رفتن به مطلب

ریویو ASUS Eee PC 1008P توسط ليون كامپيوتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

اين مقاله رو پوريا جان عزيز زحمتشو كشيدن كه از ديد بسيار زيبا نوشتن كه در نوع خودش و در ايران ميشه گفت قابل توجه هستش . من خودم قبل از اينكه مقاله تو سايت قرار بگيره نخونده بودم كه وقتي خوندم اينقدر لذت بردم كه نميدونستم چي بگم . اينها نظر شخصيه من بود شما خودتون حتما بخونيد و واقعا نظر شما بسيتر ارزشمنده برامون و منتظر نظرات شما دوستان هستيم .

ریویو Eee PC Seashell Karim Rashid Collection

مقدمه :

امروزه با ارزشمندتر شدن زمان برای انسان ها و مخصوصاً بیزینسمن ها ، عضو جدایی ناپذیر بشر (کامپیوتر) می بایستی همیشه و در همه جا به یاری وی برسد . از این رو رویکرد کمپانی های سازنده کامپیوترهای همراه همچون اسوس روبه کاهش وزن و افزایش کاریی سوق پیدا کرده است . روانه کردن نت بوک های کوچک و سبک ، بدون ODD از پیامدهای این رویکرد است .

91u87ws5ngsitsl0na.jpg

در این مقاله به بررسی ASUS Eee PC 1008P Seashell خواهیم پرداخت. از آنجایی که در نظر اول هر بیننده ای طراحی ظاهری این نت بوک چشم نواز و فریبنده به نظر می رسد در ابتدا توضیح مختصری راجع به طراح آن خواهیم داد .

طراح این نت بوک آقای کریم راشد است که بیش از 3000 طرح ارائه شده و 300 جایزه برای طراحی های مختلف را از آن خود کرده است و در بیش از 35 کشور دنیا سابقه کاری دارد . امضاء وی در پایین سمت راست صفحه کلید قابل مشاهده است .

knvafpk32kuoocjiahi0.jpg

براي مطالعه ادامه مطلب اينجا كليك كنيد

لینک به دیدگاه

جدا خوشم اومد پوریا جان..... کارت تو ریویو نویسی حرف نداره . از هر نظر واقعا کامل بود ریویو و تستها هم ایده ال بودند. ست عکسها کاملا کمک کرد به هر چه کامل تر شدنش. امکاناتش چشم منو بد گرفت اگر پدر عزیز بنده اینو ببنه رو هوا میزنتش احتمالا ^^

کلا بسیار روان و گویا مینویسی که تو یک ریریو بسیار حیاتی است. یک کلاس انشا همگانی بزار عزیز ^^

جالبه ادمهای بزرگ معمولا از نظر قیافه, زیاد خوش شانس نیستن ^^

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

جالبه ادمهای بزرگ معمولا از نظر قیافه, زیاد خوش شانس نیستن ^^

معني جمله اخرت چي بود سالار جان? 8-}

لینک به دیدگاه

اشارم تلویحا به ادمهایی بود که وجودشون بر تاریخ انسانها اثر گذاشته . این عکس کریم راشد رو دیدم یاد عکس جوانیهای بیل گیتس افتادم . به قول معروف زندگی سر تا پاش معاملست و بده بستونه. مخ داری اندازه یک کهکشان ولی قیافه رو خدا رحمت کنه ^^ یا بلعکس . البته من مطمئنم اگر ایشون قیافه داشت و خوشگل بود بیل گیتش نمیشد ^^ . خوبه باز الان قافش کلی جا افتاده 8-}

toyokeizai19840623_2.jpghbcco0939qywqb6ukk13.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• 5 سال بعد...

اشارم تلویحا به ادمهایی بود که وجودشون بر تاریخ انسانها اثر گذاشته . این عکس کریم راشد رو دیدم یاد عکس جوانیهای بیل گیتس افتادم . به قول معروف زندگی سر تا پاش معاملست و بده بستونه. مخ داری اندازه یک کهکشان ولی قیافه رو خدا رحمت کنه ^^ یا بلعکس . البته من مطمئنم اگر ایشون قیافه داشت و خوشگل بود بیل گیتش نمیشد ^^ . خوبه باز الان قافش کلی جا افتاده wink.png

الان چه ربطی به موضوع تاپیک داشت؟ :blink:  :D

لینک به دیدگاه

اشارم تلویحا به ادمهایی بود که وجودشون بر تاریخ انسانها اثر گذاشته . این عکس کریم راشد رو دیدم یاد عکس جوانیهای بیل گیتس افتادم . به قول معروف زندگی سر تا پاش معاملست و بده بستونه. مخ داری اندازه یک کهکشان ولی قیافه رو خدا رحمت کنه ^^ یا بلعکس . البته من مطمئنم اگر ایشون قیافه داشت و خوشگل بود بیل گیتش نمیشد ^^ . خوبه باز الان قافش کلی جا افتاده wink.png

ماذا فازا؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...