رفتن به مطلب

بحث در رابطه با کمبود قطعات برند MSI در بازار داخل

Recommended Posts

سر خرید ک شکی تو کیفیت خوب محصولات msi نیست. شرمت ماتریس هر چقدر هم بخواد خودش منتاژ کنه نمیتونه مین یا کارت گرافیک بزنه

شما درست میگید

بچه های یه چیزهایی میگن خیلی جالب بنده خدا ماتریکس خودش مونتاژ نمیکنه اصلا امکاناتش رو نداره فقط وارد میکنه و میفروشه من کلی از قطعات msi که با این گارانتی بودن رو استفاده کردم همشون خوب بودن ولی حالا مونتاژ

اولا msi باید قطعاتش رو بده که یک درصد نمیاد تمامی قطعات رو بده بهش تا مونتاژ کنه

دلیل بعدی هم امکان ساخت خیلی از قطعات اصلا توی ایران نیست الان نمیتونن یدونه کیس درست و حسابی توی ایران نمیتونن بزنند بعد برن گرافیک بزنن:|

لینک به دیدگاه

وقتی خوده ماتریس می آد پنبه msi رو می زنه تو دیرین دیرین کلیپ می گذاره که از این کامپیوتر های ایکبیری کیس دار نخرید، AIO بخرید دیگه خودتون حساب کار رو بکنید. خیر سرشون رفتن خط تولید PCB چند لایه هم خریدن

دیرین دیرین

این قسمت : #تلاش_وی

@matrisco

http://shop.matris.co.ir

لینک دانلود↙️↙️

http://dirindirin.ir/?vdownload=5721

لینک به دیدگاه

با این حساب باید روی واردات بدون گارانتی حساب باز کرد

مثل خرید خصوصی از امازون

لینک به دیدگاه

محصولات MSI توی ایران واقعا کمه !!

البته شاید هم به دلیل این هست که بازار روی GIGA و Asus میچرخه و کم تر کسی MSI میخره توی کل بازار رضا و مرکز کامپیوتر  فقط و فقط 3 تا فروشگاه برای MSI هست البته + lion.  :(

کلا به بورد های MSI علاقه دارم  (گرچه توی گرافیک ها کم کاری میکنه مثلا نداشتن بک پلت و خنک کننده ضعیف).

این جمله آخرت واقعاً جک سال بود دمت گرم

تو تمام دنیا از خنک کننده توین فروزر به عنوان شاهکار یاد میکنند

اتفافا msi بهترین خنک کننده ها رو میزنه رفیق

واقعا  MSI تو بحث كولينگ و خنك كنندگي عاليه  من خودم تجربه كار باهاش رو دارم

حتي تو اوركلاك قابليت بالايي داره

يه برد دارم ماله 8 سال پيش هست واسه كارايه معمولي و اينترنت و گيمهاي سبك استفاده ميكنم هنوز آخ نگفته

البته منظور بنده فقط Twin Frozr V بود ، خودم قبول دارم TriFrozr بهترین خنک کننده گرافیک در دنیا هست.

قبول دارم در مدل های قبلی خوب بود ولی سر 970 و 980 با Twin Frozr V کار رو خراب کرد.(گرچه بعدا به اشتباه خودش پی برد و سر 390 و 390X با گذاشتن  هیت پایپ بیشتر و قطر بیشتر هیتسینگ و گذاشتن backplate مشکل رو برطرف کرد )

Twin Frozr V که برای 970 و 980 استفاده شد در مقابل WF3X فقط یه جوک بود !

دمای بالای Vram در Twin Frozr V هم بماند!

970 هایی G1 و Amp Extreme هم بیشتر اور شده بودن هم خنک تر بودن در صورتی که مدل MSI 4G هم کم تر اور شده بود هم داغ تر بود.

نویز

9u1g_dc.jpg

دما

kn6r_temp.jpg

و اما فرکانس ها

970 G1 فرکانس 1329

970 AMP فرکانس 1355

970 4g فرکانس 1279 :|

980 AMP فرکانس 1393

980 G1 فرکانس 1329

980 4G فرکانس 1317

لینک به دیدگاه

درود

داره تمرکزشو میزاره رو aio

حتی شرایتی هم براش در نظر گرفته با حمایت فروشندگان

ولی سخته به مردم بخوای aio بفروشی

طرف وقتی پی سی یا لپ تاپ بخاد هیچ طور سمت aio نمیره

برا ادارت خوبه

بازارشو مفتکی داد دست ایسوز و گیگا و امثالهوم با خدمانت افتضاح(در کل بازار گارانتی و خدمات تو ایران به طرز وحشتناکی داغون شده.)

حقوق مصرف کننده هم زرشک(یک داستانی داشتیم با سازگار و asus سر فون پد 1.1 تومنی . سید چهار صد کرد تو پاچمون . تبلتم هیچی به هیچی . شده اشغال تو مغازه مشتری هم شاکی .بعد از چند ماه هی تبلت بره گارانتی بیاد . پولشو گرفت اعتباره مغازه هم برا اون مشتری خراب شد)

حیف این خدمات عالی ماتریس و اون برند خوبmsi (امیدوارم سال جدید واردات داشته باشن)

البت اینده از ان aio هست ولی نه به این زودیا :-j

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی خوده ماتریس می آد پنبه msi رو می زنه تو دیرین دیرین کلیپ می گذاره که از این کامپیوتر های ایکبیری کیس دار نخرید، AIO بخرید دیگه خودتون حساب کار رو بکنید. خیر سرشون رفتن خط تولید PCB چند لایه هم خریدن

دیرین دیرین

این قسمت : #تلاش_وی

@matrisco

http://shop.matris.co.ir

لینک دانلود↙️↙️

http://dirindirin.ir/?vdownload=5721

خب همین معنیش اینه که ماتریکس با بازار قطعات خدافظی کرده و فقط رفته تو کار رایانه های غیر ایکبیری :|

تشخیصشون این بوده که بازار این محصولات کمتر اشباع شده تا بازار قطعاتی مثل کارت گرافیک ها و بوردهای سنگین

لینک به دیدگاه

خدایا تو این سال جدید ماتریس را نابود گردان...الهی آمین

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

لینک به دیدگاه

خدایا تو این سال جدید ماتریس را نابود گردان...الهی آمین

sent from my Lumia 730 with Windows 10 mobile

چرا دعای نفله شدن برای بنده خداها میکنید. به نظر من شرکت گارانتیه معتبر باشه تو عرصه میدان بهتره تا شرکتهایی مثله پانا

خب همین معنیش اینه که ماتریکس با بازار قطعات خدافظی کرده و فقط رفته تو کار رایانه های غیر ایکبیری :|

تشخیصشون این بوده که بازار این محصولات کمتر اشباع شده تا بازار قطعاتی مثل کارت گرافیک ها و بوردهای سنگین

رایانه های ایکبیری رو خوب اومدی. آدم نگاش میکنه حالش بد میشه

لینک به دیدگاه

AIO هاش هم آخه مالی نیست، هنوز Ivy Bridge می زنه،انگاری که قطعه زیادی خریده باشن حالا حیفشون می آد باید مصرفش کنن. با ظاهر پلاستیکی و قیمت های نچندان رقابتی اش هم کار نداریم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب وارد کننده اینجا قراردادهاشون با ایسوس و گیگا است و تین دو برند هم اینجا خیلی فن دارن .ام اس ای هم شرکت پیشرویی است ولی شرکت پشتیبانش در ایران ضعیفه و مارکتینگ قوی نداره

لینک به دیدگاه

خوب وارد کننده اینجا قراردادهاشون با ایسوس و گیگا است و تین دو برند هم اینجا خیلی فن دارن .ام اس ای هم شرکت پیشرویی است ولی شرکت پشتیبانش در ایران ضعیفه و مارکتینگ قوی نداره

اوایل خیلی خوب استارت ضد هم تبلیغات خوبی داشت هم گارانتیش بی نظیر بود یادمه x58 big bangگرفتم ازشون عالی بود زمانه خودش قیمتش هم خیلی خوب وارد کرده بودند موقع تعویض کولر سنگینcoolermaster v10پیچ گوشتیم رد کرده بود خورده بود به پشت برد بعدش بالا نمیومد .منم اصلا از خراب کاریه خودم خبر نداشتم فرستادم  گارانتیو سروصدا کردم سرشون پولشو بهم پس دادند بعد عکس از مادربرد فرستادند بعد واریز پول وقتی فهمیدم چه گندی ضدم حسابی  شرمندشون شدم.

لینک به دیدگاه

msi بازار خوبی داره!

در واقع نتیجه اون  خدمات و تبلیغات الان مشخص شده.(الا خیلی از همکاران تو بوشهر و خیلی از مشتریها دنبال msi هستن)

من خودم هم تو قطعات مثل گرافک و مادر بورد و خیلی گرون حتما msi بر میدارم (هر برندی خوب  باشه احتمال ایراد داره و پشتبان خوب هم میخاد)

ولی الان که گل کردن دارن خراب میکنن

در هر صورت امیدوارم موفق باشن .چون جزو محدود شرکت های گارنتی کننده بی نظری تو ایرانه

ایشلا این چند برادر موفق یه تجدید نظری تو سیاستاشون کنن

لینک به دیدگاه

من هم با نظر دوستان موافقم. msi هم برند محبوبیه و هم محصولات با کیفیت خوبی میزنه.

من هم مشکل اصلی رو در سیاست شرکت گارانتی کننده و قیمت گذار محصول میدونم. که باعث میشه فروشنده ها زیاد تمایل به عرضه ی msi نداشته باشند.

واقعاً حیف! خدا کنه اوضاع msi تو بازار ایران روبه راه بشه ! الهی آمین!  @};-

لینک به دیدگاه

msi توی فارس بسیار پرفرو‌ش‌ه. گیگابایت پیشتر شیراز دفتر فروش داشت که تعطیل کرد و خدمات‌ش هم مثل سابق نیست، مثلا گارانتی در جا تعویض نداره و .... به هر حال حدس می‌زنم MSI جاش رو پر کرده. البته توی بخش پایین و میان رده فروش زیادی داره و محصول‌های رده بالاش رو کم دیده‌ام.

لینک به دیدگاه

چرا دعای نفله شدن برای بنده خداها میکنید. به نظر من شرکت گارانتیه معتبر باشه تو عرصه میدان بهتره تا شرکتهایی مثله پانا

رایانه های ایکبیری رو خوب اومدی. آدم نگاش میکنه حالش بد میشه

به خاطر اینکه 6 ماهه منتظر msi r9 390 ام که بیاره ولی زنگ میزنی یه جواب درست و حسابی هم نمیدن.حیف msi هستش که نمایندگیش این ماتریس باشه

لینک به دیدگاه

به خاطر اینکه 6 ماهه منتظر msi r9 390 ام که بیاره ولی زنگ میزنی یه جواب درست و حسابی هم نمیدن.حیف msi هستش که نمایندگیش این ماتریس باشه

سلام

msi رو تو ایران همین ماتریس یا ماتریکس زنده کرده

قبل این شرگت msi تو بارار ما جایگاه بدی داشت(به خاطر مشکل زیاد تو مادر بوردهاش در یک دوره زمانی)

ولی ماتریس انقدر خدمات خوبی داد که شکو شبحاتو برداشت و اعتماد مردم باز به msi زیاد شد

الانم برند بدون ایرادی نیست(همون طور که دیگر برندهای اسمی هم گاها ایرادات بدی دارن)

ولی خدمات خوبی داره اونم ذلیل پشتیبانی خود شرکت اصلیmsi و ماتریسه که خیلی قوی کار کردن

نه مثل دفتر اصلی فلان شرکت که جتی اونم را چاره برای چلو گیری برا پیچوند گارانتی کنندهاش نیست

لینک به دیدگاه

سلام

msi رو تو ایران همین ماتریس یا ماتریکس زنده کرده

قبل این شرگت msi تو بارار ما جایگاه بدی داشت(به خاطر مشکل زیاد تو مادر بوردهاش در یک دوره زمانی)

ولی ماتریس انقدر خدمات خوبی داد که شکو شبحاتو برداشت و اعتماد مردم باز به msi زیاد شد

الانم برند بدون ایرادی نیست(همون طور که دیگر برندهای اسمی هم گاها ایرادات بدی دارن)

ولی خدمات خوبی داره اونم ذلیل پشتیبانی خود شرکت اصلیmsi و ماتریسه که خیلی قوی کار کردن

نه مثل دفتر اصلی فلان شرکت که جتی اونم را چاره برای چلو گیری برا پیچوند گارانتی کنندهاش نیست

والا شما رو نمیدونم ولی من به سایتش وارد میشم اصلا به شعورم بر میخوره...انگار سایت پارس خزر هستش...به حدی ضعیف طراحی شده که آدم اعصابش به هم میریزه...خدایی حیف msi

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...