رفتن به مطلب

فروش MSI 8800 GT OC 1GB

Hamed
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این لینکی که شما گذاشتید برای چیه؟رمز عبور میخواد تا باز بشه . توضیح بدید بهتره .ممنون

لینک به دیدگاه

آیدی من تو ی سایت دیگه هست که ثابت بشه حرفم حرفه

رضا DOMINATOR از دوستان صمیمی من هست

لینک به دیدگاه

شما کدوم شهر هستی عزیز 8-}

ویرایش شده توسط amin_caragt2
لینک به دیدگاه

شما کدوم شهر هستی عزیز 8-}

تو پست اول گفتم . ساکن رشت هستم.

لینک به دیدگاه

vahid_lok خودت رو خسته میکنی صاحب اول آخر این کارت منم شده 100 تومان هم بدم میدم ولی بحث کل کل باشه منم که تیر خلاصم

50 بدون هیچ شرطی

سلام . شما قبلا تو این پست 56 پیشنهاد داده بودی . الان که کمش کردی نفر دوم هستی . چون من تو خصوصی بدون شرط 50 دارم. اگر ایشون نخواست با این قیمت مال شماست . اگر بالاتر ببرید هم ممکنه نفر اول باشید . ممنون

لینک به دیدگاه

تا الان دوست عزیز vtek اولین نفری هستن که با 50 تومان بدون شرط میتونن کارت رو بخرن . تا ساعت 12 شب اگر کسی بالاتر نگه کارت مال ایشون میشه . اگر ایشون انصراف بدن کار مال amir.star میشه که با 50 تومان بدون شرط ولی بعد از vtek پیشنهادشون رو دادن که نفر دوم هستن . اگر کسی پیشنهاد بالاتری داره ارائه بده . فقط خواهشن سر 500 یا 1000 تومان چونه نزنید . اگر میخواهید پیشنهاد بالاتر بدید حداقل 5000 تومان بالاتر باشه . در غیر این صورت پیشنهاد نفر قبلی ارجحیت داره . ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام . چیزی تا 12 نمونده . فعلا amir.star با 55 تومان بدون شرط کارت رو دارن . اگر کسی قیمت بالاتر نده کارت مال ایشون میشه .

لینک به دیدگاه

10 دقیقه مونده . هر کسی می خواد قیمت بالاتر بده زیاد وقت نداره . از 12 بگذره 100 هم بدید قبول نمی کنم و به بالاترین قیمت تا 12 میدم کارت رو.

لینک به دیدگاه

آقا امیر شما بالاترین قیمت رو دادید . لطفا آدرس رو برام پیغام خصوصی بدید . تا من هم شماره حساب بدم

لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنونم . کارت فروخته شد به amir.star .

لینک به دیدگاه

مشکل کارت با یک هیتر حل شد!

هیتر که نه سشوار

این رکوردش

حامد جان راضی باش برادر

nqol36akz19htcve5br.jpg

لینک به دیدگاه

هیتر که نه سشوار

این رکوردش

حامد جان راضی باش برادر

گفتم که این تعمیر کارها چیزی بارشون نیست . ریسک کردی و بردی . بازم میگم مبارکت باشه . امیدوارم دیگه مشکلی پیش نیاد براش . ممکن بود بدتر باشه . حالا که به این راحتی حل شد . خودت امتحان کردی یا جایی نشون دادی؟ البته بگم من در هر صورت زیاد ضرر نکردم . چون اگر میخواستم بدم تعمیر کنن با هزینه رفت و آمد 30-40 ازم میگرفتن . با 55 تومانی که شما دادی میشه حدود 85 - 95 که قیمتش بود خدایی . تنها ضرر من این شد که احتیاج نبود هزینه کنم و کارت رو عوض کنم . 120 تومان هزینه کردم . البته کارت نو اومد رو دستگاه که 2 سال گارانتی داره . حداقل خیالم راحته که تا 2 سال اگر از این مشکلها براش پیش اومد گارانتیه . این کارت هم اگر 2 سال گارانتی داشت مشکل من حل میشد . به هر حال خیالت راحت . من راضی هستم . حالا یه سوال . اگر درست نمی شد خدایی تو هم راضی بودی که هزینه کردی؟ شوخی کردم . دیدم که بازم یه کارت دست دو خریدی . 5770 . کارت اینه یا برای خودت میگیری؟ اگر تو این کاری من قطعات دست دو میاد تو دستم . ایمیلت رو برام بذار تا اگر چیزی گیرم اومد بهت بگم . خوش باشی

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هیتر که نه سشوار

این رکوردش

حامد جان راضی باش برادر

مبارک باشه آقا حامد دیدی برادر از فن نبود

اگه هیت خالی داده باشی دوباره همنطور میشه

اما اگه مایع فلکسی هم زده باشی ok میشه

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

هیت نزدم کهیک سشوار ساده کشیدم و پزدازنده رو فشار دادم

حامد جان من کارم خرید و فروش نیست من اورکلاکر هستم برای همین قطعات زیادی میخرم تست میکنم بعد میفروشم

بله 5770 هم خریداری کردم چون برای امتیاز گیر کارت خوبی هست

کارت شما هم یکی از دوستانم خیلی از این مدل و دقیقا این برند خوشش میاد من هم به اون دادم

لینک به دیدگاه

هیت نزدم کهیک سشوار ساده کشیدم و پزدازنده رو فشار دادم

حامد جان من کارم خرید و فروش نیست من اورکلاکر هستم برای همین قطعات زیادی میخرم تست میکنم بعد میفروشم

بله 5770 هم خریداری کردم چون برای امتیاز گیر کارت خوبی هست

کارت شما هم یکی از دوستانم خیلی از این مدل و دقیقا این برند خوشش میاد من هم به اون دادم

پس این دوستت خیلی خوش شانس بود . ولی من فکر کنم دوباره به مشکل بر بخوره . نمی دونم ولی بهتره حواسش باشه زیاد به کارت فشار نیاره .امیدوارم مشکلی پیش نیاد

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

کارت مد شد و 950 Core زده البته با اتر کولینگ دیگه فکر نکنم مشکلی براش پیش بیاد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...