رفتن به مطلب

خريد مانيتور تا 230 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و خسته نباشيد

من قصد خريد مانيتور تا 220-230 تومان را دارم، در ضمن كيفيت تصوير برام خيلي مهم،

سوال اولم : آيا تفاوت كيفيت خيلي محسوسي بين مانيتور هاي LCD و LED‌وجود داره؟

2- بين يك مانيتور LCD‌FULL HD‌ مثل 2261VP با يك مانيتور LED در همين رنج قيمت مثل 2050s كدام مورد از لحاظ كيفيتي برتري دارن؟

3- من خودم يك 1755S دارم آيا اصلا ارزش داره مانيتور خودم و با WIDE‌عوض كنم؟تفاوت كيفيت محسوس هست يا نه؟

و سوال آخرم اينكه آيابا مانيتور هاي وايد براي كارهاي نقشه كشي و طراحي به مشكل برنمي خورم؟ از لحاظ موقعيت تولبارها فرم اشكال و...

در صورت امكان اگر راهنمايي بفرماييد ممنون مي شم.

با تشكر

لینک به دیدگاه

با سلام و خسته نباشيد

من قصد خريد مانيتور تا 220-230 تومان را دارم، در ضمن كيفيت تصوير برام خيلي مهم،

سوال اولم : آيا تفاوت كيفيت خيلي محسوسي بين مانيتور هاي LCD و LED‌وجود داره؟

2- بين يك مانيتور LCD‌FULL HD‌ مثل 2261VP با يك مانيتور LED در همين رنج قيمت مثل 2050s كدام مورد از لحاظ كيفيتي برتري دارن؟

3- من خودم يك 1755S دارم آيا اصلا ارزش داره مانيتور خودم و با WIDE‌عوض كنم؟تفاوت كيفيت محسوس هست يا نه؟

و سوال آخرم اينكه آيابا مانيتور هاي وايد براي كارهاي نقشه كشي و طراحي به مشكل برنمي خورم؟ از لحاظ موقعيت تولبارها فرم اشكال و...

در صورت امكان اگر راهنمايي بفرماييد ممنون مي شم.

با تشكر

درود

1-خیر تفاوت آنچنان محسوسی وجود نداره

2-شاید از لحاظ مولفه های فنی و ارقامش تفاوت داشته باشه ولی در عمل آنچنان تفاوتی نیستش

3-بله ارزشش رو داره به شرط اینکه انتخاب خوبی داشته باشید

4-خیر مشکلی نیستش.

مدل 2262 TQ و 2261 VP انتخاب خوبی هستش و اگر بودجه بیشتر قصد دارید بکنید ایسوس MS228 H ال ای دی خوبی هستش.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

خيلي ممنون از راهنماييتون

فقط يك سوال ديگه داشتم من كارت گرافيكي ام 8600gt 512 است آيا ممكن است با مانيتور 22 با اين كارت به مشكل برخورد كنم؟

در ضمن 2262 كنتراست بالاتري داره امامطمئن نيستم كه پورت hdmi داره يا نه اما 2261 پورت hdmi داره اما كنتراستش پايين تر. شما كدام از اين دومورد را صلاح مي دونيد؟

اگر در اين زمينه هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم.

با تشكر

ویرایش شده توسط bird13
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

خيلي ممنون از راهنماييتون

فقط يك سوال ديگه داشتم من كارت گرافيكي ام 8600gt 512 است آيا ممكن است با مانيتور 22 با اين كارت به مشكل برخورد كنم؟

در ضمن 2262 كنتراست بالاتري داره امامطمئن نيستم كه پورت hdmi داره يا نه اما 2261 پورت hdmi داره اما كنتراستش پايين تر. شما كدام از اين دومورد را صلاح مي دونيد؟

اگر در اين زمينه هم راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم.

با تشكر

درود

خواهش میکنم.گرافیکتون کلا اگر قصد بازی کردن دارید برای رزولیشن فول اچ دی ضعیفه. 2262 پورت HDMi نداره.تفاوت محسوس از لحاظ کیفیت تصویری بین پورت DVi و HDMi نیستش و از اونجا که بنده تصویر هر دو این مانیتور ها رو از نزدیک دیدم و خودم هم 2262 دارم این مدل رو ترجیح میدم

لینک به دیدگاه

SAMSUNG - 22" - P22500

1920 x 1080

220.000

LG - 21.5" - W2261VP

1920 x 1080

230.000

ASUS - 22" - VH222D

1920 x 1080

225.000

AOC - 24" - 2436Swa

1920 x 1080

225.000

SAMSUNG - 23" - SW2333

1920 x 1080

230.000

ویرایش شده توسط behruz_godrat
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با توجه با تحقیق های فراوان و میزان بودجه آخر به این دومدل رسیدم به نظر شما اساتید بهترین انتخاب از بین این دو مدل کدوم هست.

LCD LG - 22" - W2261VP

LCD SAMSUNG - 20" - P20700

با تشکر

لینک به دیدگاه

من W2253TQ دارم ازش راضیم ولی به نظر من رزولوشن بالا درد سره یه LED 18.5 میتونه بهتر و ارزونتر از یه LCD 22" باشه.

در ضمن شما در نظر بگیرید که در FULL HD کارت گرافیک باید 2MP پردازش کنه در HD 1366X768 ا 1MP یعنی گرافیک 9600GT من تو FULL HD برابر یه 8600GT تو HD هست.

اگه رزولوشنو هم کم کنی صفحه تار میشه.

من باشم همون 2050S میگیرم.

ویرایش شده توسط HKS Computer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با توجه با تحقیق های فراوان و میزان بودجه آخر به این دومدل رسیدم به نظر شما اساتید بهترین انتخاب از بین این دو مدل کدوم هست.

LCD LG - 22" - W2261VP

LCD SAMSUNG - 20" - P20700

با تشکر

اگه رزولیشن برات مهم نیست LG 2250t رو بردار مه هم FULL HD هست هم کنتراست بالایی داره .:o

لینک به دیدگاه

یک سوال در مورد این مانیتور ها:

کدومشون قابلیت چرخش صفحه (حالا یا در حد 90 درجه، که من یه مدل تو نمایشگاه دیدم که داشت،مارکش هم کرسی بود فکر کنم، یا در حد چند 10 درجه) دارن ؟

چون الان 2261 دارم که قابلیت چرخش عمودی نداره.

ضمنا به نظر من مانیتور w2261 انتخاب خوبی است، اگر با قیمتش مشکلی ندارید و Full HD میخواهید.

2262 هم چون پورت hdmi نداره من نمیپسندمش (چون باقی چیزاشون یکیه ، قیمتشون هم)

راستی lcd یا led با فرکانس 120 هرتز هست تو بازار ؟

ویرایش شده توسط The.One
لینک به دیدگاه

من 20700 سامسونگ دارم که چرخش عمودی داره . البته زیاد نیست . در حد همون 10 درجه، بیشتر نیست . البته فول اچ دی نیست.

لینک به دیدگاه

22" Wide - LED / V22 AOC

Monitor_V22_MediumImage.jpg

:مشخصات

• : 22" Wide

Resolution : 1680 x 1050

DCB : *

كنتراست : 1,000,000:1

• : 2ms

Speaker : دارد

• : Webcam, Microphone, Speaker

• : ورودي HDMI

قيمت : 233تومن

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

مدل : 21.5" مانيتور تلويزيون / V22T(ال سی دی)AOC

Monitor_V22t_MediumImage.jpg

:مشخصات

• : 21.5" Wide

Resolution : 1920 x 1050

DCB : *

كنتراست : 60,000:1

• : 5ms

-تلوزیون آنالوگ

Speaker : دارد

• : AV/S-Video , HDMI , Component , RF (Antenna)

• : ورودي HDMI

قيمت : تومن218000

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

برای استفاده ی Full HD ترجیحا 23 اینچ تهیه کنید.پیشنهاد من P23500 هست.@};-

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزی که P23500 سامسونگ دارن.نظرات و تجربیات خودشون را در مورد این مانیتور اعلام نمایند.(اشکالات و امتیازات این مانیتور از دیدگاه شما)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 23500 مانیتور خوبیه و من چون با LG هم کار کردم از کیفیت تصویر 23500 بیشتر خوشم اومد. کیفیت تصویر 23500 کاملا ایده اله و تو این رده قیمت جز بهترین مانیتورهای 23 اینچی هست کماینکه زمان تاخیر 2 میلی ثانیه هم داره. من هم باهاش کار گرافیکی زیاد میکنم هم زیاد بازی میکنم و تا الان ازش کاملا راضی بودم^^ . ارتفاع پایش هم مناسبه و از نظر شیک بودن هم کلاس خاص خودشو داره و.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...