رفتن به مطلب

سوال درمودر ویندوز 10

maysamsina
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان . بنده دوتا درایو دارم c , D ! میشه دیوار اصلی رویعنی c ویندوز 7  نسخه 64 یا 32 بیتی بریزم و درایو  D  رو ویندوز 10 نسخه 64 یا 32 بیتی بریزم یا برعکس درایو اصلی c رو ویندوز 10 و درایوd رو ویندوز 7 بریزم ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ دوستان از ویندوز 10 راضی هستید ؟ ارزش داره بریزم ؟ کدوم نسخه ویندوز 10 بهتره ؟

لینک به دیدگاه

من دارم فایل نصبی ویندوز 10رو دانلود میکنم تا از8به10بره

می خوام از روی USBنصب کنم خودUSBرو بایدbootableکنم؟بلدم از طریق dosانجام بدم یا نیازی نیست لطفا یکی پاسخ بده

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من واسه دوستم ویندوز xp سی دو بیتی ریختم و ویندوز سون 64 بیتی تو درایور دیگه

فکر نکنم مشکلی باشه

من نسخه اینترپرایز ریختم مشکلی ندارم و راضیم

من دارم فال نصبی ویندوز 10رو دانلود میکنم تا از8به10بره

می خوام از روی USBنصب کنم خودUSBرو بایدbootableکنم؟بلدم از طریق dosانجام بدم یا نیازی نیست لطفا یکی پاسخ بده

با این برنامه بوتیبل کن فلشو WiNToBootic

برنامه با ران از استارت کن که ارور نده

لینک به دیدگاه

من دارم فایل نصبی ویندوز 10رو دانلود میکنم تا از8به10بره

یکی که میدونه بگههههههههههههه :D

لینک به دیدگاه

اگر فایلت iso باشه میتونی با برنامه poweriso به راحتی درستش کنی !!!

post-15235-0-91328200-1457962213_thumb.jpg

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

من واسه دوستم ویندوز xp سی دو بیتی ریختم و ویندوز سون 64 بیتی تو درایور دیگه

فکر نکنم مشکلی باشه

من نسخه اینترپرایز ریختم مشکلی ندارم و راضیم

با این برنامه بوتیبل کن فلشو WiNToBootic

برنامه با ران از استارت کن که ارور نده

دوستان من در کل منظورم اینکه برای ارتقا از ویندوز 8به10از طریقUSBباید با نرم افزار usbروbootableکرد؟

فایل هم تو 4پارت فکر کنم isoباشه

لینک به دیدگاه

http://soft98.ir/software/14690-Rufus.html

لینک به دیدگاه

دوستان من در کل منظورم اینکه برای ارتقا از ویندوز 8به10از طریقUSBباید با نرم افزار usbروbootableکرد؟

آهان !!!

راستش من اصلا با 8 کار نکردم و همون روزهای اول برگشتم به 7

هنوز هم 10 نصب نکردم !!!

لینک به دیدگاه

attachicon.gifpoweriso.jpg

با الکلم میشه ؟ کسانیکه 10  ور  دانلود کردن فرمت ویندوز 10 به چه صورتیه ؟ 

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

دم همتون گرم نفری یه امتیاز مثبت دادم

حالا شماها هم یه امتیاز مثبت بدین :D

(شوخی :D)

لینک به دیدگاه

شما اگه می‌خوای ارتقاء بدی نیازی نیست بوتیبل کنی حتی نیازی نیست تو فلش بریزید کافیه فایل iso رو مونت کنید تو درایو مجازی

و از داخل ویندوز 8 اقدام به نصب کنید اینجوری فایل های شخصی تون نیازی به جابهجایی نداره و ویندوز 8 قبلی (فعلی) و program files (ویندوز 8) تو فولدر windows.old کات خواهد شد.

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

شما اگه می‌خوای ارتقاء بدی نیازی نیست بوتیبل کنی حتی نیازی نیست تو فلش بریزید کافیه فایل iso رو مونت کنید تو درایو مجازی

و از داخل ویندوز 8 اقدام به نصب کنید اینجوری فایل های شخصی تون نیازی به جابهجایی نداره و ویندوز 8 قبلی (فعلی) و program files (ویندوز 8) تو فولدر windows.old کات خواهد شد.

خدا خیرت بده من یکساعته دارم همین رو میپرسم دقیقا می خوام ارتقا بدم اما آموزش های تو اینترنت افتضاح هستند نفهمیدم آخرش چی شد!

الان ویندوز 8enterpriseدارم می خوام 10 enterpriseنصب کنم فایل نصی هم 3گیگ هست به iso و نسخه enterprise

دو پارتش مونده 20دقیقه دیگه دان میشه

پس من فقط mountمیکنم و شروع میکنم به نصب کردن

لینک به دیدگاه

خدا خیرت بده من یکساعته دارم همین رو میپرسم دقیقا می خوام ارتقا بدم اما آموزش های تو اینترنت افتضاح هستند نفهمیدم آخرش چی شد!

الان ویندوز 8enterpriseدارم می خوام 10 enterpriseنصب کنم فایل نصی هم 3گیگ هست به iso و نسخه enterprise

mount کنی خودبخود ازت سوال میکنه وگزنیه مخاد و بعدشش نصب میکنی البته این برای 7 بود که بنده نصب میکردم .

لینک به دیدگاه

بله، یا میتونید فایل‌های  iso تو درایوری غیر از درایو ویندوز مثلا درایو D اکسترکت کنید . بعد  به نصب از داخل ویندوزاقدام کنید. 

پس از اتمام نصب ویندوز می‌تونید به راحتی فایل‌های ویندوز قبلی رو از درایو C پاک کنید.

بعد ازنصب ویندوز 10 پیام بدید بگم چجوری فایلهای ویندوز قبلو رو پاک کنید.

لینک به دیدگاه

mount کنی خودبخود ازت سوال میکنه وگزنیه مخاد و بعدشش نصب میکنی البته این برای 7 بود که بنده نصب میکردم .

مهم نیست بزار بپرسه :D

نرم افزار که دست نمیخورند؟مثل بازی ها؟سیوشون؟من می خوام هر چی رو دستکتاپ هست همینجوری بمونه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان . بنده دوتا درایو دارم c , D ! میشه دیوار اصلی رویعنی c ویندوز 7  نسخه 64 یا 32 بیتی بریزم و درایو  D  رو ویندوز 10 نسخه 64 یا 32 بیتی بریزم یا برعکس درایو اصلی c رو ویندوز 10 و درایوd رو ویندوز 7 بریزم ؟؟ مشکلی پیش نمیاد ؟ دوستان از ویندوز 10 راضی هستید ؟ ارزش داره بریزم ؟ کدوم نسخه ویندوز 10 بهتره ؟

مشکلی نیست

بله 100 درصد ارزش نصب داره.

از اونجا که بعضی از آپدیت‌های ویندوز 10 باعث دردسر میشه به نظرم نسخه enterprise نصب کنید بهتره چون آپدیتهاش پایدارتره و دیر به دیر میاد 

مهم نیست بزار بپرسه :D

نرم افزار که دست نمیخورند؟مثل بازی ها؟سیوشون؟من می خوام هر چی رو دستکتاپ هست همینجوری بمونه

چرا نرم افزارها رو دوباره باید نصب کنید ولی فایلهای شخصی مثل دسکتاپ و داکیومنتو و همونهایی که تو فولدر user هستند باقی میموند.

کلا همه فایلها دست نخورده باقی میمونند اما از اونجایی که نرم افزارها علاوه بر فایل از رجیستری استفاده میکنند برنامه ها دوباره باید نصب بشن.

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست

از اونجا که بعضی از آپدیت‌های ویندوز 10 باعث دردسر میشه به نظرم نسخه enterprise نصب کنید بهتره چون آپدیتهاش پایدارتره و دیر به دیر میاد 

چرا نرم افزارها رو دوباره باید نصب کنید ولی فایلهای شخصی مثل دسکتاپ و داکیومنتو و همونهایی که تو فولدر user هستند باقی میموند.

کلا همه فایلها دست نخورده باقی میمونند اما از اونجایی که نرم افزارها علاوه بر فایل از رجیستری استفاده میکنند برنامه ها دوباره باید نصب بشن.

بابا من این بازی tomb raiderرو با سی دی اشتراکی گرفتم می خوام ویندوز نصب کنم پس بازیش پریده دیگه؟چون استیم هم باید به فنا بره طبق گفته ی شما :-S

مطمئنید حذف میشند پس این چیه؟

jNW4kKE.jpg

apps

لینک به دیدگاه

بابا من این بازی tomb raiderرو با سی دی اشتراکی گرفتم می خوام ویندوز نصب کنم پس بازیش پریده دیگه؟چون استیم هم باید به فنا بره طبق گفته ی شما :-S

مطمئنید حذف میشند پس این چیه؟

jNW4kKE.jpg

apps

نه ببنید فولدر program files تو فولدر windows.old بعد از نصب کات میشه. شما کافیه فوادر استیم از این فولدر جابهجا کنید.

بعد از نصب ویندوز کافیه استیم دوباره فایلهای بازی رو verify کنه فقط همین.

چرا شما نسخه پیش نمایش دانلود کردین؟ هزارتا ایراد داره

اون apps تحت استور منظورشه.

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست

تو بازی که مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا اگه بخام کال آف یا استار کرافت یا هر بازی رو در 10نصب و اجرا کنم ! میشه ؟ 

ویرایش شده توسط maysamsina
لینک به دیدگاه

تو بازی که مشکلی پیش نمیاد ؟ مثلا اگه بخام کال آف یا استار کرافت یا هر بازی رو در 10نصب و اجرا کنم ! میشه ؟ 

نه مشکلی نداره. چون این نسخه سازمانیه وضعیتش با نسخه‌های پرو فرق میکنه چون نصب یک آپدیت مشکلدار باعث میشه تو کار یک سازمان مشکل ایجاد کنه.

لینک به دیدگاه

نه ببنید فولدر program files تو فولدر windows.old بعد از نصب کات میشه. شما کافیه فوادر استیم از این فولدر جابهجا کنید.

بعد از نصب ویندوز کافیه استیم دوباره فایلهای بازی رو verify کنه فقط همین.

چرا شما نسخه پیش نمایش دانلود کردین؟ هزارتا ایراد داره

اون apps تحت استور منظورشه.

این عکس رو از اینترنت گرفتم

این لینک نسخه نهایی

https://shatelland.com/download/windows/224/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10-%D9%86%D8%B3%D8%AE%D9%87-%D9%86%D9%87%D8%A7%DB%8C%DB%8C--windows-10-v1511-build-10586-proenterprise-msdn/47067

اینو دارم میگیرم

دمت گرم جواب دادی امیتاز مثبتام واسه امروز تموم شده نصفه شب میاد مثبت بارونت میکنم :D

لینک به دیدگاه

نه مشکلی نداره. چون این نسخه سازمانیه وضعیتش با نسخه‌های پرو فرق میکنه چون نصب یک آپدیت مشکلدار باعث میشه تو کار یک سازمان مشکل ایجاد کنه.

بوتم روی legacy   هست تو نصب مشکلی پیش نمیاد ؟ 

لینک به دیدگاه

پرو آپدیت مارس

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.Pro.VL.X64.March.2016.www.Download.ir.rar

اینتررایز آپدیت فوریه

http://cdn.download.ir/?b=dlir-software&f=Windows.10.Enterprise.X64.v1511.en-US.Feb2016.www.Download.ir.rar

بوتم روی legacy   هست تو نصب مشکلی پیش نمیاد ؟ 

نه مشکلی نیست

بعد از نصب نسخه پرو آپدیت زیر رو دانلود کنید و نصب کنید.

x64:
download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/secu/2016/03/windows10.0-kb3140768-x64_2f60361cf6d69df3ced629a6d175c26505eabcb7.msu

x86:
download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/secu/2016/03/windows10.0-kb3140768-x86_878fb0e2b766d787fb0ce954a5827788d80b18ae.msu

لینک به دیدگاه

گرامی با این مشکل پیش نمیاد ؟ باز آپدیت میخاد ؟

http://soft98.ir/os/windows-10/16142-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA%DB%8C.html

مشکلی نداره. احتملا آپدیت بخواد. حتما قبل از آپدیت سیستم ری استور ویندوز فعال باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...