رفتن به مطلب

شروع پروژه مادینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تشکر بابت راهنمایی، اتفاقا مواردی که با رنگ نقره ای مشخص شده رو مد نظرم بود برای آلومنیوم که بعدش رنگ بشه

برای پروژه های دانشگاهیم قبلا به دفعات با برش لیزری کار کردم و همیشه با فرمت DWG یا همون اتوکد کار میکردم اما CNC فلز تا حالا کار نکردم

خواهش می کنم

برای رنگ هم پیشنهاد می کنم قطعات آلومینیوم رو فقط پولیش کنید! در کنار حفظ کارایی خنک کنندگی ، جلوه خاصی هم در ظاهر کار به همراه داره.

برای فرمت فابل هم معمولا در خدمات چاپ و تبلیغات ( برش شبرنگ و تابلو سازی و ... ) از نرم افزار کرل استفاده می کنند و این پسوند فایل در اولویت هست ، ولی فایل های خروجی اتوکد هم قابلیت اجرا و برش دارند.

لینک به دیدگاه

سلام

خیلی باحاله فعلان دارم یک ساعتی میشه عکس ها رو می بینم پس کی تموم میشه :D

خسته نباشی داداش

موفق باشی :x

لینک به دیدگاه

تشکر @};-

فکر میکردم منظورتون نمایشگر باشه

attachicon.gifpost-11583-0-30367300-1452627205.jpg

با EL Wire آشنا هستم، اما فقط در تاریکی نور داره

عکس رو اصلاح کردم و منظورم مانیتور بود

آقا یه سوال میشه بپرسم این کارت گرافیک تو کیس چجوری به مادربرد وصل شده؟ :-?

لینک به دیدگاه

آقا یه سوال میشه بپرسم این کارت گرافیک تو کیس چجوری به مادربرد وصل شده؟ :-?

با همون کابل رایزر که چند پست قبل توضیح داده شد

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سیستمی که الان دارم رو مهر امسال خریدم و از اول قصد داشتم خودم کیسم رو بسازم ولی بنا به دلایلی Corsair 780T خریدم که به دلیل ابعاد بزرگش چند هفته پیش فروختمش چون همیشه دلم میخواست یه کیس جمع و جور داشته باشم :D

خلاصه کلام اینکه چند روزی هست شروع کردم به طراحی کیس مخصوص خودم و تقریبا اواخر روند طراحی هستم اما دوست داشتم از تجربه عزیزان لیونی هم استفاده کنم، پس طرح رو اینجا میذارم و بعد از اتمام روند طراحی شروع به ساختش میکنم

onxk5xhzjni95657wggd.jpg

اگه پیشنهادی دارید و یا موردی هست که من بهش توجه نکردم ممنون میشم راهنمایی کنید

6spm08eqics47gby06kh.jpg

3dj5srj1etxsty6aobx0_thumb.jpg lojda8y308ssosvx3y74_thumb.jpg 35obj7hrugyqhhcj55sp_thumb.jpg

ewovy7x1p1j55dmhf6uv_thumb.jpg h7es0o611pecndc8azec_thumb.jpg hh5ybtsty61vum8oteni_thumb.jpg

sjgrtk925ykom8pp2jqs.jpg

پروژه فعلا اسمی نداره، اگه دوستان اسم مناسبی مد نظرشون هست ممنون میشم که پیشنهاد بدن

سلام دوست عزیز خدا قوت بعد از چندین سال اولین باره که میبینم یک نفر تو ایران همچین طراحی کرده واقعا لذت بردم خیلی طرح جالبی شده تو اولین دید یاد کیس silver stone raven افتادم فکر کنم ایده طرح اولیه رو از این کیس الگو گرفتین

gdt1krj0pxmtoc79ms63_thumb.jpg

خب ساخت بعضی از قطعات در عمل واقعا امکان نداره و باید براش قالب طراحی بشه بعد بره تزریق پلاستیک مخصوصا قطعات درب برای ساخت شاسی کیس کلا پلکسی رو بیخیال بشید چون واقعا همچین طرحی ارزشش بیشتر از ایناست پلکسی متریال خوبیه برای این کار ولی برای ساخت همچین کیسی با این پیچیدگی کار اصلا نمیشه روش حساب باز کرد من خودم تو مراحل پایانی طراحی کراس دسک هستم بعد عید میریم برای ازمون خطا انشالله تکمیل بشه شاید تو لیون کامپیوتر هم موجود بشه!

با تجربه ای که من در این کار دارم شما اصلا با ابزارالات دستی این کیسو نسازین چون نتیجه کار چیزی نمیشه که رندر گرفتین گروه پی سی ماد افتخار میکنه که توی همچین پروژه ای شما رو از همه لحاظ ساپورت کنه چه از نظر هزینه های خرید متریال برش لیزر فلزات سی ان سی کاری و خم سی ان سی  راستش من وقتی 5 سال پیش این کارو شروع کردم هیچ کسی حمایت نکرد حتی خیلی ها مسخره میکردن ولی امروز احساسم میگه که طرح شما یه طرح خوبه و ارزش حمایت رو داره ...

حتما با بنده تماس بگیرید نگران نباشید با تمام تجربیات و امکاناتی که در کارگاه داریم کمکتون میکنم کیسی بسازید که هر کسی ببینه فکر کنه ساخت یه شرکت بزرگه.

شماره تماس بنده

09367078895

مهدی حیدرپور مدیر مجموعه PCMod

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خدا قوت بعد از چندین سال اولین باره که میبینم یک نفر تو ایران همچین طراحی کرده واقعا لذت بردم خیلی طرح جالبی شده تو اولین دید یاد کیس silver stone raven افتادم فکر کنم ایده طرح اولیه رو از این کیس الگو گرفتین

gdt1krj0pxmtoc79ms63_thumb.jpg

خب ساخت بعضی از قطعات در عمل واقعا امکان نداره و باید براش قالب طراحی بشه بعد بره تزریق پلاستیک مخصوصا قطعات درب برای ساخت شاسی کیس کلا پلکسی رو بیخیال بشید چون واقعا همچین طرحی ارزشش بیشتر از ایناست پلکسی متریال خوبیه برای این کار ولی برای ساخت همچین کیسی با این پیچیدگی کار اصلا نمیشه روش حساب باز کرد من خودم تو مراحل پایانی طراحی کراس دسک هستم بعد عید میریم برای ازمون خطا انشالله تکمیل بشه شاید تو لیون کامپیوتر هم موجود بشه!

با تجربه ای که من در این کار دارم شما اصلا با ابزارالات دستی این کیسو نسازین چون نتیجه کار چیزی نمیشه که رندر گرفتین گروه پی سی ماد افتخار میکنه که توی همچین پروژه ای شما رو از همه لحاظ ساپورت کنه چه از نظر هزینه های خرید متریال برش لیزر فلزات سی ان سی کاری و خم سی ان سی  راستش من وقتی 5 سال پیش این کارو شروع کردم هیچ کسی حمایت نکرد حتی خیلی ها مسخره میکردن ولی امروز احساسم میگه که طرح شما یه طرح خوبه و ارزش حمایت رو داره ...

حتما با بنده تماس بگیرید نگران نباشید با تمام تجربیات و امکاناتی که در کارگاه داریم کمکتون میکنم کیسی بسازید که هر کسی ببینه فکر کنه ساخت یه شرکت بزرگه.

شماره تماس بنده

09367078895

مهدی حیدرپور مدیر مجموعه PCMod

ممنون آقای حیدرپور @};-

راستش فکر نمیکردم در این حد از من حمایت بشه! خیلی خوشحال شدم، امروز عصر هم اومدم تماس بگیرم با شما اما یکم دودل شدم و منصرف شدم :(

متاسفانه هم دیر متوجه پیام شما شدم والان هم دیروفت هست اما فردا صبح حتما تماس میگیرم!

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر یه اسپانسر هم پیدا کردین الان دیگه می تونید با قوت قلب بیشتر به کار تون ادامه بدین.

منتظر یه شاهکار ازطرفتون هستیم.....

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم عزیزم مثل روزای اول خودمی یجورایی حس میکنم 5 سال پیش خودمی من از روی عشق اومدم تو این کار و تمام موقعیت های شغلیمو بیخیال شدم کی از ماهی 3 ملیون حقوق میگذره ولی خب علاقه و عشق به این کار باعث شد تا اینجاش باشما انشالله که این پروژه با بهترین متریال و طراحی بالا میاد نگران نباشید.

لینک به دیدگاه

اگر در مورد کارت گرافیک از کابل اکسترنال استفاده شه در پرفومنس و کارایی فرقی نمی کنه

لینک به دیدگاه

پسرشبیه لامبورگینی شده ... جالبه طرحش فقط یکم کیسو بزرگ تر کنید اوباهت داشته باشه کوچیک نباشه ...

خیلی خوشگله

لینک به دیدگاه

با تشکر از همه دوستانی که باعث دلگرمی من شدن مخصوصا آقای حسینی عزیز و همچنین آقای حیدرپور عزیز @};-
امروز با آقای حیدرپور صحبت کردم و قرار شد با همکاری ایشون بقیه پروژه رو ادامه بدیم

PCMOD-HEADER-LOGO.png

پس تا بعد از اتمام مراحل طراحی بدرود :D
انشالله مسابقات کولر مستر  :cool:

mjotzsq26em4ryiho7wn.jpg

ویرایش شده توسط Captain-Zakhar
لینک به دیدگاه

تبریک آقای حیدرپور در کارشون خیلی حرفه ای هستند

انشالله به نتیجه دلخواه خودتون برسید

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

خیلی کنجکاو شدم پروژه در چه وضعیتی پیش میره 

عکسی از روند کارت نمیزاری؟

لینک به دیدگاه

خیلی کنجکاو شدم پروژه در چه وضعیتی پیش میره

عکسی از روند کارت نمیزاری؟

طراحی کیس کلا تغییر کرده و قرار شد تا اتمام مرحله طراحی چیزی نذاریم

احتمالا از هفته آینده شروع به ساخت نمونه اولیه میکنیم و قرار هست کل روند ساخت رو با عکس و ویدیو بذاریم

لینک به دیدگاه

طراحی کیس کلا تغییر کرده و قرار شد تا اتمام مرحله طراحی چیزی نذاریم

احتمالا از هفته آینده شروع به ساخت نمونه اولیه میکنیم و قرار هست کل روند ساخت رو با عکس و ویدیو بذاریم

امیدوارم موفق  باشی

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

همونطور که قبلا کفتم دارم پروژه رو با همکاری PCMOD جلو میبرم و جندتا طرح هم زدم که مشکلاتی داشت و تغییر کردن و تقریبا یک ماه پیش قرار شد دوباره طرح بزنم که بخاطر مشغله کاری هنوز تموم نشده اما طی هفته آینده سعی میکنم تمومش کنم

طرح اول که تو پست اول این تایپک هست

3dj5srj1etxsty6aobx0_thumb.jpg lojda8y308ssosvx3y74_thumb.jpg 35obj7hrugyqhhcj55sp_thumb.jpg

ewovy7x1p1j55dmhf6uv_thumb.jpg h7es0o611pecndc8azec_thumb.jpg hh5ybtsty61vum8oteni_thumb.jpg

طرح دوم این بود

post-21484-0-92659500-1465570163_thumb.jpg

post-21484-0-46603400-1465570170_thumb.jpg

طرح سوم هم این بود

post-21484-0-68458900-1465570228_thumb.jpg

طرح چهارم هم در دست ساخت هست

کیت کاملا واتر کولینگ هم از EK تهیه کردم که به صورت هارد تیوپ ببندم روش

راستی کیس قراره فول ماژولار باشه و تک تک قطعات رو بشه در چندین حالت مختلف در کیس قرار داد :D

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

:-? :-?

پروژه ساخت کیس فعلا به دلایل مشکلات اجرایی و کمبود امکانات منتفی شده و mastercase pro 5 خریدم، اما به احتمال زیاد ماد میکنم

لینک به دیدگاه

بهترین کار همینه احمد. این کیس هم ظرفیت واسه مود زیاد داره نه مثل گرین x3 که اندازه قوطی کبریته :D

با این حال هم تا چند روز دیگه نسخه دوم کیس مود شده audi sport رو میزارم تو فروم :D

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...