رفتن به مطلب

پیشرفته ترین مادهای گرافیکی

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بازی نسخه اصلیه. مستر افکت

اون یکی رو تست کن سوییت اف ایکس روی اصلی اجرا میشه-  مستر افکت گیر میده روی اصلی- حالا برات میگردم یکی مستر افکت کاستوم میجورم و ویرایش میکنم ببینم روی اصلی کار میده

جناب قاسمی شرمنده کردی TNX  @};-  @};-  @};- 

دشمنت

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 100
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

راستش ی چند روزی هست که مد cinematic و texture pack رو برا witcher 3 زدم و جو بازی واقعا عوض شده (در حدی که اصلا با با حالت اولیه خودش برام غیرقابل تحمل هستش)  خواستم تشکر کنم بابت راهنمایی  :x  :x خواستم چنتا شات هم بزارم اما لیون عکس بالا 1مگ رو برای من نمیزاره آپ کنم (حجم هر کردوم از عکس ها حدود 7مگ هست) اما واقعا رنگ پردازیش شاهکار شده ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش ی چند روزی هست که مد cinematic و texture pack رو برا witcher 3 زدم و جو بازی واقعا عوض شده (در حدی که اصلا با با حالت اولیه خودش برام غیرقابل تحمل هستش)  خواستم تشکر کنم بابت راهنمایی  :x  :x خواستم چنتا شات هم بزارم اما لیون عکس بالا 1مگ رو برای من نمیزاره آپ کنم (حجم هر کردوم از عکس ها حدود 7مگ هست) اما واقعا رنگ پردازیش شاهکار شده ...

درود

بله واقعا تاثیر داره-

برای اپلود از 8pic.ir میتونی استفاده کنی  اپلود عکس شخیلی قوی است تا  4.5 مگ اجازه میده حتی 4k هم اپلود بشه-

لینک به دیدگاه

http://8pic.ir/images/milpkso3hb2fd1pmsujn.png

http://8pic.ir/images/8chbe7g920tauyujf1jk.png

http://8pic.ir/images/ctufz8fytpmp1pt51fhr.png

2تای اولی که برای مقایسه هستش و سومی رو هم فقط در حالت ماد شده عکس ازش دارم و مال  یکی از زیباترین مکان های بازی هست

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

بابت مادها تشکر

بازی های زیر رو هم یک بررسی کنید ممنون میشم

blur

F1-2015

DiRT Rally

GRID Autosport

Rocket League Chaos Run

Split second

WRC 3

WRC 5

Need for Speed Most wanted 2012

Need for Speed Hot persuit

motogp 15

Pro Evolution Soccer 2016

ببخشید خیلی زیاد شد، شرمنده

من ماد بازی ها رو نتونستم گیر بیارم برای همین اینجا مطرح کردم

بازم  ممنون @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://8pic.ir/images/milpkso3hb2fd1pmsujn.png

http://8pic.ir/images/8chbe7g920tauyujf1jk.png

http://8pic.ir/images/ctufz8fytpmp1pt51fhr.png

2تای اولی که برای مقایسه هستش و سومی رو هم فقط در حالت ماد شده عکس ازش دارم و مال  یکی از زیباترین مکان های بازی هست

سلام Mr. Sins  :D

در این حالت افت فریمی هم داشتین؟(افت جزئی منظورمه) یا هیچ تفاوتی با حالت بدون mod  پیش نمیاد؟

سلام رضا جان خوبی؟  :D 

استفاده از این mod های گرافیکی مخصوص Witcher 3 محدودیتی در مورد ورژن بازی داره یا روی ورژن های اینده هم مشکلی نخواهد داشت؟ (به جز قضیه 1.11 بودن و اینها که اشاره کردی) چون قبل از Blood and wine هم قراره باز آپدیت بیاد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

در این حالت افت فریمی هم داشتین؟(افت جزئی منظورمه) یا هیچ تفاوتی با حالت بدون mod  پیش نمیاد؟

استفاده از این mod های گرافیکی مخصوص Witcher 3 محدودیتی در مورد ورژن بازی داره یا روی ورژن های اینده هم مشکلی نخواهد داشت؟ (به جز قضیه 1.11 بودن و اینها که اشاره کردی) چون قبل از Blood and wine هم قراره باز آپدیت بیاد

خود ماد cinematic به تنهایی حدود 3تا5 فریم کم میکنه اما من علاوه بر اون یک texture pack هم ریختم و مجموعا با هم حدود 8فریم کم میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فرجام 

نه برای sweetfx/resahde/mastereefct نه کاری با ورژن بازی نداره -اون ورژن رو برای تکسچر پک گفتم - اره برای مادهای نکسوس باید ورژن بازی رو دقت کنید ولی معمولا که دیگه هرکس دره بازی میکنه خوب بازیش اخرین نسخه است دیگه  -  

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

یه مادی هست برای ویچر 3 که تعداد اسلاتهای مورد استفاده رو زیادتر میکنه مثلا میتونی بجای دوتا معجون از هشتا معجون استفاده کنی ...من خیلی باهاش کار کردم نتونستم ماد رو  راش بندازم (البته تجربه زیادی هم ندارم) دوستان کسی استفاده نکرده؟؟

@};- @};- @};-

More Quick Slots by Wolfmark

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ماد های گرافیک ویچر همه که تا الان ارائه کردم  گرافیک بازی رو زیبا میکنن ولی معایبی هم دارند- مثلا  بعضی ها شبهاشون بسیار سیاهه- یا بر فریم ریت خیلی تاثیر منفی میگذارن.

ماد زیر  الگوی رنگ موتور انریل رو میده به بازی ولی من بشدت تغییرش دادم - از کلی افکت مثل امبینت لایت و چشم ماهی و لنز های زیبا برای منابع نوری توش بکار بردم و کلی هم تست زدم کنتراست و نور و گامای شبها هم عالیه و اصلا شبها رو خراب نمیکنه و میشه راحت بازی کرد  . تاثیر بر فریم هم ناچیزه.

دانلود ماد  ویچر 3 طرح رنگ آنریل 4

ماد خیلی سینمایی میکنه بازی رو بعضی از محیط ها دقیقا شبیه یک انیمیشن CGI می شوند.

4hji7ak1dh55vtmjld1h.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کسانی که دراگون دگما دارک اریزن زیبا رو  دارن بازی میکنن( اگر کسی بازی نمیکنه خوب باید حتما انجام بده ) خیلی نسخه برتری از کنسول است- 60 فریم 4k با قابلت مادنیگ و خلاصه گیم پلی بسیار زیبا و موسیقی عالی و عناصر نقش آفرینی فوقالعاده قوی  و تم شرقی و غربی قاطی-(فقط jrpg نیست) خلاصه از هر لحاظ یک بازی فوق العاده برای یک RPG باز به حساب میاد و کپکام هم مثل همیشه بهترین نسخه بازی رو برای پی سی عرضه کرده است، حتما تجربه کنید فوق العاده است.

برای  تکمیل زیبایی بازی یک ENB  رو اینجا قرار میدم -  بازی رو واقعا زیباتر میکنه و تجربه بازی مثل انجام یک بازی همین امسال میشه تا بازی کنسول چند سال پیش:

دانلود ENB بازی دراگون دگما

اکسترکت بشه در کنار exe بازی-(البته اگر اصلا دراگون دگما باز اینجا داریم که اگر نداشته باشیم خیلی حیف خواهد بود!)

اسکرین شات بازی با اخرین حد تنظیمات و ENB در 1440:

گرافیک بازی چند سال پیش کنسول رو با 900 کیلوبایت  تبدیل کردند به نسل جدید!

e0osfienkqc6pxomdii7.jpg

لینک به دیدگاه

به به عجب تاپیکی......  منتظر مادهای دارک سولز2 و 3 هستیم  :daydreaming:  :daydreaming:

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کسانی که دراگون دگما دارک اریزن زیبا رو  دارن بازی میکنن( اگر کسی بازی نمیکنه خوب باید حتما انجام بده ) خیلی نسخه برتری از کنسول است- 60 فریم 4k با قابلت مادنیگ و خلاصه گیم پلی بسیار زیبا و موسیقی عالی و عناصر نقش آفرینی فوقالعاده قوی  و تم شرقی و غربی قاطی-(فقط jrpg نیست) خلاصه از هر لحاظ یک بازی فوق العاده برای یک RPG باز به حساب میاد و کپکام هم مثل همیشه بهترین نسخه بازی رو برای پی سی عرضه کرده است، حتما تجربه کنید فوق العاده است.

برای  تکمیل زیبایی بازی یک ENB  رو اینجا قرار میدم -  بازی رو واقعا زیباتر میکنه و تجربه بازی مثل انجام یک بازی همین امسال میشه تا بازی کنسول چند سال پیش:

دانلود ENB بازی دراگون دگما

اکسترکت بشه در کنار exe بازی-(البته اگر اصلا دراگون دگما باز اینجا داریم که اگر نداشته باشیم خیلی حیف خواهد بود!)

اسکرین شات بازی با اخرین حد تنظیمات و ENB در 1440:

گرافیک بازی چند سال پیش کنسول رو با 900 کیلوبایت  تبدیل کردند به نسل جدید!

e0osfienkqc6pxomdii7.jpg

این رو امروز تست میکنم احتمالا تا ببینم چطور میشه بازی

تازه این بازی رو شروع کردم  :D  فقط اون کاراکتر های همراهم زیادی توی دست و پا هستن ، آپدیت خاصی نیازه تا بهبود پیدا کنه هوششون؟ یا مشکل از منه؟  :D

لینک به دیدگاه

این رو امروز تست میکنم احتمالا تا ببینم چطور میشه بازی

تازه این بازی رو شروع کردم  :D  فقط اون کاراکتر های همراهم زیادی توی دست و پا هستن ، آپدیت خاصی نیازه تا بهبود پیدا کنه هوششون؟ یا مشکل از منه؟  :D

هوششون فک نکنم بهتر بشه. ولی میتونی لباس و ذره و اسلحه هاشونو خودت انتخاب کنی و ارتقا بدی. اتفاقا خیلیم بدرد بخورن. همیشه یه یار جادوگر داشته باش که هم موقع درگیری کمک میکنه هم نمیذاره health همراهات بیاد پایین. بازیه خیلی خوبیه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دراگون دگما خیره کننده است خوش مصنوعی یار همراه مثل هوش مصنوعی شیوا است در رزیدنت اویل 5 چون موتور فریم ورک کپکام است - اینقدر کارهای عحجب میکنن دیالوگ های خوب میگن آدم مدهوش میشه- ضمنا  دراگون دگما  باید یک RPG باز واقعی باشید ادم یاد    بالدور گیت می  افته - تمام ایتم ها رو یاد بگیرید تا میتونید معجون درست کنید -یک جادوگر یک کلاس سنگین وزن و یک کمان با خودتون داشته باشید -شبتها خیلی درگیر نشید چون دشمنا  خیلی قوی هستند ضمنا بازی سختی است فکر نکنید اسونه- اگر جایی گیر کردید به من پیغام بدید  تا راهنمایی بدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک reshade کاستوم قوی برای دارک سولز 2 نسخه اسکولارز

دانلود و اکسترکت کنار Exe باز ی

جو سینمایی منحصر به فردی میده و از الگوی رنگ انریل 4 استفاده کردم -یکم به قهوه ای میزنه ولی  خوب جهان دارک سولز که سر سبز نیست - این رو ی نمایشگر های خودم تنظیم شده اگر تیره بود بیش از حد باید با گاما و کنتراست بازی  ونمایشگر تنظیم کنید.

j9tl6zsc83a9w8zpojix.jpg

ماد بالا گرافیک دارک سولز 2 رو شبیه دارک سولز 3 میکنه!! خییل عجیبه! 

ضمنا چند فریم کاهش کارایی است - البته اگر سخت  افزار متوسط یا خوب رو به قوی دارید مشکلی نیست-

برای دارک سولز 3 هم یک مد خیلی خوب کار شده من  دستکاری نکردم اصلا، مال سازنده اش است:

لینک دانلود این هم نصب به طریق بالا- 

شات زیر با همین ماد بالا است-شارپنس میده و یکم پترن های رنگ رو بهبود میده ولی   اتمسفر رو خیلی عوض نمیکنه

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

چند نفر از دوستان برای سری سولز میخواستند اپلود شد - راهنمای نصب هم در کل این تاپیک زیاد گذاشتیم ولی اگر گیر داشتید پیغام بدبد- کلا اکسترکت کنید  و فیال های محتوی پوشه رو داخل  پوشه بازی کنار exe بازی  - کپی کنید . وقتی اجرا شد بازی کنار صفحه باا یک سری اطلاعات نشان داده میشه یعنی  ماد نصبه-

اکثر این مادها رو تنظیم کردم با کلید scroll lock کیبورد خاموش روشن میشند -میتونید بین ما د گرافیکی و  گرافیک وانیالای بازی اصلی سویئچ کنید با یک کلید - هم برای مقایسه خوبه هم برای اسکرین شات گیری

ر

اسمش ریکندلد است همان منظور روشن سازی اتش های بانفایر

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوستان ماد های گرافیک ویچر همه که تا الان ارائه کردم  گرافیک بازی رو زیبا میکنن ولی معایبی هم دارند- مثلا  بعضی ها شبهاشون بسیار سیاهه- یا بر فریم ریت خیلی تاثیر منفی میگذارن.

ماد زیر  الگوی رنگ موتور انریل رو میده به بازی ولی من بشدت تغییرش دادم - از کلی افکت مثل امبینت لایت و چشم ماهی و لنز های زیبا برای منابع نوری توش بکار بردم و کلی هم تست زدم کنتراست و نور و گامای شبها هم عالیه و اصلا شبها رو خراب نمیکنه و میشه راحت بازی کرد  . تاثیر بر فریم هم ناچیزه.

دانلود ماد  ویچر 3 طرح رنگ آنریل 4

ماد خیلی سینمایی میکنه بازی رو بعضی از محیط ها دقیقا شبیه یک انیمیشن CGI می شوند.

4hji7ak1dh55vtmjld1h.jpg

رضا جان بی زحمت یه توضیح مختصر راجع به نصبش بدی ممنونت میشم

لینک به دیدگاه

post-20774-0-52800600-1452870242_thumb.jpg

جو سینمایی منحصر به فردی میده و از الگوی رنگ انریل 4 استفاده کردم -یکم به قهوه ای میزنه ولی  خوب جهان دارک سولز که سر سبز نیست - این رو ی نمایشگر های خودم تنظیم شده اگر تیره بود بیش از حد باید با گاما و کنتراست بازی  ونمایشگر تنظیم کنید.

j9tl6zsc83a9w8zpojix.jpg

ضمنا چند فریم کاهش کارایی است - البته اگر سخت  افزار متوسط یا خوب رو به قوی دارید مشکلی نیست-

برای دارک سولز 3 هم یک مد خیلی خوب کار شده من  دستکاری نکردم اصلا، مال سازنده اش است:

شات زیر با همین ماد بالا است-شارپنس میده و یکم پترن های رنگ رو بهبود میده ولی   اتمسفر رو خیلی عوض نمیکنه

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

چند نفر از دوستان برای سری سولز میخواستند اپلود شد - راهنمای نصب هم در کل این تاپیک زیاد گذاشتیم ولی اگر گیر داشتید پیغام بدبد- کلا اکسترکت کنید  و فیال های محتوی پوشه رو داخل  پوشه بازی کنار exe بازی  - کپی کنید . وقتی اجرا شد بازی کنار صفحه باا یک سری اطلاعات نشان داده میشه یعنی  ماد نصبه-

اکثر این مادها رو تنظیم کردم با کلید scroll lock کیبورد خاموش روشن میشند -میتونید بین ما د گرافیکی و  گرافیک وانیالای بازی اصلی سویئچ کنید با یک کلید - هم برای مقایسه خوبه هم برای اسکرین شات گیری

ر

اگه امکانش بود 50 + مثبت میدادم. @};-  @};-  @};-  @};-

@};-

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان بی زحمت یه توضیح مختصر راجع به نصبش بدی ممنونت میشم

درود

ما بالا خیلی راحته، اینها رو دیگه اماده میکنم میزارم چون نصب  عادی شون خیلی کار داره- این رو فقط دانلود کن بعد  اکسترکت کن محتوی پوشه رو که  مثل عکس زیر سمت چپ است  ، چهار تا فایل اصلی ، کپی کن کنار exe ویچر توی پوشه x64- همین  با کلید اسکورل لاک هم  خاموش روشن میشه-

iclq65fo1rwzwlmyi7nx.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

ما بالا خیلی راحته، اینها رو دیگه اماده میکنم میزارم چون نصب  عادی شون خیلی کار داره- این رو فقط دانلود کن بعد  اکسترکت کن محتوی پوشه رو که  مثل عکس زیر سمت چپ است  ، چهار تا فایل اصلی ، کپی کن کنار exe ویچر توی پوشه x64- همین  با کلید اسکورل لاک هم  خاموش روشن میشه-

iclq65fo1rwzwlmyi7nx.jpg

یک سوال در رابطه بازی: از لاگ‌های کرش بازی (در تصویر) مثل اینکه بازی زیاد کرش می‌کنه؟ علت کرش چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوال در رابطه بازی: از لاگ‌های کرش بازی (در تصویر) مثل اینکه بازی زیاد کرش می‌کنه؟ علت کرش چیه؟

درود

کرش در زمان نصب ماد زیاد اتفاق می افته -  البته نه این  Reshade ها- مادهای دیگه که خودم نصب میکنم و  احتیاج به اسکریپتینگ دارند  ممکنه دفعه اول اجرا کرش کننئد چون یا با  چیزی سازگار نیستند یا با ورژن بازی یا ماد دیگر .....وگرنه خود ویچر 3 یکبار هم کرش نداشتم 200 ساعت هم بازی کردم تا الان خود بازی بی دلیل کرش نداشته -یکی از دلایل دیگر این کرش ریپورتها  مال alt+f4 است من ماد که تست میزنم  اسکرپپتینگ ایراد میگیره من هزاربار بازی رو با alt+f4 میبیندم که زودتر بیام توی دسکتاپ و تغییر اتی بدم یا ماد خوب نیست عوض کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

j9tl6zsc83a9w8zpojix.jpg

lzd6dt9wx4g0vxwa472r.jpg

ر

رضا جان الان مشکل گرافیکی خاصی وجود نداره دیگه(چه نسخه کرکی چه اصلی)؟ دیگه قرار نیست پیتر دست به کار شه به مدت چند دقیقه؟  :D  بهتر نیست یه کم صبر کنم یکی دو تا آپدیت دیگه بیاد و بعدش شروع کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان الان مشکل گرافیکی خاصی وجود نداره دیگه(چه نسخه کرکی چه اصلی)؟ دیگه قرار نیست پیتر دست به کار شه به مدت چند دقیقه؟  :D  بهتر نیست یه کم صبر کنم یکی دو تا آپدیت دیگه بیاد و بعدش شروع کنم؟

برای چی ؟ دارک سولز3؟ نه مشکلی نیست

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

دوستان عزیز.

من یدونه برای Watch Dogs میزارم که در کل 3 تا Source برای این بازی ماد گرافیکی ساختن(Worse - E3 2012 -Kandzait) اما بنظر من Worse از همه بهتره و این ماد به وسیله چنتا از افراد Guru 3d به همراه Maldo ساخته شده که احتمالا دوستان کار فوق العاده ایشون برای Crysis 2 رو یادشون هس.

لینک دانلود و آموزش کامل نصب :

http://www.guru3d.com/files-details/watch-dogs-theworse-mod-8-download.html

من خودم version اخریه ماد رو میپسندم.

این نکته رو هم بگم افت فریم محسوسی نداره و همچنین این ماد استفاده از Vram رو کاهش میده.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1394/12/20, 23:22:56، rezagtx گفته است :

دوستان برای توم ریدر هم خواسته بودند :

دوتا هست که خیلی عالی هستند کونیتن و اینلایتن اس- دومی رو خودم تقریبا ساختم کلی روش کار شده و از ترکیب چند تا از بهترین مادهای Reshade در امده است :

برای کوینتین :(( من ایجاد یا ویرایش نکردم فقط امادش کردم)

3nq88uu5wy3w5z8ggfpm.jpg

کونتین تم غالب قهوه ای میده بازی - خیلی رنگ بازی رو نسل بعدی میکنه - منتها کمی باید در تاریکی ها تصویر رو حالا یا بازی یا نمایشگر یا TV روشن کنید.

لینک دانلود-

فقط دانلود کنید اکسترکت کنید در ادرس نصب بازی های استیم - مال من:

F:\Steam\steamapps\common\Rise of the Tomb Raider

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

برای ENLIGHTEN ( روشن مان کن!به جمال گرافیک فیلم )

خودم از ترکیب با کلی ماد و ساعات ها وقت گذاشتن درش اوردم   100 بار بازی از استیم اجرا شده و بسته شده است!!

لینک دانلود

باز هم مثل بالا دانلود و اکسترکت در مسیر بالا

e2dypeg71u518132j58d.jpg

تم ابی رنگ بر بازی  گذاشتم

b3304xwa8fr3tqx97zfo.jpg

هردوکمی روی فریم تاثیر میگذارن ولی انقدر نیست که این گرافیک زیبا رو ازدست بدیم بخاطرش - دانلود کن و لذت ببر  ای گیمر پی سی ! :mad:  :mad:  :mad: 

میشه یه ماد گرافیکی عالی برای جی تی ای san andreas بدین؟ بهترین مادش رو بدین حتی اگه سیستم خیلی بالایی بخواد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...