رفتن به مطلب

تست کارتهای گرافیک با 3DMark

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

بهزاد جان با همین فرکانس 4500 امتیاز Physics 12242 رو داده؟؟؟!!

لینک به دیدگاه

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
بهزاد جان با همین فرکانس 4500 امتیاز Physics 12242 رو داده؟؟؟!!

بله بهمن جان 

چطور مگر غیر طبیعی هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تست کارت گرافیک ASUS 7970 DCU II Top در فرکانس استوک

http://lioncomputer.ir/uppic/images/ij8ogwydpoyj4z38rf7.jpg

فرجام توییک کردی شیطون؟

از کدوم ورژن بتا ها استفاده می کنی؟

راستی فرجام واقعا اینقدر تفاوت کیفیت و رنگ هست بین AMD و انویدیا!؟

ایییییی توف تو این AMD . با این کاتالیس جدیده چی کار کرده . به امید روزی که انودیا هم کمی به فکر درایور هاش بیوفته  . :دی :Praying:

والا انویدیا هم درایور داده ولی من ندیدم کسی باهاش تست کرده باشه(خود انویدیا که خیلی ازش تعریف کرده بود درصدای خفنی رو براش نوشته بود) فکر کنم افزایش کارایی در اون حد نیوده و همه مایوس شدن

سلام 

امروز یک کارت 6870 سافایر رسید دستم که وقتی تست کردم شگفت زده شدم  @-)

این کارت رو ایر براحتی 1125/1325 تست 3D11 پاس کرد . جالب اینکه دیروز یک 6870hawk تست میکردم تست 01 که تست خیلی سبکی هست را به سختی 990/1180 پاس کرد  :whew:

image_id_888296.jpeg

http://www.hwbot.org/submission/2340066_amateurs_3dmark11___performance_radeon_hd_6870_6335_marks

ناگفته نماند برای رسیدن به دمای مناسب جهت تست درب اطاق که مشرف به حیاط هست را به مدت 10 دقیقه باز گذاشتم واسپیلترهم خاموش کردم و خودم هم 10-20 دقیقه لرزیدم  :redface:

خوبه دیگه تو این فرکانس میشه همپایه 6950 :دی

خوب منم 6950 دارم همه چیزش قفله ولی مموری 1580 زدم باش تو 3Dmark11.

راستی بهزاد جان این کارت ولتاژ و ... آنلاک بود دیگه!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
راستی بهزاد جان این کارت ولتاژ و ... آنلاک بود دیگه!؟

معین جان این فرکانس با ولتاژ 1.3v استیبل شده . ولتاژ دیفالت کارت فوق 1.175v میباشد .

امکان افزایش ولتاژ هم نرم افزار TRIXX امکان پذیر هست .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

سلام 

امروز یک کارت 6870 سافایر رسید دستم که وقتی تست کردم شگفت زده شدم  @-)

این کارت رو ایر براحتی 1125/1325 تست 3D11 پاس کرد . جالب اینکه دیروز یک 6870hawk تست میکردم تست 01 که تست خیلی سبکی هست را به سختی 990/1180 پاس کرد  :whew:

image_id_888296.jpeg

http://www.hwbot.org/submission/2340066_amateurs_3dmark11___performance_radeon_hd_6870_6335_marks

ناگفته نماند برای رسیدن به دمای مناسب جهت تست درب اطاق که مشرف به حیاط هست را به مدت 10 دقیقه باز گذاشتم واسپیلترهم خاموش کردم و خودم هم 10-20 دقیقه لرزیدم  :redface:

میدونی باید چی گفت؟ باید گفت یـــــا ابــــاالــفــضــل!

فکر می کردم خفن ترین 6870 مال آقا حسام شالیکاریان باشه ( کارت اسبق آقا فرجام :دی! ) ولی مال شما 1125 زده که 25 تا هم از مال ایشون بیشتره!

ما هم Sapphire 6870 داریم ولی رفتار ولتاژی فرکانس اش به مال شما نمی رسه!

اسم کارتت رو بزار Golden Sapphire 6870

ویرایش شده توسط Amir999
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم نتیجه تست اورکلاک asus 7970

بدون اعمال هیچ ولتاژی (افتربرنر که ولت نمیده gpu tweak هم که اولین بار دارم باش کار میکنم آنلاک نمیکنه ولتاژ رو و روی همون 1.17 دیفالت مونده :دی)

فرکانس هسته 1220 و مموری هم 1700

سیستم تست هم crosshair v formula-z +8150 در فرکانس استوک

fxm069pfw8v67pporca2_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

بعد به بهزاد میگی دمای سی پی یو رو:D

دمای کارتت جالبه ماکسیموم 48 درجه شده با این اور و تست 3dmark !!!

--

برای رنگ در amd  باید یه تیک داره توی catalyst اون رو بزنی تا ببینی چقدر عمق رنگ ها بیشتر میشه.

انشالا فردا دقیق تر میگم کدوم تیک رو بزنی تا سرد بودن رنگ ها برطرف بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم آخرین تست با 7970

همچنان حتی از ولتاژ دیفالت هم نمیشه بیشتر ولتاژ داد :( و همون حدود 1.17 و 1.18 میمونه! پاور لیمیت رو هم افزایش دادم اما هیچی به ولتاژ اضافه نمیشه در هنگام مانیتورینگ

فرکانس هسته 1235

مموری 1710

و 14000 گرافیک اسکور روی سیستم مبتنی بر 8150 در فرکانس 4600 مگاهرتز

2tw00y06f8t287trxs08_thumb.jpg

دمای سیستم من به پای آقا بهزاد نمیرسه :دی من فقط یه پنجره کوچیک دارم + یک نفر در اتاقم که همش از سرما شکایت میکنه 5 دقیقه یکبار :دی

اینم دماهای سیستم من در حالت بیکاری

ylmk4pdms65ld922tuxa_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

انصافا رکورد خوبیه.

اگه 3770 هم جور شه با اون تست بگیری، امتیاز گرافیکت هم بالاتر میره باز.

در مورد ولتاژ ممکنه از درایور باشه.

با درایور های قدیمی تست کن ببین میشه تغییرش داد؟ (ممکنه به خاطر بتا بودن برنامه ها خوب شناسایی نکنن)

لینک به دیدگاه

این هم نتیجه تست اورکلاک asus 7970

بدون اعمال هیچ ولتاژی (افتربرنر که ولت نمیده gpu tweak هم که اولین بار دارم باش کار میکنم آنلاک نمیکنه ولتاژ رو و روی همون 1.17 دیفالت مونده :دی)

فرکانس هسته 1220 و مموری هم 1700

سیستم تست هم crosshair v formula-z +8150 در فرکانس استوک

fxm069pfw8v67pporca2_thumb.jpg

یعنی اینقدر در ورژن 12.11 بهبود کارایی هست؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی اینقدر در ورژن 12.11 بهبود کارایی هست؟؟؟؟؟

فقط برای کارتهای سری 7000 مخصوصا 7870 و 7950 خیلی عالی بالا اومدن.

لینک به دیدگاه

خب دوستان نتونستم در مقابل افزایش کارایی ورژن جدید مقاومت کنم و از حجمم گذشتم و دانلودش کردم این هم شد امتیاز کارت من بدون اورکلاک ولی سیپیو تا 4.2 اور شده

سیستم تست هم داغونه:msi 990fxa gd80+athlon x3 450+ram 1464 cl8(جالبه فرکانس استوک رم 2300 cl8 هست ولی به دلیل مموری کنترلر داغون سیپیو نمیشه کارییش کرد بیشتر سیستم بوت نمیشه)

13v56sfwwxqckeyr6s6.png

جالب تر از ورژن جدید کاتالیست سرعت دانلود بود با سرویس 256 پارس انلاین دی:

2jyd6nr6dj8uf3zupjh.png

نظر فراموش نشه!!

لینک به دیدگاه

اینهم با مموری 1310 و هسته 1200 مموری رو تست کردم دیدم تاثیر نداره به همین دلیل اصلا روش کار نمیکنم و سیستم تست هم مثل قبل همون فرکانس ها و همون قطعات: البته ویندوز هم داغونه دی: 

w5jb4fsq8umdhyyrnpnf.jpg

نظر....!!!!

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

خب بهتره یه بار هم مشخص کنید با درایور قبلی امتیاز چند بود و با درایور جدید چند شد (هر دو رو یک جا بنویسید جهت مقایسه)

لینک به دیدگاه

خب بهتره یه بار هم مشخص کنید با درایور قبلی امتیاز چند بود و با درایور جدید چند شد (هر دو رو یک جا بنویسید جهت مقایسه)

خب گذاشتم پست های 256 و 263 برای ورژن 12.10 کاتالیست هستند

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تست های دوستان رو که نیگا می کنم . انویدیا تو 3D mark .. . شما ها با کور 1200 و مموری 1300 . 12000 تا امتیتاز می گیرین ولی ما رو مموری 1750 و کور 1260 به زور بتونیم 11 هزار تا بگیریم . فکر کنم مشکل  از درایور های انودیاست

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تست های دوستان رو که نیگا می کنم . انویدیا تو 3D mark رید.. . شما ها یا کور 1200 و مموری 1300 . 12000 تا امتیتاز می گیرین ولی ما رو مموری 1750 و کور 1260 به زور بتونیم 11 هزار تا بگیریم . فکر کنم مشکل  از درایور های انودیاست

مشکی متوجه انویدیا نیست.

AMD با درایور جدید خودش خیلی روی سری 7000 تونسته موفق باشه.

شما درایور جدید رو امتحان کردید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://www.guru3d.com/files_details/geforce_310_70_whql_driver_download.html

اینو می گم.اینطور که انویدیا نوشته باید نتایج زیر و رو بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
http://www.guru3d.com/files_details/geforce_310_70_whql_driver_download.html

اینو می گم.اینطور که انویدیا نوشته باید نتایج زیر و رو بشه.

معین جان در مورد افزایش کارایی در 3DMark11 در درایور جدید که ورژن 310.70 هستش صحبتی نشده. پس نباید انتظار افزایش امتیاز 3DMark11 رو داشته باشیم

یه مطلب دیگه هم در مورد AMD هست که ید طولایی در تقلب تو تست 3DMark11 داره که باعث افزایش امتیاز میشه  :D  مثلا همون قضیه Tessellation

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما که تو امتیاز دهی با 310.70 فرقی احساس نکردیم . و لی خوب چرا واقعا تو  بازی ها موثر بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
تست های دوستان رو که نیگا می کنم . انویدیا تو 3D mark رید.. . شما ها با کور 1200 و مموری 1300 . 12000 تا امتیتاز می گیرین ولی ما رو مموری 1750 و کور 1260 به زور بتونیم 11 هزار تا بگیریم . فکر کنم مشکل  از درایور های انودیاست

منظورتون این هست که انویدیا raid کرده ؟  8-}

تا اوجا که من شنیده بودم raid مربوط به هارد دیسکها میباشد نه کارت گرافیک و.... !

( دوست عزیز شاید بد نباشه در ادبیات نوشتاریتون تجدید نظر کنید )

در چند پست قبل فرجام جان در رابطه با تفاوت کیفیت دو کارت 580 و 7970 توضیح دادند که در اصل همان دست آورد جدید درایور 12.11 میباشد که اسکور را افزایش داده ولی کیفیت را raid کرده  :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا اوجا که من شنیده بودم raid مربوط به هارد دیسکها میباشد نه کارت گرافیک و.... !

در چند پست قبل فرجام جان در رابطه با تفاوت کیفیت دو کارت 580 و 7970 توضیح دادند که در اصل همان دست آورد جدید درایور 12.11 میباشد که اسکور را افزایش داده ولی کیفیت را raid کرده  :lol:

یعنی بهزاد جان شما میگی با کم کردن کیفیت و غلظت و یا عمق رنگ و تکسچر ها باعث شده فریم ریت بره بالا در درایور 12.11 !؟

لینک به دیدگاه

اقا فرجام بدویید که دارم با این سیستم داغونم بهتون میرسم دی:

یکم تست بیشتر انجام دادم دیدم زیاد هم مموری بی تاثیر نیست دی:

kfvgnog6szh7m3y2xd77.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مگه خبر نداری تکنولوژی جدید انودیاس :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
یعنی بهزاد جان شما میگی با کم کردن کیفیت و غلظت و یا عمق رنگ و تکسچر ها باعث شده فریم ریت بره بالا در درایور 12.11 !؟

دقیقا همینطور هست معین جان .

در اصل توئیک زدند ( مشابه همان کاری که SetLOD در تستهای 01-05-AQUA میکند و افزایش اسکور میدهد) .

مگه خبر نداری تکنولوژی جدید انودیاس  :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

بهتره مراعات کرده و حرمت نگه دارید ! 

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...