رفتن به مطلب

نظر درباره قیمت این سیستم

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این سیستم امضام چند میره بخوام بفروشم؟ یه ماهه خریدم. همه قطعات گارانتی داره.

خریده بودم گیم بزنم ولی متاسفانه جدیدا هیچ بازی بهم نمیچسبه!

لطفا قیمت منصفانه بدین. ترجیحا تو پ.خ

قیمت دادن در پست = گزارش

لینک به دیدگاه

فکر کنم باید تو بازار باز میکردید اینو نه تو قسمت مشکلات :D

من هم فکر میکنم باید قیمت میدادید نه نظر !!

ویرایش شده توسط ali nvidia
لینک به دیدگاه

فکر کنم باید تو بازار باز میکردید اینو نه تو قسمت مشکلات :D

قصدم در صورتی فروش هست که بصرفه تو مشکلات پرسیدم ببینم چند میره!

شما درست فکر میکنید دوست عزیز. ممنون

لینک به دیدگاه

فکر کنم دیگه دیر شد گزارش شدم رفت   :D

حالا جدا از شوخی بهترین راه قیمت گرفتن اینه که تک تک قطعات رو تو گوگل سرچ کنید 

مثلا سرچ کنید 

فروش gtx 950 دست دوم و برید تو تاپیک های ایرانی که تو سایت هایی مثل همینجا و persiantools باز شده قسمت بازارش

بعد اونایی که اخیرا فروخته شدن رو نگاه کنید چند طرف فروخته , منم سیستمم رو همینطوری فروختم

وگرنه کسی اینجا قیمت درست نمینونه بده , بهتر هم هست اگه میخواید بفروشید قطعه قطعه بفروشید بهتره 

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

فکر کنم دیگه دیر شد گزارش شدم رفت   :D

حالا جدا از شوخی بهترین راه قیمت گرفتن اینه که تک تک قطعات رو تو گوگل سرچ کنید 

مثلا سرچ کنید 

فروش gtx 950 دست دوم

بعد اونایی که اخیرا فروخته شدن رو نگاه کنید چند طرف فروخته

وگرنه کسی اینجا قیمت درست نمینونه بده , بهتر هم هست اگه میخواید بفروشید قطعه قطعه بفروشید بهتره 

نه چون قیمت ندادین گزارش نمیشین.

لینک به دیدگاه

درضمن سعی کنید به یه نفر که خودش فروشنده هست و بازاری هست نفروشید مثلا فروشگاه های مختلف و سعی کنید به مصرف کننده بفروشید

چون بازاری ها چون کارشون اینه قطعه که دستشون میرسه روی هر چیزی ایراد میزارن و قیمت کم میکنن ولی مصرف کننده این چیزا براش خیلی مهم نیست و فقط میخواد سیستم سالم باشه

تو دیوار بزارید بهتره چون اکثرا مصرف کننده هستن

ویرایش شده توسط omidelf
لینک به دیدگاه

درضمن سعی کنید به یه نفر که خودش فروشنده هست و بازاری هست نفروشید مثلا فروشگاه های مختلف و سعی کنید به مصرف کننده بفروشید

چون بازاری ها چون کارشون اینه قطعه که دستشون میرسه روی هر چیزی ایراد میزارن و قیمت کم میکنن ولی مصرف کننده این چیزا براش خیلی مهم نیست و فقط میخواد سیستم سالم باشه

تو دیوار بزارید بهتره چون اکثرا مصرف کننده هستن

ممنون بابت توصیه. همین کارو کردم. راستش بار اولی نیس که میفروشم! فقط مطمعن نیستم میخام بفروشم یا نه چون امسال کلی ضرر کردم بابت خریدو فروش واسه همین میخوام بدونم چقد ضرر میزاره دستم بعد اقدام کنم.

لینک به دیدگاه

کلا بهترین راه قیمت دست دوم دراوردن یکی اینه که برید سرچ کنید تو گوگل تک تک قطعات رو که اخیرا چند فروخته شده دست دومش

دوم اینه قیمت قطعات نو رو جمع بزنید و ازش 30-40% کم کنید براساس سالم بودن گارانتی و غیره 

لینک به دیدگاه

سلام. با تشکر از استارتر محترم.

اینا رو چقدر میتونم بفروشم؟ :

GA-M52S-S3P rev. 2.0

AMD Athlon 64 LE-1600 2.21GHz

Golden View 200 watts real

Kingston 2GB DDR2 Bus 800

HP 2GB DDR2 Bus 800

توضیح این که: سه تا از سوکت های Sata، خراب شده اند (کار نمیکنند) و گیرۀ کارت گرافیکش هم شکسته.

سه چهار تا از پایه های CPU هم شکسته (البته چند ساله روی سیستمه و باهاش کار کرده ام)

پاور هم به دلیل اختلالات و نوسانات الکتریکی (!) که براش ایجاد شده، فنش صدا میده. (البته از همین پاور استفاده میکنم)

لینک به دیدگاه

:-?

سلام. با تشکر از استارتر محترم.

اینا رو چقدر میتونم بفروشم؟ :

GA-M52S-S3P rev. 2.0

AMD Athlon 64 LE-1600 2.21GHz

Golden View 200 watts real

Kingston 2GB DDR2 Bus 800

HP 2GB DDR2 Bus 800

توضیح این که: سه تا از سوکت های Sata، خراب شده اند (کار نمیکنند) و گیرۀ کارت گرافیکش هم شکسته.

سه چهار تا از پایه های CPU هم شکسته (البته چند ساله روی سیستمه و باهاش کار کرده ام)

پاور هم به دلیل اختلالات و نوسانات الکتریکی (!) که براش ایجاد شده، فنش صدا میده. (البته از همین پاور استفاده میکنم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان این سیستم امضام چند میره بخوام بفروشم؟ یه ماهه خریدم. همه قطعات گارانتی داره.

خریده بودم گیم بزنم ولی متاسفانه جدیدا هیچ بازی بهم نمیچسبه!

لطفا قیمت منصفانه بدین. ترجیحا تو پ.خ

قیمت دادن در پست = گزارش

اگه 1 ماهه خریدین 20 الی 25 در صد از قیمت آکش کم کنید به صورت مزایده بزارین واسه فروش

واسه فروش سریع تر قطعات به صورت جدا فروخته بشه بهتره و سی پی یو به صورت باندل بزارید و وقتی واسه هر دو مشتری بود تکی بفروشین

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...