رفتن به مطلب

لغزش جاده ها : تصاویر 4K از عنوان محبوب Need For Speed (ویدئو گیم پلی اضافه شد!)

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود بر دوستان

بچه ها کسی این  NFS رو گرفته- آقا اگر تست  زده کسی شرایط اجرا چطوره- از اونلانی بودم با خبرم و میدونم باید اونلاین بود ولی  بخش تک نفره مرتب لاگین داره ؟ یعنی  در وسط بازی اگر لاگ اوت شد  باید  تعطیل کنه بازی رو ؟ و باز اتوماتیک لاگین این میکنه؟  اگر کسی چک کرده بهم بگه- ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

• کاربر ویژه

درود بر دوستان

بچه ها کسی این  NFS رو گرفته- آقا اگر تست  زده کسی شرایط اجرا چطوره- از اونلانی بودم با خبرم و میدونم باید اونلاین بود ولی  بخش تک نفره مرتب لاگین داره ؟ یعنی  در وسط بازی اگر لاگ اوت شد  باید  تعطیل کنه بازی رو ؟ و باز اتوماتیک لاگین این میکنه؟  اگر کسی چک کرده بهم بگه- ممنون

فقط به عشق رضا جان این عکسو منتشر میکنم. میخواد ریا بشه میخواد نشه! :cool:

فقط مهدی ومپایر باید قول بده از سر برجک منو با دارگانف نزنه... :)

حالا جدا از شوخی تجربیاتمو از بازی اینجا بگم استقبال میشه؟ کسی احلش هست؟ ببینیم تا امشب دانلود میشه یا خیر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط به عشق رضا جان این عکسو منتشر میکنم. میخواد ریا بشه میخواد نشه! :cool:

فقط مهدی ومپایر باید قول بده از سر برجک منو با دارگانف نزنه... :)

حالا جدا از شوخی تجربیاتمو از بازی اینجا بگم استقبال میشه؟ کسی احلش هست؟ ببینیم تا امشب دانلود میشه یا خیر.

درود

آقا ممنون ولی کدوم عکس؟

من دیتا رو دارم منتهی خود بازی مخصوصا جاست کاز 3 بخش دائم اونلانیش با نسخه جدید DRM خیلی پیله است  من بازی میکنم ولی همزمان زجر میکشم میخوام ببنیم کسی گرفته یا خودم الان  اورجین ثبت کنم بگیرم؟ اخه این فکر کنم پیله تر هم باشه -دیتای من الان 10 روز بیشتره اماده است 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من بعد از ظهر cd key بازی رو گرفتم دیتای بازی هم از قبل دانلود کرده بودم حدود 1ساعتی بازی کردم هیچ مشکلی از نظر وصل شدن نداشت بدون کاهش پینگ راحت میشه بازی کرد

ویرایش : adsl من 1مگ نامحدود مخابرات هست که از نظر کیفیت زیاد جالب نیست اما بدون مشکل بازی میکنم.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان 

من بعد از ظهر cd key بازی رو گرفتم دیتای بازی هم از قبل دانلود کرده بودم حدود 1ساعتی بازی کردم هیچ مشکلی از نظر وصل شدن نداشت بدون کاهش پینگ راحت میشه بازی کرد

ویرایش : adsl من 1مگ نامحدود مخابرات هست که از نظر کیفیت زیاد جالب نیست اما بدون مشکل بازی میکنم.

درود

فقط لاگین عادی داره ؟ بخش تک نفره اذیتت نمیکنه؟ دائم بازی  مختل یا قطع نمیشه چون مثلا   لاگ اوت میشید؟

لینک به دیدگاه

درود

فقط لاگین عادی داره ؟ بخش تک نفره اذیتت نمیکنه؟ دائم بازی  مختل یا قطع نمیشه چون مثلا   لاگ اوت میشید؟

عملا فکر نکنم  این مشکل پیش بیاد در قسمت افلاین بازی .

چون فقط نت ایران نیست که مشکل داره .

و فکر کنم هر چند وقت بک بار فقط بازی باید چک کنه صحت نام کاربری رو .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عملا فکر نکنم  این مشکل پیش بیاد در قسمت افلاین بازی .

چون فقط نت ایران نیست که مشکل داره .

و فکر کنم هر چند وقت بک بار فقط بازی باید چک کنه صحت نام کاربری رو .

چرا اتفاقا با این نسخه DRM دقیقا همین مشکل پیش امده با جاست کاز 3 - دقیقا خلاف حرف شما اتفاق میافته - اصلا چک نمیکنه موقع اجرا یک لحظه استیم فقط  لانج میکنه ولی توی خود بازی  نه داستان خون جگره- مرتب لاگین میکنه وقفه می اندازه چک میکنه  و .... حالا با پچ جدید  جاست کاز لود ها خیلی کمتر شدن و کمی هم قفل کمتر گیر میده و برای همین میپرسم - ممنون از دوستان انشالله کلید رو بگیریم یک بررسی جامع از بازی کار میکنیم ببینیم چه خبره اوضاع

لینک به دیدگاه

تصاویری از نسخه PC بازی Need For Speed 2016:

NFS16_2016_03_18_17_00_30_685-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_35_670-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_40_332-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_43_037-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_54_8771-300x188.j NFS16_2016_03_18_17_00_17_809-300x188.jp

تصاویر  توسط خودم گرفته شده با این تفاوت که کارت MSI GTX 580 Lightning جایگزین کارت 7970 Lightning قبلی شده.

با همین کانفیگ در حالت High میشه بالای 35 فریم بازی کرد. در کل افت فریم وجود نداره و بازی کاملا روان هست.

گیم پلی و کاستومایز ماشین ها انقدر جذابیت داره که ساعت ها میتونه شما رو به خودش میخکوب کنه.

اینم گیم پلی :

http://www.aparat.com/v/Q4ahJ

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

تصاویری از نسخه PC بازی Need For Speed 2016:

NFS16_2016_03_18_17_00_30_685-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_35_670-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_40_332-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_43_037-300x188.jp NFS16_2016_03_18_17_00_54_8771-300x188.j NFS16_2016_03_18_17_00_17_809-300x188.jp

تصاویر  توسط خودم گرفته شده با این تفاوت که کارت MSI GTX 580 Lightning جایگزین کارت 7970 Lightning قبلی شده.

با همین کانفیگ در حالت High میشه بالای 35 فریم بازی کرد. در کل افت فریم وجود نداره و بازی کاملا روان هست.

گیم پلی و کاستومایز ماشین ها انقدر جذابیت داره که ساعت ها میتونه شما رو به خودش میخکوب کنه.

اینم گیم پلی :

http://www.aparat.com/v/Q4ahJ

جان من نصف شبی با روح و روان آدم بازی نکنید 

مگه چه بدی ای بهتون کردم ؟  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

جان من نصف شبی با روح و روان آدم بازی نکنید 

مگه چه بدی ای بهتون کردم ؟  :D  :D  :D  :D

من دیروز این بازی رو تهیه کردم به جرات میتونم بگم عالیه. هرکسی نخریده نصف عمرش برفناست. البته این نظر بنده ست.

تنها مشکل سرور های بازی و نت داغون ایرانه

که با قند شکن تا حد بسیاری بهبود پیدا میکنه

درود بر دوستان

رضا جان اگر وسط بازی نت درام بشه از بازی میندازه بیرون و باید دوباره لاگ این کنی. 
حتی برای بخش تک نفره و حتی گاراژ یا دستیابی به تنظیمات گرافیکی بازی هم باید آنلاین باشی
ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

من دیروز این بازی رو تهیه کردم به جرات میتونم بگم عالیه. هرکسی نخریده نصف عمرش برفناست. البته این نظر بنده ست.

تنها مشکل سرور های بازی و نت داغون ایرانه

که با قند شکن تا حد بسیاری بهبود پیدا میکنه

رضا جان اگر وسط بازی نت درام بشه از بازی میندازه بیرون و باید دوباره لاگ این کنی. 
حتی برای بخش تک نفره و حتی گاراژ یا دستیابی به تنظیمات گرافیکی بازی هم باید آنلاین باشی

با قند شکن که تایم اوت ها برداشته نمیشه !

شاید مسیر دیتا رو عوض کنید ولی مامولا  مشکل اصلی از نت ایران هست .

البته شاید نت شما تا کشوری که اول بهش تانل میکنید فیکس باشه  و اینترنت  خارج از ایران هم میشه گفت 99 درصد استیبل هست .

البته پینگ کاهش پیدا نمیکنه  و فقط شاید تایم اوت هاتون از بین بره .

لینک به دیدگاه

با قند شکن که تایم اوت ها برداشته نمیشه !

شاید مسیر دیتا رو عوض کنید ولی مامولا  مشکل اصلی از نت ایران هست .

البته شاید نت شما تا کشوری که اول بهش تانل میکنید فیکس باشه  و اینترنت  خارج از ایران هم میشه گفت 99 درصد استیبل هست .

البته پینگ کاهش پیدا نمیکنه  و فقط شاید تایم اوت هاتون از بین بره .

درود

بدون قند شکن هر 30 دقیقه تایم اوت داشتم.

باید بیشتر تست کنم شایدم اون موقعی که قندشکن وصل کردم اوضاع نت برطرف شده بوده.

در کل مشکلات کانکت و این حرفا با استفاده از اون برطرف شد. 

موفق باشید :x  @};-

لینک به دیدگاه

اینجاست که ادم دلش میخواد بگه .

سیستمت رو بده باهاش بازی کنم .

خواب رو ازمون گرفتید نصف شبی .

خیلی تو حال این بازی هستم  میشه بگید به چه صورت تهیه کردیدش ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اتفاقا من نظرم عکس علی هست.

بازی کلا از اساس داقونه. داستان که حرفشو نزن.فیلم آبگوشتی های قدیم ما شرف داره. یه مشت آدم هایی که اصن ارتباط باهاشون سخته و اصلا تو جامعه نمیبینیمشون. دیگه نسل این هیپی میپی ها منقرض شده. فول آمریکای صفت، دو سه تا آسیایی هم گذاتن تا ملت احساس غربت کنن. هی مِن، ساپ بادی، لتس تیک راید و... هرکی سرش تو کاره خودشه، همیشه تو بک گراندی، لالی، خنگی، هیشکیو نمیشناسی، از ماشین سر در نمیاری، تو شلوغی کسی دورت نباشه جات جلو دره.

تو یک ساعت گیم پلی روز رو ندیدم. محیط جذابه ولی تو دستو پای آدم میپیچه. بارون خیلی رو مخه، حتی وقتی که باریده شده و دیگه نیست(تومایه های ریوالز) "جون من گرافیکو حال میکنید گیمرها؟". ماشین سفید، سیاه دیده میشه (بیشتر وقتا). GPS باگ زیادی داره تو مسابقه. هوش مصنوعی بده. NPC خیاری تو بازی فراونه و اصل معلوم نیست فازشون چیه.

گرافیک رونه، آپشنا کمن و خلاصه. گرافیک لو با های فرق چندانی نداره، بازی سازای بی پرد مادر فکر کردن مردم خرن. برعکسش کاستامایز ماشینا زیاده و دوساعت فیکس زمان میبره تا باهاش آشنا بشین بدونی چی کجاست. برچسبا شبیه نسخه ورلده. سیستم صوتی میشه انداخت ولی فعلا آنلاک نبودن ولی امیدی بهشون نیست. تنوع ماشینا کم نیست ولی ریوالز خیلی بهتر بود از وسط بازی سوپر اسپرت بهت میداد، این نمیده. کوچه تنگه تو بازی زیاده و جاده کفی مطلوبی نداره. هندلین خیلی بده مثل نسخه ران. دیریفت هم شانسیه و بگیر نگیر داره.

کلی آپشن تیون ماشین هست ولی انقدر درهم برهمه پیش خودت میگی بهتره اینارو انگلک نکنم. پلیس دیدم ده ثانیه ای گمم کرد با اینکه تو مسابقه بودم. تخریب پذیری متوسطه. آبجکت برای تصادف غیر عمد تو بازی زیاده. بازی مثل ریوالز منو توقف نداره و همیشه در حرکته. تو یک ساعت با پینگ 200-150 مکشلی از بابت لوگآت شدن نداشتم.

خلاصه Darksiders سبک ماشینه. فرانکشتاین قرن. همه بازی هارو ترکیب کردن شده این. ولی پایش NFS No Limits و NFS Rivals هست، که خب خیلی بده. پشیمونم از خریدم و ایکاش به همون DLC نسخه NFS MW 2012 قناعت میکردم.

اینم چند تا عکس با سایز بالا. انقدر بی روح بود بازی عکس زیاد نگرفتم.

eysj0dymss63b1ghfpgn_thumb.jpg

qi422abcksx5161a66rp_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجور که شما هواش کردی دیگه هیچ- حالا بگذار بگم البته این نظر شماست من بررسی های زیادی برای بازی خوندم و نمرات و نقد های بازی همه خوب بودن- اون شخصیت ها رو گذاشتن شما یاد underground و most wanted بی افتی- همه بازی شبه- اصلا روز نیست(کی تو روز مسابقه غیر قانونی میده فیلم هندیه؟ یا سریع و خشمیگن!! همش شبه بازی)- همون روز اول گفتم EA خالی بست که میخواد بازی ور فلان کنه و بهمان کنه- همون روز اول بنده در پستی در gamespot گفتم اینها نه بازی DRM داره میخوان بگذارن پی سی اش چند ماه بیاد یک وقت فروش کنسولی رو منفی نکنه یا کم نکنه یا نقد منفی زیاد بگیره- خود بازی خوبه از لحاظ تکنیکی فوق العاده است - NPC هم که دیگه نمیشه ایراد گرفت ویچره؟ در کل سیلقه ای ست ولی من هرچی نگاه نقد میکردم بیشتر مثبت بود تا منفی - حالا دیگه این نهایت تلاششون بوده و ایراد ما یا شما رو هیچکس دیگه قبول  نداره- منتقدی میگفت بازیبازها از EA تیونینگ و شب و ماست وانتد و اندرگراند و دمو و داستان میخواستن بیا همش رو گرفتن حالا جالبه امان از دست این گیمرها! حالا که همه چیز هایی که خواستن توشه میگن نه بدرد نیمخوره! شد مثل ویندزو 10 و استارتش به هرکسی میگفتم چرا 8.1 نصب نمیکنی میگفت چی؟ استارت منو نداره بگذار ده بیاید×!! بعد ده اومد همه رفتن برنامه استارت منو غیر مایکروسافت نصب کردن !!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان همین ماست وانتدی هم که میگی کلا تو روز بود. بحث سایکل روز و شبه. اگه قرار بود یاد این بازی ها با این چیزای پوچ پُر بشه که undercover که خیلی به اون دوموردی که گفتی نزدیک بود چرا پس خبری نشد؟ حالا اینو بازی میکنی و میبینی محتوی کپی آندرکاور هست. اتفاقا وقتی EA گفت میخوام به اصل و ریشه برگردم مطمئن شدم که قرار با یه پست رفت بزرگ روبره بشیم(درسته ریوالز هم پوچ و بی سرو ته بود ولی حداقل به حدف آرکید بودنش درست دست پیدا کرد). همه شرکتا قبل از عرضه بازیشون همینو میگن. COD نمونه بارزش. آخه تو بازی هم پلیر هست که آنلاینه هم NPC خب اونی که آنلاینه که مثل آدم رانندگی میکنه ولی NPC همش میخوره تو درو دیوار. اول فکر کردم NPC ها الکین چون وقتی میرفتن تو ماشینا و دیوار (متوقف میشدن) هیچ واکنشی بهشون وارد نبود ولی بعد که یکم درست رانندگی میکردن میشد باهاشون کورس گذاشت.

خب آخه بهای اینجور چیزارو هم باید در نظر گرفت. خیلی ساده از یه ناشر بد سابقه مثل EA که شرکت بزرگیه و عناوین بزرگی رو هم تو کارنامش داره به لطف استدیو های درست درمون میشه پیش بینی کرد که زرنگی نکرده یه بازی خوبو تو 12 گیگ دیتا اونم وقتی صحبت از نسل هشتم هست بده بیرون. شاید یکم بی ربط به نظر برسه ولی بازی که انقدر حجمش تو یه همچین دورو زمونه ای کمه و از سازندش بعیده بخواد اساتراتژی بهینه سازی فضا بخرج بده، انتظار محتوای سرگرم کننده و پُر رنگو لعاب رو داشت.

میگم اگه No limits رو بازی کرده باشی میبینی کپ همن. حتی کاراکترا فقط شماره تعمین اجتماعیشون فرق داره! انقدر به هم نزدیکن.

من خودم کسی هم که حاظرم هر چیزیو فدای داستان گیرا بکنم. ولی این مورد نوبره خدایی... کدوم NFS اومد اول بازی دورت پُر رفیقات با امنیت خاطر کامل بشینن تو کافه هات چکلت بخورن به دور از ماشینی، تیکافی و پلیسی؟ NFS UG2 تا اومدی تو شهر ماشینتو زدن خوردو خاکشیر کردن. سری بعدش MW ماشینتو سند زدن بهت نگفتن ولت کردن تو هلفدونی. سری بعدشم Carbon از شهر کردنت بیرون گفتن دزدی. اصل رو ریشه NFS از اینجا میاد. نه از دیسکو میاد، نه کافی از شاپ.

به من حق بدین که بازیو خریدم و به عنوان طرفدارش، به عنوانی کسی که تو NFS World خیلی خرج کرده و آخر سرم بسته شده بیام شاکی باشم . الان بیام بگم هورا! از G27 پشتیبانی میکنه که مهم نیست. اگه نکنه باید گفته بشه.

لینک به دیدگاه

درود

اره عادی هست 

تو تک نفره من که مشکلی ندشتم

به نظرم همیشه به نت وصل نیست اول و اخر هر مسابقه تک نفره فقط جک میکنه ببینه اکانت دورست وصل هست یا نه 

اما نو انلاین کلا وصل هست

لینک به دیدگاه

فکر کنم کلا روز نداره چون من هم اصلا روز ندیدم

شهر خیلی خلوت هست 

سیستم GPS زیاد جالب نیست

باید امکانات بیشتری تو موبایل میزاشتن براش 

هندلینگ بازی یکم رو اصاب هست اوالش باید عادت کنی اما به شخصه هندلینگ تو the crew خیلی بهتر از این هست 

دیریفت هم با تنظیم کردن هندلینگ تو گاراژ تقریبا درست میشه 

یکم تنظیمات تیون ماشین پیچیده هست و زیاد که با یه بار انجام دادن دست ادم میاد که چی کار کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون پیچیدگی خوبه باید پیچیده باشه اصلا -تیوننیگ خفیف مفتش گرونه- باید فنی  باشه- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون پیچیدگی خوبه باید پیچیده باشه اصلا -تیوننیگ خفیف مفتش گرونه- باید فنی  باشه- 

سلام  موافقم 

بازی ها باید رو به پیچیدگی برن وگرنه یادم میاد آتاری هم بازی ماشین داشت

لینک به دیدگاه

درود

برای تیونینگ و ست آپ درست، فنی و دقیق اول از همه باید فیزیک و اجزای مربوط به اون درست، دقیق، فنی و کامل باشن. که متاسفانه این بازی هیچکدومشون رو نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

برای تیونینگ و ست آپ درست، فنی و دقیق اول از همه باید فیزیک و اجزای مربوط به اون درست، دقیق، فنی و کامل باشن. که متاسفانه این بازی هیچکدومشون رو نداره.

تایید میشه. وجود این پیچیدگی تو سری NFS باشه بهتره از اینه که نباشه.

اما...

اما وقتی بقل GT و فرزا قرار میگیره تبدیل به جوک میشه و پرستیژ خودشو از دست میده (شبیه سازه، خب باشه). تو NFS همه آپشنارو تا آخر بالا میبری، ماشینت راه میره؛ همرو تا آخر پایین میبری، بازم ماشینت راه میره. درصورتی که تو واقعیت اینجوری نیست.

Gran Tourismo 1 مال سال 1996 بوده فکر کنم. با دیسک 700 مگی به قدری تو این پیچیدگی ها کار شده بود که حد نداشت. وقتی فاصله هر دنده تا دنده دیگرو بقدری کم میکردی که رو داینو ماشینت 280مایل میرفت اما تو پیست دنده یک از 9مایل رد نمیشد اونجا بود که میفهمیدی مکانیکی کار هر ننه قمری نیست.

اما تو سری NFS با معرفی داینو تو undergrund2 این آپشنا به اوج خودش رسید و از اون به بعد به غیر از سری Shift و ProStreet تو سایر نسخه ها عملا خیلی ببخشید ... ر×یــ×د. به لطف NOS و اسپید بریک هر گند کاری رو میشد جبران کرد. مشاینت دیریفت زیاد میده؟ اسپید بریک هست! مشاینت تند میره ولی شتاب نداره؟ NOS هست!

اینا اشکالی نداره و من به کسی خرده نمیگیرم. همه اینا Dino ، NOS و ... فقط باید درست مدیریت بشه. اگه تنظیمات پیشرفته موتور میزاریم، یه پیست هم بزاریم که ببینیم چه تغییری کرده ماشینمون؟ یا حداقل مثل UG2 همون داینو باشه که ماشین تو شرایت آزمایشگاهی یه چارت بده دستمون. نه اینکه سرمونو بندازیم پایین بریم تو مسابقه بعد که گند زدیم بگیم چرا ماشینم اینجوری شد؟ کدوم آپش باعث این خراب کاری شد؟ و روز از نو، نوروزی از نو.

لینک به دیدگاه

گیم پلی بازی Need For Speed نسخه PC

http://www.aparat.com/v/MJzKI

مقایسه گرافیک Need for Speed - PC VS PS4 VS XO

http://www.aparat.com/v/23Mfr

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...