رفتن به مطلب

تست کارتهای گرافیک با 3DMark

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 1.3k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
حالا که تقلب مجازه :D  (البته تقلب واقعی نه کاذب)

بدون ذره ای اورکلاک

یادمه با دو تا 6950 امتیازم شده بود 9400

4b9ojmo2ep0can98js6.gif

اینو ببین :    :D

post-6808-0-77137200-1357077556_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهزاد جان آیا سندی بریج ها بهتر تایم میزنن ؟

فرجام 8گیگ که عمرا تایم 4 گیگ رو نمیزنی (نیم ساعت دیگه فرجام ولتاژ رمها رو تا 2 میبره بالا تایم بزنه :دی)

راستی فرجام تو اون شات دومی رو 2133 تایم 8 زدی !باهمون 4 گیگ 4800 بگیر این 3770 رو ببینیم چی میشه !؟ B)

من چقدر دارم حال می کنم با این تاپیک... :wub:

لینک به دیدگاه

اینو ببین :    :D

attachicon.gif3DMark 11.jpg

قبول نیست:D. تقلبی صورت گرفته :D  چرا gpu-z باز نیست مثلا؟:D

بهمن جان منو مجبور نکن با این جوجه خودم شاخ غول 680 رو بشکنم:D

همین الان رکورد جهان با تقلب دست منه:)) اونم با چه تفاضلی!!

3s59u5eh5rg76x3pe7mq.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
قبول نیست :D. تقلبی صورت گرفته :D  چرا gpu-z باز نیست مثلا؟ :D

بهمن جان منو مجبور نکن با این جوجه خودم شاخ غول 680 رو بشکنم :D

همین الان رکورد جهان با تقلب دست منه :)) اونم با چه تفاضلی!!

3s59u5eh5rg76x3pe7mq.gif

داداش بشکون من پشتتم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این موقع شب این حس رقابت خواب رو از چشم همه گرفته :دی

همه اسکور رو می کنند من با این سیستم چی رو کنم :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدایا من بنده سر و پا تقصیر را ببخششششش :Praying:

اینم با تقلب من :دی

g52b2zk072duynip7ewq.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهزاد جان آیا سندی بریج ها بهتر تایم میزنن ؟

معین جان سندی بریج تایمینگهای خیلی پائین را بهتر میزند .

مثلا من با 2500k و رمهای GT تایمینگ 4-6-4 رو فرکانس 1600 بوت میکردم و تست 32m هم پاس میکرد ولی با 3770K این تایمینگ بوت نمیشد .

ولی در فرکانسها و تایمینگهای میانی با هم فرقی نمیکنند مثلا با همین رمها که در فرکانس 2400 تست گرفتم هم در سندی بریج و هم در ایوی بریج رو فرکانس 2133 و تایمینگ 6-9-6 بوت کردم و 32M پاس میکنند .

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دوستا سعی کنند روی پرفورمنس بهتر کار کنند نه افزایش گرافیک اسکور آن هم با توسل به توانائی های لوسید و یا .... که عملا جهت بنچمارک گیری مردود هست .

بطور مثال بیائید در یک فرکانس ثایت سی پی یو فیزیک اسکور را افزایش بدید و یا در یک کور و مموری ثابت گرافیک اسکور را بالاتر ببرید .( حالا با سی پی یو های و گرافیک های مختلفت فرقی نمیکند) .

اگر قرار باشه هر کسی با کارت قویتر تست بگیرد و گرافیک اسکور بالاتر بگیرد این تاپیک پر میشه از شات ها و تستهای بی ارزش .

در ضمن دوستان وقتی میخواهند تست بگیرند برای گرافیک اسکور حتما از نرم افزار GPU-Z و برای فیزیک اسکور از تب سی پی یو و مموری نرم افزار CPU-Z  ضمیمه شات ثبت شده نمایند تا امکان بررسی تست وجود داشته باشد .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستا سعی کنند روی پرفورمنس بهتر کار کنند نه افزایش گرافیک اسکور آن هم با توسل به توانائی های لوسید و یا .... که عملا جهت بنچمارک گیری مردود هست .

بطور مثال بیائید در یک فرکانس ثایت سی پی یو فیزیک اسکور را افزایش بدید و یا در یک کور و مموری ثابت گرافیک اسکور را بالاتر ببرید .( حالا با سی پی یو های و گرافیک های مختلفت فرقی نمیکند) .

اگر قرار باشه هر کسی با کارت قویتر تست بگیرد و گرافیک اسکور بالاتر بگیرد این تاپیک پر میشه از شات ها و تستهای بی ارزش .

در ضمن دوستان وقتی میخواهند تست بگیرند برای گرافیک اسکور حتما از نرم افزار GPU-Z و برای فیزیک اسکور از تب سی پی یو و مموری نرم افزار CPU-Z  ضمیمه شات ثبت شده نمایند تا امکان بررسی تست وجود داشته باشد .

اقا بهزاد چی کار کنیم دیگه خوب وقتی بیشتر نتونستیم امتیاز بگیریم دیگه چیزی واسه شات گذاشتن نمی مونه  :(  . (تست هام هم تو همین تاپیک هست ) پس مجبور میشیم به کار های فانی روی بیاوریم :دی

ویرایش شده توسط MaHMooTi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اقا بهزاد چی کار کنیم دیگه خوب وقتی بیشتر نتونستیم امتیاز بگیریم دیگه چیزی واسه شات گذاشتن نمی مونه  :(  . (تست هام هم تو همین تاپیک هست ) پس مجبور میشیم به کار های فانی روی بیاوریم :دی

محمود جان اصولا هدف از امثال این تاپیکها یادگیری و افزایش دانسته ها هست .

من 2 روز پیش برای بار اول فیزیک تست رو فرکانس 4800 حدود 12800-12900 اسکور گرفتم .

ولی تلاش کردم و راههای مختلف و .... را امتحان کردم و تونستم این اسکور را با همان فرکانس سی پی یو به 13500 هم برسونم .

این نتیجه ای که من گرفتم خیلی ارزشمندتر از این هست که بخواهم کارت 6870 که رو سیستمم هست را با یک کارت 7990 عوض کنم و بیام با اون تست بگیرم و .....

قطعا شما هم با تلاش و امتحان راههای مختلف به نتایج بهتری دست خواهید یافت .

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

دوستان یک نصفه روز من نبودم چه خبر شد؟ دو صفحه رفته جلو تاپیک دی: تاحالا ندیده بودم اینقدر پر پست باشه این تاپیک!!!

دوستان لطفا تست درست بزارین تست قلط ممکنه یک نفر رو به اشتباه بدی بندازه چون این تاپیک و این پست ها میتونه کمک خیلیا در خرید بکنه مثلا خودم یکبار در دام تست قلط افتادم و هنوزم بابت اونکارم پشیمون هستم  من هم الان میتونم با تقلب کاری بکنم گرافیک اسکورم از اقا محمود بیشتر بشه ولی نکنید بده دی:

یک سوال دوستان کسی مشکل منو نفهمید از کجاست؟(همون مشکل با ولتاژ)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهزاد و فرجام عزیز این نسخه های ویندوزتون رو لو بدید لطفا  :lol:

سون 7 که هست.فقط چه سرویس پکی با چه آپدیتی ؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان میشه یک لینک برای دانلود ورژن 1.0.1 3dmark بزارین؟

ممنون میشم چون پیدا نکردم  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
دوستان میشه یک لینک برای دانلود ورژن 1.0.1 3dmark بزارین؟

ممنون میشم چون پیدا نکردم  

کامیار جان اینجا در دو پارت قابل دانلود هست.فقط دان کردی اون فایل جرینیتورش رو هم برای من آپلود کن :

http://soft.downloadina.com/graphic/animation-tools/download-3dmark-professional-edition/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
بهزاد و فرجام عزیز این نسخه های ویندوزتون رو لو بدید لطفا  :lol:

سون 7 که هست.فقط چه سرویس پکی با چه آپدیتی ؟

با تشکر

معین جان داستان ویندوز نیست  :)

من با همان ویندوز قبلی تست کردم  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هر تستی که به خوام توش شیطونی کنم بالاش مینویسم که توش شیطونی کردم تا بقیه به اشتباه نیفوتند . البت این شیطونی من فقط از طریق تنظیمات خود 3D mark بود و سراغ Virtu یا Control Panel Nvidia نرفتم [-X

لینک به دیدگاه

کامیار جان اینجا در دو پارت قابل دانلود هست.فقط دان کردی اون فایل جرینیتورش رو هم برای من آپلود کن :

http://soft.downloadina.com/graphic/animation-tools/download-3dmark-professional-edition/

ممنون اقا معین بفرمایید از این سایت استفاده کنید عالی هست روی هر برنامه ای کلیک کنید کد فعالسازیشو میده خودمم از این استفاده کردم برنامه فعالسازی نداشت توی خود فایلش:

http://www.serials.ws/all/?l=1&pn=3

لینک به دیدگاه

دوستان فیزیکس من چرا توی 1.0.1 اینقدر کاهش یافت!!!!!!!!!!!!!مگه قرار نبود زیاد بشه!!!؟؟راستی یک چیز جالب همچین سیپیویی در HWBOT ثبت نشده!!!قبلا 2970 بود الان شد 2700!!تازه NB-HT رو هم بیشتر کردم!!!

udrxfdvmnb2gxro3sxxu.jpg

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان اصولا هدف از امثال این تاپیکها یادگیری و افزایش دانسته ها هست .

من 2 روز پیش برای بار اول فیزیک تست رو فرکانس 4800 حدود 12800-12900 اسکور گرفتم .

ولی تلاش کردم و راههای مختلف و .... را امتحان کردم و تونستم این اسکور را با همان فرکانس سی پی یو به 13500 هم برسونم .

قطعا شما هم با تلاش و امتحان راههای مختلف به نتایج بهتری دست خواهید یافت .

منم الان با 4.7 رو ولتاژ 1.300 تونستم به 12737 تا دست پیدا کنم ولی هر کاری می کنم بیشتر نمیشه !!! چرا یه بار با ولتاژ دادن به PLL و VCORE تونستم به 12768  برسم ولی دیگه بالاتر نمیره . فکر کنم این فیس ایکس به رم هم خیلی بستگی داره چون یه تایمیگ اوردم پایین امتیازم بالاتر رفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
منم الان با 4.7 رو ولتاژ 1.300 تونستم به 12737 تا دست پیدا کنم ولی هر کاری می کنم بیشتر نمیشه !!! چرا یه بار با ولتاژ دادن به PLL و VCORE تونستم به 12768  برسم ولی دیگه بالاتر نمیره . فکر کنم این فیس ایکس به رم هم خیلی بستگی داره چون یه تایمیگ اوردم پایین امتیازم بالاتر رفت

بله هرچی فرکانس رم بالاتر باشه و تایم تنگ تر امتیاز فیزیکس افزایش پیدا می کنه.

البته یادم هست درصدی هم مادربرد تاثیر گذار هست که اونم بر میگرده به ولتاژها معمولا.هم روی امتیاز فیزیکس و هم روی امتیاز گرافیک و هم روی امتیاز ترکیبی. مثلا برای نمونه :

image005.png

image005.png

این 13 برد با چیپ Z77 و همگی با یک سیستم تست(سایر سخت افزار،درایور و شرایط تست ثابت) تست شده از مین های الایت که بگذریم کلا فیزیکس اسکور از 9708 از برد ازراک Z77 اکستریم 4 به بیشترین 9985 گیگابایتZ77-up5 متغیر هست در تست پرفورمنس.حدود 280 امتیاز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پله پله داریم رکورد هامونو افزایش میدیم تست بدوم اورکارت گرافیک

kognqtjziojacwgsgf3p.jpg

لینک به دیدگاه

خیلی خوبه.

بهتر هم میشه.

..

دوستان تاپیک بنچ مارک رم کجاست؟ پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

690 حیا کن . انویدیا رو ترک کن :)))))))))))))))))))))

74draz0e7b6eebh707xi.jpg

gizzfj677qnpv9q2g2vl.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محمود جان شما هم جا داریا واسه توئیک یک مقداری :دی

نزدی هیچی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
محمود جان شما هم جا داریا واسه توئیک یک مقداری :دی

نزدی هیچی؟

نه به خدا . من فقط یه بار توییک زدم اونم تستش تو این تاپیک هست که گرافیک اسکور شده بود 25000 تا :دی

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...