رفتن به مطلب

روش صحیح نصب فن کمک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان .

من کیسم دوتا رو در جای فن داره و یکی پشت کیس(البته یدونه هم جلود داره که بلد نیستم قاب جلویی رو در بیارم :D ) میخواستم بدونم جهت فن ها باید چگونه باشد (لطفا بگید ارم های باید رو به داخل یا رو به بیرون باشد)

ممنون

لینک به دیدگاه

درودسوال نداره که :Dباید کیست تهویه داشته باشه یعنی ورود و خروج.درب کیس هر دو ورود هوا به داخل و پشت کیس خروج هوا به خارج.فن های خروجی بهترن با سرعت بیشتر از فن های ورودی هوا باشن.

ارم فن ها به هر طرف باشه همون ور باد میده

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان .

من کیسم دوتا رو در جای فن داره و یکی پشت کیس(البته یدونه هم جلود داره که بلد نیستم قاب جلویی رو در بیارم :D ) میخواستم بدونم جهت فن ها باید چگونه باشد (لطفا بگید ارم های باید رو به داخل یا رو به بیرون باشد)

ممنون

دوست خوبم آرم فن به هر سمتی که باشه، فن باد رو از اونجا می کشه و از طرف دیگه خارج می کنه.

برای درب کیست آرم ها باید به سمت بیرون کیس باشن (هوای خنک رو از بیرون به داخل کیس منتقل می کنن) و برای پشت کیست آرم فن باید رو به داخل کیست باشه یعنی برعکس فن های جلو و درب کیس تا هوای گرمو خارج کنه.

از این بهتر نمی تونستم بگم امیدوارم متوجه شده باشی  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر میکنم بستگی به قطعاتی داره که تو کیستون هست

من r9 290  دارم با کیس x1

روی درب کیس وقتی فن رو طوری نصب کردم که باد رو بده داخل بجای اینکه کاهش دما داشته باشم افزایش دما داشتم

وقتی فن رو برعکس کردم وضعیت بهتر شد

این تجربه شخصی خودمه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...