رفتن به مطلب

لغزش جاده ها : تصاویر 4K از عنوان محبوب Need For Speed (ویدئو گیم پلی اضافه شد!)

ℛ𝒪𝒩ℐ𝒩
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

واقعا دوستان نیمدونم چی بازی کردن ؟ بخش تیوننیگ فنی بازی خیلی کامله  -شما مقایسه نکن با فورتزا با گران توریسمو اصلا  مقایسه خنده دار و اشتباهه- این بازی آرکید فانه- شما چند ساعت میتونی پشت سرهم  پراجکت کارز بزنی؟  جنگ اعصاب میشه  اصلا چند ساعت میشه NFS زد؟ عزیزان اینها مقایسه شون اشتباهه با هم اون گران توریسمو هم در نسخه اخر افت داشت -مسابقات من  5و6روبازی کردم دیگه خسته کننده شده بود همون تکرار مکررات قدیم- این بازی فانه تیونینگ جذاب  رو ترکیب میکنه با   عناصر غیر واقعی- داریم مقاله تست بازی رو اماده میکنیم تا شب ارائه میشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 138
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

واقعا دوستان نیمدونم چی بازی کردن ؟ بخش تیوننیگ فنی بازی خیلی کامله  -شما مقایسه نکن با فورتزا با گران توریسمو اصلا  مقایسه خنده دار و اشتباهه- این بازی آرکید فانه- شما چند ساعت میتونی پشت سرهم  پراجکت کارز بزنی؟  جنگ اعصاب میشه  اصلا چند ساعت میشه NFS زد؟ عزیزان اینها مقایسه شون اشتباهه با هم اون گران توریسمو هم در نسخه اخر افت داشت -مسابقات من  5و6روبازی کردم دیگه خسته کننده شده بود همون تکرار مکررات قدیم- این بازی فانه تیونینگ جذاب  رو ترکیب میکنه با   عناصر غیر واقعی- داریم مقاله تست بازی رو اماده میکنیم تا شب ارائه میشه.

درود و عید شما مبارک @};-

من بعضی وقتها میشه که تو شبیه سازهای واقعی که به مراتب سخت تر و خشک تر هم هستن (نه سیمکیدهایی مانند فورتزا، گرن توریزمو و پراجکت کارز) چندین و چند روز و هر روز چند ساعت خودم تنهای تنها تو پیست میرونم و سعی میکنم مهارتهام رو بیشتر کنم و زمان هام رو هم بهبود بدم. کاملا هم از این کار لذت میبرم و وقتی از پای شبیه ساز بلند میشم که (به هر دلیلی) مجبور باشم.

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

درود و عید شما مبارک @};-

من بعضی وقتها میشه که تو شبیه سازهای واقعی که به مراتب سخت تر و خشک تر هم هستن (نه سیمکیدهایی مانند فورتزا، گرن توریزمو و پراجکت کارز) چندین و چند روز و هر روز چند ساعت خودم تنهای تنها تو پیست میرونم و سعی میکنم مهارتهام رو بیشتر کنم و زمان هام رو هم بهبود بدم. کاملا هم از این کار لذت میبرم و وقتی از پای شبیه ساز بلند میشم که (به هر دلیلی) مجبور باشم.

دوستان این پست رو یادتون رفت منفی بدین، لطفا کم کاری نکنید :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این پست رو یادتون رفت منفی بدین، لطفا کم کاری نکنید :p

مثبت هام تموم شده هر کی منفی میده من برات جبران میکنم :)

لینک به دیدگاه

مثبت هام تموم شده هر کی منفی میده من برات جبران میکنم :)

@};-  :x  @};- 

منم همیشه صبح اول وقت مثبتام تموم میشه میمونم تو خماری :(  ~x(

لینک به دیدگاه

به من هرچی دلتون خواست منفی بدین اصلا یه میلیون تا، اما با اون بنده خدا چی کار دارین؟؟؟ بهتره اینجا یه قانون حداقل سنی هم بذارن که هر بچه ای نتونه عضو بشه.

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=44527

1- اجرای قوانین کلی فروم و خرید و فروش الزامیست
2 - دادن امتیاز منفی برای تلافی گرفتن امتیاز منفی ممنوع می باشد
3 - دادن پیغام خصوصی به سایر کاربرانیکه امتیاز منفی دادن و خواستن توضیح از آن کاربر و کاربران ممنوع می باشد
4 - استفاده از الفاظ و کلمات نامناسب در چت باکس ممنوع می باشد
5 - فقط در لحظه 50 نفر می توانند از سیستم چت انلاین استفاده نمایند

---------------------------------------------------------------------------------------------

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=1021

6. در صورتی که مایل به ارسال مطلبی از یک سایت دیگر می‌باشید ، حتماً منبع آن را ذکر نمایید.

ویرایش شده توسط payman27
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه خبر بد.

کل سیستم صوتیش به یه پخش (ضبطCD) ختم میشه که اونم نمیشه دید و معلوم نیست چه تاثیری داره.

از اون جالب تر پارت های بدنه هست. مثلا تا لول 18 چراغ جلولو عقب قفلن. لولت که میشه 18 میری میبینی نوشته چراغی در دسترس نیست (تست شده روی GTR 2016). احتمالا مثل بعضی از سری ها فقط ماشین های کلاس پایین و ضعیف رو میشه تغیرات چشم گیر تو بدنشون داد. و مثل شیفت که نمیشد رو ماشین های پُر سرعت نیترو انداخت (هرچند درستشم همینه) اینم مثلا رو لامبور گینی نمیشه چراغ بندازی. خب البته اونتادور چراغاش خوشکله ولی وقتی انتخابش دست ما نیست حال آدمو میگیره. پنج تا فضای نگه داری ماشین هم بیشتر در دسترس نیست. *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک بررسی بازی با اجازه استارتر

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56605&hl=

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان آیدی بزارین اینجا، گروپی تشکیل بدیم.

لینک به دیدگاه

ایمان جان حالم رو گرفتی بابا بازی خوبه دیگه چرا انقدر هی ازش ایراد میگیرین

والله من از روز انتشار 24/7 خودم رو وقف بازی کردم خخخخ

دریفت زدن تو بازی انقدر لذت بخشه که نمیشه ازش دل کند.

امشب چند تا کلیپ دیگه رو آپارات آپلود میکنم

اما چند جا تا الان باگ گرافیکی مشاهده کردم، مثلا برخی گارد ریل ها عین دیوار میمونه. کافیه تو برخی جاها در حال حرکت خودت رو بسابی بهش که مثل اینکه جلوت دیوار ظاهر بشه ماشین قفل میشه.

یا مثلا دوربین در حالت اکشن خصوصا سرپیچ حین دریفت خیلی به پایین متمایل میشه و تقریبا جلو رو نمیشه دید. 

در مورد اپشن های بازی باهات موافقم. وقتی آپشنی نیست بهتره علامتی روش نباشه تا اینکه صبر کنی باز بشه و یهو ببینی چیزی درکار نیست !

جا داره تعداد ماشینا بیشتر بشه هرچند ماشین هایی  هم که انتخاب شدن در نوع خودشون خاص هستند.

ID من :

sarvestpctuning

این آی دی برا عهد بوقه هر کاری میکنم عوضش کنم نمیشه ازم یه سوال میپرسه، که منم یادم نیست چی وارد کردم. خخخ

لینک بررسی بازی با اجازه استارتر

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=56605&hl=

ممنون رضا جان  :x  @};-

ولی یه چیزی دستت درد نگرفت این همه تایپ کردی؟ :D

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

ramin9500

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایمان جان حالم رو گرفتی بابا بازی خوبه دیگه چرا انقدر هی ازش ایراد میگیرین

والله من از روز انتشار 24/7 خودم رو وقف بازی کردم خخخخ

دریفت زدن تو بازی انقدر لذت بخشه که نمیشه ازش دل کند.

امشب چند تا کلیپ دیگه رو آپارات آپلود میکنم

اما چند جا تا الان باگ گرافیکی مشاهده کردم، مثلا برخی گارد ریل ها عین دیوار میمونه. کافیه تو برخی جاها در حال حرکت خودت رو بسابی بهش که مثل اینکه جلوت دیوار ظاهر بشه ماشین قفل میشه.

یا مثلا دوربین در حالت اکشن خصوصا سرپیچ حین دریفت خیلی به پایین متمایل میشه و تقریبا جلو رو نمیشه دید. 

در مورد اپشن های بازی باهات موافقم. وقتی آپشنی نیست بهتره علامتی روش نباشه تا اینکه صبر کنی باز بشه و یهو ببینی چیزی درکار نیست !

جا داره تعداد ماشینا بیشتر بشه هرچند ماشین هایی  هم که انتخاب شدن در نوع خودشون خاص هستند.

ID من :

sarvestpctuning

این آی دی برا عهد بوقه هر کاری میکنم عوضش کنم نمیشه ازم یه سوال میپرسه، که منم یادم نیست چی وارد کردم. خخخ

ممنون رضا جان  :x  @};-

ولی یه چیزی دستت درد نگرفت این همه تایپ کردی؟ :D

چه کنیم باید بررسی کرددیگه عیدی عیده!

این دستمون هم بازی ارکید رو با گرانتوریسمو و فورزا مقایسه میکنه  هی ایراد بنی اسرائیلی میگیره :x  @};-  @};- - دیگه  بازی ارکید همینه چکار کنه   برقصه؟ خوب همه عناصر یک ریسینگ فان رو داره و گرافیکش هم خیره کننده است ضمنا بازی از gamespot/ign/ متاکریتیک نمرات خوبی گرفت  از گیم اسپات گرفت 8 دیگه- حله لذت ببر

رضا 

chosendarksider

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلا ایراد زیاد میگیرم فقط. چی خوب که خوبه. چیز خوبشو که رو جعبه نوشتن مثل کارت گرافیکای خودمون. من چرا بگم؟ وضیفه نقاده که بگه وقعا این شرکت چی تو آستینش پرورش داده. نگم مشاینا یهو از وسط زمین میان بیرون (Drift TRAIN :D)؟ یا نگم که بارون عین ببخشید پشگل به ماشین چسبیده و حتی تو طونل همش از سپر ماشین آب میاد و تموم نمیشه؟ یا اینکه چرا نسبت به نسخه فیری iOSـش (NoLimit) تغییر خاصی به خودش ندیده؟ چشممو ببندم بازی کنم که خودمو گول زدم.

دو دسته آدم هست کلا ... یا کسی که یه چیزی خریده چون خریده فکر میکنه بقیه افلیجن بخرن و چیزایی که اونا خریدن اخه، مثل مشکات فن بازی هایی که بعضی وقتا میبینیم مثلا سر nvidia و amd پیش میاد. یکی هم مثل من Hater gonna hate دوست داره فقط بکوبه حتی اگه مال خودش باشه. تعادل که نداریم.

اتفاقا رضا جان این چیزی که شما میگید خیلی آماتور گونس، هرچند مثال من یه نکته کوچیک بود شما بزرگش کردین. مثل FIFA و PES میمونه خب هرکسی برتری داره اما اگه تا رسید به نقطه ضعفش بگیم نه این در حد اون نیست که پس هیچ چیزی با چیز دیگه مقایسه نباید بشه. بازی سبک ریس سبکش ریسه دیگه. این بازی هایی که ما PC گیمر ها میکنیم حد وسطن یعنی بهشون میگیم آرکید ولی آرکید نیستن، بهشون میگیم شبیه ساز ولی شبیه ساز نیستن. اگه NFS ارکیده پس Asphalt چیه؟ آسفالت آرکیده، NFS شبیه به آرکیده. یا مثالی که پیمان جان زدن اگه GT شبیه سازه پس اون شبیه ساز غولا چین؟ پس GT شبیه ساز نیست به شبیه ساز نزدیکه. اینکه NFS به دقت GT نیست که قابل قبوله و مشکلی توش نیست.

از خیر ماشین بازی NFS که گذشتیم. با این کاستامایزش. ببینیم آخر داستان چی میشه.

اینم آیدی من: Devileytion

برا همتونم ریکوست فرستادم.

راستی من تو بازی آواتار ندارم ولی اکانت اورجینم آواتار داره. کجا باید تنظیم کنم؟

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلا ایراد زیاد میگیرم فقط. چی خوب که خوبه. چیز خوبشو که رو جعبه نوشتن مثل کارت گرافیکای خودمون. من چرا بگم؟ وضیفه نقاده که بگه وقعا این شرکت چی تو آستینش پرورش داده. نگم مشاینا یهو از وسط زمین میان بیرون (Drift TRAIN :D)؟ یا نگم که بارون عین ببخشید پشگل به ماشین چسبیده و حتی تو طونل همش از سپر ماشین آب میاد و تموم نمیشه؟ یا اینکه چرا نسبت به نسخه فیری iOSـش (NoLimit) تغییر خاصی به خودش ندیده؟ چشممو ببندم بازی کنم که خودمو گول زدم.

دو دسته آدم هست کلا ... یا کسی که یه چیزی خریده چون خریده فکر میکنه بقیه افلیجن بخرن و چیزایی که اونا خریدن اخه، مثل مشکات فن بازی هایی که بعضی وقتا میبینیم مثلا سر nvidia و amd پیش میاد. یکی هم مثل من Hater gonna hate دوست داره فقط بکوبه حتی اگه مال خودش باشه. تعادل که نداریم.

اتفاقا رضا جان این چیزی که شما میگید خیلی آماتور گونس، هرچند مثال من یه نکته کوچیک بود شما بزرگش کردین. مثل FIFA و PES میمونه خب هرکسی برتری داره اما اگه تا رسید به نقطه ضعفش بگیم نه این در حد اون نیست که پس هیچ چیزی با چیز دیگه مقایسه نباید بشه. بازی سبک ریس سبکش ریسه دیگه. این بازی هایی که ما PC گیمر ها میکنیم حد وسطن یعنی بهشون میگیم آرکید ولی آرکید نیستن، بهشون میگیم شبیه ساز ولی شبیه ساز نیستن. اگه NFS ارکیده پس Asphalt چیه؟ آسفالت آرکیده، NFS شبیه به آرکیده. یا مثالی که پیمان جان زدن اگه GT شبیه سازه پس اون شبیه ساز غولا چین؟ پس GT شبیه ساز نیست به شبیه ساز نزدیکه. اینکه NFS به دقت GT نیست که قابل قبوله و مشکلی توش نیست.

از خیر ماشین بازی NFS که گذشتیم. با این کاستامایزش. ببینیم آخر داستان چی میشه.

اینم آیدی من: Devileytion

برا همتونم ریکوست فرستادم.

راستی من تو بازی آواتار ندارم ولی اکانت اورجینم آواتار داره. کجا باید تنظیم کنم؟

اره شما راست میگید نقد های شما  حرفه ای تر است ما اماتور هستیم  -  ولی دوست من  باید بدونی وقتی با نگرش بد نگاه به چیزی کنی هی بد می بینی - والا زیباترین باران عمرم رو در این بازی دیدم  شما میگید مثل ؟/؟؟؟؟ من باگ ندیدم در بازی - شاید برای شماپیش امده-  عزیزم شما اگر شبیه ساز دوست داری هی مرتب میگی نباید این رو نباید بگیری ؛ باید بری  گران توریسمو و فورزا و پراجکت کارز بزنی-

نه عزیزم این دقیقاً مفهوم آرکیده - اسفاالت هم در سبک خودش آرکیده - این بازی فان است شما نباید انتظار  چیزی ورای ان را داشته باشید -  من هم خریدم این بازی رو نه با اکانت اشتراکی بلکه 170 تومان پس من بیشتر از همه باید از بدی ها بگم  که گفتم  در نقد  - واقعا اینقدر گرافیک بازی خوب است که مثلا یک باگ کوچک گرافیکی رو مثلا فراموش کنیم یا نادیده بگیریم. منفی بافی نقد کردن نیست   انتقام گرفتن است من انتقامی ندارم از بازی بگیرم یک محصوله نکات منفی و مثبت رو میگیک بعد وزن میگیریم ببنییم کف ترازو کدوم سمته - برای ان اف اس با نمره 8 و نمرات خوب و نظر کلی مثبت منتقدان باید بگیم که بازی خوب است - این که بگیم مثلا  باند بستیم کاری نکرد و .... اینها دیگه ایراد است یعنی چی ؟ سیستم صوتی ببنده بعد فلش بزنه آهنگ بخونه؟؟   اینها میشه منفی بافی - دقت کنید -بازی  ابرومنده بدون شک و ایراده هایی که گفتیم فقط مبحث  اونلاین بودن و یک سری سختی ها یا آسان بودن هاست که بالانس نیست اونم ربطی نداره نمیشه کاریش کرد - من همین مشکل رو شدیدتر در گران توریسمو هم دارم/

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ادم خیر نیست اکانت بده ما یه نیم ساعت تست بزنیم ببینیم چجوریاست بعد تهیه کنیم :)

سفته میدم برای ضمانت :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

ادم خیر نیست اکانت بده ما یه نیم ساعت تست بزنیم ببینیم چجوریاست بعد تهیه کنیم :)

سفته میدم برای ضمانت :D

دیتاشو داری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سال نو مبارک

یکساعت دیگه تمومه 

یکی از دوستان محبت کرده اگه اوکی نشد ممنون میشم در اختیارم بزاری

راستش مابین the crew  و این بازی موندم کدوم رو بگیرم برای همین گفتم فعلا که دیتای این رو دارم یه تستی بزنم شاید مستقیم رفتم این رو تهیه کردم

لینک به دیدگاه

دیتاشو داری؟

درود ایمان جان سال نوت مبارک، میگم تو ویدیوها که زیاد اهل گیر به نظر نمیومدی خخخخ

ساده میگذشتی از مسائل، حالا چرا به این بازیه بیچاره خیلی گیر دادی :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ایمان جان سال نوت مبارک، میگم تو ویدیوها که زیاد اهل گیر به نظر نمیومدی خخخخ

ساده میگذشتی از مسائل، حالا چرا به این بازیه بیچاره خیلی گیر دادی :laughing:

آخه جا خوردم نعیم جان. از این همه هزینه، از این همه پیشرفت، اونوقت یه سری نکته های ریز از قلم بیفته. تو ویدئو ها هم چون وقت کمه نمیشه به همه چیز پرداخت چون هیچ چیزی به نحو احسنت هنوز به دست بشر ساخته نشده.

این بازی هم من فقط ایراداشو گفتم. نگفتم بازی بدیه خودم میشینم پاش راحت تو هر سری دوساعت بازی میکنم کیفم میده ولی دیگه پیر شدیم اون ماشینایی که تو کربن و آندرگراند2 کاستوم میکردیم دیگه با این همه آپشن که تو این بازی های امروزی هست یه مقدار برای ما طاقت فرصا شده.

اینم مولتی منو رامین که همین الان زدیم:

http://www.aparat.com/v/V8K7U

لینک به دیدگاه

سلام سال نو مبارک

یکساعت دیگه تمومه 

یکی از دوستان محبت کرده اگه اوکی نشد ممنون میشم در اختیارم بزاری

راستش مابین the crew  و این بازی موندم کدوم رو بگیرم برای همین گفتم فعلا که دیتای این رو دارم یه تستی بزنم شاید مستقیم رفتم این رو تهیه کردم

مهدی جان the crew کلا میشه گفت از ریشه با NFS تفاوت داره

the crew حدود 100 ماشین و موتور داره

کلاس رانندگی مختلف داره  خیابانی و افرود(جاده خاکی) و اسپرت و افرود سطح بالا(کلا بیرون جاده) و سوپراسپرت و دیریفت و درگ و بیگ فوت

یه جورایی نمیشه با هم مقایسه کرد این هارو

من تا الان حدود 120 ساعت گیم پلی the crew داشتم واقعا لذت بخش هست

البته مهم ترین مزیتش نسبت به NFS این هست که نقشه خیلی بزرگی داره تو این 120ساعت گیم پلی هنوز جا هایی هست که هنوز نرفتم

البته این هم بگم اگه the crew می خوای بگیری حتما با DLC بگیر 

آخه جا خوردم نعیم جان. از این همه هزینه، از این همه پیشرفت، اونوقت یه سری نکته های ریز از قلم بیفته. تو ویدئو ها هم چون وقت کمه نمیشه به همه چیز پرداخت چون هیچ چیزی به نحو احسنت هنوز به دست بشر ساخته نشده.

این بازی هم من فقط ایراداشو گفتم. نگفتم بازی بدیه خودم میشینم پاش راحت تو هر سری دوساعت بازی میکنم کیفم میده ولی دیگه پیر شدیم اون ماشینایی که تو کربن و آندرگراند2 کاستوم میکردیم دیگه با این همه آپشن که تو این بازی های امروزی هست یه مقدار برای ما طاقت فرصا شده.

خوب میگفتی فیلم میگری یه عطری چیزی میزدم به خودم یا حداقل موهامو شونه میکردم :دی 

@};-  @};-

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

تو یکی از مسیر ها خیلی سعی کردم رکوردت رو بزنم اخر سر تنها با اختلاف تو نانو ثانیه دوم شدم :دی

fs0f5rq8pb7xid02vlj1_thumb.jpg  wurly8qkrjwme2a9t689_thumb.jpg

http://www.aparat.com/v/RJPgC

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تو یکی از مسیر ها خیلی سعی کردم رکوردت رو بزنم اخر سر تنها با اختلاف تو نانو ثانیه دوم شدم :دی

من؟ رکورد؟ کجا؟

ویدئوتو دیدم ... خیلی دوربینت نافرمه. اصن دوربین من اینجوری نمیشه تو دیریفت. یکم با مد های مختلف دوربینا ور برو ببین فرقی میکنه؟

لینک به دیدگاه

دارید کم کم من رو هم تحریک میکنید که جای فروختن به دوستان یکی هم برای خودم بگیرم بیام وسط :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Crew اشغاله پنج گرفت تکراری مح . نمراتش خیلی ضعیف بود منتقد ها کوبوندنش زیاد پیشنهاد نمیدیم کرافیک فنی اش هم خیلی قدیمی است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...