رفتن به مطلب

EpicGear با کیبورد گیمینگ جدید خود شما را به مبارزه دعوت می کند

Recommended Posts

468d2gjuk10jxia60uu.jpg

شرکت EpicGear که از زیر مجموعه های GeIL می باشد و کار آن ساخت لوازم جانبی گیمینگ می باشد ، کیبورد گیمینگ Defiant را معرفی کرد . Defiant به ظاهر شبیه به هر کیبورد گیمینگ دیگری می آید اما به لطف یک ویژگی خاص که به کاربرها اجازه می دهد در صورت خرابی هر یک از کلید های روی کیبورد و از کار افتادن آنها کلید های کیبورد را جدا کرده و آن ها را به جای هر کلید دیگر بگذارند ، این کیبورد فرق اساسی با سایر کیبوردهای گیمینگ دارد . علاوه بر این ، Defiant به کاربران خود اجازه می دهد که به راحتی هر چه تمام تر کلید های کیبورد را جدا کرده ، آنها را تمیز کنند و سپس جای خود بگذارند . 

kypx494rgmx480u2ylii.jpg

این امر به لطف همان ویژگی خاصی این کیبورد گیمینگ یعنی Modular-Matrix Structure شرکت EpicGear یا همان EG MMS میسر می شود . این تکنولوژی ، کیبورد را به سه قسمت تقسیم می کند که به هر کدام این قسمت ها یک ماژول می گویند . هر کدام از این سه قسمت دارای کلیدهایی با رنگ مخصوص به همان قسمت می باشند . کلید های خاکستری خطی هستند در حالیکه کلید های نارنجی و بنفش به ترتیب لمسی و لمسی ضربه ای می باشند . هر نوع از کلید ها برای انجام کارهای خاصی طراحی شده است بنابراین می توان گفت که کیبورد Defiant می خواهد که شما بهترین و بالاترین تجربه کار با یک کیبورد گیمینگ حرفه ای را کسب کنید . به لطف طراحی پیمانه ای این کیبورد ، کاربران می توانند در صورت نیاز از ماژول های دیگری بر روی این کیبورد استفاده نمایند . این کیبورد که دارای نور پس زمینه LED می باشد دارای کلیدی مخصوص کنترل نور صفحه کلید و همینطور کلیدی مختص کنترل صدا می باشد . 

کیبورد گیمینگ Defiant در آپریل امسال به بازار خواهد آمد و قیمت آن 89 دلار آمریکا خواهد بود . 

منبع : hitechreview

مترجم : حماد قربانی

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از خبر جالبتون

فقط قسمت رنگ کلیدها کمی گمراه کننده بود، حداقل برای من که آشنایی کمتری با انواع کیبورد مکانیکی دارم، اما باکمی تحقیق همه چیز رو متوجه شدم. در حقیقت کلیدهای مکانیکی این کیبورد از روی کلیدهای کمپانی با سابقه Cherry ساخته شده اند که تولید کننده مدلهای مختلفی از کلیدهای مکانیکی کیبورد است که هر کدوم مشخصات مخصوص به خود رو دارن و با رنگی خاص شناخته میشوند. من با خوندن این مقاله اول فکر کردم منظور از کلیدهای خطی، پتانسیومتر است. اما در حقیقت کلیدهای خطی کلیدهایی هستند که از نظر احساس استفاده، شبیه کلیدهای غیر مکانیکی میباشند. لغت کلید لمسی واقعا گمراه کننده بود. من در ابتدا تصور کردم منظور از لمسی Touch است، بعد با خوندن متن اصلی متوجه شدم که همان Tactile است. معنی صحیح تر این لغت "حس لامسه" و "مربوط به حس لامسه" و "لامسه ای" میباشد. یعنی وقتی که کلید فشرده میشه یک حس ضربه ملایم یا تقه یا کلیک به انگشت منتقل میشه. حالتی رو که شما "لمسی ضربه ای" نام بردید در حقیقت لامسه ای و با صدای کلیک یا تقه و یا همون ضربه ملایم است.

البته من قصد جسارت نداشتم و فقط خواستم یافته هام رو با دیگر دوستان در میون بذارم، یعنی همون کار مثبتی رو که حماد جان درش استاد هستن. اینم یه لینک مفید:

http://www.keyboardco.com/blog/index.php/2012/12/an-introduction-to-cherry-mx-mechanical-switches/

لینک به دیدگاه

درود

ممنون از خبر جالبتون

فقط قسمت رنگ کلیدها کمی گمراه کننده بود، حداقل برای من که آشنایی کمتری با انواع کیبورد مکانیکی دارم، اما باکمی تحقیق همه چیز رو متوجه شدم. در حقیقت کلیدهای مکانیکی این کیبورد از روی کلیدهای کمپانی با سابقه Cherry ساخته شده اند که تولید کننده مدلهای مختلفی از کلیدهای مکانیکی کیبورد است که هر کدوم مشخصات مخصوص به خود رو دارن و با رنگی خاص شناخته میشوند. من با خوندن این مقاله اول فکر کردم منظور از کلیدهای خطی، پتانسیومتر است. اما در حقیقت کلیدهای خطی کلیدهایی هستند که از نظر احساس استفاده، شبیه کلیدهای غیر مکانیکی میباشند. لغت کلید لمسی واقعا گمراه کننده بود. من در ابتدا تصور کردم منظور از لمسی Touch است، بعد با خوندن متن اصلی متوجه شدم که همان Tactile است. معنی صحیح تر این لغت "حس لامسه" و "مربوط به حس لامسه" و "لامسه ای" میباشد. یعنی وقتی که کلید فشرده میشه یک حس ضربه ملایم یا تقه یا کلیک به انگشت منتقل میشه. حالتی رو که شما "لمسی ضربه ای" نام بردید در حقیقت لامسه ای و با صدای کلیک یا تقه و یا همون ضربه ملایم است.

البته من قصد جسارت نداشتم و فقط خواستم یافته هام رو با دیگر دوستان در میون بذارم، یعنی همون کار مثبتی رو که حماد جان درش استاد هستن. اینم یه لینک مفید:

http://www.keyboardco.com/blog/index.php/2012/12/an-introduction-to-cherry-mx-mechanical-switches/

ممنون از شما دوست عزیز ، بنده خیلی خوشحال میشم که اگه جایی اشتباهی داشتم دوستان اصلاح کنن ، چون به هر حال متن ها تخصصی هستند و امکان اشتباه توشون هست . باز هم ممنون از شما که اطلاعات کاملتری رو در اختیار بقیه دوستان قرار دادین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...