رفتن به مطلب

لغزش جاده ها : تصاویر 4K از عنوان محبوب Need For Speed (ویدئو گیم پلی اضافه شد!)

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

این متاسفانه دائم اونلاینه و DRM هر ثانیه چک میکنه مثل جاست کاز 3 ! بنابراین اگر زیاد قطع شدید لاگ اوت می شید!  حتی بخش تک نفره هم یکپارچه است با   autolog کلا خون به جگر است - DRM+ لاگین اورجین -  کرک جز محالات است.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

من به هر تاپیکی که سر میزنم پر از این مسائل هست.یا جنگ خیلی تند و بی ادبانه در مورد  AMD/Nvidia  یا اینجور مسائل

از خودم خجالت میکشم که به نگاه کردن به حرفهای خاله زنکی ادامه میدم.

احساس میکنم یا دوستان خیلی سنشون کمه و در این صورت تقصیری ندارن و یا انقدر بازی کردن که تمام ریشه های  عصبی رو سوزوندن  و بی اراده شروع به تایپ کردن از روی عصبانیت میکنن. 

بازم ببخشید اگر بی ربط بود. 

لینک به دیدگاه

روش دیگه ای نیست که ارزونتر بشه بازیش کرد؟

سی دی کی اشتراکی هم فکر نکنم واسه این بازی به درد بخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به هر تاپیکی که سر میزنم پر از این مسائل هست.یا جنگ خیلی تند و بی ادبانه در مورد  AMD/Nvidia  یا اینجور مسائل

از خودم خجالت میکشم که به نگاه کردن به حرفهای خاله زنکی ادامه میدم.

احساس میکنم یا دوستان خیلی سنشون کمه و در این صورت تقصیری ندارن و یا انقدر بازی کردن که تمام ریشه های  عصبی رو سوزوندن  و بی اراده شروع به تایپ کردن از روی عصبانیت میکنن. 

بازم ببخشید اگر بی ربط بود. 

حالا اینجا هم مگر صحبت انویدیا یا AMD بود؟ شما غصه نخور عزیزم ۰ در تمام فروم ها و سایت های جهان این جنگ ها در جرییانه- من خودم توی  چند تا فروم خارجی دیگه درگیرم! =))  =))  تازه با زبون نفهمها ! چون من هم فارسی هم انگلیسی بلدم اونا فقط  انگلیسی!!  فکر نکنید فقط د رفروم مثلا بحث هست نه عزیزم جنگ ادامه داره- ریشه که هیچی زده نسل رو سوزونده این عشق و تعصب به سخت افزار -   :laughing:  :laughing: 

لینک به دیدگاه

آنلاین با این پینگ افتضاح نمیشه بازی کرد فکر کنم زیر 100 باید باشی تا بشه بازی کرد

من ریوالز دارم اصلا نمیشه آنلاین زد هر کی پینگش کمتره سرعتش بیشتره!

الانم 170 تومنه که بخوای فقط سینگل بازی کنی! بنظرم چند ماه صبر کنیم بعد بخریم بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آنلاین با این پینگ افتضاح نمیشه بازی کرد فکر کنم زیر 100 باید باشی تا بشه بازی کرد

من ریوالز دارم اصلا نمیشه آنلاین زد هر کی پینگش کمتره سرعتش بیشتره!

الانم 170 تومنه که بخوای فقط سینگل بازی کنی! بنظرم چند ماه صبر کنیم بعد بخریم بهتره

تایید میشه کیانوی عزیز

کلا اونلاین ها ماه های اول خیلی شلوغ بازی در میارن همه  حمله میکنن اصلا نمیزارن یک بنده خدایی با نت نفتی مثل ما بازی کنه -باید گذاشت یکی دوماهی بگذره هم ارزون ترمیشه (چون ریسنیگ خیلی نمی ارزه گرون) هم اینکه ابها از اسیاب می افته

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

تایید میشه کیانوی عزیز

کلا اونلاین ها ماه های اول خیلی شلوغ بازی در میارن همه میکنن اصلا نمیزارن یک بنده خدایی با نت نفتی مثل ما بازی کنه -باید گذاشت یکی دوماهی بگذره هم ارزون ترمیشه (چون ریسنیگ خیلی نمی ارزه گرون) هم اینکه ابها از اسیاب می افته

اسم من امینِ!  :)

ویرایش شده توسط EDK-TheONE
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من که از روی قصد منفی ندادم شما منفی دادی من یه منفی دادم 3 تا منفی بهم دادی

در هر صورت تایپکو به حاشیه نبر بحثو همینجا تموم کنیم بهتره

شب عیدی کسی ناراحت نباشه @};-

من اولین باره در این فروم اکانت شما رو می بینم! منفی؟؟؟

شما فکر کنم از جای بدی خط گرفتی عزیزم، کل منفی هایی که من در کل فروم دادم شاید به 20 30 تا هم نرسه!

اون گرامی هم که داره برای پست های شما مثبت میزنه، دیروز به یه بنده خدایی داشت اطلاعات غلط میداد بنده هم فقط گفتم خیر چنین چیزی نیست، اطلاعات غلط در زمینه ولتاژی موجب صدمات جدی به قطعات کاربر میشه و اگر قادر به راهنمایی صحیح نیستید، حداقل راهنمایی غلط نکنید! (اون مخاطب گرامی متوجه منظور من خواهد شد!  ;))

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

شما فکر کنم از جای بدی خط گرفتی عزیزم، کل منفی هایی که من در کل فروم دادم شاید به 20 30 تا هم نرسه!

اون گرامی هم که داره برای پست های شما مثبت میزنه، دیروز به یه بنده خدایی داشت اطلاعات غلط میداد بنده هم فقط گفتم خیر چنین چیزی نیست، اطلاعات غلط در زمینه ولتاژی موجب صدمات جدی به قطعات کاربر میشه و اگر قادر به راهنمایی صحیح نیستید، حداقل راهنمایی غلط نکنید! (اون مخاطب گرامی متوجه منظور من خواهد شد!  ;))

لطفا یا چیزی رو نگویید و یا اگر گفتید بطور کامل بگویید تا با یک تیر چند نشان نزنید. لطفا نام اون گرامی رو هم ذکر کنید.

لینک به دیدگاه

بازی برخلاف اون چیزی که در موردش گفته شده و مشکلاتی که پیش بینی شده بود، محیط کاربری مناسب و قابل قبولی داره!

@};-

پ.ن: حقیقتش من تا حالا صحبتی از منفی و مثبت نکردم چون هیچ ارزشی ندارند از نظر من! اما بعضی موقع ها لازمه شخصیت بعضی ها رو خیلی بهتر بشناسید!

gjwl7c6kv0ge6nfc0ujl.png

دوست عزیز هر کسی حق داره  پست کسی رو منفی یا مثبت بده .

اگر با این موضوع مشکل دارید 2 راه  داره .

1. کلا لیون رو ترک کنید .

2.به اقای حسینی بگید این سیستم امتیاز دهی رو عوض کنه .

قرار نیست هر کسی از پست کسی خوشش بیاد .

در ضمن علنی کردن همچنین مواردی هم دقیقا   .... مالی هست .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

به نظرم کاربرای ویژه میتونن مثبت و منفی رو ببینن کی داده بهشون در حق کاربرای عادی ظلم میشه

وستان این بازی رو بصورت آفلاین و داستانی نمیشه بازی کرد ؟

نه عزیز اصلا نمیشه آفلاین بازی کرد

لینک به دیدگاه

به نظرم کاربرای ویژه میتونن مثبت و منفی رو ببینن کی داده بهشون در حق کاربرای عادی ظلم میشه

ویژه بودن این انجمن باید به موارد بهتری ختم بشه .

نه این  سیستم امتیاز دهی  و جدایی کاربران .

گرچه میدونم هزینه این عضویت ویژه اصلا به جای کسی نیست .

ولی بهتر هست این ویژه بودن  به طور مثال  به داشتن مثلا لیچر برای کاربران خاص و ..... باشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز هر کسی حق داره  پست کسی رو  - یا مثبت بده .

اگر با این موضوع مشکل دارید 2 راه  داره .

1. کلا لیون رو ترک کنید .

2.به اقای حسینی بگید قوا نین رو تغییر بده .

قرار نیست هر کسی از پست کسی خوشش بیاد .

ببینید من مشکلی بابت منفی این مسائل ندارم، چون اگر بخوام به تعداد منفی ها حساسیت به خرج بدم لیست بلند بالایی میشه! :دی 

این حرف من نیست قانون بخش امتیازات سایت داره میگه دادن امتیاز منفی بدون دلیل موجب برخورد میشه و صحیح نیست (چند بار لیست کنم قوانین رو!)

شما قوانین رو مطالعه نکردی مشکل من نیست و وظیفه منم نیست اینجا قوانین رو توضیح بدم، تاپیک زدیم تا کاربران اطلاعات بهتری نسبت به عناوین مورد نظرشون پیدا کنند، تاپیک ارسال نکردم که با یه سری مولتی یوزر بحث کنم!

چشم به آپشن هایی که برای بنده لیست کردید حتما فکر می کنم...!!!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

ببینید من مشکلی بابت منفی این مسائل ندارم، چون اگر بخوام به تعداد منفی ها حساسیت به خرج بدم لیست بلند بالایی میشه! :دی 

این حرف من نیست قانون بخش امتیازات سایت داره میگه دادن امتیاز منفی بدون دلیل موجب برخورد میشه و صحیح نیست (چند بار لیست کنم قوانین رو!)

شما قوانین رو مطالعه نکردی مشکل من نیست و وظیفه منم نیست اینجا قوانین رو توصیح بدم، تاپیک زدیم تا کاربران اطلاعات بهتری نسبت به عناوین مورد نظرشون پیدا کنند، تاپیک ارسال نکردم که به یه سری مولتی یوزر بحث کنم!

@};-

بعضی مواقع باید از عقل پیروی کرد  نه قوانین .

قوانینی که در اون بخش نوشته داره به شما این رو میگه ( دوستان گرامی سعی کنید اگر میخوایید به کسی امتیاز بدید دلیلی براش داشته باشد ) ( این دلیل هم به خودتون مربوط  هست و نیازی به شرح دادن نیست )

پس لطفا قوانین رو تعریف نکنید مگه شما وکیل هستید ؟

در مورد  دلیل  اگر بخواد اینطوری باشه باید  یک تاپیک  بزنیم که فقط توش بیاییم شرح بدیم چرا به کسی منفی دادیم .

jradhej6s71p0607ci15.jpg

عنوان زیبای NFS فرانچایز مورد علاقه گیمر های است که از زیر پا گذاشتن قانون رانندگی لذت می برند، بازی جدید Need For Speed نسخه رایانه های شخصی نسبت به کنسول های نسل هشتمی از کیفیت بصری بهتری برخوردار می باشد؛ این اختلاف آنقدری می باشد که نشود این دو را با هم مقایسه کرد، در نسخه های PS4 و X1 شما مجبور به تجربه بازی با نرخ 30 فریم بر ثانیه هستید و همچنین نبود وضوح تصویر بالاتر از 1080p هر چند که کمترین بازی بر روی PS4 یا X1 با رزولوشن فول اچ دی اجرا می شوند.

تصاویری از محیط بازی با وضوح 4K: (اختصاصی سخت افزار)

700.jpg

700-2.jpg

700-3.jpg

تنظیمات گرافیکی:

b1a5NFS16-2016-03-17-08-28-11.jpg

نمایش گیم پلی

پیشنهاد می شود ویدئو را با کیفیت HD مشاهده نمایید :

http://www.aparat.com/v/9EMxu

@};-

و یک مورد دیگه این که شما خودتون حتی قوانین این انجمن رو رعایت نکردید و پستی که زدید کپی کردن هست و  خلاف تمامی انجمن ها هست .

این قانون مال تمامی انجمن ها هست چطور  در موردش چیزی نمیدونید  تاجبم .

و همیشه باید منبع ذکر بشه .

جای این مطلب هم باید در بخش  مطالب کپی شده از سایت  های دیگه قرار بگیره .

با این کار شما دارید عملا کسی رو که در هر جایی  مطلبی تهیه کرده رو ناراحت میکنید .

پس لطفا از قوانین چیزی نگید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این انجمنو گذاشتن واسه مطالب کپی شده ، جای منفی مثبت نداره http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showforum=167

منم خیلی دوست دارم مطلب کپی کنم 20 تا مثبت بگیرم ، فرقی نمیکنه نویسنده خبر خودت باشی اما تو سایت دیگه ، اگه از جای دیگه کپی شده باید تو انجمن مخصوص خودش تاپیک باز بشه

اگه تاپیک صرفا واسه اطلاع رسانی هستش تو انجمن خودش باید باشه اما واسه گرفتن مثبت باشه که هیچ ، ولی نباید از منفی گرفتن دلخور بشین و علنا اعلام کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسم من امینِ!  :)

به آقا امین 

لینک به دیدگاه

پس به چه دردی میخوره  :mad:   :(

لینک به دیدگاه

سر یه مثبت و منفی چجوری چنگ و دعوا میکنیم دیگه چه برسه به یه تصادف ساده توی خیابون...

همه ش از تمدن چندین هزار ساله حرف میزنیم ولی فرهنگ درستی نداریم که نداریم(100% مردم و همه منظورم نیست، اکثریت منظور هست)

اون از حمله و فحاشی به داور چه علنی توو ورزشگاه یا پیجش توو فیسبوک و ...

درگیری سر یه برنامه چرت یه شبکه که حتی نصف شب هم شده زن و مرد و پیر و جوون و دختر و پسر در حال فحش دادن باسرعت 50 فحش و دشنام بر ثانیه پای پست پیج اینستاگرام  فلان خواننده

حمله و فحاشی پای پست فیسبوک و تلگرام و کوچه و خیابون و ...

کل کل ها درگیری های عجیب غریب و دانای کل دونستن خودمون و بیسواد دونستن طرف مقابل و نظر کارشناسی در مورد همه چیز و آخرم فحش ناموسی و چه بسا خون و خون ریزی

و صد ها هزار مورد دیگه

آقاجان یه مثبت و منفی ساده ست همین

ارزش اعصاب خوردی نداره و بحث نداره که

اشتباه میگم بگید اشتباه میگید

لینک به دیدگاه

سر یه مثبت و منفی چجوری چنگ و دعوا میکنیم دیگه چه برسه به یه تصادف ساده توی خیابون...

همه ش از تمدن چندین هزار ساله حرف میزنیم ولی فرهنگ درستی نداریم که نداریم(100% مردم و همه منظورم نیست، اکثریت منظور هست)

اون از حمله و فحاشی به داور چه علنی توو ورزشگاه یا پیجش توو فیسبوک و ...

درگیری سر یه برنامه چرت یه شبکه که حتی نصف شب هم شده زن و مرد و پیر و جوون و دختر و پسر در حال فحش دادن باسرعت 50 فحش و دشنام بر ثانیه پای پست پیج اینستاگرام  فلان خواننده

حمله و فحاشی پای پست فیسبوک و تلگرام و کوچه و خیابون و ...

کل کل ها درگیری های عجیب غریب و دانای کل دونستن خودمون و بیسواد دونستن طرف مقابل و نظر کارشناسی در مورد همه چیز و آخرم فحش ناموسی و چه بسا خون و خون ریزی

و صد ها هزار مورد دیگه

آقاجان یه مثبت و منفی ساده ست همین

ارزش اعصاب خوردی نداره و بحث نداره که

اشتباه میگم بگید اشتباه میگید

درست میگه ایشون منم گفتم شب عیدی بحثو ادامه ندید

من نمیدونم چرا سر یه منفی دادن برای اینکه از یه پستی خوشم نیومده دوستان کل پستامو منفی دادن واقعا جای تعجبه

بهرحال امیدوارم اون دوستانم به شعور کافی برسن و با عقل خودشون تصمیم بگیرن نه الکی

همینجام از همه میخام بحثو دادمه ندید

عیدتونم مبارک :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون استارتر. @};-

گیم پلی هم جالب بود. کاملا نرم و روون.

البته با کارت 980ti و 4790 و 16 گیگابایت رم.

لینک به دیدگاه

ممنون استارتر. @};-

گیم پلی هم جالب بود. کاملا نرم و روون.

البته با کارت 980ti و 4790 و 16 گیگابایت رم.

درود

دوستان دیگر با سیستم های پایین تری تست کردن و خوشبختانه راضی بودن، با محصولی در محدوده 280X یا 960 رم 8 گیگ و پردازنده ای Core I5 با تنظیمات قابل قبولی میشه بازی رو اجرا کرد و لذت برد.

انجین بازی هم که نیازی به تعریف نداره یکی از بهینه ترین ها در نوع خودش هست، فقط سیستم فروش EA طبق معمول به کلی از خجالت کاربران در اومده و بسیاری از آیتم ها و ماشین های اسپورت جدید را در قالب نسخه Deluxe Edition در دسترس قرار داده و با توجه به قیمتی که الان داره واقعا کار خجالت آوری هست!

wy9q3mppnoud3ym18tkt.jpg

باتشکر @};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

درست میگه ایشون منم گفتم شب عیدی بحثو ادامه ندید

من نمیدونم چرا سر یه منفی دادن برای اینکه از یه پستی خوشم نیومده دوستان کل پستامو منفی دادن واقعا جای تعجبه

بهرحال امیدوارم اون دوستانم به شعور کافی برسن و با عقل خودشون تصمیم بگیرن نه الکی

همینجام از همه میخام بحثو دادمه ندید

عیدتونم مبارک :x

درود بر شما

نکته جالب اینجاست که جناب RONIN021 در تلافی منفی شما به این صورتی که همه شاهدش بودیم رفتار کردند و شما دو بار از دوستانی که از شما (در واقع از حق) طرفداری کرده بودند خواستید که بحث رو ادامه ندهند و این نشانه بزرگواریست.

اما شما به دلیل همین بخشش و بزرگواری، یک نکته مهم رو بی جواب گذاشتید اما اجازه بدبد که من این مطلب رو هم روشن کنم و بعد چشم سعی میکنم دیگه بحثی نکنم.

عید شما و همه دوستان هم مبارک @};-

اما نکته این بود که جناب RONIN021 گفتن که شما رو نمیشناسن و چند از اکانت مختلف بصورت همزمان استفاده میکنین و ...

بله دوست عزیز بالاخره یکی پیدا شد حرف حق بزنه شما درست میگی من از پست اون آقا خوشم نیومد دیسلایک کردم

بعد هم ایشون اومدن پستای منو که اصلا ربطی بهشون نداشته و مخاطبم فرد خاصی بوده دیسلایک کردن این یعنی چی؟؟

بعد با طرز طلبکارانه ای طوری که قصد از بین بردن آبروی منو داشته باشن پست گذاشتن

والا کپی پیست کردنو همه بلدن بخدا

جالب اینجاست ایشون از همون افرادیه که به کپی پیست بقیه گیر میده!!!

دوست عزیز من که از روی قصد منفی ندادم شما منفی دادی من یه منفی دادم 3 تا منفی بهم دادی

در هر صورت تایپکو به حاشیه نبر بحثو همینجا تموم کنیم بهتره

شب عیدی کسی ناراحت نباشه @};-

شما قوانین رو مطالعه نکردی مشکل من نیست و وظیفه منم نیست اینجا قوانین رو توضیح بدم، تاپیک زدیم تا کاربران اطلاعات بهتری نسبت به عناوین مورد نظرشون پیدا کنند، تاپیک ارسال نکردم که با یه سری مولتی یوزر بحث کنم!

@};-

جناب RONIN021 از شما که پیر انجمن هستین و قوانین رو از بر، بعیده که ندونین، اگه برین به صفحه پروفایل اعضا، میتونین تاریخچه نامهای کاربری اون کاربر رو ببینین:

post-22863-0-16796400-1458315001_thumb.jpg

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

درود بر شما

نکته جالب اینجاست که جناب RONIN021 در تلافی منفی شما به این صورتی که همه شاهدش بودیم رفتار کردند و شما دو بار از دوستانی که از شما (در واقع از حق) طرفداری کرده بودند خواستید که بحث رو ادامه ندهند و این نشانه بزرگواریست.

اما شما به دلیل همین بخشش و بزرگواری، یک نکته مهم رو بی جواب گذاشتید اما اجازه بدبد که من این مطلب رو هم روشن کنم و بعد چشم سعی میکنم دیگه بحثی نکنم.

عید شما و همه دوستان هم مبارک @};-

اما نکته این بود که جناب RONIN021 گفتن که شما رو نمیشناسن و چند از اکانت مختلف بصورت همزمان استفاده میکنین و ...

جناب RONIN021 از شما که پیر انجمن هستین و قوانین رو از بر، بعیده که ندونین، اگه برین به صفحه پروفایل اعضا، میتونین تاریخچه نامهای کاربری اون کاربر رو ببینین:

attachicon.gif1.jpg

@};-  @};-  @};-

میشه بیشتر توضیح بدید قضیه چیه من گیج شدم @-)

لینک به دیدگاه

میشه بیشتر توضیح بدید قضیه چیه من گیج شدم @-)

شما میتونید نام کاربری که تو انجمن نمایش داده میشه رو تغییر بدید، مثلا من الان payman27 هستم میتونم عوضش کنم بذارم amir76. در حقیقت جناب Big_Boss همون Aggressive هستند. اما جناب RONIN021 تصور کرده بودند که این دو نام، دو اکانت جداگانه هستند که توسط یک شخص ساخته شده اند، در صورتی که یک اکانت است و فقط نام کاربری تغییر کرده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...