رفتن به مطلب

فروش MSI 8800 GT OC 1GB

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام . من این کارت رو می خوام بفروشم . خودتون قیمت بدید . منصفانه باشه . این کارت یک مشکل داره . وقتی تو بازی میره بعد از 1 دقیقه سیستم هنگ میکنه . نشون دادم گفتن از سیستم خنک کننده اونه . با همین شرایط میخوام بدمش . حوصله تعمیرگاه رفتن ندارم . اگر کسی میخواد قیمت بده . از لیون خریدمش . قیمت خریدم 320000 تومان بود . این هم لینک مشخصاتش

http://www.msi.com/index.php?func=proddesc&maincat_no=&cat2_no=&cat3_no=&prod_no=1378

در ضمن من ساکن رشت هستم.

post-59-011979400 1293308698_thumb.jpg

post-59-030077000 1293308378_thumb.jpg

post-59-024342400 1293308420_thumb.jpg

post-59-024404500 1293308453_thumb.jpg

post-59-040965100 1293308476_thumb.jpg

post-59-020643200 1293308515_thumb.jpg

post-59-016406600 1293308552_thumb.jpg

post-59-065672800 1293308581_thumb.jpg

post-59-062502300 1293308625_thumb.jpg

post-59-035087900 1293308664_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

کسی نمیخواد؟حداقل قیمت بدید ببینم چند میشه فروخت @};-

لینک به دیدگاه

تصویری از خوده کارت بزارید . مطمئن هستید از خنک کننده هست چون اگر مشکل از برد باشه قابل تعمیر نیست .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

حامد جان يكي از دوستان خوب ماست و مورد اعتماد

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت سالم این کارت با حافظه 512 حدودا 85 تا 90 هست!

شما تظمین می کنید که قابل تعمیر هست؟

اگر تعمیر بشه قیمت خودتو برام پیغام خصوصی کن!باشه؟از من قیمت نخواه لطفا

چند وقته استفاده شده؟

ویرایش شده توسط vahid_lok
لینک به دیدگاه

تصویری از خوده کارت بزارید . مطمئن هستید از خنک کننده هست چون اگر مشکل از برد باشه قابل تعمیر نیست .

کارت تو ویندوز و کارهای عادی مشکلی نداره . وقتی تو بازی میره گیر میکنه . با نرم افزار FURMARK هم تستش کردم . دما به 71 میرسه هنگ میکنه . تا اون موقع فریم بسیار خوبی میده و سرعت بالایی داره . اینجا دادم برای تعمیر 2 جا گفتن مشکل از خنک کننده هستش ولی باید بفرستیم تهران تا درستش کنن . با شرکت ماتریکس هم تماس گرفتم همین رو به من گفتن . پرسیدم ممکنه از چیپست باشه جواب دادن اگر چیپ بود تو تمام محیطها مشکل داشتی . بردش هم از نظر ظاهری هیچ مشکلی نداره . من امشب میرم کارت رو از تعمیرگاه میگیرم . شب عکس میگیرم ازش و میزارم . تمام لوازمش هم همراهش هست . جعبه هم داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز قیمت سالم این کارت با حافظه 512 حدودا 85 تا 90 هست!

شما تظمین می کنید که قابل تعمیر هست؟

اگر تعمیر بشه قیمت خودتو برام پیغام خصوصی کن!باشه؟از من قیمت نخواه لطفا

من تعمیرکار نیستم . اهل دروغ هم نیستم . به من گفتن تعمیر میشه . من نمی تونم بگم . 2 تعمیرکار و یک نفر از شرکت ماتریکس که نماینده MSI هست گفتن مشکلش از خنک کننده هستش . من قیمت ندارم . بزار دوستان قیمت بدن . بعد خودت اگر دیدی میارزه قیمت بده . در ضمن این کارت 1 گیگابایتی و اورکلاک کارخونه ای هست .دقیقا 22 ماه استفاده شده . 1 سال گارانتی داشت . نزدیک 1 سال هم هست که از گارانتیش گذشته . من این کارت رو از آقای حسینی گرفتم.

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

من تعمیرکار نیستم . اهل دروغ هم نیستم . به من گفتن تعمیر میشه . من نمی تونم بگم . 2 تعمیرکار و یک نفر از شرکت ماتریکس که نماینده MSI هست گفتن مشکلش از خنک کننده هستش . من قیمت ندارم . بزار دوستان قیمت بدن . بعد خودت اگر دیدی میارزه قیمت بده . در ضمن این کارت 1 گیگابایتی و اورکلاک کارخونه ای هست .

بچه ها منو میشناسن!اهل اینکه تو سر مال بزنم نیستم!

ولی بعید می دونم کسی اینجوری ازتون خرید کنه!

بازم ممنون از جواب شما

لینک به دیدگاه

بچه ها منو میشناسن!اهل اینکه تو سر مال بزنم نیستم!

ولی بعید می دونم کسی اینجوری ازتون خرید کنه!

بازم ممنون از جواب شما

اینجا تعمیرکاره خودش گفته 30000 تومان برمیداره . که به نظر من خیلی داره میزنه تو سره مال . با ماتریکس که صحبت کردم و اینو گفتم گفت فقط هیت سینک و فنش 25 میارزه. میگفت بیشتر از اینها ارزش داره . حرفی بود که اون زد . اسمش هم آقای ممقانی بود.

لینک به دیدگاه

اینجا تعمیرکاره خودش گفته 30000 تومان برمیداره . که به نظر من خیلی داره میزنه تو سره مال . با ماتریکس که صحبت کردم و اینو گفتم گفت فقط هیت سینک و فنش 25 میارزه. میگفت بیشتر از اینها ارزش داره . حرفی بود که اون زد . اسمش هم آقای ممقانی بود.

اصلا قصد بحث ندارم با شما و جسارت منو ببخشید!اگر بگید تمام پستهامو پاک می کنم!ولی این سوال ها شاید سوال خیلی از بچه ها باشه!

دوست عزیز برای کسی که تو ماتریکس هست معلومه خیلی بیشتر از اینها می ارزه چون پول تعمیر نمی ده و یا اینکه قطعاتش رو می زاره روی یک کرافیک دیگه و شاید بیشتر از پول یه گرافیک نو هم از توش در بیاره!

ولی برای یک مصرف کننده که حداقل 30 تومان باید بده پول تعمیر کار(شاید کمتر شاید بیشتر-چون خودتون گفتید هیت سینک و فنش 25 هست اگر مشکل از خنک کنندگیش باشه+5 پول تعویض فن) + ریسک اینکه درست بشه یا نه(خودتونم می دونید تا از نزدیک گرافیک رو نبینن نمی فهمن مشکل از کجا هست) + الاف شدن در پی تعمیر و.... شاید برای مصرف کننده صرف نداشته باشه.

دوست عزیز اگر یک فن اضافه براش بزاریم که دماش به 71 نرسه هنگ نمی کنه؟شما امتحان کردید؟

از همه اینها گزشته گرافیک مال شماست و هر قیمتی بدید حق با شماست.پس بهتره یه قیمت پایه بزارید تا بچه هایی که می خوان ریسک کنن پیشنهاد بدن.

لینک به دیدگاه

اگه مشکل از خنک کننده باشه من 50 خریدارم ولی اگه باتعویض خنک کننده بازم همین مشکل رو داشت برمیگردونمش

حله؟اگه مشکلی نیست شمارتون رو برام برفستید

لینک به دیدگاه

اصلا قصد بحث ندارم با شما و جسارت منو ببخشید!اگر بگید تمام پستهامو پاک می کنم!ولی این سوال ها شاید سوال خیلی از بچه ها باشه!

دوست عزیز برای کسی که تو ماتریکس هست معلومه خیلی بیشتر از اینها می ارزه چون پول تعمیر نمی ده و یا اینکه قطعاتش رو می زاره روی یک کرافیک دیگه و شاید بیشتر از پول یه گرافیک نو هم از توش در بیاره!

ولی برای یک مصرف کننده که حداقل 30 تومان باید بده پول تعمیر کار(شاید کمتر شاید بیشتر-چون خودتون گفتید هیت سینک و فنش 25 هست اگر مشکل از خنک کنندگیش باشه+5 پول تعویض فن) + ریسک اینکه درست بشه یا نه(خودتونم می دونید تا از نزدیک گرافیک رو نبینن نمی فهمن مشکل از کجا هست) + الاف شدن در پی تعمیر و.... شاید برای مصرف کننده صرف نداشته باشه.

دوست عزیز اگر یک فن اضافه براش بزاریم که دماش به 71 نرسه هنگ نمی کنه؟شما امتحان کردید؟

از همه اینها گزشته گرافیک مال شماست و هر قیمتی بدید حق با شماست.پس بهتره یه قیمت پایه بزارید تا بچه هایی که می خوان ریسک کنن پیشنهاد بدن.

خواهش میکنم ، شما حق دارید در مورد چیزی که میخواهید بابتش پول بدید سوال کنید . من هم همینکار رو میکنم . من گفتم که خودم نمیتونم تشخیص بدم . ولی یک بار تستی که کردم به این صورت بود. وقتی در کیس بسته بود توی نرم افزار FURMARK تو 58 ثانیه دماش میرفت بالا و هنگ میکرد . وقتی در رو باز کردم تو 1 دقیقه و 4 ثانیه این اتفاق افتاد . به تعمیرکار هم که دادم گفت مشکل از خنک کننده هست . به من گفت 30 تومان هزینه داره . ولی 30 تومان برمیداره . این هم به این دلیله که میخواد با فروشش سود کنه . من بر طبق چیزی که دیدم و صحبتهایی که شنیدم ایراد کارت رو راست و حسینی گفتم . حالا هم یکی از دوستان تو پیغام خصوصی 50 با همین مشکل گفته میخوام . من هم گفتم تا 2 روز دیگه اگر قیمت بالاتری نگرفتم میدم بهش . یکی دیگه از دوستان هم که تو تاپیک همین قیمت رو داده . البته درصورتی به ایشون میدم که نفر قبلی نخواد کارت رو . شما هم اگر میخوای قیمت بده . تا حالا 50 تومان قیمت گذاشتن . 30 هم هزینه تعمیر میشه 80 . این کارت فکر میکنم سالمش 100 الی 110 بیارزه با توجه به مشخصاتش . از لحاظ لوازم هم که گفتم کامل هست و جعبه هم داره . ظاهرش هم بدون مشکل هستش . بازم موردی بود در خدمتم

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست من

30 میخرم سالم و خراب بیخ ریش خودم ((لازم بذکره برای سود بردن نمیخرم فقط برای امور تحقیقاتی))

نکته:

تو حالت خوشبینانه میتونه فن باشه که...

اما من موارد بسیاری رو دیدم که همین مشکل رو داشته که در اخر برمیگشت به جی پی یو دمای 70 درجه برای 8800 رقم خیلی زیادی نیست اما تو این دما اگه یکی از پایه های جی پی یو لوز شده((قطع شدن ارتباط جی پی یو با برد)) باشه خودشه نشون میده و ارتباط بین برد و جی پی یو قطع میشه که اولین علامتش هنگ کردن سیستم هست

از طرفی خود جی پی یو 8800 خیلی بزرگه و به سختی میشه با دستگا های اینفرار به اون حرارت داد و خیلی وقت ها موقع حراارت دادن برد تاب ور میداره و همیشه مرخص میشه این مشکل رو در کلان تو خیلی از گرافیکای 8800 ((بخاطر داغ بودن این سری )) دیدم

294526899_o.jpg?nc=448

لینک به دیدگاه

سلام . عکسها رو تو پست اول گذاشتم . تعمیرکار به من گفته که مشکلش با 30 تومان حل میشه . خودش هم 30 داده . پس میبینی که قیمتی که دادی خیلی پایین هست . حتی فرض بگیریم که کارت درست نشه اگر به تعمیرکار به عنوان قطعه بفروشم بیشتر میشه . البته نه تمیرکار تو این شهر . فعلا 55 بالاترین بود . تا پس فردا هرکسی بیشترین قیمت رو داد کارت رو براش میفرستم .

لینک به دیدگاه

تا فردا شب ساعت 12 . اگر قیمت بیشتر نگرفتم دوشنبه صبح براتون ارسال میکنم.

لینک به دیدگاه

تا فردا شب ساعت 12 . اگر قیمت بیشتر نگرفتم دوشنبه صبح براتون ارسال میکنم.

اگه مشکل از خنک کننده باشه من 50 خریدارم ولی اگه باتعویض خنک کننده بازم همین مشکل رو داشت برمیگردونمش

حله؟اگه مشکلی نیست شمارتون رو برام برفستید

شما با این شرط اگر می فروشید منم 56 خریدارم

ولی اگر به شرطی می فروشید که اگر خراب هم بود و درست نمی شد پس نمی گیرید فرق داره!

حالا کدومش؟

لینک به دیدگاه

vahid_lok خودت رو خسته میکنی صاحب اول آخر این کارت منم شده 100 تومان هم بدم میدم ولی بحث کل کل باشه منم که تیر خلاصم

50 بدون هیچ شرطی

ویرایش شده توسط amir.star
لینک به دیدگاه

vahid_lok خودت رو خسته میکنی صاحب اول آخر این کارت منم شده 100 تومان هم بدم میدم ولی بحث کل کل باشه منم که تیر خلاصم

56 بدون هیچ شرطی

من اولش فکر کردم شما صاحب گرافیک هستی!

خدا شفا بده مرضهای اسلام رو!دوست عزیز تیر خلاص زن8-} شما چه برداشتی کردی که من کل کل می کنم؟

من به خدا خوشحال می شم اگر شما 100 بخری این گرافیک رو!ولی به شرطی که واقعا خریدار باشی#:-S

لینک به دیدگاه

سلام . فعلا دوست گرامی amir.star بدون شرط 56 نفر اول هستن . دوست دیگه ای هم پیغام خصوصی دادن بدون شرط 50 نفر دوم . تا ساعت 12 امشب هرکسی بالاترین قیمت رو داد کارت رو تقدیم میکنم .

لینک به دیدگاه

56 بدون هیچ شرطی

دوست من اگه این کارت برات اینقدر حیاتی هست که حاظری براش 100 هم بدی,بده ما که حرفی نداریم

56 بدون هیچ شرطی بخرش ولی حتمآ به آقا حامد بگو که در هر شرایط حتی اگه درست هم نشد بر نمی گردونی وگرنه دوستان از پست شما یه جور دیگه برداشت میکنن

متشکر

لینک به دیدگاه

دوست من اگه این کارت برات اینقدر حیاتی هست که حاظری براش 100 هم بدی,بده ما که حرفی نداریم

56 بدون هیچ شرطی بخرش ولی حتمآ به آقا حامد بگو که در هر شرایط حتی اگه درست هم نشد بر نمی گردونی وگرنه دوستان از پست شما یه جور دیگه برداشت میکنن

متشکر

تایید می شه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...