رفتن به مطلب

منتشر شد: درایور AMD Crimson Edition 16.3، همراه با بهبودها و قابلیت‌های جدید فراوان

Recommended Posts

شرکت AMD جدیدترین نسخه‌ از درایور Crimson Edition را برای GPU و IGPهای خود منتشر کرد. نسخه‌ی 16.3 از این درایور، کارایی کارت‌گرافیک R9 Fury X را در بازی Rise of the Tomb Raider حدود 16 درصد (نسبت به نسخه‌ی 16.2) و در بازی Gears of War Ultimate Edition حدود 60 درصد (نسبت به نسخه‌ی 16.2.1) و کارایی کارت‌گرافیک R9 380 را در این بازی تا 44 درصد (نسبت به نسخه‌ی 16.2.1) افزایش می‌دهد.

درایور Crimson Edition 16.3 همچنین بطور رسمی، قابلیت‌ها و فناوری‌های ذیل را اضافه می‌کند: اِی‌‌پی‌آی Vulkan، فناوری Eyefinity برای دو صفحه‌نمایش بصورت همزمان، نمایشگر در دسترس وضعیت CrossFire، وضعیت جدید بهره‌وری انرژی برای GPUهای سری R9 300 و سری R9 Fury، فناوری XConnect (یک استاندارد جدید برای کارت‌گرافیک‌های قابل‌حمل که به وسیله‌ی رابط‌های با پهنای باند بالا، مانند Thunderbolt 3 یا USB 3.1، بتوان آنها را به لپتاپ یا کامپیوتر متصل و از آنها استفاده کرد).

شرکت AMD همچنین در این درایور، پروفایل CrossFire را برای بازی‌های Hitman (نسخه‌ی 2016) و The Park آماده و اضافه کرده است.

دانلود درایور AMD Software Crimson Edition 16.3 برای ویندوز 7/8.1/10 نسخه‌ی 32 بیتی

دانلود درایور AMD Software Crimson Edition 16.3 برای ویندوز 7/8.1/10 نسخه‌ی 64 بیتی

منبع خبر و لینک دانلود: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

تشکر @};-

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در قسمت Gaming-> Global Settings-> Global Graphics هم نسبت به نسخه 15.2 که داشتم یک گزینه جدید Power Efficiency اضافه شده.

کسی از دوستان اطلاعی نداره این گزینه چیکار می کنه؟

لینک به دیدگاه

آقا فقط من یه مشکلی با نسخه های کریسمون دارم روی لپ تاپ ها

اونم اینه که قابلیت سوئیچ توی اون موجود نیست

یعنی من وقتی روی لپ تاپ ها نسخه کریسمون رو نصب میکنم، گزینه سوئیچ که توی نسخه های نسل کاتالیست میومد، نمیاد

کسی اطلاعی از این ماجرا یا راه حل داره؟

لینک به دیدگاه

ماشالا AMD هم داره پابه پای انویدیا درایورهای بهینه ارائه میده، به امید رقابت بیشتر و تولید محصول بهتر و ارزانتر برای هر دوتیم سبزو سرخ.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...