رفتن به مطلب

خداحافظی با سال 94 و نقل خاطرات تلخ وشیرینش توسط شما عزیزان

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و کاربران محترم / پیشاپیش سال جدید رو هم تبریک میگم 

خب یواش یواش داریم با سال 1394 خداحافظی میکنیم و بدون شک هر کدوم از ماها از این سال خاطرات خوب و بدی هم داشتیم که 

هم باعث خوشحالی و شادی بود و هم باعث ناراحتی که همین خاطرات تلخ و شیرین هستند که برگهای زندگی رو ورق میزنن و پیش میرن . 

خوشحال میشم  دردودلی کرده باشین و از خاطرات تلخ و شیرینتون نقل کنید و بگید که این سال رو چگونه دیدید و به نظرتون سال بعدی چگونه خواهد بود . 

@};- مخلص همتون هم هستم و منتظر دلنوشته های زیباتون میمونم .  @};- 

nowruz-haft-seen-new_2.jpg?t=14255404419

لینک به دیدگاه

عطا جان ما که جز خوبی از شما و دیگران چیز دیگه ای ندیدیم ...

انشاالله سالی که پیش رو هست ، سالی پر برکت و خیر و نیکی باشه ...و از خداوند منان میخوام که موفقیت در تمامی عرصه ها رو بر ما ارزانی بداره و با توکل به او کار هایمان را به سرانجام برسانیم ...

اگه از ما در این سالی که گذشت خوبی دیدید که نوش جونتون ... اگه هم بدی دیدید که خب من چیکار کنم ؟ همینی که هست ... ^_^ ^_^ ^_^

شوخی کردم ، اگه هم بدی دیدید به بزرگواری خودتون ببخشید ...

با آرزوی سالی پر از نشاط و طراوت برای تمامی مردم خوب دنیا ... :x :x :x :x

@};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

سال خوبی بود. خیلی دلم یه ssd 120 گیگ میخواست داشته باشو ولی نداشتم :( دلم میخواست یکی در خونمونو بزنه بگه بفرماید ssd :D

دلم 970 میخواست که پولشو جور کنم ولی جور نشد و 950 گرفتم.

دلم یه گوشی نسبتا بروز و خوب میخواست که خدا رو شکر گیرم اومد

واسه عید لباس نگرفتیم چون ماشین گرفتیم دستمون خالی شد. ولی چون من قانعم با همین لباسا هم خیلی راضیم.

لینک به دیدگاه

اتفاق بد واسه من تو این سال : داشتم چاپ بنر میزدم که به دلایلی نشد و ضرر مالی هم کردم

اتفاق خوب هم به دنیا اومدن قند عسلم بود

لینک به دیدگاه

اتفاق بد واسه من تو این سال : داشتم چاپ بنر میزدم که به دلایلی نشد و ضرر مالی هم کردم

اتفاق خوب هم به دنیا اومدن قند عسلم بود

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

انشالا که در سال جدید کار خوبی داشته باشی ... تولد قند عسلت هم مبارک باشه ... :x :x :x

لینک به دیدگاه

من امسال اولین بار حقوقم رو گرفتم(از شانس بدم کارم پروژه ای هست) هر چی خواستم خریدم هزینه ی دانشگاه رو نداشتیم چون ترمی دو تومن هستش! ولی با سختی زیاد تونستم پرداخت کنم

پارسال که سخت ترین سال عمرم بود امسال هم سخت گذشت ولی این سه چهار ماه آخر بهتر بود

دوست دارم 95این کارت970رو ردش کنم انشا الله یه 980Tiبخرم

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشحالم که امسالو در کنار شما عزیزان سپری کردم و یه چیزهایی به معلوماتم اضافه شد

امسال سال خوبی برام نبود از کار بیکار شدیم وضعیت جسمانی هم خوب نیست (خدا همه مریض هارو شفا بده ،الهی آمین)

اما ناامید نیستم ، توکل به خدا :Praying:

تو حسرت موندم این 750ti عوض کنم انشاءا... سال بعد =(( :daydreaming:

خوبی دیدید ، قابلی نداشت :D @};-  ، بدی دیدید به بزرگی خودتون ببخشید :x :Not Worthy: 

لینک به دیدگاه

انشالا که در سال جدید کار خوبی داشته باشی ... تولد قند عسلت هم مبارک باشه ... :x :x :x

ممنونم دوست عزیزم

Sent from my SM-A500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

یکی از بهترین اتفاق های سال 94 برای من عضو شدن تو لیون کامپیوتر بود. :x

هر وقت تو خونه یا دانشگاه بیکارم میام اینجا. :)

لینک به دیدگاه

خیلی سال پر برکتی از لحاظ کسب و کار نبود

ولی اتفاق خوبش شروع زندگی مشترکم بود

لینک به دیدگاه

سلام و عرض تبریک پیشاپیش رسیدن سال نو به همه دوستان

امیدوارم سال جدید سرشار از سلامتی و خیر و برکت برای همه عزیزان و خانواده های محترمشون باشه و بتونن خاطرات تلخ سال گذشته رو فراموش کنن و در مقابل از نتایج شیرینش لذت ببرن

اما برای من...

فوق العاده سال بدی بود

مهمترین و بدترین اتفاقش از دست دادن خواهرم بود

از لحاظ مالی و اقتصادی هم چنتا سرمایه گذاری و معامله منتهی به ضرر داشتم

کلا کاش زودتر بره و تموم شه و یه سال خوب رو همگی شروع کنیم

عیدتون مبارک

Sent from my C6602 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

امیدوارم سال جدید سرشار از سلامتی و خیر و برکت برای همه عزیزان و خانواده های محترمشون باشه و بتونن خاطرات تلخ سال گذشته رو فراموش کنن و در مقابل از نتایج شیرینش لذت ببرن

اما برای من...

فوق العاده سال بدی بود

عیدتون مبارک

درو د

تسلیت میگم بهتون وخانوادتون از طرف بچه های سایت منم در این سال خاطره خوبی ندارم مغازه ام رو جمع کردم شاید سال 95 سال پر برکتی باشد ان شالله..

لینک به دیدگاه

خاطرات شیرین:

پیدا کردن کار-گرفتن اولین حقوق-اولین سفر مجردی خارج از کشور و آخرین هم دو تا مریض داشتیم یکیش یک دختر جوان 23 ساله که یک غده چربی رو از پاش در آورده بودن و پزشک بهش گفته بود غده بد خیمه ولی جوابش رو که دادیم التهاب بود. دومین نفر هم باز یک خانم 35 ساله بود که مشکوک به هوچکین بود ( یک جور لنفوم) اون هم منفی بود 

خاطرات تلخ:

hard brick شدن گوشی xperia z1 به دلیل اینکه حواسم نبود boot loader آنلاک نیست. برای شفا پیدا کردنش دعا کنید

لینک به دیدگاه

اما برای من...

فوق العاده سال بدی بود

عیدتون مبارک

خدا بیامرزتش برادر. بنده خواهر ندارم ولی حتی از فکر همچین اتفاقی هم وحشت میکنم .خدا به شما و خونوادتون صبر بده .

نمیدونم به کجا میریم ، نمیتونم درک کنم که چرا هر سال که همچنین تاپیکی ایجاد میشه جواب 90 درصد بچه ها نصبت به سال گذشتشون منفیه ..

مشکلات زیادن ، کوچیک ،بزرگ  . فقط امیدوارم این مشکلات تو سال پیش رو نمیگم نباشه ، چون نمیشه ; حداقل کمتر باشه ، خیلی کمتر ، کمتر از سال قبل

لینک به دیدگاه

اما برای من...

فوق العاده سال بدی بود

عیدتون مبارک

تسلیت جانانه من رو هم پذیرا باشید ... انشالله که سال خوبی پیش رو داشته باشیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...