رفتن به مطلب

از دست هارد بلو راحت شدم!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام

عزیزان اگه کسی سری جدید بلو 2 ترابایتی (حرف آخر مدلش z) گرفته ممنون میشم بگه که مثل سری گرین اصلی بی صدا است یا نه نویز زیادی داره؟ اگه مثل سری گرین اصلی بی صدا است تا بلو جدیدا بگیرم اگه مثل بلو اصلی صدا میده تا همون گرین بیگرم

من الان دارم از دست بلو اصلی دیییییووووونه میشم. ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

آپدیت:

خب بالاخره بلو 2 ترابایت (سری گرین سابق) رو جایگزین کردم و از دست صدای بلو راحت شدم.

هارد جدید یک دهم هارد قبلی صدا نداره! البته این هارد موقع لود صدای جابجایی هد اش شنیده میشه اما اصلاً آزار دهنده نیست.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

بلو 1 ترا صدا نداره حتی وقتی کنار گوشم کار میکنه چیزی نمیشنوم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بلو 1 ترا صدا نداره حتی وقتی کنار گوشم کار میکنه چیزی نمیشنوم

سلام

بلو 1 ترا خیلی رو مخ منه حتی فک کردم هارد خرابه یه دونه آک گرفتم هیچ فرقی نکرد. الانم هارد رو قطع کردم فقط اس اس دی وصله. ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

یا زیادی بد شانسی هارد پر سر و صدا به تورت میخوره یا کیس صدا رو بیشتر نشون میده

فکر میکنم ده تا بلو 1 ترا گرفتم عملا صدا ندارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا زیادی بد شانسی هارد پر سر و صدا به تورت میخوره یا کیس صدا رو بیشتر نشون میده

فکر میکنم ده تا بلو 1 ترا گرفتم عملا صدا ندارن

نه هارد هارو به فاصله حدود 4 ماه از هم گرفتم و یه سری نبود که بگی مشکل از هارده

کیس لرزش داره و صدای خیلی آزار دهنده ای میده. البته نازک بودن و طراحی کیس هم بی تاثیر نیست.

لینک به دیدگاه

درود

من از این جدیدها سه و چهار ترا چند تایی برای مشتری گرفته ام صدا نداره. دست کم من نمی شنوم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس تون چیه ؟؟؟

گرین بیسیک گیمینگ

درود

من از این جدیدها سه و چهار ترا چند تایی برای مشتری گرفته ام صدا نداره. دست کم من نمی شنوم.

سلام و تشکر

پس یکی از همین بلو 5400 دور در دقیقه ها (2 ترا) میگیرم جایگزین میکنم.

لینک به دیدگاه

جدید اومدن خبات جان گارانتیشم اواژنگه.

چند قیمت داری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدید اومدن خبات جان گارانتیشم اواژنگه.

چند قیمت داری؟

سلام جناب محبی عزیز

لیون 240-45 تومنه.

لینک به دیدگاه

دوستان توجه کنن آقا خبات فوق الاده حساس هستن همین هاردی که میگن صداش اذیتشون میکنه صداشو ضبط کرده بودن ما که شنیدیم جز صدا هوایی که ضبط شده بود صدایی دیگه ای با جمعی از دوستان و کاربران نشنیدیم پس یک هاردی معرفی کنید که در هنگام کار اگه دم گوشتون بگیرید فقط از لرزش دستتون متوجه بشین که روشنه نه از صدا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان توجه کنن آقا خبات فوق الاده حساس هستن همین هاردی که میگن صداش اذیتشون میکنه صداشو ضبط کرده بودن ما که شنیدیم جز صدا هوایی که ضبط شده بود صدایی دیگه ای با جمعی از دوستان و کاربران نشنیدیم پس یک هاردی معرفی کنید که در هنگام کار اگه دم گوشتون بگیرید فقط از لرزش دستتون متوجه بشین که روشنه نه از صدا.

سلام دوست گرامی

خیر، نه وسواس دارم نه زیادی حساسم فقط: اتاقم خیلی ساکته، سیستم اغلب مواقع روشنه+ روز 10 ساعت پای سیستم هستم+ اینکه 99 درصد مواقع فن کارت گرافیک غیر فعاله+ کولر پردازنده آروم میچرخه برا همین سیستم هیچ نویز زیادی نداره و باعث میشه صدای هارد اذیت کنه

اما ممکنه کسای دیگه اغلب اوقات اسپیکر روشن باشه و گرافیک بچرخه  و باعث بشه متوجه صدای هارد نشن.

بلو بدجور صدا میده.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

خیر، نه وسواس دارم نه زیادی حساسم فقط: اتاقم خیلی ساکته، سیستم اغلب مواقع روشنه+ روز 10 ساعت پای سیستم هستم+ اینکه 99 درصد مواقع فن کارت گرافیک غیر فعاله+ کولر پردازنده آروم میچرخه برا همین سیستم هیچ نویز زیادی نداره و باعث میشه صدای هارد اذیت کنه

اما ممکنه کسای دیگه اغلب اوقات اسپیکر روشن باشه و گرافیک بچرخه و باعث بشه متوجه صدای هارد نشن.

بلو بدجور صدا میده.

دوست عزیزم اگه ناراحت شدین بفرمایین تا ادیت کنم پست رو. خدای نکرده اصلا منظورم این نبود که شما وسواس هستین یا زیادی حساس هستین شما خیلی با دقت هستین این پست رو زدم که دوستان بدونن شما چه هاردی نیاز دارین.من خودم روی لوازم الکترونیکیم (گوشی،pc,led,دوربین دیجیتال و.....) خیلی دقت دارم و اگه کوچکترین مشکلی داشته باشن تا مشکل رو حل نکنم یا اون وسیله مشکل دار رو با یک وسیله سالم جایگزین نکنم آروم نمیگیرم خب این دقت بالای منو میرسونه ولی خب مثلا خانومم میگه گوشیتو بیشتر از من دوست داری یا اطرافیان میگن به وسایلت وسواس داری و کسی جرات نداره به وسایلم دست بزنه یا قرض بگیره. ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من که خودم رو راحت کردم فقط یکعدد SSD استفاده میکنم الان حدود 3سالی میشه

اولش با 128 بتازگی هم 250 جایگزین کردم هیچگونه کمبودی هم احساس نمیشه

ولی در عوض کنارش 2 تا اکسترنال گزاشتم هر وقت نیاز بود وصل میکنم

لینک به دیدگاه

سلام
من صدای هیچچ کدوم از هارهای بحث نشنیدم ولی فقط میدونم هارد لپتاپم خیلی صدا میده :)

یه سری گوشها به یه فرکانسهایی حساس تر هستن و فکرکنم شما هم جزء اون دسته هستید که گوشتون به فرکانسی که هاردتون تولید میکنه حساس هست و راحت میشنویش
به نظرم رو آکوستیک محل نصب هارد توی کیس (استفاده از واشرهای لاستیکی برا جلو گیری از انتقال لرزش هارد به بدنه کیس) و همینطور چسبوندن جاذب های صوتی ( فوم پشت چسبدار) اطراف محل نسب هارد از انتشارصداش به بیرون کیس جلو گیری کنید اگر نشد اقدام به خرید هارد جدید بکنید.

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

جالبه چون من هم از صدای بلوی 1ترابایتیم مدل WD10EZEX دیوونه شدم. چند تا از دوستام که اومدن پیشم اصلا متوجه نشدن و خندیدن بهم. :D

فقط یک بار یه هارد 500 Maxtor که از دوستم غرض کرده بودم صدای خاصی ازش نشنیدم.

تو کیس قبلیم صداش خیلی زیاد بود و بعد اینکه کیس رو عوض کردم بهتر شد چون لاستیک لرزشگیر زیر هارد داره.

ولی بازم رو مخمه. :wacko:

امیدوارم هارد کم صدایی پیدا شه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب بالاخره بلو 2 ترابایت (سری گرین سابق) رو جایگزین کردم و از دست صدای بلو راحت شدم.

هارد جدید یک دهم هارد قبلی صدا نداره! البته این هارد موقع لود صدای جابجایی هد اش شنیده میشه اما اصلاً آزار دهنده نیست.

لینک به دیدگاه

حتما هاردت رو داده بودی داعشیا فیلم بریزن توش واست ... :D

من که دارم تا حالا هیچ صدایی نداده ...عیب از هارده نیست عیب از خودته :D :D :D

لینک به دیدگاه

دونست عزیز میشه یه عکسی از اطلاعات هارد توی برنامه hd tune بذارید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

راست میگه به خدا منم یک بلو 1 ترا دارم و دیوانه میکنه آدمو  صداش.توی کیس گرین x4

الان هم به فکر راحت شدن از دستش هستم و همچنین کیس.....

ویرایش شده توسط amooo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راست میگه به خدا منم یک بلو 1 ترا دارم و دیوانه میکنه آدمو  صداش.توی کیس گرین x4

الان هم به فکر راحت شدن از دستش هستم و همچنین کیس.....

سلام عزیز

یه گرین  یا بلو 2 ترابایت بگیر راحت میشی

الان 2 ترا بلو (در اصل گرین هست) گرفتم اصا هیچی نمی شنوم به معنای واقعی کلمه راحت شدم

من گفتم شاید هارد بلو خراب باشه یه دونه آکش رو گرفتم هیچ فرقی نداشتن گفتم شاید از کیس باشه یه کیس هم گرفتم باز وحشتناک صدا می داد ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام منم الان یه هارد 2 ترا وسترن بلو دارم خیلی صدا میده در حدی که صداش موقع کارکرد هد از صدای دو فن240 میلیمتری کیس بیشتر و کاملا محسوسه الان فرستادم گارانتی به نظرتون قبول می کنن

لینک به دیدگاه

اگه گارانتی کنن یکی دیگه مثل خودش میفرستن برات که مثل همون صدا میده

تجربه شخصی بنده...

لینک به دیدگاه

يكى از آشناهامون هم به تازگى دم عيد يه مدل يك ترا بلو خريد و وقتى وصل كرد متوجه صداى بلندش شد و حتى باعث شد به باقى قطعات شك كنه ووقتى رفتم حضورى كاركرد سيستمشو ديدم واقعاً با اين واقعيت مواجه شدم كه صداش از بقيه هاردهاى كناريش كه يه سيگيت يك ترا هم داشت بالاتر بود و به وضوح شنيده ميشد.

بنده خودم يكسال يا بيشتر قبل يه مدل سه ترا گرين خريدم و خدا رو شكر كوچكترين صدايى نداره با اينكه همش در حال جا به جايى ديتا و جا به جايى فيزيكش هستم و در برابر ضربه هم تا الان خوب مقاومت كرده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...