رفتن به مطلب

تعویض ویندوز پس از اضافه کردن رم در کیس الزامی است ؟

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان تمامی بخش های انجمن رو گشتم و جای مناسب برای این سوالم رو پیدا نکردم و در این بخش مطرح کردم به بزرگواری خودتون ببخشید

بنده به کیسم که رم 4 گیگ الان روش هست یک رم 4 گیگ دیگر اضافه کردم و در مجموع الان 8 گیگ شده آیا بعد از اضافه شدن این قطعه نصب دوباره ویندوز الزامی هست یا خیر؟

لینک به دیدگاه

عملا سخت افزاری نیست که تعویض سیستم عامل نیاز داشته باشه. حداقل من خبر ندارم. مگر پیکربندی raid و از این دست....

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

عملا سخت افزاری نیست که تعویض سیستم عامل نیاز داشته باشه. حداقل من خبر ندارم. مگر پیکربندی raid و از این دست....

سلام خدمت دوستان تمامی بخش های انجمن رو گشتم و جای مناسب برای این سوالم رو پیدا نکردم و در این بخش مطرح کردم به بزرگواری خودتون ببخشید

بنده به کیسم که رم 4 گیگ الان روش هست یک رم 4 گیگ دیگر اضافه کردم و در مجموع الان 8 گیگ شده آیا بعد از اضافه شدن این قطعه نصب دوباره ویندوز الزامی هست یا خیر؟

خیر، نیازی نیست

اگر ویندوز فعلی ۳۲ بیت باشه برای استفاده از هشت گیگ رم باید عوض شه و ، ویندوز ۶۴ بیت نصب بشه

ویرایش شده توسط arashlinuxx
لینک به دیدگاه

اون تعویض ویندوز ماله xp این داستانا بود ، شما کل کیس رو هم عوض بکنی با همون هارد و ویندوز روش فوقش باید چند تا درایور جدید بریزی، مگر ویندوزت ۳۲ بیتی باشه.

لینک به دیدگاه

اگر ویندوز فعلی ۳۲ بیت باشه برای استفاده از هشت گیگ رم باید عوض شه و ، ویندوز ۶۴ بیت نصب

خوب برادر دقت کن این کاربر گفته 4 گیگ داشتم

با 4 گیگ رم غالبا" نسخه 64 بیتی نصب میکنند

لینک به دیدگاه

خوب برادر دقت کن این کاربر گفته 4 گیگ داشتم

با 4 گیگ رم غالبا" نسخه 64 بیتی نصب میکنند

دقت کردم عزیز بخاطر غالب ، نمیشه که از این اطمینان پیدا نکرد که ویندوز ۳۲ بیتی بوده یا ۶۴
لینک به دیدگاه

من یک هارد رو که ویندوز 10 روش نصب بود رو به یک سیستم دیگه وصل کردم 5 دقیقه طول کشید که خودش رو باهاش وفق بده و همه چیز تکمیل و آماده در سیستم جدید قابل استفاده بود بدون مشکل

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...