رفتن به مطلب

کارت گرافیک های ایسونیک (اصلی یا قلابی)::: نخرید یا بخرید؟؟؟

Recommended Posts

با اجازه ی استارتر لینک تاپیک رو ایمیل زدم به تخت جمشید هرچند فردا تعطیل ه ولی دوس دارم ببینم نظری دارن در موردش یا نه

خواهش میکنم عزیز

اتفاقا من میخواستم فردا تلفنی پیگیری کنم

بازم ممنون

لطفا نتیجه رو اعلام کنید

آقا اصلا من الان داشتم با کارت های رفرنس مدل 630 مقایسه کامل تر میکردم

این موارد ایراد دارند همش:

1) اسم رمز چیپ (که برای مدل 630 این چیپ معمول نیست)

2) فرکانس پایه ( که نسبت به معمولی ترین سری که 700 مگاهرتزه، همش 200 مگاهرتز کمتره و 500 هست)

3) مموری افکتیو (که برخلات سری معمولی ، 1000 مگاهرتز کمتر نیست ، یعنی همش 400 مگاهرتز کمتر از مدل پایه)

4) پهنای باند

5) تعداد هسته کودا

6) بقیش با شما دوستان ::::::::::::::؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟>>>>>>

اینم مشخصات اصلی تمام مدل های 630 (همونطور که میبینید در هر ردیف سه سری عدد هست، چرا که کارت 630 در سه مدل به ترتیب از چپ به راست با رابط حافظه 128 بیت و رم دی تری، رابط حافظه 128 بیت و رم دی فایو، رابط حافظه 64 بیت و رم دی تری ارائه شده است):

Specifications

Note: The below specifications represent this GPU as incorporated into NVIDIA's reference graphics card design. Clock specifications apply while gaming with medium to full GPU utilization. Graphics card specifications may vary by Add-in-card manufacturer. Please refer to the Add-in-card manufacturers' website for actual shipping specifications.
GPU Engine Specs:
Graphics card version GT 630 D3 GT 630 G5 GT 630 (Kepler)
CUDA Cores 96 96 384
Graphics Clock (MHz) 700 810 902
Processor Clock Tester(MHz) 1400 1620 1804
Texture Fill Rate (billion/sec) 11.2 13.0 14.4
Memory Specs:
Memory Clock 1.6 - 1.8 Gbps 3.2 Gbps 1.8Gbps
Standard Memory Config 1024 MB 1024 MB 2048 MB
Memory Interface DDR3 GDDR5 DDR3
Memory Interface Width 128-bit 128-bit 64-bit
Memory Bandwidth (GB/sec) 25.6 - 28.8 51.2 14.4
Feature Support:
OpenGL 4.2 4.2 4.3
Bus Support PCI Express 2.0 x 16 PCI Express 2.0 PCI Express 2.0
Certified for Windows 7 and Windows 8 Yes Yes Yes
Supported Technologies CUDA, 3D Vision, PhysX CUDA, PhysX CUDA, PhysX, FXAA, Adaptive Vertical Sync Microsoft DirectX 12 API 12 API 12 API
3D Vision Ready Yes Yes Yes
Display Support:
Multi Monitor Yes Yes Yes
Maximum Digital Resolution 2560x1600 2560x1600 4096x21602
Maximum VGA Resolution 2048x1536 2048x1536 2048x1536
HDCP Yes Yes Yes
HDMI1 Yes Yes Yes
Standard Display Connectors Dual Link DVI, HDMI, VGA, Mini HDMI Dual Link DVI-I, HDMI, VGA Dual Link DVI-D, HDMI, VGA
Audio Input for HDMI Internal Internal Internal
Standard Graphics Card Dimensions:
Length 5.70 inches 5.70 inches 5.70 inches
Height 2.713 inches 4.376 inches 4.38 inches
Width Dual-width Dual-width Dual-width
Thermal and Power Specs:
Maximum GPU Temperature (in C) 98 C 98 C 90 C
Maximum Graphics Card Power (W) 49 W 65 W 25 W
Minimum System Power Requirement (W) 300 W 300 W 300 W
3D Vision Ready:
3D Blu-Ray Yes Yes Yes
3D Photos Yes Yes Yes

اینم لینکش:

http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-gt-630/specifications

ویرایش شده توسط seyyed.minoo
لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ممنون از اطلاع رسانی شما

برای همه روشن میشه ک برند ها رو بهتر بشناسن.

بنظرم تا برند های خوب هست چرا برند متفرقه انتخاب چهارمی؟

این برند ها مثلinno club3d palit esonic galax و... همگی برای من انتخاب متفرقه هستن.(ایشالا ب کسی بر نخوره!)

محض رضای خدا ی تبلیغ ساده هم ندارن...

تا evga و asus و msi و gigabyteو zotac هستن دنبال بقیه رفتن فقط ی اشتباهه ک ریسکش از کل سودش بيشتره!

دوست عزیزم

گلکس یه شرکت بسیار عالی با سابقه مناسب و کیفیت بسیار بسیار بالا هست

Inno3D هم کیفیت بسیار خوبی داره تو 970 و 980 که واقعا عالی عمل کرد...

نمیفهمم واقا چرا بهشون میگید متفرقه!

با این حرفتون ممکنه چند نفر دیگه رو هم به اشتباه بندازید

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از اطلاع رسانی شما

این برند ها مثلinno club3d palit esonic galax و... همگی برای من انتخاب متفرقه هستن.(ایشالا ب کسی بر نخوره!)

تا evga و asus و msi و gigabyteو zotac هستن دنبال بقیه رفتن فقط ی اشتباهه ک ریسکش از کل سودش بيشتره!

با سلام

اینایی که قرمز کردم رو قشنگ دوباره تو ذهن ت مرور کن شاید امید بود

دوستان خواهشاً اگر اطلاعات کافی ندارن نظر ندن چون باعث گمراهی دیگران میشن

Esonic داستانش با اون قرمز رنگ ها فرق میکنه

تا بحال یکعدد کارت از برند EVGA سالم گیرم نیومده از 8800Ultra تا سری 500 که دیگه بعدش پشت دستم رو داغ کردم از این برند خرید نکنم حتی با گارانتی آواژنگ یا گرین(از نظر معتبر بودن و پشتیبانی کالا منظورم هست)

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی شما

گمونم در مورد inno club3d اشتباه میکنید !!!

لینک به دیدگاه

ممنون بابت اطلاع رسانی  @};-

خواهش میکنم عزیز

ممنون از اطلاع رسانی شما

خدمتتون عرض کنم که من کارت های تمام برندهای فوق که دوستمون گفتن رو چک کردم، بابا باز سایر برندهایی که نوشتید ، همه چیزشون اصله ، فقط جهت کاهش مصرف برق و نیز دمای درونی، معمولا محدود شده اند، ولی لااقل درست کار میکنند و اشکال درایور ندارند، نه مثل ایسونیک که گفتم

البته این نظر شماست که کاملا شخصیه و قابل احترام

من خودم به نظرم بهترین کارت جی فورس نسبت به قیمت ، فقط زوتک هست ، منتها زوتک معمولا توی کارت های ارزون قیمتش بلد نیست مثل سایر برندها ، ظاهر بزرگ و شکیل بزنه ، وگرنه کیفیت کاریش واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

ممنون بابت اطلاع رسانی استار محترم

اینا احتمالا کارتهای قدیمتر مثل gt210 هستن که ریبرند شده هستن یا چیپهای موبایلی هستن که سوار برد کردن با توجه به فرکانس پایین و نصب درایور مخصوص همراهشون مثل بعضی از لپتابها که فقط درایور مخصوص که در سایت تولید کننده هست فقط روشون جواب میده.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

اینا احتمالا کارتهای قدیمتر مثل gt210 هستن که ریبرند شده هستن یا چیپهای موبایلی هستن که سوار برد کردن با توجه به فرکانس پایین و نصب درایور مخصوص همراهشون مثل بعضی از لپتابها که فقط درایور مخصوص که در سایت تولید کننده هست فقط روشون جواب میده.

بابا آخه مدل رمز چیپش فرق داره

میدونی فکر کنم این ها کارت های اورکلاک فوق العاده ای هستند که جهت استفاده خاص برای ما ایرانی ها تعبیه شده تا لذت یه گیم واقعی رو داشته باشیم با کمترین هزینه =)) :clapping: :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم

گلکس یه شرکت بسیار عالی با سابقه مناسب و کیفیت بسیار بسیار بالا هست

Inno3D هم کیفیت بسیار خوبی داره تو 970 و 980 که واقعا عالی عمل کرد...

نمیفهمم واقا چرا بهشون میگید متفرقه!

با این حرفتون ممکنه چند نفر دیگه رو هم به اشتباه بندازید

تشکر @};-

دوست عزیزمون کاملا" درست می فرمایند بنده680 inno 3D دارم دریک کلام میتونم بگم محشره ولی این دوستمون با گفته خودش شاید بعضیارو به اشتباه بندازه

لینک به دیدگاه

دوست عزیزمون کاملا" درست می فرمایند بنده680 inno 3D دارم دریک کلام میتونم بگم محشره ولی این دوستمون با گفته خودش شاید بعضیارو به اشتباه بندازه

دوستمون فقط نظر شخصی خودشون رو گفته

لینک به دیدگاه

منم ازشون داشتم و ظاهرشون دقیقا همین بود. البته مارک نداشت ولی ظاهر کولرشون همین بود. 220 داشتم هیچ درایوری نصب نمیشد. به زور درایور خودشو پیدا کردم میزد gt 210 32bit حجم 64 مگ. تو بازی هم کانتر قدیمیه 1.6 رو نتونست اجرا کنه :D

لینک به دیدگاه

منم ازشون داشتم و ظاهرشون دقیقا همین بود. البته مارک نداشت ولی ظاهر کولرشون همین بود. 220 داشتم هیچ درایوری نصب نمیشد. به زور درایور خودشو پیدا کردم میزد gt 210 32bit حجم 64 مگ. تو بازی هم کانتر قدیمیه 1.6 رو نتونست اجرا کنه :D

بابا خوب این کارت ها فقط برای بازی های روز و صفحات فول اچ دی به بالا طراحی شدند :eek:

لینک به دیدگاه

با سلام

اینایی که قرمز کردم رو قشنگ دوباره تو ذهن ت مرور کن شاید امید بود

دوستان خواهشاً اگر اطلاعات کافی ندارن نظر ندن چون باعث گمراهی دیگران میشن

Esonic داستانش با اون قرمز رنگ ها فرق میکنه

تا بحال یکعدد کارت از برند EVGA سالم گیرم نیومده از 8800Ultra تا سری 500 که دیگه بعدش پشت دستم رو داغ کردم از این برند خرید نکنم حتی با گارانتی آواژنگ یا گرین(از نظر معتبر بودن و پشتیبانی کالا منظورم هست)

بنده هم گفتم از نظر بنده...

زور ک نیست دوست عزیز ب این برند ها اعتمادی ندارم حالا شما بگید کاناداییه آمریکاییه برای بنده متفرقه محسوب میشن و هیچ دلیلی نمیبینم

ک با وجود برند های خوبی مثل evga ک نهایت کیفیت هستن دنبال همچین برند هایی برم حتی در رده low end...

فقط کافیه برد ی کارت evga رو از نزدیک ببینید تا ب کیفیت ایمان بیارید

این حرفتون هم واقعن ی حرف pointless محسوب میشه. تنها برندی ک کمترین خرابی هارو داشته برند evga هست. فقط کافیه تقدیر نامه هایی ک کمپانی انویدیا ب این شرکت رو بشمارید! ی کارت gtx 580 از برند evga همچنان در حالت سنگین کار میکنه در حالی ک از برند هایی مثل msi زوارشون داره در میره کم کم

لینک به دیدگاه

واقعا افتخار میکنم به وارد کنندگان و تولید کنندگات کشورم که ایگونه به فکر پولهای مردم کشورشون هستن.کشورهای دیگه بهترین محصولاتشون رو برای کشور خودشون تولید میکنن و اون مدل رو یا صادر نمیکنن یا یک مدل ضعیفتر رو صادر میکنن مثل ژاپن کره آلمان و.... اون وقت کشور ما

لینک به دیدگاه

درود

دوستانی که میگن کارت تقلبی نداریم طراحی افتضاحه خدمتشون عارض بشم اونقدر کالای کپی و تقلبی تو بازار داریم که ته نداره (از ایسی ها و ترانزیستورهای فیک گرفته تا ریبرند چیپ برای سودجویی)

ابن کارت ها هم چیپ واقعی سری 600 روشون نیست و قاعدتا اگر درایور 340 به بالا رو جواب نمیدن جزو چیپ های سری 200 و 9000 و 8000 های باد کرده هستن که با بایوس مود در حد لالیگا برای فروش به افراد بدون اطلاع و البته پر شدن جیب سود جو ها ساخته میشن و عملا نمیشه غیر از تماشای فیلم انتظار دیگه ای داشت.

وقتی رم تقلبی کرس ایر میزنن و مادربرد های رویایی DFI بخاطر کپی های بی کیفیت بی اعتبار میشه تا ssd های تقلبی سامسونگ که لیون رو کرد نمیشه با قاطعیت گفت تقلبی نیستن!!!

ویرایش شده توسط Trevor
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستانی که میگن کارت تقلبی نداریم طراحی افتضاحه خدمتشون عارض بشم اونقدر کالای کپی و تقلبی تو بازار داریم که ته نداره (از ایسی ها و ترانزیستورهای فیک گرفته تا ریبرند چیپ برای سودجویی)

ابن کارت ها هم چیپ واقعی سری 600 روشون نیست و قاعدتا اگر درایور 340 به بالا رو جواب نمیدن جزو چیپ های سری 200 و 9000 و 8000 های باد کرده هستن که با بایوس مود در حد لالیگا برای فروش به افراد بدون اطلاع و البته پر شدن جیب سود جو ها ساخته میشن و عملا نمیشه غیر از تماشای فیلم انتظار دیگه ای داشت.

وقتی رم تقلبی کرس ایر میزنن و مادربرد های رویایی DFI بخاطر کپی های بی کیفیت بی اعتبار میشه تا ssd های تقلبی سامسونگ که لیون رو کرد نمیشه با قاطعیت گفت تقلبی نیستن!!!

سلام دوست گرامی

خب ظاهراً منظورتون گفته های بنده هست

بله دوست من امکان دستکاری بایوس و جا زدن کارت FX 5200 به جای GT 630 هم هست.

هیچ بعید نیست اما من اینو میگم که نمیشه پردازنده گرافیکی رو کپی/ریورک کرد چون خیلی پیچیده است+ اینکه به یه سری سورس و گواهی مربوط به سیستم عامل نیاز داری که هرکسی بهش دسترسی نداره.

برا نمونه اگه الان یه شرکت جدید بخواد پردازنده گرافیکی بزنه، بیاد با مایکروسافت واینتل و AMD و IBM  یه سری توافق امضا کنه تا یه سری جزئیات از معماری PC بهش ارائه بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده هم گفتم از نظر بنده...

زور ک نیست دوست عزیز ب این برند ها اعتمادی ندارم حالا شما بگید کاناداییه آمریکاییه برای بنده متفرقه محسوب میشن و هیچ دلیلی نمیبینم

ک با وجود برند های خوبی مثل evga ک نهایت کیفیت هستن دنبال همچین برند هایی برم حتی در رده low end...

فقط کافیه برد ی کارت evga رو از نزدیک ببینید تا ب کیفیت ایمان بیارید

این حرفتون هم واقعن ی حرف pointless محسوب میشه. تنها برندی ک کمترین خرابی هارو داشته برند evga هست. فقط کافیه تقدیر نامه هایی ک کمپانی انویدیا ب این شرکت رو بشمارید! ی کارت gtx 580 از برند evga همچنان در حالت سنگین کار میکنه در حالی ک از برند هایی مثل msi زوارشون داره در میره کم کم

با سلام

این عکس بنظرم گویای همه چیز هست

بازم از این عکسها هست خواستید یه سرچ بزنید گیرتون میاد

یه زمونی بود من میگفتم پاور سوپر فلاور

همه میخندیدن میگفتن چینی بی در و پیکر تاپیکش هم فکر کنم باشه هنوز :D :D :D

66.jpg

صد البته ESONIC داستانش با بقیه برند های که مطرح شده فرق میکنه

چینی داریم تا چینی

اینم برای محکم کاری

روی  سیوشرت چی نوشته :D

image_id_1354446.jpeg

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

66.jpg

اگه الان من بگم تبلیغات رو خیلی ها تاثیر گذاشته اما خودشون قبول نمی کنن و خبر ندارن، احتمالاً خیلی ها مخالف من باشن

خود من برا اینکه بفهمم تبلیغات روم تاثیر گذاشته یا نه، برا نمونه در مورد یه مادربرد، میام چک میکنم آقا من چرا فکر میکنم مادربرد ایکس بهتره؟ خب از الکترونیک سر در میارم؟ کیفیت قطعات؟ برد؟ طراحی مدار؟ انواع تراشه های پرکاربرد چطور؟ و........

وقتی که چیزی از اینها سرم نشه، خیلی قشنگ به خودم میگم آقا انتخاب من درسته آگاهانه است، اما 100% حرفه ای نیست.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

خب ظاهراً منظورتون گفته های بنده هست

بله دوست من امکان دستکاری بایوس و جا زدن کارت FX 5200 به جای GT 630 هم هست.

هیچ بعید نیست اما من اینو میگم که نمیشه پردازنده گرافیکی رو کپی/ریورک کرد چون خیلی پیچیده است+ اینکه به یه سری سورس و گواهی مربوط به سیستم عامل نیاز داری که هرکسی بهش دسترسی نداره.

برا نمونه اگه الان یه شرکت جدید بخواد پردازنده گرافیکی بزنه، بیاد با مایکروسافت واینتل و AMD و IBM  یه سری توافق امضا کنه تا یه سری جزئیات از معماری PC بهش ارائه بشه.

پردازنده عملا امکان کپی نداره اما جا زدن جنس ضعیف تر و بی در و پیکر با کلک مصداق بارز تقلب هست پس کالا تقلبی هست

این تاپیک رو هم ببینید کارتهای گرافیک تقلبی کم سابقه نیستن :

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=243&page=1

لینک به دیدگاه

دوستمون فقط نظر شخصی خودشون رو گفته

درسته دوست خوبم

اما اینجا مسئله فرق میکنه. گلکس و پلیت و inno3d تو ایران خیلی کم پیدا میشن و طبیعتا نظرات و ... هم در موردشون خیلی کمتره نسبت به ایسوس و گیگا و...

حالا ایشون هم بیاد نظر اشتباه بده یه نفر دیگه هم میبینه و از این برندها ذهنیت خوشی پیدا نکنه و این روند هر بار تکرار بشه میدونید چه معضلی پیش میاد؟ حالا فرض کنید این روند برای کالاهای دیگه مثل مادربرد و برای برندهای خیلی خوب اما کمتر شناخته شده در ایران مثل سوپرفلاور و آزراک و... هم تکرار بشه!

خلاصه حرفم اینه که از همینجاها باید ریشه رو خشک کرد تا ادامه پیدا نکنه قضیه...

وقتی هم ایشون در یک مکان عمومی نظر شخصی خودشون رو بیان می‌کنند چیز عجیبی نیست که منتظر واکنش دیگران باشند و خب باید پاسخگو هم باشن.

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانی شما

برند گالاکس و inno 3d رو باهاشون کار کردم

متاسفانه چون اسم خفنی! ندارن و تو بازار ما کم هستن متفرقه میگن

انصافا کیفیت ساخت عالی دارن خودم با گالاکس از نزدیک کار کردم

لیون زمان 680 ها کلی inno 3d آورد و 99% فیدبک مثبت نسبت به کیفیت داشتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

66.jpg

صد البته ESONIC داستانش با ببقیه برند های که مطرح شده فرق میکنه

چینی داریم تا چینی

اینم برای محکم کاری

روی  سیوشرت چی نوشته :D

image_id_1354446.jpeg

ادم نا اگاه به پاور های سوپر فلاور میخنده

پاورهاش حرف ندارن

خیلی هم گرون هستن

لینک به دیدگاه

ادم نا اگاه به پاور های سوپر فلاور میخنده

پاورهاش حرف ندارن

خیلی هم گرون هستن

سیلور استون هم عالیه اگر سری جدید اصلی بیاد با کله میرم خرید

لینک به دیدگاه

یاد اون تاپیک افتادم که cpu های قدیمی AMD رو به جای مدلهای جدید تر میفروختن !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سیلور استون هم عالیه اگر سری جدید اصلی بیاد با کله میرم خرید

شرکتهای که پاور تولید میکنن اینقدر زیاد هستن که حد و حساب نداره

فقط یک سری به سایت 80 پلاس بزنید تا متوجه بشید

بهترین جا هم هست برای اینکه متوجه بشین پاوری که میخرید تاییدیه  رو داره یا نه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...