رفتن به مطلب

مشکلی که بعد از 1 روز حتی با مشورت عزیزان لیونی هم حل نشد !

Recommended Posts

دوستان عزیز چیز خاصی هست که اینجا بگه ؟

post-22551-0-34345800-1458455125_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من خودم دیگه از بس بازی نصب کردم و با انواع مشکلات رو به رو شدم دیگه میدونم چه مشکلی داره

احتمال اول : نصب نبودن مکمل های سیستمی مثل دایرکتس و مایکروسافت ویژوال بیسیک و فریم نت ورک با تمام ورژاناش بهتره که تمامی اینا به روز باشن ( این احتمال خیلی مهمه )

احتمال دوم : نسخه بازی چی هست ؟ ممکنه بلک باکس یا کورپک باشه که اینا مشکلات زیادی دارند البته بعضی اوقات.

احتمال سوم : تمامی اپدیت ها و پچ هایی که برای بازی اومده باید نصب کنید چون تمامی مشکلات از قبیل افت فریم و کرش و ... رو حل میکنه.

احتمال چهارم : فن سی پی یو رو چک کنید ببینید خراب شده یا نه و سرعت دورش چقدره ؟ چون من سیستم داشتم فن سی پی یو خراب بود از بازی میپرید رفتم چک کردم دیدم مشکل فن بود عوضش کردم درست شد چون داغ میکرد

احتمال پنجم : ویندوز ده که چند ماهی میشه روانه بازار شده اکثر بازی سازا بازی رو بر پایه ویندوز 7 بهینه و طراحی میکنند و الان همه گیمرا ویندوز 7 دارند اگر میبینید ویندوز 10 نصب کردن به خاطر ساپورت کردن دایرکتس 12 و بازی های جدید از قبیل کوانتم بریک

احتمال ششم : ریجیستر سیستم ممکنه خطا داشته باشه از نرم افزار های ریجستری استفاده بکنید

دوست عزیز همه این احتمالات رو مد نظر قرار بگیر چون دیگه از بس با مشکلات فراوان بازی از قبل کرکی و اورجینال برخورد کردم دیگه مو سرم سفید شده تا حلشون کردم ( مو سفید شدن مبالغه بود :D )

دوستان عزیز چیز خاصی هست که اینجا بگه ؟

نه مشکل خاصی نیست

لینک به دیدگاه

با این وضعیت حتما بایوس مادربرد رو یبار clear cmos کنید بی تاثیر نیست

لینک به دیدگاه

با این وضعیت حتما بایوس مادربرد رو یبار clear cmos کنید بی تاثیر نیست

رم 16 گیگ انداختم . بعد 2 بار توی unzip کردن error صفحه آبی داد و restart کرد دوباره 8 گیگ گذاشتم داره کار میکنه . 

bios رو به روز کردم !

ویرایش شده توسط shadow07
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رم 16 گیگ انداختم . بعد 2 بار توی unzip کردن error صفحه آبی داد و restart کرد دوباره 8 گیگ گذاشتم داره کار میکنه . 

bios رو به روز کردم !

با memtest4 رم ها رو تست کنید.

4 تا باز کنید و مقداری اختصاص بدید که حداقل 90 درصد رمتون درگیر بشه! بذارید تا 250 درصد کاور کنه، هر گونه ارور نشان دهنده مشکل رم یا بخش های مربوط به رم از روی برد و پردازنده هست.

لینک به دیدگاه

4 تا باز کنید و مقداری اختصاص بدید که حداقل 90 درصد رمتون درگیر بشه! بذارید تا 250 درصد کاور کنه، هر گونه ارور نشان دهنده مشکل رم یا بخش های مربوط به رم از روی برد و پردازنده هست.

لینک به دیدگاه

سلام ی لینک از برنامه میشه بدین ؟ رم 12 گیگ تست کردم روی بازی cod bo3 خیلی خوب اجرا کرد . احتمال mb نیست؟؟

این مادربردمه . http://lioncomputer.ir/product/3576/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%D8%B2%D8%B1%D8%A7%DA%A9+P81+Pro3/ ناموجود  :( 

ویرایش شده توسط shadow07
لینک به دیدگاه

عزیز شما قطعات رو باید جداگانه تست کنی وگه نه اینطوری به جواب نمیرسی پیشنهاد میکنم مادربردت رو عوض کنی در درجه اول ضمنا از نصب و آپدیت بودن تمام ماژول های نرم افزاری (درایور نت فریم ویژوال دایرکتس و ..) مطمئن شو

لینک به دیدگاه

چطوری باید تست بگیرم متوجه نشدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام. با احترام فراوان برای آقا معین عزیز و سایر دوستان. به نظر من با یه پاور وات بالای دیگه که از سلامتش مطمئنی تست بگیر.

لینک به دیدگاه

سلام. با احترام فراوان برای آقا معین عزیز و سایر دوستان. به نظر من با یه پاور وات بالای دیگه که از سلامتش مطمئنی تست بگیر.

پاوم 800 میباشد ! چند وقتیست که دارد جان مان را میگیرد :| اصلا این نازارو نمیکرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاوم 800 میباشد ! چند وقتیست که دارد جان مان را میگیرد :| اصلا این نازارو نمیکرد

بله. مشکلی نیست. ولی امکان افت ولتاژ در شاخه ۱۲ یا ۵ ولت پاورتون هست ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اسکرین شاتی که از اسمارت هاردت گذاشتی نشون میده هاردت گیر داره.برد هارد رو باز کن و دو ردیف کانکتور داری رو هارد که از طریق صفحات مسی روی برد به هارد وصل میشه.اونها رو با پاک کن تمیز کن طوری که قطعات اس ام دی روی برد کنده نشه.3 تا کانکتور هم مربوط به موتور هست که روی برد جاش مشخصه اونها رو هم تمیز کن.بعد با نرم افزار hdd regenator بذار هاردت تا آخر بابت بد سکتور چک بشه.البته با نرم افزار sea tools برای ویندوز هم میتونی هاردت رو تست کنی .

در ضمن دهنه سوکت برق هاردت رو چک کن بابت دفرمه نشدن.یعنی بعضی وقتها دهانه باز میشه و اتصال درست انجام نمیشه.البته اروری که داره هاردت میده بیشتر مربوط به اتصالات میشه و یا ضعف تغذیه.

میتونی پاور رو هم باز کنی و خازنهای خروجی رو بابت بادکردگی چک کنید.

ویرایش شده توسط good boy
لینک به دیدگاه

مشکل احتمال زیاد معلوم شد. توی نصب بازی ها  پیغام میده که file رو پیدا نمی کنه ی همچین چیزایی.

بعضی وقت ها ی صدا عجیب و ریز از هارد میاد .

لینک به دیدگاه

مشکل احتمال زیاد معلوم شد. توی نصب بازی ها  پیغام میده که file رو پیدا نمی کنه ی همچین چیزایی.

بعضی وقت ها ی صدا عجیب و ریز از هارد میاد .

سلام

یه اسکرین شات با برنامه hdd sentinel بذار

لینک به دیدگاه

هاردت طبق عکس مشکل خاصی نداره اون ارور هم مربوط به کابل میشه که فقط یکبار هم خطا داده نه بیشتر یعنی تعداد ارورها ۱ هست واسه اطمینان هم میتونی یه بازی رو روی هارد اکسترنال یا یه هارد دیگه ای نصب کنی ببینی بازم تیک میزنه بازی یا نه

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

درود

این مشکل رو منم داشتم که با کلی کلنجار حلش کردم . تو ویندوز 7 به بعد مصرف رو اگر رو بالانس باشه پایین میاره و از تمام قدرت کلاک سی پی یو استفاده نمیکنه که این مشکل پیش میاد شما موقع بازی کردن مصرف رو High performance بزار به احتمال خیلی زیاد حل میشه. البته نرم افزار مادربرد هم اگر نصبه بزار رو High 

ویرایش شده توسط mamalicool
لینک به دیدگاه

خیر این ها هم نبود . یه جنی چیزی تو سیستمم رفته .

به ویندوز ربط نداشت همه رو تست کردم

تنها راه که یکی از دوستان گفت تعویض مادر برد http://lioncomputer.ir/product/4019/مادربرد+ازراک+FATAL1TY+H97+Performance/ هماهنگ سازی

و متچ شدن قطعات توسط این راسته تاثیر داره یا ؟

لینک به دیدگاه

وقتی من دو سال پیش داشتم سیستم جمع می کردم از اهالی با تجربه فروم که حالا برخیاشون به دلایلی دیگه اینجا نیستن و برخی هم تو این تاپیک حضور پیدا نمی کنن حالا به دلایل مشغله و... منو راضی کردن که i7 بگیرم اونم برا 780 . اونوخ شما ها اومدین میگین برا 980 هم i5 کافیه ؟ سری سوکت 1150 برا گیمینگ هس هر چی بالاتر بهتر. من خودم قبلا i5 داشتم می دونم فرقشو لطفا به من درس ندین. هیشکودوم خرج اضافی نیستش بلکه لازم هس. خرج اضافی خرید مادربورد انچنانی بدون نیاز به اکثر کاربردهاش هس که عموم مردم میرن می خرن. خرج اضافی خرج 200 300 تومن برا یه ماوسه برایه کیبورده نه سی پی یو. سی پی یو قلب سیستمه حتی شما باید از هزینه کارت کم کنی بذاری رو سی پی یو. برخی بازی ها معماری موتورشون رو سی پی یو هس. یعنی بیشتر از سی پی یو کار می کشن تا کارت گرافیک.

یه مشت بچه اومدن جم شدن این فروم به هر کی می خوان منفی مثبت میدن راحت حکم صادر می کنن اکثرشونم یکسال بیشتر نیس اینجا تشریف دارن. برین یه کم خجالت بکشین

من به هیشکی تا حال تو این فروم یا جای دیگه منفی ندادم. و نخواهم داد. بیاین این کامنت منو منفی بارون کنین و کم عقلی خودتون به اثبات برسونین. والسلام. دیگه هم تو این تاپیک هیچ حرفی نخواهم زد. جواب ابلهان خاموشیست

دوست عزیز سی پی یو وقتی گلوگاه میشه که شما بری توی تب پرفورمنس تسکمنیجر و ببینی که حداقل یکی از هسته ها بالای 80% (حتی به صورت لحظه ای دقیقا همزمان با وقوع لگ) داره از سی پی یو استفاده میکنه وقتی میبینی همه هسته ها نزدیک 50 یا 60 هستن و به قول استارتر حتی تو تنظیمات پایین هم همین مشکلو هست دیگه چرا اصرار میکنید روی نظرتون

در ضمن اگر میبینید یک عده به بقیه پیشنهاد میکنن برای گیم توی مانیتور 19 اینچ یا فول اچ دی یه سیستم ده ملیونی از لیون بخرن شاید یک اهدافی داشته باشن ولی درستش اینه سیستم گیمینگ باید با توجه به رزولوشنی که قراره بازی کنیم جمع بشه

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

دوستان دارم مادربرد رو عوض می کنم تست کنم . البته خرید H97!

یعد از کلی بحث و حرف و راهنمایی  این مادربرد Arosck P81 Pro مناسب این Gpu Gtx 970 و I5 4460  Cpu نیست

لینک به دیدگاه

یعد از کلی بحث و حرف و راهنمایی  این مادربرد Arosck P81 Pro مناسب این Gpu Gtx 970 و I5 4460  Cpu نیست

H97-PRO بگیر ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر مناسب نیست

پس چرا قبلا مشکل نداشتی ؟ :-?

لینک به دیدگاه

به نظر منم از v-sync هستش. کلا اگر بازی ها رو borderless بازی کنی، حل میشه.

اگر هم نشد، از طریق nVIDIA controlpanel (کلیک راست کنی رو دسکتاپ گزینش معلومه) v-sync رو برای بازی هایی که مشکل دارن، فعال کن.

لینک به دیدگاه

اگر مناسب نیست

پس چرا قبلا مشکل نداشتی ؟ :-?

روی همین سیستم G3220 بود خخخ میشد باهاش کنار اومد ولی دگ 4460ککک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...