد میخواستند اپلود شد -

یک مستر افکت خیره کننده هم دارم برای Nfs rivals -من خودم با این بازی میکنم سلاح سری است و بازی رو به فیلم سینمایی تبدیل میکند.

مستر افکت خیره کننده NFS rivals

دانلود اکسترکت در محل exe بازی:

با اسکرول لاک هم خاموش روشن میشه

شات زیر  در2880x1620 گرفته شده است الترا:

hwigjmyuiyh91j4k969g.jpg

d1rwwlysein79y9sgn6l.jpg

مد ریوالز رو سیستم من جواب نمیده. یعنی بازی باز میشه ولی صفحه سفیده و پردازده درگیره، ویندوز 10 64 بیت  ریوالز ارجینال فایل 64 بیتی. فایل 32 بیتی با این مد هم کار نمی‌کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مد ریوالز رو سیستم من جواب نمیده. یعنی بازی باز میشه ولی صفحه سفیده و پردازده درگیره، ویندوز 10 64 بیت  ریوالز ارجینال فایل 64 بیتی. فایل 32 بیتی با این مد هم کار نمی‌کنه

کدوم ماد مستر افکت یا اولی ؟

نسخه اصلی است بازی ؟ بله ممکنه  اورجین در  اپدیت های جدید به DLL های این مادها گیر بده- گفتم بالا بعضی از دوستان با Nfs   جدید  هم نسخه اصلی اورجینشون کلا غیر فعال  شده بود و بازی باگ گرفته بود - متاسفانه گهگاهی بازیهای اصیل که دائم اونلاین هستند با ماد های گرافیکی سازگاری ندارن ولی نسخه کرکی نه مشکلی نیست. این هم مربوطه به سیستم های ضد تقلب  خود سرورها که اجازه اجرای exe کاستوم بازی با dll های مادیفای شده رو نمیدن.

لینک به دیدگاه

کدوم ماد مستر افکت یا اولی ؟

نسخه اصلی است بازی ؟ بله ممکنه  اورجین در  اپدیت های جدید به DLL های این مادها گیر بده- گفتم بالا بعضی از دوستان با Nfs   جدید  هم نسخه اصلی اورجینشون کلا غیر فعال  شده بود و بازی باگ گرفته بود - متاسفانه گهگاهی بازیهای اصیل که دائم اونلاین هستند با ماد های گرافیکی سازگاری ندارن ولی نسخه کرکی نه مشکلی نیست. این هم مربوطه به سیستم های ضد تقلب  خود سرورها که اجازه اجرای exe کاستوم بازی با dll های مادیفای شده رو نمیدن.

بازی نسخه اصلیه. مستر افکت

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...